USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII
 Strona:  ««  1  2  ...  16  17  18  19  20  21  22  23  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#511 - Wysłana: 20 Cze 2013 20:21:56
Odpowiedz 
Mav:
Forum upadło

Proces który postępował od dawna. Nothing new.
Evelin Siv
Użytkownik
#512 - Wysłana: 21 Cze 2013 06:27:47
Odpowiedz 
spam bot znów szaleje
tuvok
Użytkownik
#513 - Wysłana: 21 Cze 2013 12:17:04
Odpowiedz 
Evelin Siv:
spam bot znów szaleje

To za pewnie obcy, którzy torpedują USS PHOENIX ;)
Mav
Użytkownik
#514 - Wysłana: 21 Cze 2013 13:46:52 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
tuvok:

Spróbujmy się jakoś porozumieć z tą istotą, może ma pokojowe zamiary?

mozg_kl2:
Proces który postępował od dawna. Nothing new.

No tak, jak liczbę aktywnych użytkowników można policzyć na palcach (dosłowie), a do tego są jeszcze konflikty między nimi, to wiadomo, że nic dobrego to nie wróży. Mimo wszystko jakoś to leciało w miarę. Jednak to co się dzieje ostatnio, można chyba nazwać już upadkiem. Nie ma moderatora, spam tematy, zero dyskusji, może jedynie ta polityczna się jakoś ciągnie... No cóż, all good things...
Arek
Użytkownik
#515 - Wysłana: 21 Cze 2013 14:39:53 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Mav:
No tak, jak liczbę aktywnych użytkowników można policzyć na palcach (dosłowie), a do tego są jeszcze konflikty między nimi, to wiadomo, że nic dobrego to nie wróży. Mimo wszystko jakoś to leciało w miarę. Jednak to co się dzieje ostatnio, można chyba nazwać już upadkiem. Nie ma moderatora, spam tematy, zero dyskusji, może jedynie ta polityczna się jakoś ciągnie... No cóż, all good things...

O ile się nie mylę to już tak było. Mam nadzieję że i tym razem forum odżyje
Szkoda, że nikt nie ma uprawnień do zbanowania tego bota.

tuvok:

Oni wyraźni8e chcą się porozumieć. Tylko trzeba jeszcze wiedzieć jak im odpowiedzieć :D
The_D
Użytkownik
#516 - Wysłana: 21 Cze 2013 15:26:03
Odpowiedz 
Arek:
Szkoda, że nikt nie ma uprawnień do zbanowania tego bota.

Mogę jeszcze raz wykonać inkantacje przywołujące, ale boje się, że od nadużywania waterhouse przestanie ode mnie wiadomości odbierać Może ktoś się odważy napisać do Kai'a na adres ze stopki?
Evelin Siv
Użytkownik
#517 - Wysłana: 21 Cze 2013 16:25:59
Odpowiedz 
tuvok:

Przydałby się uniwersalny translator

Mav:
Spróbujmy się jakoś porozumieć z tą istotą, może ma pokojowe zamiary?

Jeśli podążymy za jej ideologią, na pewno będzie pokojowo nastawiona, a jak nie...
The_D
Użytkownik
#518 - Wysłana: 21 Cze 2013 21:01:47
Odpowiedz 
tuvok:

Swoją drogą dobrze byłoby zmienić częstotliwość osłon
mozg_kl2
Użytkownik
#519 - Wysłana: 21 Cze 2013 22:23:57
Odpowiedz 
Evelin Siv:
spam bot znów szaleje

a może to operacja fałszywej flagi w wykonaniu Q. Ten znikł pojawia się, bot my zdążymy za nim zatęsknić a wtedy wróci na białym koniu.
Seybr
Użytkownik
#520 - Wysłana: 22 Cze 2013 07:28:46
Odpowiedz 
mozg_kl2

Zauważyliście że jest dość spokojnie, jacyś grzeczni jesteśmy i polityka ucichła.
Eviva
Użytkownik
#521 - Wysłana: 22 Cze 2013 08:01:34
Odpowiedz 
Gorąco i nikomu się nie chce.
mozg_kl2
Użytkownik
#522 - Wysłana: 22 Cze 2013 10:38:38
Odpowiedz 
Seybr:
Zauważyliście że jest dość spokojnie, jacyś grzeczni jesteśmy i polityka ucichła.

ideały treka wiecznie żywe. Q będzie z nas dumny.

