USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Przywitanie
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Ayala
Użytkownik
#61 - Wysłana: 8 Sier 2012 18:36:01
Korzystając z wątku chciałem się również przywitać.

O sobie (nie całkiem poważnie )
Od zawsze byłem fanem Gwiezdnych Wojen, i właściwie do dzisiaj jestem. Jednak nadszedł czas, gdy moje zafascynowanie Skywalkerami musiało zderzyć się i walczyć z Picardem i Janeway. Walka była nierówna, bo na przeciw siebie miałem... moją żonę, która okazała się być fanką Treka. Tak więc chcąc nie chcąc oglądałem Voyagera, Enterprise, TNG, w kinie byłem na Nemezis i nie powiem, jako odwieczny fan SW nawet polubiłem klimat... Niestety, moja żona, za każdym razem gdy ogląda którykolwiek odcinek SW, pyta się "no to który to odcinek", a ja próbuje jej wytłumaczyć, że to zależy jak liczyć, i że Anakin to Vader a nie syn Luka...

Tak więc walka jest nierówna, a ja nie mogę jej wygrać

Witam więc wszystkich serdecznie jeszcze raz.
Elaan
Użytkownik
#62 - Wysłana: 8 Sier 2012 18:56:36
Ayala:
Witam więc wszystkich serdecznie jeszcze raz.

Miło powitać nowego Użytkownika.
Z ST nie warto walczyć - jak powiada Borg: Resistance is futile.
Uwielbiam Star Treka, ale od zawsze lubiłam i nadal lubię SW. Nie mam też problemów z rozpoznawaniem części sagi, czy jej bohaterów. Znajdziesz tu więcej takich osób i tematy o SW też.
Witaj na pokładzie.
Eviva
Użytkownik
#63 - Wysłana: 8 Sier 2012 19:01:39
Ayala

Witam serdecznie, ale ze mną proszę się nie zadawać, bo pokalasz się trollingiem
Picard
Użytkownik
#64 - Wysłana: 8 Sier 2012 19:10:39
Ayala:
. Walka była nierówna, bo na przeciw siebie miałem... moją żonę, która okazała się być fanką Treka.

Trzymam kciuki za pańską małżonkę!
Alucard87
Użytkownik
#65 - Wysłana: 8 Sier 2012 19:11:15
Eviva
Ładnie to tak straszyć nowego?

Ayala
Jak zwykłem (cytując zresztą Q__) pisywac nowym użytkownikom: pisz dużo i mądrze. To tak jakby nasz odpowiednik Wolkańskiego Live long and prosper.
kanna
Użytkownik
#66 - Wysłana: 8 Sier 2012 19:18:08
Ayala

Witam Dla mnie tez GW były trampoliną do Star Treka, więc rozumiem proces.
Dziś - z perspektywy - mogę nawet stwierdzić, ze ST jest lepszy od SW (bo ma więcej odcinków )
Elaan
Użytkownik
#67 - Wysłana: 8 Sier 2012 19:19:06
Ayala

Eviva:
ze mną proszę się nie zadawać, bo pokalasz się trollingiem

Nie bierz tego tak serio.
Eviva po prostu lubi mieć własne zdanie i poglądy, które nie zawsze i nie wszystkim się podobają.
Ma też wspaniały talent pisarski i kilka wydanych przepięknych książek na swoim koncie.
Ayala
Użytkownik
#68 - Wysłana: 8 Sier 2012 20:34:09
Elaan:
Eviva ...Ma też wspaniały talent pisarski i kilka wydanych przepięknych książek na swoim koncie.

Eviva
Gratuluje

Muszę się pochwalić, że moja żonka też pisze, i jak na razie wydała dwie książki Napisała więcej, ale kto wydawał książke wie jakie są problemy.

Dzięki za miłe powitanie
Eviva
Użytkownik
#69 - Wysłana: 8 Sier 2012 20:53:08
Ayala

Oj, wiemy, wiemy...

Elaan, dobra dusza, trochę mnie przereklamowała - wydałam na razie jedną, w drugiej byłam współautorką, no i kilka ebooków. Może w przyszłości będzie lepiej, ale w Polsce, by wydać książkę normalną drogą, trzeba chyba być cudotwórcą. Albo mieć diabelnie mocne plecy. Rozmowy z wydawcami przypominają zwykle słynne powiedzenie "Gadał dziad do obrazu'.
Q__
Moderator
#70 - Wysłana: 9 Sier 2012 14:20:58
Ayala

Witaj Miłość do SW i do ST stanowczo da się pogodzić.

