USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII
 Strona:  ««  1  2  ...  11  12  13  14  15  ...  22  23  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#361 - Wysłana: 17 Cze 2012 21:01:46
Odpowiedz 
Kiedy nie było nic takiego w dyskusji!
No, może odrobinę, ale żeby aż temat zamykać? Lekka przesada.
mozg_kl2
Użytkownik
#362 - Wysłana: 17 Cze 2012 21:20:07
Odpowiedz 
Ubolewam nad faktem zamknięcia tematu, gdyż obecnie mam najważniejszy turniej piłkarski na starym kontynencie. Po raz kolejny banda oszołomów chronionych przez inną grupkę, uniemożliwa prawiodłe użytkowanie forum.
Q__
Moderator
#363 - Wysłana: 17 Cze 2012 21:35:17 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Jaką alternatywę dla zamknięcia tematu proponujesz?
mozg_kl2
Użytkownik
#364 - Wysłana: 17 Cze 2012 21:49:39
Odpowiedz 
Q__

Ostrzeżenie, cięcie, ban dobowy. Czemu większość ma cierpieć przez innych?
Q__
Moderator
#365 - Wysłana: 17 Cze 2012 21:50:52 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Ostrzeżenie, cięcie, ban dobowy.

Ok, mówisz - masz. Jak nie pomoże zamknę ponownie.
mozg_kl2
Użytkownik
#366 - Wysłana: 5 Sier 2012 20:58:44
Odpowiedz 
Na forum ujawniła się pewna grupka krzykaczy z frakcji "klepy się po plecach że jest fajnie". Dużo mówią, najchętniej krzyczą pytających wyzywają od trolli, wichrzycieli itp. Szkoda tylko, że poza tym w czym są najlepiej czyli pustosłowiem, nie mają jaj żeby przejść do czynów. Wychodząc zatem na przeciw oczekiwaniom społecznym chciałbym złożyć wniosek o bana dla mnie za rzekomy trolling i nie merytoryczne posty oraz "ciągłe mącenie wody". Ojcze Moderatorze czyń swoją powinność. Jeśli forum ma na tym zyskać to nie widzę problemu.
Q__
Moderator
#367 - Wysłana: 6 Sier 2012 00:52:28
Odpowiedz 
mozg_kl2

Rozumiem, że to formalny wniosek do przegłosowania? Ok. będziemy głosować...
Elaan
Użytkownik
#368 - Wysłana: 1 Paź 2012 09:26:20 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Mam pytanie do Szanownej Moderacji. A właściwie prośbę.
Czy jest możliwość zmiany tytułu tematu, który założyłam wczoraj?
Chodzi o "Entropy Effect". Chciałabym, aby brzmiał:
Podróże w czasie, chaos i Star Trek.
Q__
Moderator
#369 - Wysłana: 1 Paź 2012 14:35:16
Odpowiedz 
Elaan

Możliwość jest, czy jednak mógłbym poznać uzasadnienie te prośby?
Elaan
Użytkownik
#370 - Wysłana: 1 Paź 2012 14:44:18
Odpowiedz 
Q__

Myślę, że po prostu lepiej oddaje klimat i treść tekstu. Poza tym jest ciekawszy.
Być może skłoni do jakiejś dyskusji?
Jeśli jednak stanowi to problem - choć miałam nadzieję, że nie - przepraszam i nie będę nalegać.
Q__
Moderator
#371 - Wysłana: 1 Paź 2012 14:52:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

A może kompromisowo: tytuł powieści, a reszta po myślniku? W końcu clou tematu jest jednak Twój przekład dzieła pani McIntyre .

EDIT: może jeszcze lepiej tak:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=3451#msg256886
Elaan
Użytkownik
#372 - Wysłana: 1 Paź 2012 14:58:11
Odpowiedz 
Q__

Cóż, myślę że to doskonały pomysł. Dziękuję.
I przepraszam za kłopot.
Q__
Moderator
#373 - Wysłana: 1 Paź 2012 15:14:09
Odpowiedz 
Elaan

Elaan:
Dziękuję.

