USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII
 Strona:  ««  1  2  ...  4  5  6  7  8  ...  22  23  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#151 - Wysłana: 16 Gru 2011 12:18:45
Dukat:
Nie mazaj się, tylko ciesz, że nie z Queerbotem.

Towarzystwo Queerbota mi nie przeszkadza. Szkoda tylko, że obnosi się(tutaj mała pomoc Q) ze swoja orientacją, czyniac z niej swojagłównakartę i tarcze. Do każdego zawsze mam wyciagniętą ręke.
Q__
Moderator
#152 - Wysłana: 16 Gru 2011 13:02:47 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
obnosi się(tutaj mała pomoc Q) ze swoja orientacją, czyniac z niej swojagłównakartę i tarcze

Queerbot swojej orientacji nigdy nie krył, "obnosić się z nią" - jeśli można tak to odbierać - zaczął dopiero po:
1. wywołanej przez Ciebie dyskusji o gejach w ST i wśród superbohaterów i paru innych aluzjach tego typu, które - choć nie odnosiły się do niego - mogły być dlań bolesne,
2. wszczętej przez Dukata dyskusji na temat (m.in.) homoseksualizmu - tak: zarówno bany dla Queerbota, jak i Kora to pokłosie zamętu, który wzniecił Dukat.

Dotąd nikomu na tym forum nie przychodziło na myśl dzielić ludzi według innych kryteriów niż jakość ich wypowiedzi (i - co było traktowane pół-żartem - forumowy staż). (Nawet FederacyjneMSZ odczuwał - zazwyczaj - skrupuły przed personalnymi atakami.) Dukat - nie wiem czy świadomie - jest pierwszym, który złamał tą zasadę.
mozg_kl2
Użytkownik
#153 - Wysłana: 16 Gru 2011 13:46:10
Q__:
Queerbot swojej orientacji nigdy nie krył, "obnosić się z nią"

Widzisz, a ja nie znałem jego orientacji do dnia, kiedy ją ogłosiłes całemu światu.

Q__:
1. wywołanej przez Ciebie dyskusji o gejach w ST i wśród superbohaterów i paru innych aluzjach tego typu, które - choć nie odnosiły się do niego - mogły być dlań bolesne,

Problem jaki wtedy podniosłem nie miał nic wspolnego z cała aferą jaka koło tego zostałą rozpętana.
Q__
Moderator
#154 - Wysłana: 16 Gru 2011 14:20:16
mozg_kl2

mozg_kl2:
Widzisz, a ja nie znałem jego orientacji do dnia, kiedy ją ogłosiłes całemu światu.

Co tylko oznacza, że nie czytałeś dawnych wątków forum zbyt dokładnie.

mozg_kl2:
Problem jaki wtedy podniosłem nie miał nic wspolnego z cała aferą jaka koło tego zostałą rozpętana.

Owszem, dlatego nie stawiam Cię w jednym rzędzie z Dukatem, acz - IMO - mogłeś być delikatniejszy w doborze słownictwa wtedy.
Dukat
Użytkownik
#155 - Wysłana: 16 Gru 2011 14:59:50
Q__:
Dotąd nikomu na tym forum nie przychodziło na myśl dzielić ludzi według innych kryteriów niż jakość ich wypowiedzi (i - co było traktowane pół-żartem - forumowy staż). (Nawet FederacyjneMSZ odczuwał - zazwyczaj - skrupuły przed personalnymi atakami.) Dukat - nie wiem czy świadomie - jest pierwszym, który złamał tą zasadę.

Można poprosić o jakiś dowód na to, że nie odnoszę się do jakości wypowiedzi?
Na razie odbieram to jako kolejny przykład nieuzasadnionego ataku.
mozg_kl2
Użytkownik
#156 - Wysłana: 16 Gru 2011 15:31:38
Q__:
Co tylko oznacza, że nie czytałeś dawnych wątków forum zbyt dokładnie.

Nie mowie nie nie mowie tak. Może nie przekopałem się przez wszystko. NIe wymagaj ode mnie tego.

Q__:
mogłeś być delikatniejszy w doborze słownictwa wtedy.

