USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Ankieta w sprawie moderacji
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#61 - Wysłana: 12 Kwi 2011 18:47:31
Eviva:
Albo dla odmiany zacząć je brać?

Nie do mnie takie pytanie. Trzebaby skontaktować sie z lekarzem lub farmaceutom.

Eviva:
Bo gdybym chciała spać jeszcze dłużej niż zwykle, lepiej byłoby na dobre oddać ducha i w ten sposób zaoszczędzić sobie kosztów utrzymania.

Ja jestem śpiochem, więc po proszkach to już w ogolebym się nie podnosił z łóźka. BTW przypomniał się cytat z Gry o Tron. Tam królowa miała sny o końcu swojego rodu, i tak opowiada je swojemu bratu, pytając co ma począć. Na to brat mniej śpij.
Eviva
Użytkownik
#62 - Wysłana: 12 Kwi 2011 19:11:22
mozg_kl2

A sny bywają niebezpieczne, vide Lem i "Bajka o królu Murdasie".
mozg_kl2
Użytkownik
#63 - Wysłana: 12 Kwi 2011 19:15:45
Eviva:
A sny bywają niebezpieczne,

O tak. Ja mam na ogól jakies odjechane sny. Ostatnio ścigały mnie zombie wersje uniwersalnego żołnierza.
Madame Picard
Moderator
#64 - Wysłana: 12 Kwi 2011 19:27:39
Eviva
mozg_kl2
patryk089x

TO JEST TEMAT TECHNICZNY, DO JASNEJ ANIELKI.
PROSZĘ NIE ROBIĆ TUTAJ OT!!!
Jurgen
Moderator
#65 - Wysłana: 29 Maj 2011 19:47:08
Mam do Was kolejne pytanie o to, jka mnoderacja ma wyglądać. Bashir zaproponował, zeby moderacja działała jedynie na wniosek, więc chciałby,, żebyście wypowiedzieli się w takiej kwestii:

Czy jesteście za tym, żeby moderacja działała co do zasady na wniosek (zgłoszony w odpowiednim temacie), natomiast "z urzędu" tylko w kwestiach technicznych (niewłaściwy dział, duble itp.) i w kwestiach spamu/spambotów

Na wyniki czekam przez tydzień, czyli do przyszłej niedzieli do godz. 23:59
Elaan
Użytkownik
#66 - Wysłana: 29 Maj 2011 20:08:41
Jurgen:
Czy jesteście za tym, żeby moderacja działała co do zasady na wniosek , natomiast "z urzędu" tylko w kwestiach technicznych

Moja odpowiedź brzmi : Nie .
TSan
Użytkownik
#67 - Wysłana: 29 Maj 2011 20:23:21
Jurgen:
zeby moderacja działała jedynie na wniosek, więc chciałby,, żebyście wypowiedzieli się w takiej kwestii:

NIE.
Eviva
Użytkownik
#68 - Wysłana: 29 Maj 2011 20:28:39
Głos Evivy:
Ja tam nie wiem, ja się leczę.
Abigail
Użytkownik
#69 - Wysłana: 29 Maj 2011 20:46:45 - Edytowany przez: Abigail
Edycja: Pozwoliłam sobie zmienić zdanie

Niech moderacja działa z urzędu, ale oczywiście z możliwością składania wniosków przez użytkowników.
Madame Picard
Moderator
#70 - Wysłana: 29 Maj 2011 21:51:57
Jestem za tym, by moderacja działała z urzędu, a jak coś jednak przegapi, to także na wniosek.
Bashir
Moderator
#71 - Wysłana: 30 Maj 2011 08:17:36
Ja również za moderacją 'na wniosek'.

To co powiedziała Abi + do tej pory to się sprawdzało.

A do tego po co karać kogoś za coś, co np. żadnego usera 'nie ruszy'.
Elaan
Użytkownik
#72 - Wysłana: 30 Maj 2011 16:27:04
Abigail:
Niech moderacja działa z urzędu, ale oczywiście z możliwością składania wniosków przez użytkowników.