Nie ma za co.

Elaan:
I przepraszam za kłopot

Żaden problem.
Seybr
Użytkownik
#374 - Wysłana: 7 Paź 2012 18:16:58 - Edytowany przez: Seybr
Odpowiedz 
Ban jednodniowy dla Kapitan James Tyberiusz Kirk.

Powód - masowy troling. Może coś zrozumie. Puki co Q twoje uwagi są olewane.
Q__
Moderator
#375 - Wysłana: 7 Paź 2012 19:17:50
Odpowiedz 
Seybr

W myślach mi czytasz.
Elaan
Użytkownik
#376 - Wysłana: 9 Paź 2012 16:12:08
Odpowiedz 
Q__

Wiem, co mówi piękny tekst "Dezyderaty": ... wysłuchaj innych,
nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść.

Ale powiada też: Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Co zatem Moderacja ma zamiar czynić w sprawie naszej powszechnej, forumowej, duchowej udręki, zwanej KJTK?
Q__
Moderator
#377 - Wysłana: 9 Paź 2012 16:30:24 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
1. Elaan, czy jest to formalny wniosek o głosowanie nad banem permanentnym dla w/w dziecka neo? (Nie wierzę w kary czasowe w tym konkretnym wypadku).

2. Kolejny temat jest taki, że z tego co widzę nawet "Starzy Userzy" (konkretnie: mozg_kl2, Kor, Mav) brutalizują teraz język swoich wypowiedzi. Pytanie: czy jest wolą Forumowej Większości ta brutalizacja języka i forumowego obyczaju (wtedy moderacja nie ma - IMO - wielkiego sensu), czy jednak powinny się posypać ostrzeżenia i za to?

3. Czy temat "Polityka" ma sens, zważywszy na to, że z jego otwarciem zaczęliśmy znów się staczać jako forum?
Kor
Użytkownik
#378 - Wysłana: 9 Paź 2012 16:33:48
Odpowiedz 
Przyjmuję ostrzeżenie. Rzecz w tym, że dziećmi neo czasem tak trzeba.
Kapitan James Tyberiusz Kirk
Użytkownik
#379 - Wysłana: 9 Paź 2012 16:46:07
Odpowiedz 
Q__:
dziecka neo?

Dziecko neo to przezwisko jakie wymyślono dla mało inteligentnych (dodam że inteligencja i mądrośc mają niewiele wspólnego z inteligencją) dzieci w wieku 12-15 lat (w sumie to dla dziewczyn bo wiekszość dizeci neo to one) które nie widzą poza komputerem świata a w necie grają tylko w głupie gry i prowokują, obrazjaą społeczeństwo... to określenie raczej do mnie nie pasuje.. byłem nazywany trollem, prowokatorem... ale dziecko neo czy pokemon nie bardzo do mnie pasuje.... nawet troll jest przesadzone... niektóre osoby to określenie może naprawdę obrazić.

Q__:
3. Czy temat "Polityka" ma sens, zważywszy na to, że z jego otwarciem zaczęliśmy znów się staczać jako forum?

Tworząc ten temat logiczne było że będą w nim kłótnie itp.. polityka ZAWSZE do nich prowadzi chy że kazdy ma te same poglądy co jest niemożliwe.
Q__
Moderator
#380 - Wysłana: 9 Paź 2012 16:52:01
Odpowiedz 

Chcesz być traktowany z szacunkiem? Zachowuj się tak, by go budzić.
Użytkownik
#381 - Wysłana: 9 Paź 2012 16:55:05
Odpowiedz 
Q__:
Chcesz być traktowany z szacunkiem? Zachowuj się tak, by go budzić.