(BTW. ciekawe czy znasz fanfiction ze strony Stardestroyer.net Mike'a Wonga. Można się stamtąd dowiedzieć kto był założycielem Starej Republiki.)
Picard
Użytkownik
#71 - Wysłana: 9 Sier 2012 14:45:43
Q__:
ciekawe czy znasz fanfiction ze strony Stardestroyer.net Mike'a Wonga

bardzo wrogo nastawiona do Star Treka strona.

Q__:
Można się stamtąd dowiedzieć kto był założycielem Starej Republiki

Jar Jar Binks do spółki z polskimi politykami? Ustrój Starej Republiki był wyraźnie inspirowany filozofiom tych panów.
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 9 Sier 2012 14:52:10 - Edytowany przez: Q__
Picard

Picard:
bardzo wrogo nastawiona do Star Treka strona.

Pozornie tak. Pod pozorami widać dogłębną znajomość Treka i duży szacunek dla Tojego "imiennika".

Picard:
Jar Jar Binks do spółki z polskimi politykami? Ustrój Starej Republiki był wyraźnie inspirowany filozofiom tych panów.

Heh, to co się wyprawiało w Nowej przypomnialo mi znów m.in. rodzime spory lustracyjne, a Wojtek Orliński całkiem serio bronił postaci Jar-Jara jako celowego pokazania jak szkodliwy jest - pełen chocby najlepszych chęci - głupiec w roli polityka... Ale nie, wg Wonga założycielem owej Republiki (a zatem duchowym pradziadkiem jego ukochanego Imperium) był ktoś z naszego, trekowego, podwórka. Nie zaspoileruję kto (choc z tego co napisałem od biedy można się domyślić).
Dathon
Użytkownik
#73 - Wysłana: 7 Kwi 2014 06:10:30 - Edytowany przez: Dathon
Witam . Na początek chciałem się przywitać i podziękować Panu Adminowi Q, Dylanowi Huntowi naszemu, za oczyszczenie Forum. Teraz wreszcie można odbudowywać chwałę Phoenixa.

Może parę zdań o mnie: Forum śledzę czasem mniej, czasem bardziej regularnie. Treka znam nieźle, acz nie na pamięć i chętnie bym o nim podyskutował. Czyżbym już tylko ja jeden (bo Admin chyba tylko z poczucia obowiązku, a poza nim nikt)?

Fandomie, zdechłeś?
Korrd
Użytkownik
#74 - Wysłana: 7 Kwi 2014 09:26:54 - Edytowany przez: Korrd
Dathon

Oho, skoro już tu jestem o tej porze, to chyba przyjdzie mi powiedzieć tradycyjne "witamy na pokładzie" :O
W takim razie witamy na pokładzie ! ;)
Dathon
Użytkownik
#75 - Wysłana: 7 Kwi 2014 11:32:34 - Edytowany przez: Dathon
Korrd

Korrd:
W takim razie witamy na pokładzie !

Zaszczyconym . Zaszczyconym wielce, Panie Korrdzie.
Q__
Moderator
#76 - Wysłana: 7 Kwi 2014 11:39:27 - Edytowany przez: Q__
Dathon

Nono, nowy User. Witam Cię na pokładzie i ja .
Elaan
Użytkownik
#77 - Wysłana: 8 Kwi 2014 21:39:48
Dathon:
Fandomie, zdechłeś?

Ciekawe pytanie na początek.
Z braku świeżej pożywki - tj. choćby nowego trekowego serialu, na którym można by poostrzyć zęby - fandom nieco zmizerniał, ale jeszcze się trzyma.
Witaj w załodze i mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj.
Dathon
Użytkownik
#78 - Wysłana: 9 Kwi 2014 06:04:28 - Edytowany przez: Dathon
Elaan

Dzię™kować‡, dzię™kować.
pirogronian
Użytkownik
#79 - Wysłana: 9 Kwi 2014 13:44:42
Elaan:
Z braku świeżej pożywki - tj. choćby nowego trekowego serialu, na którym można by poostrzyć zęby

Toć jest fantwórczosć, i to w dużej ilości. Ba, niektóra całkiem poważna.
Elaan
Użytkownik
#80 - Wysłana: 9 Kwi 2014 17:07:19 - Edytowany przez: Elaan
pirogronian:

Tego nie neguję.
Tyle, że dla mnie jest trudno dostępna - jako, że nie władam językiem Szekspira w mowie, ni w piśmie, jeno w przeglądarce.
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 9 Kwi 2014 18:40:14
pirogronian

pirogronian:

Kiedy zatem napiszesz coś na jej temat? Ba, nie przypominam sobie nawet zbyt wielu Twoich wypowiedzi o Treku klasycznym.

