USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  19  20  21  22  23  »» 
Autor Wiadomość
Jurgen
Moderator
#1 - Wysłana: 30 Maj 2011 20:27:34
Odpowiedz 
Wszyscy wiedzą, o co chodzi, przypomne więc tylko, że to temat techniczny i proszę OT tu nie robić.
TSan
Użytkownik
#2 - Wysłana: 30 Maj 2011 21:19:24 - Edytowany przez: TSan
Odpowiedz 
Jurgen

Ponawiam mój nieco już stary wniosek o mianowanie (nawet bez dodania rangi) nowego, dodatkowego Moderatora.
Jurgen
Moderator
#3 - Wysłana: 31 Maj 2011 11:59:27
Odpowiedz 
TSan

To nie jest wniosek do moderatorów, tylko do Kaia. Moderatorzy nie mają nawet takich uprawnień.
TSan
Użytkownik
#4 - Wysłana: 31 Maj 2011 13:23:19
Odpowiedz 
Jurgen

Więc zgłośmy to do Kaia. Zakładam, że moderatorzy jakiś zewnętrzy kontakt mają?
Jurgen
Moderator
#5 - Wysłana: 31 Maj 2011 13:41:32
Odpowiedz 
TSan

Nic o tym nie wiem i przypominam, że to nie ten temat!
Doctor_Who
Użytkownik
#6 - Wysłana: 3 Cze 2011 16:09:56
Odpowiedz 
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=3194&page=0#msg224507

Jakieś ''krzaki'' zrobiły mi się na końcu tytułu tematu - dałoby się to jakoś naprawić?
Madame Picard
Moderator
#7 - Wysłana: 3 Cze 2011 17:37:43
Odpowiedz 
Doctor_Who

Poprawiłam tytuł i usunęłam "krzaki". Przypuszczam, że znak cudzysłowu musiał się forumowej maszynie "nie spodobać", ale dlaczego, to już pytanie do jakiegoś informatyka .
mozg_kl2
Użytkownik
#8 - Wysłana: 5 Cze 2011 21:51:21
Odpowiedz 
Masowy atak spamu na głównej, ale moderatorzy spią w końcu wykazali się spektakularnymi banami. Nie mów jurgen, że nie możesz, bo sam mówiłeś iż usuwanie spamu to esencja Twojego żywota.
TSan
Użytkownik
#9 - Wysłana: 5 Cze 2011 22:06:51
Odpowiedz 
mozg_kl2

Przepraszm, wiem, że o temat techniczy, ale o co chodzi w kwesti spamu?
Madame Picard
Moderator
#10 - Wysłana: 5 Cze 2011 22:08:54
Odpowiedz 
mozg_kl2

Nie mamy możliwości, aby usuwać komentarze umieszczone na stronie głównej.
mozg_kl2
Użytkownik
#11 - Wysłana: 5 Cze 2011 22:23:43
Odpowiedz 
TSan

Wejdz na główna to zobaczysz.

Madame Picard

To bardzo niedobrze. Na chwile obecna już mamy ponad 200 postów na głównej, które są spamem. Jak wygląda sytuacja w archiwum to wole nie myśleć. Ziarno do ziarnka i odbije się to na stronie.
TSan
Użytkownik
#12 - Wysłana: 5 Cze 2011 22:39:56
Odpowiedz 
Madame Picard
mozg_kl2

Kto ma możliwość usuwania komentarzy? Kai, zapewne?
The_D
Użytkownik
#13 - Wysłana: 6 Cze 2011 01:01:28
Odpowiedz 
Pozwoliłem sobie napisać w dedykowanym temacie. Myślę, źe prośby o dodatkowych moderatorów można również tam zgłaszać. Miejcie tylko na uwadze, że Kai nie zagląda na forum codziennie.
Toudi
Użytkownik
#14 - Wysłana: 6 Cze 2011 01:29:54
Odpowiedz 
The_D:
Miejcie tylko na uwadze, że Kai nie zagląda na forum codziennie.