Moje poglądy są zbyt odmienne by budzić szacunek w kimkolwiek z tego forum.
Elaan
Użytkownik
#382 - Wysłana: 9 Paź 2012 16:58:51 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Q__

Punkt pierwszy: ban - tak. Ta draka spod trzepaka trwa już za długo.
Punkt drugi: ostrzeżenia za brutalny język, nawet w temacie Polityka - tak.
Punkt trzeci: ma sens - tak. Po to, by polityka nie rozłaziła się po innych tematach - tam posty polityczne ciąć.
Q__
Moderator
#383 - Wysłana: 9 Paź 2012 16:59:37
Odpowiedz 

1. Zakończ offtop w temacie technicznym, albo skończysz z moderatorskim banem tygodniowym.
2. Nie strój się w szatki męczennika za ideały, skoro robisz mało sensowny offtop w prawie każdym temacie, do którego teraz zaglądasz (fakt, z pomocą podejmujących tam dialog z Tobą).
Seybr
Użytkownik
#384 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:05:47
Odpowiedz 
Kapitan James Tyberiusz Kirk:
........................(w sumie to dla dziewczyn bo wiekszość dizeci neo to one) ........................

Dzieci neo wymyśliło moje pokolenie. Gdy net w tym kraju robił się popularny. W tedy trzeba było mieć głowę na karku w kwestii kompów. Teraz to programy same wszystko robią za ciebie. Radzę poznać historię irca, shella itp. Tam przesiadywali ludzie, którzy mieli coś do powiedzenia. Pojawiło się nesostrada i w tym wypadku dzieci nie. To nie są głupie dziewczyny jak byś wiedział, to styl i zachowanie w necie. To min. trolowanie.

Wiesz do ciebie pasuje gimbus. Pokolenie ignorantów wiedzące wszystko najlepiej. Nie mające szacunku, za moich czasów w szkole podstawowej bałem się podskoczyć do nauczyciela, był szacunek. W szkole średniej szanowało się nauczycieli a oni nas. Ostatnio byłem w swoim dawnym technikum. Rozmawiałem z nauczycielem od matematyki. Powiedział, wy to byliście grzeczni i lepiej się uczyliście.
Pokolenie gimbusów nie czyta książek, bo to siara. Odwiedziłem bibliotekę szkoły, tak mi powiedziały panie. Z którymi sobie porozmawiałem jak to było i co robię w życiu.

Trolisz na forum, ja jestem cierpliwy. Ale nie masz dobrych argumentów. Mam wrażenie, że twoje rację powinniśmy przyjąć jako wielkie guru i objawioną prawdę. Gdyby tak było to ktoś by był królem a ty jako plebs był byś chłopem pańszczyźnianym i nie mógł byś opuścić swojej wsi.
Jesteś jeszcze młody, to że walczysz o swoje to dobrze. Ale cwaniactwo i niski poziom wypowiedzi nie jest widziany na tym forum.
Q__
Moderator
#385 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:08:02
Odpowiedz 
Seybr

Wszystko pięknie, ale to pasuje do "Co myślimy o...", nie tematów technicznych. Dawajmy dobry przykład.
Mariusz
Użytkownik
#386 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:11:47
Odpowiedz 
Kapitan James Tyberiusz Kirk:
dodam że inteligencja i mądrośc mają niewiele wspólnego z inteligencją

Dzięki za ROTFL'a którego mi tym zafundowałeś
Q__
Moderator
#387 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:13:58
Odpowiedz 
Mariusz

Co to ja mówiłem o offtopch w tematach technicznych? Mam zacząć ciąć, ostrzegać i wlepiać bany porządkowe?
Seybr
Użytkownik
#388 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:17:45
Odpowiedz 
Q__

Sorry, masz rację.
Mariusz
Użytkownik
#389 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:18:36
Odpowiedz 
A nie wystarczy po prostu ciąć?
Sorry, ale sytuacja gdy w ogromnej większości wątków zawartość rozmija się z tematem jest zachętą do kasztanienia.
Q__
Moderator
#390 - Wysłana: 9 Paź 2012 17:22:36
Odpowiedz 
Dobra, Chłopaki, przeprosiny przyjęte, ale:
1. mój moderatorski nastrój to dziś:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detail page&v=lkv_mJa4MNE#t=30s
2. forum to offtopem stoi, ale tematy techniczne spod tej zasady są od zawsze wyjęte.
 Strona:  ««  1  2  ...  11  12  13  14  15  ...  22  23  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!