USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase II
 Strona:  ««  1  2  3  ...  33  34  35  36  37  38  39 
Autor Wiadomość
pirogronian
Użytkownik
#1141 - Wysłana: 24 Paź 2014 15:08:17
Dathon:
Dla mnie sprawa jest prosta. Pan Admin przystojny chłop. Gdyby proponował serio to by na niego polecieli.

Proszę cię, to już się robi jak seksafera w Samoobronie
Q__
Moderator
#1142 - Wysłana: 24 Paź 2014 15:17:02 - Edytowany przez: Q__
pirogronian

pirogronian:
to już się robi jak seksafera w Samoobronie

To chyba trzeba będzie zakończyć śpiewem, intonując znaną pieśń o seksaferze...

Noł łomen, noł kraj,
Bejby!
Je baba, je kraj!
Ten kraj jest nasz i wasz...

I proszę by mnie tu nie redukować do rzędu zarąbistego buhaja*...

* http://fakty.interia.pl/prasa/news-zarabiste-buhaj e-z-samoobrony,nId,818084
Madame Picard
Moderator
#1143 - Wysłana: 24 Paź 2014 16:04:08 - Edytowany przez: Madame Picard
Zajrzałam do tego tematu, ponieważ zostałam (offline) poproszona o opinię. I widzę, że warto było, bo sama możliwość obcowania przez chwilę z aktualnymi wypowiedziami takich tuzów jak Pah Wraith, Poklok czy The_D jest wartością samą w sobie. A samej "dyskusji" - wstyd przyznać - nie byłam w stanie potraktować poważnie, mimo (a może właśnie dlatego), że osoby dramatu tak bardzo całą tę sprawę przeżywały i w swoich emocjach nie schodziły z wysokiego C.
Jeśli ktoś byłby ciekaw mojego zdania (choć nie sądzę), to w pełni podzielam zdanie Pokloka. Ani Vanji, ani Delty, ani nawet Q__ nie posądzam o wyrachowaną konfabulację; Q__, owszem, żyje w świecie swoich wyobrażeń, ale to jednak nie to samo co świadome kłamanie. Stawiałabym, że wszystkie strony mówią prawdę. A przynajmniej to, co w swoim mniemaniu za prawdę uważają.

EDIT: aha, zdjęłam bana Delcie. Uważam, że ma prawo odnieść się do mojego posta, jak również do postów, które zostały dzisiaj napisane przez wspomnianych tuzów. I że w ogóle nie ma żadnych powodów, żeby zabraniać mu dalszych wypowiedzi.
Q__
Moderator
#1144 - Wysłana: 24 Paź 2014 16:10:01 - Edytowany przez: Q__
Madame Picard

Madame Picard:
Q__, owszem, żyje w świecie swoich wyobrażeń

Ciekawa uwaga. Możesz ją rozwinąć? Bo jakby jej... nie rozumiem.

Madame Picard:
aha, zdjęłam bana Delcie. Uważam, że ma prawo odnieść się do mojego posta, jak również do postów, które zostały dzisiaj napisane przez wspomnianych tuzów. I że w ogóle nie ma żadnych powodów, żeby zabraniać mu dalszych wypowiedzi.

Hmm... Jak na nieaktywnego - co wielokrotnie podkreślałaś - moderatora ciekawa decyzja (którą trudno mi posądzać o całkowitą bezstronność zważywszy na różne towarzyskie zaszłości i powiązania). Bardziej bym zresztą ufał Twoim moderatorskim osądom, gdybyś nie porzucała swoich obowiązków na lata - zmęczona użeraniem się z Userami, jak deklarowałaś - i nie wpadała wydawać salomonowe wyroki, gdy ktoś znajomy o to Cię poprosi. Mam do Ciebie dużo szacunku i sympatii, dobrze się też nam moderatorsko współpracowało, niemniej dwuznaczne dla mnie trochę to wszystko. (No i... jeśli wielokrotne miotanie pogróżek nie kwalifikuje się do bana permanentnego, to co się kwalifikuje? Na takiej zasadzie powinniśmy odbanować wszystkich poza spambotami i przeprosić tych, których traktowaliśmy znacznie surowiej za znacznie mniejsze przewiny.) Ale... Cóż. Licytowanie się na banowanie i odbanowywanie nie ma sensu, niech Kai rozsądzi (jak znajdzie na to czas i ochotę). Wysyłałem Mu linki, informowałem o sytuacji.