Eviva:
Gorąco i nikomu się nie chce.

może też nie ma z kim.
Kor
Użytkownik
#523 - Wysłana: 22 Cze 2013 14:49:58 - Edytowany przez: Kor
Odpowiedz 
Seybr

O! To bardzo dobrze, że polityka ucichła. Przecież najlepiej świat mylić ze ST
Kanalizacja rozumowania i ocen w świat fikcyjny, to chyba jakiś cały projekt tego forum, a przynajmniej prominentnych użytkowników. A mówią, że nie istnieje coś takiego, jak agentura wpływu

BTW. Kanalizacja rozumowania i ocen w świat fikcji, w świat humanistycznych konstruktów nie wytrzymujących krytyki racjonalności, to podstawa rozmaitych gender studies. Ale nie tylko. To jest również to, co wynosi do miana autorytetu Grossa i jemu podobnych. Nie badamy rzeczywistości, nie ustalamy faktów - zajmujemy się opowieścią, narracją, bo wszystkie są równouprawnione, wszystkie mówią o świecie.

Jako narracje odmienne od racjonalnych, naukowych, logocentrycznych, przydających wagę faktom, mówią nawet więcej - bo wyzwalają dyskurs spod władzy różnych pojęciowych hierarchii, którym nie wiedzieć czemu ulegamy (może dlatego, że rzeczywistość je narzuca?). Czysty postmodernizm (czyt. stumanienie). Fikcja, chcenie, mają być ważniejsze od rzeczywistości. Bo wszystko jest fikcją, ale najważniejsze jest zniszczenie obecnych fikcji (tj. nauki, racjonalności, moralności; wszelkich zastanych hierarchii), żeby to ludziom uświadomić.

Ta praca nigdy ma się nie kończyć, bo hierarchie wracają na nowo. W istocie więc całym założeniem tego nurtu, jest utrzymywanie ludzi w stanie permanentnego nihilizmu.

http://www.info.ucl.ac.be/~pvr/decon.html

http://free--expression.blogspot.com/2007/10/john- searle-on-derrida.html

Śmiejcie się, ale tego uczą na wydziałach humanistycznych.
Elaan
Użytkownik
#524 - Wysłana: 22 Cze 2013 20:49:54 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Q będzie z nas dumny.

Na pewno, zwłaszcza z tego, płynącego swobodnym nurtem, offtopu w temacie technicznym.

Kor

Lato w pełni, takie piękne okoliczności przyrody, a Ty alokucje jakoweś wygłaszasz.
Że też Ci się chce...
Kor
Użytkownik
#525 - Wysłana: 22 Cze 2013 20:51:51
Odpowiedz 
Elaan

Chce mi się, bo zobaczysz co będzie w Polsce za jakieś kilka lat.
mozg_kl2
Użytkownik
#526 - Wysłana: 23 Cze 2013 10:12:34
Odpowiedz 
Elaan:
Na pewno, zwłaszcza z tego, płynącego swobodnym nurtem, offtopu w temacie technicznym.

ale to oftop w słusznej sprawie. Taki stan wyższej koniecznosci
Elaan
Użytkownik
#527 - Wysłana: 23 Cze 2013 16:24:02
Odpowiedz 
mozg_kl2:
ale to oftop w słusznej sprawie. Taki stan wyższej koniecznosci

Racja, pro publico bono.
Picard
Użytkownik
#528 - Wysłana: 23 Cze 2013 21:23:42
Odpowiedz 
Kor:
Ja nie jestem homofobem kolego. W tym właśnie rzecz. Może nigdy nie szukałem takich znajomych (dziwne byłoby, żebym szukał), ale miewałem w różnych okresach życia znajomych gejów.

Wszystko co robisz i mówisz, wskazuje na to, że jesteś. Jak będę chciał się z Tobą kłócić na ten temat to nie bój się, przeczytam te kobylaste posty jakie sadzisz - jakby sama objętość miała w jakiś sposób uzasadnić twoje zaściankowe poglądy - i ustosunkuje się do nich. Ale z góry wiem, że to strata czasu, więc pewnie poczekam tylko na powrót moderatora i zapytam się go grzecznie czy nie uważa, że łamiesz punkt regulaminu związany z brakiem zezwolenia na szerzenie nietolerancji na tym forum. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
Mav
Użytkownik
#529 - Wysłana: 24 Cze 2013 00:39:01 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Picard:
że łamiesz punkt regulaminu związany z brakiem zezwolenia na szerzenie nietolerancji na tym forum. Tyle mam do powiedzenia w tym temacie.

A moze w imie lepszego, rownego, tolerancyjnego swiata trzeba zaczac takze karac na forum ludzi szerzacych, jakby to nazwac, nadtorelancje, napedzana swiatopogladowa naiwnoscia? Co, Picard, kazdy, kto powie cos zlego o gejach, czy o jakiejs organizacji z nimi zwiazanej
to jest homofobem? Ma zacofane poglady?