Sprawa z mojej strony jest wyjaśniona i dawno zamknięta. Powiedziałem co miałem na myśli, i nie było to w 0,01% zbieżne z zarzutami jakie mi wysuwano.
Enterprise D
Użytkownik
#157 - Wysłana: 16 Gru 2011 17:02:09
Q__:
Queerbot swojej orientacji nigdy nie krył

Nie wiem co to miało znaczyć, ale na pewno nie brzmiało miło i zastanawiem się, że gdyby napisał tak zwykły użytkownik to czy nie dostałby ostrzeżenia. No bo co to ma być?! Q__ zaczepia użytkownika i ten nie może mu nic zrobić.
Moderator ma być naszym wzorem, ma świecić przykładem a nie dręczyć innych wiedząc że mu nic nie zrobi.
Wychodzi więc na to że Eviva jednak miała rację...
Q__
Moderator
#158 - Wysłana: 16 Gru 2011 17:03:09
Enterprise D

WTF???
Enterprise D
Użytkownik
#159 - Wysłana: 16 Gru 2011 17:08:18
Chodzi mi o to, że zaczepiasz Queerbota mówiąc o jego jego orientacji seksualnej, podczas gdy on nic nie może ci zrobić. Czy to ma być sprawiedliwość?
Jak już pisałem moderator ma być naszym wzorem, więc czy takie zachowanie jest stosowne?!
Q__
Moderator
#160 - Wysłana: 16 Gru 2011 17:33:44
Enterprise D

Widzisz, dla mnie to jaką kto ma orientację jest sprawą idealnie neutralną, tak jak to jaki kto ma kolor włosów. Tym się - między innymi - różnimy.
The_D
Użytkownik
#161 - Wysłana: 29 Gru 2011 01:23:39 - Edytowany przez: The_D
Poproszę o korektę literówki w tytule mojego ostatniego tematu, o tego: http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=3311

--- edit ---
dziękuję za szybką reakcję
EnterpriseJ
Użytkownik
#162 - Wysłana: 21 Sty 2012 19:07:50 - Edytowany przez: EnterpriseJ
Proszę o skasowanie konta i jego wpisów. Konto to ENTERPRISE J. Kiedyś przypadkowo je utworzyłem ale nigdy aż do dziś z niego nie korzystałem. Odkryłem je przypadkowo kiedy się dzisiaj logowałem(konkretnie kiedy spojrzałem do preferencji).
Q__
Moderator
#163 - Wysłana: 23 Sty 2012 22:54:40
EnterpriseJ

Usuwanie konta, z którego poszły już posty (na które odpisano) nie ma wielkiego sensu, ale doceniam praworządność.
EnterpriseJ
Użytkownik
#164 - Wysłana: 28 Sty 2012 11:47:38
Q__
Dziękuje.
mozg_kl2
Użytkownik
#165 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:02:31
Koleżanki i koledzy fani, członkowie naszej społeczności

Pragnę poddać pod głosowanie wniosek o nałożenie pełnego, stałego embarga na tematy polityczne. Jeśli ktoś chce rozmawiać o polityce, proszę bardzo. Jest do tego przeznaczony jeden temat-worek. Nie widzę jednak powodu by akceptować sytuacje, w której będzie zakładany nowy temat dla każdego zdarzenia politycznego. Jak Wy, to widzicie?

Wasz
mozg_kl2
Eviva
Użytkownik
#166 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:04:55
mozg_kl2

O. I to jest właściwe, zgodne z normami działanie. Popieram je, choć samemu wnioskowi jestem przeciw.
Q__
Moderator
#167 - Wysłana: 25 Lut 2012 17:08:14
mozg_kl2

Jestem bardzo za.
Elaan
Użytkownik
#168 - Wysłana: 25 Lut 2012 19:02:21
mozg_kl2

Jestem za takim embargiem.
Jeden temat poświęcony szeroko rozumianej polityce zupełnie wystarczy.
I tak jesteśmy nią zalewani przez media.
Tematy tego forum nie powinny stać się zbiorem politycznych newsów.
Jurgen
Moderator
#169 - Wysłana: 25 Lut 2012 19:16:39
mozg_kl2

Jedno pytanie: jak chcesz to wyegzekwować? Bo przegłosować możemy wszytsko, tylko co potem?
Eviva
Użytkownik
#170 - Wysłana: 25 Lut 2012 19:28:07
Jurgen

Oj to to. Trafiłeś bracie w sedno zagadnienia.
Q__
Moderator
#171 - Wysłana: 25 Lut 2012 20:53:05
Jurgen

Jurgen:
Jedno pytanie: jak chcesz to wyegzekwować?