Mam nadzieję, że Delta będzie już panował nad sobą.

W każdym razie cieszę się widząc Cię z powrotem, w/w Tuzów też (jak wspominałem). Jeśli pozytywnym owocem tej awantury będzie odżycie forum, to warto było zapłacić taką cenę.
Pah Wraith
Użytkownik
#1145 - Wysłana: 24 Paź 2014 16:25:19
Madame Picard:
możliwość obcowania przez chwilę z aktualnymi wypowiedziami takich tuzów jak Pah Wraith, Poklok czy The_D jest wartością samą w sobie.

Cóż za ironia X) Ale uwaga! Od sugestii obcowania wszystko się tu zaczęło...

A tak na serio - to może po prostu niech wszyscy przejdą nad tym do porządku dziennego, a posty Vanji, Krzyśka i Delty moderuje Madame... Chyba że Madame rzadko w te progi zagląda (?). A przy najbliższej okazji Zainteresowani dadzą Q_ w pysk i będzie spokój. Oczywiście wymagałoby to dobrej woli obu stron, ale jest to chyba efektywne (i efektowne) rozwiązanie
Q__
Moderator
#1146 - Wysłana: 24 Paź 2014 16:31:36 - Edytowany przez: Q__
Pah Wraith

Pah Wraith:
a posty Vanji, Krzyśka i Delty moderuje Madame...

Rada niezła, tyle, że Krzysiek budził raczej negatywne reakcje Współforumowiczów od dawna. Wbrew pozorom zwlekałem z tym banem jak długo się dało w geście dobrej woli wobec niego, Vanji i ogólnie krakowskiego środowiska czy tam tego co zeń - w postaci ruin, jak twierdzisz - zostało.

Poczytaj posty Mava, pirogroniana, Elaan, Queerbota i paru innych - dziś nieaktywnych - Userów. W czasie gdy sobie poszliście odkrywać nowe światy i nowe cywilizacje zostało tu ew. przybyło trochę sensownych Użytkowników i posty zamieszczane pod nickiem mozg_kl2 były odbierane przez nich jako raczej dokuczliwy trolling (porównywalny w skali do aktywności Evivy i jej TWA). Paradoksalnie to ja byłem najbardziej tolerancyjny i skłonny do mediacji.

Narodziny rzeczonego konta i padające zeń wypowiedzi to nie jest jednak czysta sytuacja, a koledzy zainteresowanego nie mogą chyba być najobiektywniejszymi sędziami.

Warto też dodać, że jest to trochę inne forum niż było w złotych latach 2006-2008, a nowsi stażem Użytkownicy, którzy tu jakoś przetrwali okres burz i trollingu mają może nawet ciut większe prawo decydować o nim, niż Ci, którzy - czego staram się nie oceniać - stąd odeszli (a zwłaszcza ci z nich, którzy bawili się potem w uderzanie zza węgła zamiast otwarcie pogadać o trudnych sprawach - to już, nawet będąc stroną w sporze, mam prawo oceniać wyłącznie negatywnie).

Inna sprawa, że - powtórzę jak mantrę - dobrze się stało iż wróciliście* i im szersze grono będzie decydowało o kształcie Phoenixa, tym lepiej.

* powrót ten, jeśli będzie trwały, można uznać za realizację jednego z moich pomniejszych - wbrew pozorom Phoenix to drobny ułamek mojego życia, choć ostatnio b. czasochłonny - marzeń...

Pah Wraith:
A przy najbliższej okazji Zainteresowani dadzą Q_ w pysk i będzie spokój. Oczywiście wymagałoby to dobrej woli obu stron, ale jest to chyba efektywne (i efektowne) rozwiązanie

Stanowczo odmawiam współpracy.
Vanja
Użytkownik
#1147 - Wysłana: 24 Paź 2014 17:25:49
To były cudnejasełka.