Swiat gejow, caly ten temat, to nie jest cukierkowy swiat pelen wspanialych ludzi gnebionych przez zacofane pogladowo spoleczenstwo. Jak i w Kosciele, w polityce, w sporcie, tak i w swiecie homoseksulaistow sa zli ludzie, manipulatorzy, rasisci itd. I jak ktos nie zgadza sie z pewnymi faktami dotyczacymi tego tematu, nie oznacza, ze jest homofobem. Jak Ty myslisz, ze homoseksualisci i ich orgazizaje, ruchy, to samo dobro, to gratuluje wielkich rozowych okularow.
Picard
Użytkownik
#530 - Wysłana: 24 Cze 2013 01:37:18 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Mav:
A moze w imie lepszego, rownego, tolerancyjnego swiata trzeba zaczac takze karac na forum ludzi szerzacych, jakby to nazwac, nadtorelancje, napedzana swiatopogladowa naiwnoscia? Co, Picard, kazdy, kto powie cos zlego o gejach, czy o jakiejs organizacji z nimi zwiazanej
to jest homofobem? Ma zacofane poglady?

Masz racje, jakim prawem ja nie toleruje waszego braku tolerancji! Zgroza! Takie pojęcie jak nadtorelancje w ujęciu społecznym nie istnieje - sam sobie ukułeś to słówko, by uzasadnić swoją niechęć do mniejszości i do poprawności politycznej, której Trek był zresztą częścią. I oczywiście ten kto się z Wami nie zgadza jest naiwny! Oh, nieomylni mędrcy co wszystkie rozumy świata pozjadali.

Mav:
Swiat gejow, caly ten temat, to nie jest cukierkowy swiat pelen wspanialych ludzi gnebionych przez zacofane pogladowo spoleczenstwo. Jak i w Kosciele, w polityce, w sporcie, tak i w swiecie homoseksulaistow sa zli ludzie, manipulatorzy, rasisci itd. I jak ktos nie zgadza sie z pewnymi faktami dotyczacymi tego tematu, nie oznacza, ze jest homofobem. Jak Ty myslisz, ze homoseksualisci i ich orgazizaje, ruchy, to samo dobro, to gratuluje wielkich rozowych okularow.

Mistrzu, a gdzie ja napisałem, że w tych środowiskach nie ma złych ludzi? Statystycznie występują oni wszędzie. Dzięki za uświadomienie mi tej prawdy kapitanie Obvious, bez Ciebie nigdy bym się tego nie domyślił! Ja po prostu sprzeciwiam się utożsamianiu jakiejkolwiek grupy wyłącznie z negatywnymi zjawiskami i przypisywaniu każdemu członkowi tej grupy negatywnych stereotypów związanych z ową grupą. Dla przykładu: Żydzi postrzegani byli jako lichwiarze, kombinatorzy i złodzieje. Nie mówię, że takich ludzi wśród Żydów nigdy nie było, i że ich nie ma, ba statystycznie mogło być ich nawet więcej niż w wśród innych grup. Czy to jednak oznacza, że Żyda powinieneś od razu traktować jak typa spod ciemnej gwiazdy, czy powinieneś przekreślać go jako człowieka tylko ze zwględu na przynależność etniczną? Czy w związku z etnicznym stereotypem -, który mógł być w jakimś tam stopniu prawdziwy - powinieneś zakazywać Żydom odmienności kulturowej i zakazywać im ,,obnoszenia" się ze swoją odmiennością kulturową? Trek uczy nas, że nie powinieneś tego robić. Ale Ty wiesz pewnie lepiej... W związku z tym pytanie brzmi: po co Ci te lewacki Trek?
Mav
Użytkownik
#531 - Wysłana: 24 Cze 2013 02:26:24
Odpowiedz 
Picard:
by uzasadnić swoją niechęć do mniejszości i do poprawności politycznej, której Trek był zresztą częścią. I oczywiście ten kto się z Wami nie zgadza jest naiwny! Oh, nieomylni mędrcy co wszystkie rozumy świata pozjadali.

Co Ty mi jakas niechec do mniejszosci wciskasz? Nie obchodzi mnie czy cos jest mniejszoscia, wiekszoscia czy srednioscia. Mam ich zaglaskac, rozczulac sie nad nimi, faworyzowac, bo sa mniejszoscia? Niby czemu? Oceniem ten temat jak kazdy inny.

I Nie gadaj mi tu o jakims lewackim treku. Nie interesuja mnie te smieszne terminy, prawice, lewice i inny caly ten syf.

Picard:
Mistrzu, a gdzie ja napisałem, że w tych środowiskach nie ma złych ludzi?

