USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII
 Strona:  ««  1  2  ...  12  13  14  15  16  ...  22  23  »» 
Autor Wiadomość
Kapitan James Tyberiusz Kirk
Użytkownik
#391 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:25:27
Odpowiedz 
Seybr:
Pokolenie gimbusów nie czyta książek, bo to siara. Odwiedziłem bibliotekę szkoły, tak mi powiedziały panie. Z którymi sobie porozmawiałem jak to było i co robię w życiu.

Nie chce spamować w tym temacie ale akurat jesli gimbus nie czyta książek to ja nim nie jestem chociażby dlatego że lubie czytać...
Q__
Moderator
#392 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:27:07
Odpowiedz 

Chcesz, nie chcesz... Do zobaczenia za tydzień (o ile forumowy vox populi okaże się łaskawy dla Ciebie, w co wątpię).
Seybr
Użytkownik
#393 - Wysłana: 23 Paź 2012 19:03:27
Odpowiedz 
Składam wniosek i bana za wielokrotne prostactwo, chamstwo. Także szowinizm, akurat to nie argument do bana. Ale gej i szowinizm?
Posty które nic nie wnoszą a tylko obrażają.

Mówię o Queerbot.

Ile ten ban ma wynosić nie wiem.
Elaan
Użytkownik
#394 - Wysłana: 23 Paź 2012 19:06:23
Odpowiedz 
Q__
Seybr

Popieram wniosek w sprawie Queerbota. Dajmy mu czas na ochłonięcie.
mozg_kl2
Użytkownik
#395 - Wysłana: 23 Paź 2012 19:18:39
Odpowiedz 
mozg klasy drugiej popiera wniosek
Q__
Moderator
#396 - Wysłana: 24 Paź 2012 00:35:41 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Prośba spełniona.

(Z tym, że mam wrażenie, że Queerbot swoje penalizowane uwagi wygłaszał nie serio, a w ramach swoistego happeningu, by zademonstrować akceptujacym szowinizm jego przedmówów, na czym szowinizm polega w praktyce. Skoro jednak demonstracje takie były karane w wypadku Dukata, tym razem musiałem postąpić identycznie.)
Eviva
Użytkownik
#397 - Wysłana: 24 Paź 2012 18:35:39
Odpowiedz 
Kapitan zawinił, Fedka powiesili... jakież to charakterystyczne.
Q__
Moderator
#398 - Wysłana: 24 Paź 2012 19:22:09 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Eviva

Jako, że Fedek pozwalał sobie wcześniej na różne uwagi w swoim charakterystycznym stylu, użycie przezeń egzorcyzmu, którym Wiedźmin odpędził dżinna tylko przesądziło sprawę.

Kapitan, jak napisałem, zbiera sobie. (Wszelkie ew. uzasadnione wnioski o szybsze zbanowanie w/w mile widziane.)
Eviva
Użytkownik
#399 - Wysłana: 24 Paź 2012 19:47:54
Odpowiedz 
Q__

Nigdy nie postawię wniosku o bana ani się do żadnego nie przychylę, nawet gdyby ktoś przez pół dyskusji fach mamusi mi wypominał. To wbrew moim zasadom.
Elaan
Użytkownik
#400 - Wysłana: 26 Paź 2012 16:44:01
Odpowiedz 
Q__

Co Moderacja ma zamiar zrobić z osobnikiem dinofiut i jego wynurzeniami, także w temacie "Polityka"?
Żaden temat nie jest aż tak zły, by zasługiwać na takie śmieci.
Q__
Moderator
#401 - Wysłana: 26 Paź 2012 17:05:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

Został zbanowany. Wynurzenia kolejno wycinam.
Elaan
Użytkownik
#402 - Wysłana: 26 Paź 2012 17:56:01
Odpowiedz 
Q__

Szybko i skutecznie.
Eviva
Użytkownik
#403 - Wysłana: 26 Paź 2012 18:18:41
Odpowiedz 
Elaan
Q__

Wróci nim zdążycie zatęsknić. to pewne jak śmierć, podatki i wieczorek przy świecach u Bukietowej.
Q__
Moderator
#404 - Wysłana: 26 Paź 2012 18:22:00
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
to pewne jak śmierć, podatki i wieczorek przy świecach u Bukietowej

I to, że musisz zaczynać offtop w temacie technicznym...
Użytkownik
#405 - Wysłana: 27 Paź 2012 09:57:50
Odpowiedz 
Elaan:
Co Moderacja ma zamiar zrobić z osobnikiem dinofiut i jego wynurzeniami, także w temacie "Polityka"? Żaden temat nie jest aż tak zły, by zasługiwać na takie śmieci.

A on to nie jest przypadkiem jakimś userem którego zbanowaliście kilka dni temu?
Eviva
Użytkownik
#406 - Wysłana: 27 Paź 2012 10:12:38
Odpowiedz 
Kapitan James Tyberiusz Kirk:
A on to nie jest przypadkiem jakimś userem którego zbanowaliście kilka dni temu?

I klika lat temu też. On jest absolutnie niezniszczalny. W sumie należy mu się medal za wytrwałość.
Użytkownik
#407 - Wysłana: 27 Paź 2012 10:56:49
Odpowiedz 
Eviva:
I klika lat temu też. On jest absolutnie niezniszczalny. W sumie należy mu się medal za wytrwałość.