Sama nie wiem, co w tym wątku rozjebało mi mózg bardziej: pomysł, że forumowicze mają decydować za co nie lubię Q, sugestia, że trzęsę połową polskiego fandomu ST czy pomysł bana dla mnie za niekomentowanie tego wszystkiego.

Być może cała akcja śmieszyłaby mnie jeszcze bardziej, gdyby nie opierała się na opisywaniu wydarzeń z mojego życia prywatnego.

Chociaż "wydarzeń" to za duże słowo- plotek z trzeciej ręki, które Q gromadził przez lata w sobie tylko znanym celu.

Ta ingerencja w moją prywatność zaszła za daleko. Jeśli jest tu jakiś rozsądny moderator (albo czyta nas admin) to apeluję o usunięcie z tego wątku treści, które przekraczają granice mojej prywatności.

Ponadto: mam prawo nie lubić kogo chcę, za co chcę i wyrażać swoją niechęć jak chcę, pod warunkiem, że nie przekraczam granic kultury.

I dziwnym trafem ta akcja wcale nie przyczyni się do tego, że kogokolwiek polubię.

Za wszystkie głosy rozsądku dziękuję.
Q__
Moderator
#1148 - Wysłana: 24 Paź 2014 17:30:52 - Edytowany przez: Q__
Vanja

Vanja:
Ponadto: mam prawo nie lubić kogo chcę, za co chcę i wyrażać swoją niechęć jak chcę, pod warunkiem, że nie przekraczam granic kultury.

No właśnie. A mam wrażenie, że wpadając tu 20 Sierpnia bieżącego roku wypowiadałaś się w sposób który - może nie znacząco, ale zawsze - jednak je przekraczał.

Słówko
Vanja:
rozjebało

też się w tych granicach słabo mieści.

Vanja:
Chociaż "wydarzeń" to za duże słowo- plotek z trzeciej ręki, które Q gromadził przez lata w sobie tylko znanym celu.

Nie ma to jak udawać uciśnioną niewinność, prawda?

ps. Wrzuć linki do postów, które - twoim zdaniem - wymagają usunięcia.
pirogronian
Użytkownik
#1149 - Wysłana: 24 Paź 2014 18:09:41
Vanja:
peluję o usunięcie z tego wątku treści, które przekraczają granice mojej prywatności.

Pewnie większość będzie Delty
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1150 - Wysłana: 24 Paź 2014 18:25:30 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Vanja:
Ta ingerencja w moją prywatność zaszła za daleko. Jeśli jest tu jakiś rozsądny moderator (albo czyta nas admin) to apeluję o usunięcie z tego wątku treści, które przekraczają granice mojej prywatności.

Apeluj do Delty. To już jest i będzie w sieci. Tego się nie da usunąć. Możesz podziękować Delcie, że upublicznił stenogram rozmowy w korytarzu oraz maila , którego wysłał do Q. Trzeba było zareagować od razu, albo najlepiej - wyjaśnić tę sprawę. Byłaś na forum, kiedy akcja się rozpędzała. Pretensje miej tylko do siebie.

To nie jest plebiscyt popularności, ale jak ktoś po pięciu latach nie może wyjaśnić tej sprawy, no to mamy problem.
pirogronian
Użytkownik
#1151 - Wysłana: 24 Paź 2014 18:28:59
FederacyjneMSZ:
Możesz podziękować Delcie, że upublicznił stenogram rozmowy w korytarzu

Stenogramy bywają dyskusyjne. Poczekajmy na nagrania z czarnych skrzynek.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1152 - Wysłana: 24 Paź 2014 18:41:09 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
pirogronian

W tej sytuacji są chyba dwie. Ale Vanja musi się zgodzić i przekazać "wrak" komisji
Q__
Moderator
#1153 - Wysłana: 24 Paź 2014 18:51:21 - Edytowany przez: Q__
FederacyjneMSZ

Sądzisz, że tyle czasu przechowywała sukienkę?

