USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Ramka program TV

Autor Wiadomość
patryk089x
Użytkownik
#1 - Wysłana: 25 Kwi 2011 21:04:50
Odpowiedz 
Mam pytanie do administratorów. Jak pewnie wiecie jestem tu od niedawna i choć dość się już tu zadomowiłem, to ciągle nad kilkoma rzeczami się zastanawiam.

Mianowicie - dzisiaj trafiłem na zarchiwizowane, dawne wersje Phoenixa. Zauważyłem ramkę "Program TV". W pewnym momencie ona znika. Powiem szczerze, szukałem tematu na ten temat, ale jakoś nie znalazłem - co się z nią stało i dlaczego zniknęła ?

Poza tym zwracam się do szanownej administracji z pytaniem: czy recenzje do odcinków mogą dodawać tylko osoby mianowane do tego, czy też zwykli użytkownicy ? (oczywiście użytkownik najpierw wysyła do administracji, a dopiero później administracja zamieszcza).
Doctor_Who
Użytkownik
#2 - Wysłana: 18 Maj 2011 18:41:16
Odpowiedz 
patryk089x

patryk089x:
Mianowicie - dzisiaj trafiłem na zarchiwizowane, dawne wersje Phoenixa. Zauważyłem ramkę "Program TV". W pewnym momencie ona znika. Powiem szczerze, szukałem tematu na ten temat, ale jakoś nie znalazłem - co się z nią stało i dlaczego zniknęła ?

Widocznie nie było chętnych do bieżących aktualizacji z programem w ręce.

patryk089x:
zy recenzje do odcinków mogą dodawać tylko osoby mianowane do tego, czy też zwykli użytkownicy ? (oczywiście użytkownik najpierw wysyła do administracji, a dopiero później administracja zamieszcza)

A czy to nie tak właśnie drzewiej bywało? Za czasów Q i Pah_Wraitha przynajmniej. Tak właśnie zaczynał Picard który jak widzę dostał tera jr. admina.
Eviva
Użytkownik
#3 - Wysłana: 18 Maj 2011 18:44:49
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Tak właśnie zaczynał Picard który jak widzę dostał tera jr. admina.

No dostał, i dotąd nie mogę sobie uzmysłowić, gdzie on go będzie trzymał...
The_D
Użytkownik
#4 - Wysłana: 19 Maj 2011 16:30:32
Odpowiedz 
patryk089x

Z tego co pamiętam to phoneiksowy program miał pewne wady:
Junior Admini nie mieli dostępu do wszystkich opcji, np. dodanie owego kanału wymagało interwencji Kai'a, który nie zawsze miał czas.
Moduł do obsługi powtarzalności (tzn kiedy są odcinki emitowane) nie zawsze dawał sobie radę z pomysłami polskich stacji. Na to przynajmniej skarżył się Pah Wraith.

Swoja droga od jakiegoś czasu planuję sobie zrobić niezależną stronę Trek TV ze startrekiem w telewizji rozbudowaną o różne bajery: linki do opisów odcinków, kustomizowalny RSS itp.
Tylko jak zwykle brakuje czasu i samozaparcia

USS Phoenix forum / USS Phoenix / Ramka program TV

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!