A gdzie Kor napisal, ze wszyscy homoseksualisci sa zli? Gdzie napisal, ze ich nienawidzi? No gdzie? Nigdzie, wiec dlaczego robisz z niego zacofanego homofoba?
7z9
Użytkownik
#532 - Wysłana: 25 Cze 2013 15:31:54
Odpowiedz 
Dajcie juz spokój z bezmyślnym powtarzaniem jednego i tego samego w kółko. Co to, lub kto to jest w ogóle "homofob"? Słowo bierze swój początek od znaczenia "fobia", a fobia to lęk przed określonymi sytuacjami... Czyli jeśli dajmy na to mnie nazwiecie tym "określeniem" wymyślonym przez lobby homoseksualne, tzn że ja się "boję / mam lęki" przed osobami tej samej płci? Nie mam żadnych lęków, to chorzy ludzie którym współczuję, jednak jeśli mimo tego chcą trwać w tej chorobie to niech swoje "sprawy łóżkowe" trzymają w czterech ścianach a nie obnoszą się z tym w społeczeństwie ze zdecydowaną większością! Zastanówcie się nad zasadnością tego bzdurnego już nawet nie określenia co słowa... Chyba że chcecie abym odbił piłeczkę i nazwał was "fobo - homofobem".
Na koniec ostatnia sprawa: tolerancja nie znaczy AKCEPTACJA! Stop dewiacji i innymi wynaturzeniom!
Eviva
Użytkownik
#533 - Wysłana: 25 Cze 2013 17:08:10
Odpowiedz 
7z9
Kor

Ja nie chcę być złym prorokiem - ale jak Q_ raczy wreszcie wrócić, to się obaj nie pozbieracie. Murowane bany.
Mav
Użytkownik
#534 - Wysłana: 25 Cze 2013 18:20:06 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva:
ale jak Q_ raczy wreszcie wrócić, to się obaj nie pozbieracie. Murowane bany.

Opuścił okręt na całe tygodnie, w ogóle nie uprzedzając, więc niech nie szaleje jak wróci, bo sam się zachował nieodpowiedzialnie Jeśli wiedział, że całkowicie opuści forum na tak długo, to mógł przekazać komuś moda, żeby zapobiec choćby takim spam tematom, co ostatnio się tu pojawiają. Moim zdaniem, jeśli chodzi o dyskusje stałych forumowiczów, to jest całkiem spokojnie.
Eviva
Użytkownik
#535 - Wysłana: 25 Cze 2013 19:21:49
Odpowiedz 
Mav:
jeśli chodzi o dyskusje stałych forumowiczów, to jest całkiem spokojnie.

Ale offtop w temacie technicznym?
Elaan
Użytkownik
#536 - Wysłana: 25 Cze 2013 19:23:31 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Mav

Mimo całej mojej sympatii dla Q, trudno mi się z Tobą nie zgodzić.

Eviva:

Mógł napisać jasno: nie będzie mnie, zasady znacie, po powrocie wystawię kary z datą wsteczną. Każdy ryzykowałby ban na własne życzenie, lub ugryzłby się w język.
A tak, najpewniej skończy się na "grubej kresce" i długotrwałym wypominaniu nierozliczonych przewin.
Eviva
Użytkownik
#537 - Wysłana: 25 Cze 2013 20:20:10
Odpowiedz 
Słuchajcie, a może ktoś mu po cichu łeb ukręcił ?
Mav
Użytkownik
#538 - Wysłana: 25 Cze 2013 20:33:07 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Eviva:

Kilka postow, juz sie skonczyl.

Eviva:

Spora grupa ludzi z tej strony zna sie osobiscie z treksfery, wiec ktos musi miec jakis numer do Q czy cos i moze sprawdzic co i jak. W sumie ta tak dluga przerwa jest podejrzana, bo przy dzisiejszych telefonach i punktach wi-fi internet mozna miec prawie wszedzie, wiec zajrzec razk na pare dni na forum na wakacjach to zaden problem.
Elaan
Użytkownik
#539 - Wysłana: 25 Cze 2013 20:40:35
Odpowiedz 
Eviva:

Wysłałam mu maila 4 dni temu, ale póki co, brak reakcji.
Jurgen
Moderator
#540 - Wysłana: 25 Cze 2013 21:31:46
Odpowiedz 
1. Przypominam, że to temat techniczny, a OT w temacie technicznym to sprawa porządkowa
2. Co do zniknięcia Q, to:
a) nie jest to pierwszy raz, a powszechność dostepu do środków komunikacji istniała za każdym razem, gdy Q znikał. Najwyraxniej robi sobie przerwę od treka/forum/internetu/itp.
b) chyba był odpowiedni temat (do znikania w ogóle na pewno, do znikania samego Q - chyba).
 Strona:  ««  1  2  ...  16  17  18  19  20  21  22  23  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!