USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi/prośby do adminów II
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Enterprise D
Użytkownik
#61 - Wysłana: 27 Wrz 2011 20:27:08
Odpowiedz 
mozg_kl2:
No ba jak zdobyć cały świat,swiat świat. ;

Uwielbiałem te bajkę...
Jurgen
Moderator
#62 - Wysłana: 28 Wrz 2011 07:55:53
Odpowiedz 
Enterprise D

Przypominam, że to temat techniczny
Biter1
Użytkownik
#63 - Wysłana: 14 Lut 2012 17:57:35
Odpowiedz 
Q__

W nawiązaniu do naszej rozmowy
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=3332#msg244612
Proszę w stosownym temacie do zablokowania ponownego konta Biter1 pisanego wielką literą B jako, że po zmianie używanej przeglądarki przy logowaniu się wpisując biter1 oraz hasło, jestem błędnie logowany na konto Biter1. Nie jestem w stanie nic na to poradzić.

Względnie przyjmij za stan faktyczny pisanie przeze mnie z konta Biter1 jako prawidłowego.
Mimo chęci nie mam możliwości przeciwdziałania temu stanowi.
Doctor_Who
Użytkownik
#64 - Wysłana: 14 Lut 2012 18:59:06 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Biter1

Biter1:
po zmianie używanej przeglądarki przy logowaniu się wpisując biter1

Ale czy twoje nowe konto to nie przypadkiem samo biter bez jedynki?
Seybr
Użytkownik
#65 - Wysłana: 15 Lut 2012 07:30:38
Odpowiedz 
Biter1

Jaka cookies, oraz pliki tymczasowe i inne badziewia przeglądarki, powinno zadziałać. Wyczyść też zapamiętywanie haseł. Jaka przeglądarka ?
biter
Użytkownik
#66 - Wysłana: 20 Lip 2012 19:40:27 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Czy na Phoenixie grasuje jakiś Vir, czy może Kai wprowadza nam komercjalizację forum. Od kilku godzin obserwuję pojawianie się na stronie w tytułach postów, tematów w tekście oraz stopce słów na niebiesko i zielono z tym "podwójnym" podkreśleniem. Jak na nie klikam to rozwija się reklama stron w wyszukiwarce

EDIT:

Problem występuje tylko na Chrome.
Mav
Użytkownik
#67 - Wysłana: 20 Lip 2012 19:45:08 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
biter:
Problem występuje tylko na Chrome.

Ja używam Chroma i nic takiego nie mam. Musisz sobie coś wyłączyć.
biter
Użytkownik
#68 - Wysłana: 20 Lip 2012 19:47:42
Odpowiedz 
Przy czym nic nie włączałem więc nie wiem co wyłączyć, to jeden. Dwa, sprawa dotyczy tylko forum. Inne podstrony phoenixa są ok i inne strony w internecie tym bardziej.

W ciągu ostatnich dwóch dni nic nie pobierałem a antyvir nic nie wykrył crap.
Q__
Moderator
#69 - Wysłana: 20 Lip 2012 20:00:28
Odpowiedz 
biter

Zgłoszę problem Kai'owi, ale sądzę, że raczej Twój komp coś złapał. Z dwu powodów:
1. u mnie też takich cudów nie ma,
2. Koleżanka miała kiedyś podobny problem z forum Lem.pl (okazało się potem, że jej komputer złapał jakieś adware, na szczęście nieszkodliwe i łatwe do neutralizacji, bodaj banalne czyszczenie cookies pomogło).
Toudi
Użytkownik
#70 - Wysłana: 20 Lip 2012 20:23:09
Odpowiedz 
Jest taki dodatek do przeglądarek, który podmienia losowe wyrazy na linki reklamowe, do wiki i tym podobne, irytujący bardzo, u mnie instalnął się jako dodatek do innego dodatku (hehe) (niby pisało w opisie, ale kto by tak daleko opis czytał drobnym druczkiem). Objawy miał identyczne jak u bitera, też tylko na kilku stronach. Sprawdź wszystkie dodatki (o ile nie jest to celowe wprowadzenie w kod przeglądarki przez google, jak to ich reklamy).
biter
Użytkownik
#71 - Wysłana: 20 Lip 2012 20:34:30
Odpowiedz 
Q__
Toudi
posprawdzam na moim końcu ale puki co skanowanie antyvirem nic nie pomogło i cooki też, ale skoro tylko ja to mam to pewnie u mnie.
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 20 Lip 2012 22:48:22
Odpowiedz 
Toudi
biter

Wspomnianiej koleżance pomogło przywracanie systemu* (oczywiście konfiguracji z czasu zanim wystąpił kłopot).