* oczywiście to aluzja do tego:
http://wiadomosci.onet.pl/prasa/seksskandalistka-w -poplamionej-sukience/5wcnf
Madame Picard
Moderator
#1154 - Wysłana: 24 Paź 2014 19:25:51
Q__:
Możesz ją rozwinąć?

Nie, nie mogę. Jeśli jej nie rozumiesz, to trudno; zresztą nie oczekiwałam, że zrozumiesz.

Pah Wraith:
Cóż za ironia X)

Istotnie jest ironią, że Wasze posty pojawiły się w tym akurat wątku. To jakby na bagnie wyrosła egzotyczna orchidea .

Pah Wraith:
może po prostu niech wszyscy przejdą nad tym do porządku dziennego, a posty Vanji, Krzyśka i Delty moderuje Madame... Chyba że Madame rzadko w te progi zagląda

Madame rzadko zagląda, a jak już zajrzy, to zwykle tego żałuje. Dlatego też nie za bardzo nadaje się do moderowania. Bana z Delty zdjęłam, bo chciałam dać mu możliwość odniesienia się do dzisiejszych postów; czy z niej skorzysta to jego sprawa. Decyzję podjęłam spontanicznie już po napisaniu dzisiejszego posta, a jak kto ocenia tę decyzję i czy ktoś mi uwierzy czy nie, jest mi całkowicie obojętne.
Q__
Moderator
#1155 - Wysłana: 24 Paź 2014 19:43:53 - Edytowany przez: Q__
Madame Picard

Madame Picard:
Nie, nie mogę. Jeśli jej nie rozumiesz, to trudno; zresztą nie oczekiwałam, że zrozumiesz.

Nie podoba mi się takie podejście. Z prostego powodu. Jeśli coś odbieram błędnie - a Twoja wypowiedź sugerowałaby wręcz, że tkwię w błędnym odbiorze rzeczywistości po uszy - to lepiej chyba jeśli mnie z błędu/błędów wyprowadzisz?

Pisałaś kiedyś b. ładnie o dawnych standardach tego forum polegających na tym, że każdemu okazuje się tu szacunek, a jeśli mówi bzdury wyprowadza się go z błędu. Czekam zatem na wyprowadzenie z błędów, w których - podobno - tkwię. Będę dźwięczny .

Madame Picard:
Istotnie jest ironią, że Wasze posty pojawiły się w tym akurat wątku. To jakby na bagnie wyrosła egzotyczna orchidea

Madame Picard:
Madame rzadko zagląda, a jak już zajrzy, to zwykle tego żałuje.

A może jednak Madame zechce się włączyć w czynienie tego miejsca takim, na które zaglądać się chce?

Madame Picard:
Decyzję podjęłam spontanicznie już po napisaniu dzisiejszego posta, a jak kto ocenia tę decyzję i czy ktoś mi uwierzy czy nie, jest mi całkowicie obojętne.

Ależ o perfidię w życiu Cię nie posądzam. Problem jednak w tym, że wszyscy bywamy - nolens volens - nieświadomie stronniczy. (Do siebie - rzecz jasna - również to odnoszę.)
Guauld
Użytkownik
#1156 - Wysłana: 24 Paź 2014 19:48:39
Ja tu na chwilę wejdę i zostawię mały komentarz do niedawnego posta.
Q__:
Słówko
Vanja:
rozjebało

też się w tych granicach słabo mieści.