Bez urazy, ale wątpię. Nazwy działu ST11 do dziś nie zmieniono...
mozg_kl2
Użytkownik
#15 - Wysłana: 6 Cze 2011 08:53:38
Odpowiedz 
TSan

Kiedyś jużbyła taka sytuacja na głównej i ktoś zrobił z tym porządek.

Toudi

Zacytuje siebie. Równie dobrze mozemy napisać list do sw Mikołaja.
Jurgen
Moderator
#16 - Wysłana: 6 Cze 2011 19:54:54 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
mozg_kl2

Ktoś, czyli Kai.

Moderatorzy mogą usuwać spam, ale z forum. Przy protalu majstrować nie możemy. Junior admini chyba też nie mają takich uprawnień.

PS
mozg_kl2:
Nie mów jurgen, że nie możesz, bo sam mówiłeś iż usuwanie spamu to esencja Twojego żywota.

Prosiłbym o nieprzekręcanie tego, co mówiłem, bo czegoś takiego nie powiedziałem, zwłaszcza, że byłoby to kłamstwo. Jak powszechnie wiadomo esencją mojego życia jest jazda na rowerze i utrudnianie życia porządnym użytkownikom.
mozg_kl2
Użytkownik
#17 - Wysłana: 6 Cze 2011 21:17:13
Odpowiedz 
Jurgen:
Ktoś, czyli Kai.

Moderatorzy mogą usuwać spam, ale z forum. Przy protalu majstrować nie możemy. Junior admini chyba też nie mają takich uprawnień.

Z informacji jak posiadam, i potwierdziłem je dziś robili to moderatorzy.

Jako zgorszony użytkownik prosiłbym o interwencje. http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=11&topic=2941&page=9#msg224730
Eviva
Użytkownik
#18 - Wysłana: 6 Cze 2011 21:25:38
Odpowiedz 
Jurgen

Tak, tak, interweniuj! Znam adres ambasady francuskiej, może pożyczą Ci gilotynę?
mozg_kl2
Użytkownik
#19 - Wysłana: 7 Cze 2011 07:24:52
Odpowiedz 
Eviva:
Jurgen

Tak, tak, interweniuj! Znam adres ambasady francuskiej, może pożyczą Ci gilotynę?

Już płaczesz?
Jurgen
Moderator
#20 - Wysłana: 7 Cze 2011 10:17:49
Odpowiedz 
mozg_kl2

Ja dalej nie widze, żebym miał taką możliwość. Ciekawy jestem, skąd masz takie informacje.

Eviva

Gilotyna raczej potrzebna nie będzie, ale mozg ma rację: uważaj ze słownictwem. Naprawdę, można inne, normalniejsze słowo znaleźć.
Picard
Użytkownik
#21 - Wysłana: 7 Cze 2011 14:42:43
Odpowiedz 
Jurgen

proszę o zrobienie porządku z MarcinK. Nie wiem jak to załatwisz - ostrzeżenie, ban czasowy, usunięcie z forum - ale on musi przestać napastować ludzi tą swoją Godzillą i innymi tworami. To już nawet nie jest męczące, to wkurzające ponad miarę. Proszę o uregulowanie tej sprawy. Żadnych Godzilli poza tematami jej przeznaczonymi!
Elaan
Użytkownik
#22 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:01:00 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
Picard:
Żadnych Godzilli poza tematami jej przeznaczonymi!

Tu niestety muszę stanowczo zgodzić się z Picardem !
Za sprawą MarcinaK japońszczyzna rozlazła nam się po forum niczym niesforne nanoboty Wesleya Crushera !
Ale ja nie żądam sankcji moderatorskich , bo byłaby to przesada - raczej wezwania do opamiętania się i zaprzestania tej pro-japońskiej krucjaty .
Doctor_Who
Użytkownik
#23 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:04:19 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
A ja zgłaszam stanowczy protest.
Jeżeli jest szansa na przegłosowanie kwestii, to jestem przeciw ostrzeżeniu czy też banom za takie coś.
MarcinK
Użytkownik
#24 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:16:25
Odpowiedz 
Na swoją obronę napiszę: Dlaczego jeśli ktoś pisze o Baylon 5 czy Star Gate poza tematami do tego przeznaczonymi nikt się nie sprzeciwia.
Jurgen
Moderator
#25 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:20:23
Odpowiedz 
Picard

Sprecyzuj mi chociaż, czego żądasz: czy odwołujesz się tylko do moderacji (czyli maksymalnie ban na tydzień), czy żądasz głosowania wśród użytkowników.