* czyli, nie, nie cookies, źle zapamiętałem...
The_D
Użytkownik
#73 - Wysłana: 5 Sier 2012 17:53:39 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
Mam prośbę o dorzucenie do fanklubów naszego warszawskiego ISS Paradox

ISS Paradox - regionalny klub warszawski wypełniający miejsce po dawnym Klingońskim Mazowieckim Okręgu Autonomicznym. Oprócz regularnych spotkań towarzyskich członkowie klubu, jako gospodarze zajmują się nadzorem nad lokalnymi przygotowaniami do TrekSfery.

ISS Paradox

Z tego co widzę brakuje tam też eMPIR-u.
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 5 Sier 2012 20:01:04 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
The_D

Dorzucę jutro . (Zaraz wybywam zajać się realnym życiem.) eMPiR zdaje się był (wymieniony wśród obcych ras).
The_D
Użytkownik
#75 - Wysłana: 5 Sier 2012 22:24:06
Odpowiedz 
Widzę, ze juz inny admin wrzucił. Ale jak już jesteśmy przy linkowni, to do obcych raz pasuje jak ulał reaktywowana jakis czas temu Ambasada Imperium Klingońskiego. Zauwazyłem też, ze Posnania ma nieaktualny adres i kapitana.
Q__
Moderator
#76 - Wysłana: 6 Sier 2012 00:50:59
Odpowiedz 
The_D

The_D:
Widzę, ze juz inny admin wrzucił.

Tak, o co sam poprosiłem na GG.

The_D:
Ale jak już jesteśmy przy linkowni, to do obcych raz pasuje jak ulał reaktywowana jakis czas temu Ambasada Imperium Klingońskiego. Zauwazyłem też, ze Posnania ma nieaktualny adres i kapitana.

Bęziemy wrzucać, aktualizować itp. Na TrekSferze byla mowa o stworzeniu bazy danych polskich Trekowych stron itp. Phoenix z chęcią będzie pełnił rolę m.in. takiej bazy.
Senok
Użytkownik
#77 - Wysłana: 12 Lut 2013 15:57:37
Odpowiedz 
Tak jak w tym wątku, gdzie zwracam się do Kaia - link.
Q__
Moderator
#78 - Wysłana: 12 Lut 2013 16:02:54
Odpowiedz 
Senok

Serio mam przeslac Kai'owi taka prosbe?
Senok
Użytkownik
#79 - Wysłana: 12 Lut 2013 16:09:40 - Edytowany przez: Senok
Odpowiedz 
Q__:
Serio mam przeslac Kai'owi taka prosbe?

Tak, serio chciałbym sam sobie dać bana a później się tym pochwalić. Chyba, że technicznych możliwości, aby moderator sam się zbanował, to nie ma sensu pisać do Kai'a.
biter
Użytkownik
#80 - Wysłana: 12 Lut 2013 16:15:27
Odpowiedz 
Q__
Senok

Panowie, hohores hohores ale nie przeginajmy przed Kai'em
Q__
Moderator
#81 - Wysłana: 12 Lut 2013 16:15:31
Odpowiedz 
Senok

Nie ma takiej technicznej mozliwosci (ban dla siebie czy innego moda), ale link przekaze Kaiowi. Klient nasz pan.
Senok
Użytkownik
#82 - Wysłana: 12 Lut 2013 16:26:07
Odpowiedz 
Q__: OK, spoko, spoko... nie ma takiej technicznej możliwości, to nie ma prośby.
biter
Użytkownik
#83 - Wysłana: 18 Kwi 2013 13:03:00
Odpowiedz 
Q__

Nie chcę być upierdliwy, ale to moja cecha wrodzona. Słodko, że wstawiłeś tą informację o ciasteczkach do wątku o regulaminie ale...
Ta informacja powinna się pojawić we "Frame" na stronie głównej strony phoenixa, tak by wchodzący na stronę ją widział.