Ale jak? O jakimś dukacie to słyszałem ale o innych to już nie.. myślałęm że to federacyjny albo ten co ci kazał isć do garów i rodzić dzieci.
Eviva
Użytkownik
#408 - Wysłana: 27 Paź 2012 11:05:02
Odpowiedz 

Z dinkiem nie miałam żadnych konszachtów, on działa sam i nie atakuje nikogo indywidualnie, tylko robi dym. To stary i bardzo zasłużony spammer Phoenixa.
Q__
Moderator
#409 - Wysłana: 27 Paź 2012 11:07:07 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 

Zaraz zarobisz bana 24h za offtop w temacie technicznym, jak nie wyhamujesz. Skoro tak Cię ciekawi persona dinotreka (bo od takiego nicka zaczęła się ta neverending story, to użyj forumowej przeglądarki, zamiast śmiecić gdzie nie należy.

Eviva

Jw. zwł, że znasz zasady od lat.
Picard
Użytkownik
#410 - Wysłana: 31 Paź 2012 15:39:09
Odpowiedz 
Q__
Moderator
#411 - Wysłana: 31 Paź 2012 15:53:45
Odpowiedz 
Picard

Zbanowany. Wpis zachowam, nie zawiera wulgaryzmów.
Mav
Użytkownik
#412 - Wysłana: 10 Lis 2012 21:28:52 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Składam wniosek:

Po premierze filmu Star Trek Into Darkess, wszelkie komentarze użytkownika o nicku Picard, na temat jakości owego filmu, bez uprzedniego obejrzenia go w kinie, będą skutkowały 24 - godzinnym banem, z pominięciem głosowania wśród użytkowników.

Proszę Szanowaną moderację, o rozpatrzenie mojego wniosku.

Dziękuje.

PS.
Picard, mam nadzieje, że zrozumiesz i się na mnie nie obrazisz.
Q__
Moderator
#413 - Wysłana: 10 Lis 2012 21:45:38
Odpowiedz 
Mav

Przemyślę wniosek. Wszystko zależy od tego jakie to będą uwagi... i jak częste.
Picard
Użytkownik
#414 - Wysłana: 10 Lis 2012 23:04:31 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Q__:
Przemyślę wniosek. Wszystko zależy od tego jakie to będą uwagi... i jak częste.

O ile nie będę molestowany przez apologetów tego filmu, o tyle nie wejdę nawet do wątku poświęconego owemu filmowi. A zaocznie i tak uznałem go już za gniota.

Mav:
Po premierze filmu Star Trek Into Darkess, wszelkie komentarze użytkownika o nicku Picard, na temat jakości owego filmu, bez uprzedniego obejrzenia go w kinie, będą skutkowały 24 - godzinnym banem, z pominięciem głosowania wśród użytkowników.

Ja nawet na komputerze nie chce go oglądać. Omówmy się, Ty i inni apologii nie będziecie wychodzić z tym filmem poza poświęcony mu wątek, a ja nie będę Wam wchodził w paradę. Zgoda? taki traktat o strefie neutralnej.
mozg_kl2
Użytkownik
#415 - Wysłana: 10 Lis 2012 23:13:16
Odpowiedz 
Mav

Uważam, Mav, że mocno przeginasz w drugą stronę. Picard jest cieżkim rozmówcą jednak składnie wszelkich wniosków na forum dotyczyło sytuacji konkretnych post factum a nie z wyprzedzenie, nie jako prewencyjnie. Zawsze byłem, przeciwny tworzeniu gett, czemu dałem wyraz przy sprawie z młodym Kirkiem, a jak się okazało miałem rację. Nie chciałbymbyć nadgorliwy ale na tym forum obowiązuje moratorium na tematy religijne, które Ty notorycznie łamiesz. Jak mówi przysłowie kto mieczem wojuje.

Picard:
A zaocznie i tak uznałem go już za gniota.

A to zaskoczenie. Myślałem, żę stać Cię na więcej
Q__
Moderator
#416 - Wysłana: 10 Lis 2012 23:20:10 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Cieszę się, że - w tym wypadku - widzisz sprawy podobnie do mnie. Ale nawet jeśli nie zawsze będziemy się zgadzać, chętnie wysłucham Twoich uwag. (Artykułujesz je w zrównoważony i rozsądny sposób, to raz. Mam dzięki nim wrażenie, że nie poruszam się w moderatorskiej pustce, to dwa.)
Picard
Użytkownik
#417 - Wysłana: 10 Lis 2012 23:22:38
Odpowiedz 
mozg_kl2:
A to zaskoczenie. Myślałem, żę stać Cię na więcej

przykro mi Cię rozczarować. Powiedźcie mi tylko jedno w kwestii wyżej wymienionego filmu: nazwiska scenarzystów się nie zmieniły?
Q__
Moderator
#418 - Wysłana: 10 Lis 2012 23:24:22
Odpowiedz 
Picard

Proszę nie offtopować w temacie technicznym. Rodzi to dobrze znane konsekwencje.
Picard
Użytkownik
#419 - Wysłana: 10 Lis 2012 23:44:20 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
Q__:
Proszę nie offtopować w temacie technicznym. Rodzi to dobrze znane konsekwencje.

OK, w związku z tym prosił bym tylko byś napomniał Mava by ten przestał floodować w temacie recenzje, eseje. A i jeszcze jedno, napisał bym kilka recenzji, które umieścił bym na Phoenixie ale zgubiłem gdzieś mój kod dostępu do strony. Nie wiesz czasami jak go odzyskać, z kim miał bym się w tej sprawie skontaktować?
Q__
Moderator
#420 - Wysłana: 10 Lis 2012 23:53:46
Odpowiedz 
Picard

Picard:
w związku z tym prosił bym tylko byś napomniał Mava by ten przestał floodować w temacie recenzje, eseje

Obaj zostaliście grzecznie poproszeni.

Picard:
z kim miał bym się w tej sprawie skontaktować?

Napisz na mail Kai'a, z którego dostałeś uprawnienia.
 Strona:  ««  1  2  ...  12  13  14  15  16  ...  22  23  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!