PS Żeby była pełna jasność: ja na razie żadnej decyzji nie podejmuję, ani nie przesądzam, co zrobię. Na razie chcę tylko wiedzieć, czgo chce Picard, żeby móc się nad tym zastanowić.
Picard
Użytkownik
#26 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:22:34 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
MarcinK:
Na swoją obronę napiszę: Dlaczego jeśli ktoś pisze o Baylon 5 czy Star Gate poza tematami do tego przeznaczonymi nikt się nie sprzeciwia.

Bo ów ktoś nie jest tak upierdliwy jak Ty?

Doctor_Who:
Jeżeli jest szansa na przegłosowanie kwestii, to jestem przeciw ostrzeżeniu czy też banom za takie coś.

A ja uważam, że są one zasadne! To jest forum Star Treka, a nie japońskiego żarcia do jasnej anielki! Ty jesteś fanem Aliena i Predatora, ale nie męczysz nimi ludzi! Umiesz się zachować a MarcinK, trzeba go więc przywołać do prządku.

Jurgen:
Sprecyzuj mi chociaż, czego żądasz: czy odwołujesz się tylko do moderacji (czyli maksymalnie ban na tydzień), czy żądasz głosowania wśród użytkowników.

Może jestem zbyt surowy, więc proszę o ostżerzenie dla wyżej wspomnianego pana. A jak sytuacja się powtórzy to ban. Bo już do jasnej ciasnej... Godzilla i Godzilla i jeszcze raz Godzilla...
MarcinK
Użytkownik
#27 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:24:19
Odpowiedz 
Picard
Zauważ że od pewnego czasu staram się pisać o Kaiju i Toku w odpowiednim temacie, a to że podałem je jako przykład do danego arhumentu, nie znaczy że męczę ludzi.
Picard
Użytkownik
#28 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:26:20 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
MarcinK:
Zauważ że od pewnego czasu staram się pisać o Kaiju i Toku w odpowiednim temacie, a to że podałem je jako przykład do danego arhumentu, nie znaczy że męczę ludzi.

Mnie męczysz, oj nawet nie wiesz jak - i prosiłem Cię abyś tego nie robił, a Ty jak na złość. Moim zdaniem Jurgen powinien Ci dać zakaz używania słowa na G. na forum w każdym temacie poza tymi o Kaiju i Toku. Oczywiście zakaz ten tyczył by się całej japońszczyzny, nie tylko Godzilli.
MarcinK
Użytkownik
#29 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:29:33
Odpowiedz 
Picard
To prosta droga do dyktatury. Wyjaśnię ci, jeśli ktoś jest fanem Aliena to zapewne często, będzie dawał za przykład filmy z Alienem, podobnie fan Babilon 5 będzie, dawał przykłady z tego serialu jako udowodnienia argumentów. A to że, prócz treka lubię Kaiju i Star Wars, jest powodem że do udowodnienia jakiejś tezy posługuje się argumentami z tych produkcji.
Picard
Użytkownik
#30 - Wysłana: 7 Cze 2011 15:32:53 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
MarcinK

Nie mądrz się mistrzu, nie jesteś na forum sam i powinieneś też szanować ludzi, z którymi rozmawiasz. Jeśli ktoś nie chce czytać twoich analogii o Godzilli, to ma do tego pełne prawo, a Ty nie masz prawa go nimi zamęczać. Prosiłem Cię o coś a Ty nie tylko mnie olałeś, ale wręcz obsesyjnie działasz mi na złość. Poszukaj innej analogii, bo to co robisz to już nie pasja, to obsesja!
 Strona:  1  2  3  4  5  ...  19  20  21  22  23  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi i wnioski do moderatorów - cześć VIII

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!