Tak mi się jakoś ostało przekonanie z początku szkoły średniej (które, można powiedzieć, zaszczepiła mi polonistka na lekcjach WF-u (wiem, wydaje się to być absurdalne, ale po prostu uczyła obu przedmiotów, z czego tego ostatniego nie brała na poważnie i pozwalała sobie zwyczajnie prowadzić z co niektórymi dyskusję, a ci co chcieli, to mogli ćwiczyć )), że wulgaryzm wulgaryzmowi nierówny, nawet, jeśli to to samo słowo. Przyznam, że i mnie to zawsze bardzo razi w oczy, a jeszcze częściej i w uszy, jednak w umiarkowanym stopni jestem w stanie to tolerować (ale to raczej opinia, którą podzieli większość ludzi). Ale powiedziałbym więcej, czasem uważam, że używanie ich jest wskazane, w celu uniknięcia drobniejszych nieporozumień. Silenie się na synonimy o słabszym wydźwięku czasem jest zwyczajnie zbędnym zajęciem, bo jakkolwiek inaczej się wyrazi swoją- w tym przypadku silniejszą- emocję, to nie zostanie ona odebrana w należyty sposób.
I również, chcąc czy nie chcąc, jest to najzwyczajniejszy zabieg językowy, i w literaturze pięknej występujący, więc dlaczego nie na forum?

I jeszcze reasumując, żebym również nie został źle odebrany. Chciałem tylko zauważyć, że jeśli ktoś jest rozpoznawalny z wypowiadania się w kulturalny i wyważony sposób, to powinno się również jako taki właśnie zabieg celowy uznać występujące z rzadka wybryki, a nie ograniczenie merytoryki.

Taki drobny wywód, który narzucił mi się trochę sam z siebie po sporadycznym przeglądaniu uwag moderatorskich na tym forum (ale poza tym nie mam zastrzeżeń, żeby mnie tu jeszcze o podżeganie rebelii nie posądzono ).

No, to znikam...
Delta
Użytkownik
#1157 - Wysłana: 24 Paź 2014 19:51:16
Sprawa jest w sumie do bólu prosta. Albo Q__ odszczeka wszystkie kłamstwa, albo niech idzie do sądu.

Jeśli nie odszczeka i nie pójdzie, to chyba jest jasne, kto mówił prawdę. Jeśli zaś jest na tyle głupi, by się jednak na drogę sądową wybrać, i tam zeznawać, powtarzając bzdety, którymi wszystkich tu karmi, czyli składając fałszywe zeznania, to też sprawa jasno się rozstrzygnie, zgadza się?

Tak czy inaczej. Poznałem kupę ludzi związanych z fandomem. Nie muszę latać po sądach, żeby jakiś Iksiński czy Kowalski, z którym nawzajem nie mamy pojęcia o własnym istnieniu, jakieś sprostowanie gdzieś na Onecie czy innym Newsweeku czytał. Ale nie mam nic przeciwko stawieniu się tam. Co zaś ma znaczenie, to to, że te osoby, z którymi się znam, na podstawie tego, co wyżej w tym poście napisałem, i dalszego postępowania Q__, są w stanie i pewnie wyrobią sobie własną opinię zarówno o tym, kto powiedział prawdę o tym, jak było, jak i o samym Q__ (o ile już dawno tego nie zrobiły, choćby po tym żałosnym szantażu z jego strony). To wszystko.

Cześć.
I dzięki, MP.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1158 - Wysłana: 24 Paź 2014 19:57:33 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
Delta

Jak na razie to ty bez wiedzy i pewnie zgody Vanji upubliczniłeś swoją wersje i narobiłeś zamieszanie.

Nie wiadomo co ma odszczekać, bo Q nic publicznie nie napisał w tej sprawie, w przeciwieństwie do Ciebie. Stenogramu tylko brakuje.
Q__
Moderator
#1159 - Wysłana: 24 Paź 2014 19:59:23 - Edytowany przez: Q__
Delta

Delta:
Sprawa jest w sumie do bólu prosta. Albo Q__ odszczeka wszystkie kłamstwa, albo niech idzie do sądu.

Jeśli nie odszczeka i nie pójdzie, to chyba jest jasne, kto mówił prawdę.

Bzdurzycie ex-kolego. Mogę nie mieć ochoty marnować pieniędzy na sądzenie się z kimś kto znajduje upodobanie w opowiadaniu bajek na mój temat. W zasadzie kupienie kotom paru dodatkowych worków karmy czy parę weekendowych wyjazdów tu czy tam jest znacznie sensowniejszym sposobem wydawania gotówki niż procesowanie się z oszczercą. Tak, że niezależnie od tego jaką ostatecznie decyzję podejmę, żadna nie będzie automatycznym potwierdzeniem twoich fantasmagorii.