Inna para kaloszy wygląda, że ustawa jest dziurawa i nie ma organu z uprawnieniami egzekucyjnymi.
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 18 Kwi 2013 14:39:15
Odpowiedz 
biter

biter:
Nie chcę być upierdliwy, ale to moja cecha wrodzona. Słodko, że wstawiłeś tą informację o ciasteczkach do wątku o regulaminie ale...
Ta informacja powinna się pojawić we "Frame" na stronie głównej strony phoenixa, tak by wchodzący na stronę ją widział.

Wysłałem komunikat Kai'owi...
Toudi
Użytkownik
#85 - Wysłana: 18 Kwi 2013 19:28:25
Odpowiedz 
biter:

Ustawa w żaden sposób nie określa jak ma być wyświetlona informacja o ciasteczkach. Do tego to nie ma być info o ciasteczkach niezbędnych do normalnego funkcjonowania strony (no ciasteczka zapamiętujące sesję logującego się do forum).

To ma być ostrzeżenie przed stronami typu FB, gdzie nie ważne gdzie się człowiek loguje, ciasteczka fb zapamiętują i ścigają usera...
Mav
Użytkownik
#86 - Wysłana: 1 Cze 2013 15:00:17
Odpowiedz 
.b
Q__:
ps. Mav, wyluzuj, chyba, że życzysz sobie dostać bana

Ja mam wyluzowac, czy moze moderator powinien troche przygasic tego fanatyka, ktory nazywa ludzi, ktorym podoba sie nowy film przyglupami?
Q__
Moderator
#87 - Wysłana: 1 Cze 2013 15:02:30
Odpowiedz 
Mav

Macie OBAJ wyluzować, bo nakręcacie się wzajemnie.
Mav
Użytkownik
#88 - Wysłana: 1 Cze 2013 15:19:42 - Edytowany przez: Mav
Odpowiedz 
Q__:
Macie OBAJ wyluzować, bo nakręcacie się wzajemnie.

Ja juz dawno mialem dac sobie z nim spokoj, ale czasami czlowiek nie moze uwierzyc w to co on wypisuje. To tyle z mojej strony, nie bede sie uzeral z fanatykiem.

p.s. Tylko pamietaj, ze jak Into Darkness bedzie Ci sie podobal, to wg junior admina tej strony, jestes przyglupem
Q__
Moderator
#89 - Wysłana: 1 Cze 2013 15:28:30 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mav

Mav:
Tylko pamietaj, ze jak Into Darkness bedzie Ci sie podobal, to wg junior admina tej sfrony, jestes przyglupem

W sumie to nie jest proste wynikanie. Określenie "film dla idiotów" nie zakłada zakłada automatycznie (IMO), że każdy - nawet życzliwie doń nastawiony - widz tego filmu jest idiotą (a tylko, że w intencji twórców został on zaadresowany głównie do publiczności mało rozgarniętej), ale bawimy się tu w zbędną (?) semantykę. Niemniej, mogę dodać, że gdyby Picard użył takich samych sformułowań na forum - interweniowałbym.

And one more thing: flood zarówno anty- jak i proabramsowy zamierzam od tej chwili traktować właśnie jako flood.
Mav
Użytkownik
#90 - Wysłana: 1 Cze 2013 15:45:11
Odpowiedz 
Q__:
And one more thing: flood zarówno anty- jak i proabramsowy zamierzam od tej chwili traktować właśnie jako flood.

Kiedy ja nie jestem proabramsowy. Mógłbym napisać złe rzeczy o tym filmie, ale i dobre potrafię tam znaleźć. Nawet chciałem napisać o dosyć mocnym kopiowaniu z 11, ale jak ma mi potem Picard się z tego cieszyć, to wole sobie darować.
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi/prośby do adminów II

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!