Proste: w samodyscyplinie rzecz. Wystarczy nie wdawać się w dyskusje z tymi, którzy dobrowolne embargo naruszą, wzgl. zbywać ich wypowiedzi pogardliwymi onelinerami.
Parę razy takie reakcje pomogły.
Eviva
Użytkownik
#172 - Wysłana: 25 Lut 2012 20:55:28
Q__:
Parę razy takie reakcje pomogły.

Niestety, w sytuacji, gdy większość będzie przeciw, a mniejszość nawet za, to mniejszość będzie gadała między sobą i większość w końcu nie wytrzymie, by nie dodać swoich trzech kredytów.
mozg_kl2
Użytkownik
#173 - Wysłana: 25 Lut 2012 23:27:46
Jurgen:
Jedno pytanie: jak chcesz to wyegzekwować?

A nie możemy ciągnac w góre? Naprawde musimy miećdo kazdej regulacji sankcje i strażnika z pałą nad klawiaturą? Jest nas tutaj raptem 20 osób. Moim zdaniem jesteśmy w stanie podporządkować się woli większosci dla dobra naszej społeczności. Teraz każdy dla siebie jest moderatorem i musi się pilnować.
Seybr
Użytkownik
#174 - Wysłana: 25 Lut 2012 23:48:57
Ja dziś się napiłem jak mrenskospskii szkoop i wszystko mam w 4 literach ;]. Ledwe co widzę a komp chodzi ;] Poreke kerpasa milej nocy zawiany Seybr. Ale będę miał kaca.
Dukat
Użytkownik
#175 - Wysłana: 26 Lut 2012 09:07:33
mozg_kl2:
Pragnę poddać pod głosowanie wniosek o nałożenie pełnego, stałego embarga na tematy polityczne.

Obejmiesz nim także tematy o tych odcinkach Treka, które wprost nawiazują do polityki w XX i XXI wieku ?
Eviva
Użytkownik
#176 - Wysłana: 26 Lut 2012 09:41:17 - Edytowany przez: Eviva
Seybr:
Poreke kerpasa milej nocy zawiany Seybr. Ale będę miał kaca.

Radzę mieć pod ręką aspirynę i sok z kiszonych ogórków. Smaczny i leczy.

Dukat:
Obejmiesz nim także tematy o tych odcinkach Treka, które wprost nawiazują do polityki w XX i XXI wieku ?

Oczywiście ! Jak już to już, mój drogi.
Seybr
Użytkownik
#177 - Wysłana: 26 Lut 2012 09:55:16
Eviva

Na kaca ponoć najlepsza jest praca. Lepszy jest krzyk bawiącego się dziecka, od takiego 6 miesięcznego. Co obchodzi księżniczkę że stary ma kaca, Janie bierz mnie na łapy i baw się bo jak tak chce. W domu moja księżniczka ma kuchtę (matka), Jana (stary od noszenia i zabawy), parobka (jej starszy brat).

Ale mam kacora, od dawien dawna takiego nie miałem, w latach można liczyć. Tak to jest jak się pomiesza alkohole i wypije zbyt szybko.
Eviva
Użytkownik
#178 - Wysłana: 26 Lut 2012 10:12:23
Seybr

Kara za zbytnie łakomstwo na procenty
A co do małej - takie są rozkosze posiadania potomstwa. Nic na to nie poradzisz.
mozg_kl2
Użytkownik
#179 - Wysłana: 26 Lut 2012 11:19:22
Seybr
Eviva

Przypominam, że to temat techniczny. Bez takich zwierzeń, proszę.

Dukat:

Bez związku z przedstawionym wnioskiem.
Eviva
Użytkownik
#180 - Wysłana: 26 Lut 2012 11:46:48
mozg_kl2:
Przypominam, że to temat techniczny. Bez takich zwierzeń, proszę.

Przyganiał Miller Tuskowi
 Strona:  ««  1  2  ...  4  5  6  7  8  ...  22  23  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!