(I nie masz się co krępować, że napiszesz np. coś, co ktoś już kiedyś na dany temat napisał. Primo: ciekaw jestem Twojego Trekowego gustu. Secundo: każda sensownie wyrażona opinia coś tam jednak nowego wnosi.)

ps. Dathon, Ty też uznaj to za zaproszenie (choć Ty chyba z mniej nieśmiałych).
Skiper
Użytkownik
#82 - Wysłana: 19 Lip 2014 09:59:25
To i ja skorzystam z tego tematu by się przywitać oficjalnie

Na forum zaglądam często i zdecydowałam się w końcu zarejestrować.
Cóż, fanką Star Treka (TOS) i ogółem SF jestem praktycznie od małego, więc mam nadzieję, że się tu jakoś zadomowię. No i przede wszystkim, że będę tu równie często zaglądać jako użytkownik.

Zatem - witam wszystkich
Q__
Moderator
#83 - Wysłana: 19 Lip 2014 11:41:44
Skiper

Witamy na pokładzie i prosimy się nie krępować .
rilran
Użytkownik
#84 - Wysłana: 9 Gru 2014 19:48:34
Witam.

Własnie się zalogowałem i jestem w trakcie czytania ostatnich postów, by być w temacie. Widze że troche się u was dzieje. Raczej nie jestem wielkim fanem treka, raczej ogólnie kina FS. Przejrze, rozejrze się i może coś napiszę .
Q__
Moderator
#85 - Wysłana: 9 Gru 2014 20:44:38 - Edytowany przez: Q__
rilran

rilran:
Widze że troche się u was dzieje.

Tylko trochę. Kiedyś to były czasy...

rilran:
Raczej nie jestem wielkim fanem treka, raczej ogólnie kina FS

Kina SF? A to prosimy bardzo... Jest ogólny topic filmowy (albo i dwa), a ponadto niejeden film ma swój osobny temat.
(Prawdę mówiąc zaciekawiło mnie, jako miłośnika gatunku, jakie tytuły zaliczyłbyś do swoich ulubionych... i dlaczego?)

rilran:
Przejrze, rozejrze się i może coś napiszę

Liczymy na to.
Jackal
Użytkownik
#86 - Wysłana: 11 Lut 2015 20:51:10
Jako że jest to mój pierwszy post. Chciałem się przywitać. Chyba tak się robi nawiązując kontakt z nową cywilizacja bądź rasą ;)
Q__
Moderator
#87 - Wysłana: 11 Lut 2015 21:10:41
Jackal

Witamy na pokładzie i zapraszamy do rozgoszczenia się
Elaan
Użytkownik
#88 - Wysłana: 11 Lut 2015 21:18:26
Jackal:
Chyba tak się robi nawiązując kontakt z nową cywilizacja bądź rasą

Można też tak:

a

Tylko później zaprzyjaźnić się jest trudniej.

Witaj. Write long and prosper.
Q__
Moderator
#89 - Wysłana: 6 Mar 2015 19:22:28 - Edytowany przez: Q__
Fraa

Sprawdziłem dziś listę Userów w poszukiwaniu ew. spambotów do banownia. Botów nie było, za to zobaczyłem m.in. Ciebie.

Podajesz link do swojego bloga - rzuciłem okiem. Miło powitać na pokładzie kogoś, kto też ceni TMP:
http://fraa-farara.blogspot.com/search/label/Star% 20Trek
I także czytuje - prawda, że b. Trekopodobnego? - White'a:
http://fraa-farara.blogspot.com/2014/02/fraa-w-czy telni-68-szpital-kosmiczny.html
http://fraa-farara.blogspot.com/2014/03/fraa-w-czy telni-74-gwiezdny-chirurg.html
http://fraa-farara.blogspot.com/2014/05/fraa-w-czy telni-78-trudna-operacja.html

Zapraszam do rozgoszczenia się.
Fraa
Użytkownik
#90 - Wysłana: 6 Mar 2015 20:34:37 - Edytowany przez: Fraa
Em... no dobrze, wiem, że to cudzy wątek, ale nie znalazłam nigdzie żadnej ogólnej powitalni, a nie lubię mnożyć wątków ponad potrzebę.

To ja tutaj. Mam nadzieję, że to nic strasznego.

Witajcie wszyscy.

...właściwie to tyle, co miałam do powiedzenia. xD Nie lubię szwendać się po forum bez powitania, więc no...
...stem fanką TOSa, planszówek i niespełnioną pisarką. Trafiłam tu jakoś chyba przez Trekkera Codziennego Evivy, choć głowy nie dam. xD Zamierzam Was podczytywać, stalkować i takie tam. ;)

PS. Omatkozcórką, zostałam wyprzedzona. o.O
Tak, bloguję nieco. Blog stricte ST jest w trakcie tworzenia, niebawem będzie udostępniony szerokiej publiczności - znaczy to będą recki odcinków po prostu. Wow, nie spodziewałam się takiego śledzenia nowych nabytków :D
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Przywitanie

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!