Madame Picard:
Jestem za tym, by moderacja działała z urzędu, a jak coś jednak przegapi, to także na wniosek.

Racja !
Jeśli ktoś poczuje się pokrzywdzony powinien mieć prawo złożenia wniosku ze stosownym linkiem .
Niniejszym modyfikuję więc moje poprzednie zdanie .
Alucard87
Użytkownik
#73 - Wysłana: 30 Maj 2011 16:43:56
Z urzędu i na wniosek.
Doctor_Who
Użytkownik
#74 - Wysłana: 30 Maj 2011 16:57:06
Jurgen

Jurgen:
Czy jesteście za tym, żeby moderacja działała co do zasady na wniosek (zgłoszony w odpowiednim temacie), natomiast "z urzędu" tylko w kwestiach technicznych (niewłaściwy dział, duble itp.) i w kwestiach spamu/spambotów

Jestem za.
Przy czym oczywiście wszyscy rozumiemy, że moderacja ma prawa do własnego osądu sytuacji zgłoszonej.
Queerbot
Użytkownik
#75 - Wysłana: 30 Maj 2011 17:35:39
Pojawia się jednak zasadne pytanie jakiego rodzaju szczebiot i liche intelektualnie i moralnie roztrząsania owa moderacja ma moderować. Spośród "ostatnich dyskusji" bowiem (a nie oszukujmy się, nikomu nie chce się sprawdzać gnijących gdzieś w odmętach forum starych tematów) największą popularnością cieszy się bezwartościowy metadyskurs w postaci tematów technicznych, głupawe wątki RPG, tematy o wątpliwej artystycznie twórczości literackiej użytkowników, będące de facto feerią grafomanii i urojeń, odgrzewane kotlety w rodzaju "opadu szczęki" i "błedów treka" oraz "kawiarenka i luźne rozmowy", kloaka pełna umysłowych fekaliów, która doczekała się aż drugiej fazy.

Te wasze głosowania i dyskusje to już tylko skazane na niepowodzenie próby wskrzeszenia trupa, co najwyżej rodzaj nekromancji, sterowanej przez dewotkę pustosłowia i prawnika-nihilistę.
TSan
Użytkownik
#76 - Wysłana: 30 Maj 2011 17:40:34
Queerbot:
tematy o wątpliwej artystycznie twórczości literackiej użytkowników, będące de facto feerią grafomanii i urojeń

O wypraszam sobie!

Skoro tak chcesz gadać o Treku, dlaczego nie poruszysz odpowiednich tematów? Po prostu musimy trochę od ST odpocząć. Inaczej skończmy jak Trek.pl...

Zaraz zaraz... Jak to ostatnio NIE gadamy o Treku?

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=8&topic=3186

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=3179&page=0
Eviva
Użytkownik
#77 - Wysłana: 30 Maj 2011 17:43:54 - Edytowany przez: Eviva
Queerbot

Wyzywam Waści na pojedynek za te obraźliwe słowa!

Queerbot:
sterowanej przez dewotkę pustosłowia i prawnika-nihilistę.

A za to powinieneś dobrze oberwać.
ortkaj
Użytkownik
#78 - Wysłana: 30 Maj 2011 17:50:55
Queerbot:
Spośród "ostatnich dyskusji" bowiem (a nie oszukujmy się, nikomu nie chce się sprawdzać gnijących gdzieś w odmętach forum starych tematów) największą popularnością cieszy się bezwartościowy metadyskurs w postaci tematów technicznych

Dziękuję, że zabrałeś merytoryczny głos w merytorycznym topicu a nie to co inni....
Elaan
Użytkownik
#79 - Wysłana: 30 Maj 2011 18:05:12
Queerbot

Czy wylanie sporego kubełka słownych pomyj i obelg na resztę użytkowników tego forum sprawiło Ci przyjemność i podniosło Twoją samoocenę ?
Eviva
Użytkownik
#80 - Wysłana: 30 Maj 2011 18:23:25
Elaan:
Queerbot

Czy wylanie sporego kubełka słownych pomyj i obelg na resztę użytkowników tego forum sprawiło Ci przyjemność i podniosło Twoją samoocenę ?