Nie wszyscy z nas mają zamiłowanie do bezpłodnego pieniactwa.
Delta
Użytkownik
#1160 - Wysłana: 24 Paź 2014 20:10:19
FederacyjneMSZ
FederacyjneMSZ:
Nie wiadomo co ma odszczekać, bo Q nic publicznie nie napisał w tej sprawie,

Podał nieprawdziwą wersję zdarzenia m. in. z moim udziałem. Do tego, pomijając różne inne pomyje, usilnie robi ze mnie kłamcę i tak mnie określa, choćby w tym topicu. Chyba wystarczy.

I owszem, sam w tych okolicznościach postanowiłem "upublicznić" jak było. Bo nie życzę sobie takich insynuacji na ten temat jakie Q__ przedstawia. I nie muszę się z tej decyzji tłumaczyć.

I, Q__, pamiętaj o tym, co wcześniej powiedziałem. Jak to gdzieś usłyszę, jak się przypadkiem spotkamy, to źle Ci się to skończy.
Vanja
Użytkownik
#1161 - Wysłana: 24 Paź 2014 20:13:15
Q__:
W zasadzie kupienie kotom paru dodatkowych worków karmy czy parę weekendowych wyjazdów tu czy tam jest znacznie sensowniejszym sposobem wydawania gotówki niż procesowanie się z oszczercą.

W zasadzie powinieneś się cieszyć, że mam do sprawy podobne podejście bo mogło się to dla ciebie skończyć nieciekawie.

A teraz może zakończycie ten shitstorm? Tzw. główny wichrzyciel i naczelny troll forum (mózg) dostał bana a akcja nakręca się coraz bardziej. Jak to możliwe?
Q__
Moderator
#1162 - Wysłana: 24 Paź 2014 20:16:59 - Edytowany przez: Q__
Delta

Delta:
I, Q__, pamiętaj o tym, co wcześniej powiedziałem. Jak to gdzieś usłyszę, jak się przypadkiem spotkamy, to źle Ci się to skończy.

To, przypuszczam, zgłoszę jednak stosownym organom jako groźby karalne. Bo stanowczo przeginasz.

Vanja

Vanja:
W zasadzie powinieneś się cieszyć, że mam do sprawy podobne podejście bo mogło się to dla ciebie skończyć nieciekawie.

Co takiego napisałem na forum, co by się kwalifikowało do sądu, hmm...?

Vanja:
Tzw. główny wichrzyciel i naczelny troll forum (mózg) dostał bana a akcja nakręca się coraz bardziej. Jak to możliwe?

Podziękuj Delcie, swojemu rycerzykowi. (A także Madame Picard za zdjęcie bana.)
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1163 - Wysłana: 24 Paź 2014 20:26:00
Delta

Delta:
Jak to gdzieś usłyszę, jak się przypadkiem spotkamy, to źle Ci się to skończy.

Miałeś okazje w 2009 roku. Takie odgrażanie się po latach jest jednak szczeniackim zachowaniem i wskazuje jednak na człowieka "Cwaniak w necie , p---a w świecie". Wiadomo, przez klawiaturę łatwo przejdzie napisanie tych słów, ale za nim czyny nie idą.

Vanja:
bo mogło się to dla ciebie skończyć nieciekawie.

kolejny przykład gdybania. w kupie siła. Szkoda, że tej "siły" zabrakło jak do zdarzenia doszło..
Vanja
Użytkownik
#1164 - Wysłana: 24 Paź 2014 20:26:03
A myślałam, że shackowałam konto Delty.

I wypraszam sobie sugestie o rycerzykach.

Delta napisał prawdę o wydarzeniach na pamiętnej treksferze. Choć nawet on nie zdaje sobie sprawy z jednej dodatkowej okoliczności.

On miał tylko więcej odwagi i mniej cierpliwości niż ja.