Podejrzewam, że raczej tak. Ten typ tak ma.
TSan
Użytkownik
#81 - Wysłana: 30 Maj 2011 18:28:09
Eviva
Elaan
ortkaj

Dobra, darujmy sobie OT. Zobaczymy co moderacja zrobi z tym gagatkiem.
Picard
Użytkownik
#82 - Wysłana: 30 Maj 2011 18:56:17
Queerbot

Ale, żeś się wkurzył. Ale czemu?
mozg_kl2
Użytkownik
#83 - Wysłana: 30 Maj 2011 19:22:43
Queerbot:
największą popularnością cieszy się bezwartościowy metadyskurs w postaci tematów technicznych, głupawe wątki RPG, tematy o wątpliwej artystycznie twórczości literackiej użytkowników, będące de facto feerią grafomanii i urojeń, odgrzewane kotlety w rodzaju "opadu szczęki" i "błedów treka" oraz "kawiarenka i luźne rozmowy", kloaka pełna umysłowych fekaliów, która doczekała się aż drugiej fazy.

Ja bym dodał jeszcze 30 tematów o Godzilli i power rangers.

Eviva:
A za to powinieneś dobrze oberwać.

Bo powiedział smutną prawdę?
Jurgen
Moderator
#84 - Wysłana: 30 Maj 2011 19:37:22
TSan:
Zobaczymy co moderacja zrobi z tym gagatkiem.

Nic. Chyba, że osoba, która uważa, że "dewotka" było o niej będzie domagać się dzialania moderacji. Prywatnie jednak nie przejmwałbym się tym gadaniem.
TSan
Użytkownik
#85 - Wysłana: 30 Maj 2011 19:41:47
Jurgen

Więc skończmy ten OT. Wracając do tematu, jestem za dawaniem nieoficjalnego ostrzeżenia w takich przypadkach.
Poklok
Użytkownik
#86 - Wysłana: 30 Maj 2011 19:45:53
Jurgen

Nie. Tzn. mod ma wolną rękę w interweniowaniu, ale uwzględnia wnioski użytkowników.

Queerbot

Innymi słowy - jesteś nekrofilem.

TSan:
Więc skończmy ten OT. Wracając do tematu, jestem za dawaniem nieoficjalnego ostrzeżenia w takich przypadkach.

A ja nie.
Jurgen
Moderator
#87 - Wysłana: 30 Maj 2011 20:14:57
Przypominam, że jest to temt techniczny, więc prosiłbym tylko na temat. To raz. Ankieta w sprawie wulgaryzmów - o ile wszytsko potoczy się tak, jak do tej pory - też będzie
Jurgen
Moderator
#88 - Wysłana: 29 Cze 2011 11:19:19 - Edytowany przez: Jurgen
Coś takiego znalazłem dziś na stronach Rzeczpospolitej. Takich przypadków zaczyna pojawiać się coraz więcej...

http://www.rp.pl/artykul/680474-Kiedy-administrato r-odpowiada-za-wpisy-internautow.html

[url]http://www.rp.pl/artykul/86357,678885-Zniewaz a-internauta--odpowie-administrator.html[/url]
mozg_kl2
Użytkownik
#89 - Wysłana: 29 Cze 2011 11:32:26
Jurgen

Jak mówiłem o tym w trakcie rasistowskiej nagonki to wszyscy moderatorzy(czytaj Jurgen) umywali rece, że oni nie wiedzą nie mogą nie da się.
Toudi
Użytkownik
#90 - Wysłana: 29 Cze 2011 12:16:41
Jurgen, myślę że lepiej założyć o tym osobny temat, bo raz, że to temat rzeka, dwa prawo i sądy działają tu sprzecznie (mówię oczywiście o polskich).
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Ankieta w sprawie moderacji

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!