A teraz kończę shitstorm;)

MP mogę podziękować za wiele rzeczy co niniejszym czynię.
Q__
Moderator
#1165 - Wysłana: 24 Paź 2014 20:31:48 - Edytowany przez: Q__
Vanja

Vanja:
Delta napisał prawdę o wydarzeniach na pamiętnej treksferze. Choć nawet on nie zdaje sobie sprawy z jednej dodatkowej okoliczności.

Cóż mogę zrobić poza stwierdzeniem, że oczywiście mijasz się z prawda. Dlaczego? Oto zagadka.

Nasuwa mi się skojarzenie, iż z tej przyczyny, że skoro nie umiałaś "legalnie" odwołać mnie z funkcji moderatora czas jakiś temu lepiej było zmontować coś takiego.

Jak słusznie pisali niektórzy nasi rozmówcy: gdybym miał na sumieniu potworności, które mi zarzucacie, inna by była wasza reakcja, a i o sprawie byłoby znacznie głośniej - wtedy.

ps. Co do "dodatkowej okoliczności", którą właśnie stworzyłaś ex nihilo - ciekawe co jeszcze planujesz wymyślić - zrobić ze mnie niedoszłego gwałciciela, naśladowcę - a raczej prekursora - obyczajów posła Hofmana czy kogo tam jeszcze...?
Vanja
Użytkownik
#1166 - Wysłana: 24 Paź 2014 20:37:07
wszyscy

Dwa posty wyżej rozwiązałam dla Was największą zagadkę tego tygodnia.

Mam nadzieję, że teraz zakończycie shitstorm na prośbę głównej zainteresowanej.
Q__
Moderator
#1167 - Wysłana: 24 Paź 2014 20:38:32 - Edytowany przez: Q__
Vanja

Vanja:
Dwa posty wyżej rozwiązałam dla Was największą zagadkę tego tygodnia.

Rozwiązanie mogłoby pochodzić co najwyżej od obiektywnego, niezależnego widza o - ukłony, Poklok - fotograficznej pamięci. Więc nie nadużywajmy słów.
Mav
Użytkownik
#1168 - Wysłana: 24 Paź 2014 21:23:58 - Edytowany przez: Mav
Vanja:
Choć nawet on nie zdaje sobie sprawy z jednej dodatkowej okoliczności.

Ludzie! Kupować popcorn i piwka - jest dodatkowy tajemniczy wątek! Co obstawiacie? Kto może być w to zamieszany? Kosmici, rosyjscy szpiedzy, czy może globalne ocieplenie?

Generalnie to wszyscy zamieszani w tą epicką opowieść zachowują się co najmniej tak, jakby cała akcja dotyczyła jakiegoś krwawego zajścia na Treksferze. Jakby ktoś komuś pociął twarz i zgwałcił kogoś w ubikacji. A potem wszyscy stwierdzili, że będą o tym milczeć, ale po latach demony ze strasznego zajścia powróciły

Ile Wy macie lat? Nie zachowujcie się jak dzieci.
ortkaj
Użytkownik
#1169 - Wysłana: 24 Paź 2014 21:36:20 - Edytowany przez: ortkaj
FederacyjneMSZ
FederacyjneMSZ:
miał być to trójkącik, jednak Delta w ostatniej chwili zdezerterował.

mhmmm to dziwne.... ...

PS. Nie mogłem się powstrzymać....a moja wypowiedź dotyczy tylko wypowiedzi FederacyjneMSZ
Q__
Moderator
#1170 - Wysłana: 24 Paź 2014 21:42:13 - Edytowany przez: Q__
Mav

Mav:
Ile Wy macie lat?

5-10-15. Dla siebie zaklepuję 15.

ps. Kto chciał się wypowiedzieć już się wypowiedział. Znacie wersje obu stron. Z pożytkiem dla forum będzie chyba zamknąć ten topic. Za jakiś czas założę trzecią odsłonę "Co myślimy o..." służącą forumowej samoregulacji.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  33  34  35  36  37  38  39 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase II

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!