USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase II
 Strona:  ««  1  2  3  ...  33  34  35  36  37  38  39  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#1051 - Wysłana: 25 Sier 2014 13:39:22 - Edytowany przez: Q__
Vanja

Jak - stanowczo nie tylko ja - wspomniałem jesteś tu mile widziana, ale już ton jakim się do mnie zwracasz mile widziany nie jest (polecam regulamin, jest tam coś o zwracaniu się z szacunkiem, może być udawany; w Twoich wypowiedziach tego brak*, mylisz najwidoczniej merytoryczną krytykę z nieudolnym przy*** w cokolwiek przedszkolnym stylu, a nie są to - słownik świadkiem - synonimy). Znosiłem to długo w geście dobrej woli, ale czas wyhamować.

* no, chyba, że to był szacunek okazany po klingońsku, a ja nie załapałem

Dalej... tak, moim obowiązkiem jako moda jest dbanie o kulturę dyskusji, ale w celu zapewnienia tego mam - jak to ujęłaś - cięźkie zabawki, głównie bany. Jeśli więc zostawiasz sprawę dbania o poziom wypowiedzi mozga_kl2 mnie, nie dziw się, potem, ani nie płacz, jeśli będę używał - w razie potrzeby - takich narzędzi, jakie mam.

Co do gwałtownych zmian uczuć: ja naprawdę ogólnie lubię ludzi i trudno się obrażam, gniewam się też raczej rzadko (styl Twoich ostatnich wypowiedzi zdaje się zresztą wskazywać, że to wiesz i na to liczysz ), mnie więc znów trudno uwierzyć, że dobrych parę lat po drobnej, wirtualnej kłótni z kimś, nadal można - używając modnego sformułowania - bulgotać nienawiścią do danej osoby.

Pozdrawiam, z większą sympatią, niż przyjmujesz do wiadomości (i - jak Poprzednicy - nieustająco zapraszam do wystawienia naburmuszonego nosa poza ten topic).

ps. Do butów nic wtykał nie będę nawet gdy Dama ładnie prosi moje 194cm wzrostu w pełni mnie zadowalają
Q__
Moderator
#1052 - Wysłana: 20 Wrz 2014 21:58:41 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

Skoro zdecydowany jesteś kontynuować tę wymianę zdań...
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=3347&page=6#msg283222
Odpiszę.

mozg_kl2:
raczej Querboota, który już dawno powinien dostać bana miesięcznego.

Poczekaj. Jeśli twierdzisz, że Queerbotowi należy się ban (co traktuję, bo traktować muszę, b. serio, jako wniosek do moderacji), to wskaż - poza pyskówką z Tobą sprzed +/- miesiąca, ukaraną zresztą dość surowo (ostrzeżeniem od razu ostatnim, nie pierwszym) - jego wcześniejsze przewiny, które - Twoim zdaniem - przeoczyłem. To raz.

Poza Queerbotem, dystans (pisząc oględnie) do Twoich wypowiedzi, a zwłaszcza ich stylu, wyrażali na forum w ciągu bieżącego roku - z tego co pamiętam, więc mogło być tego więcej - pirogronian, Mav, Elaan, Kain, ja... i parę osób, z którymi toczyłeś werbalne wojny (powiedzmy, że tu jak równy z równym), a których na tym forum już nie ma. Przypomnę też, że u swego nastania tu byłeś Userem najczęściej banowanym przez Jurgena. (Ergo, skoro już zestawiamy fakty: trochę Ci będzie trudno twierdzić, że tak z niczego nagle się na Ciebie, za niewinność, zawziąłem.) To dwa.

mozg_kl2:
Have a nice day wyluzuj itp.

Czemu nie. Jestem mniej zaciekły niż sądzisz. Daj mi jednak po temu powody.

mozg_kl2:
jak wiesz miałem bana wiec nie widziałem co tam sobie pisałeś. Do części bzdur się dokopałem i aż głowa boli.

Prosiłem, panuj trochę nad stylem wypowiedzi, masz prawo oceniać moje wypowiedzi jak Ci się ino podoba, ale wyrażaj to zgodnie z regulaminem forum (gdzie jak byk stoi napisane : "na forum USS Phoenix odnosimy się do siebie z - mniej lub bardziej szczerym - szacunkiem i tolerancją"), bo szacunku to ja w tym zdaniu nie widzę, nawet takiego b. nieudolnie udawanego.

Ponadto... Trzeba by się również zastanowić czy nazywanie naszych Współuserów moimi pochlebcami nie narusza w/w zapisu również wobec Nich?

Więc, żeby potem nie było płaczu i zgrzytania zębów, gdy skumuluje się tego jeszcze trochę i w końcu zrobię co należy do moich obowiązków.
mozg_kl2
Użytkownik
#1053 - Wysłana: 20 Wrz 2014 23:57:32
Q__

Prosiłbym abyś nie wmanewrowywał mnie w swoje urojone wymiany zdań i prowokacje.
Q__
Moderator
#1054 - Wysłana: 21 Wrz 2014 00:08:51 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
Prosiłbym abyś nie wmanewrowywał mnie w swoje urojone wymiany zdań i prowokacje.

Nie do końca rozumiem (albo wręcz: od początku do końca nie rozumiem) co masz na myśli.
Mav
Użytkownik
#1055 - Wysłana: 21 Wrz 2014 00:32:04 - Edytowany przez: Mav
mozg_kl2 - ostatni awanturnik na Phoenix'ie Ja już dawno stwierdziłem, że Ty uwielbiasz forumowe kłótnie. Udajesz przy tym ofiarę, biednego aniołka, który chce prowadzić miłe, konstruktywne dyskusje z fajnymi userami na różne tematy, ale niestety straszni forumowi awanturnicy mu na to nie pozwalają. Zniknęła Eviva i inni przez Ciebie nielubiani, w ogóle mało kto tu został, ale Ty i tak szukasz zaczepki. Ciągle masz jakieś problemy. Ciągle ktoś się niby Ciebie czepia.
mozg_kl2
Użytkownik
#1056 - Wysłana: 21 Wrz 2014 10:50:00
Q__:
zdecydowany jesteś

Nie jest ale nie ja to zacząłem. Klasycznie wciągasz mnie w swój konflikt by potem dzielić sprawiedliwe bany. Elan poklepie Cię po plecach za dobrze zastawioną pułapkę.
Seybr
Użytkownik
#1057 - Wysłana: 21 Wrz 2014 11:01:04
Ale wy macie problemy. Idzie na FB. Jak chce odreagować, kogoś wk... to tam wchodzę. Język mam cięty ;]. Jak wam się nudzi to do lasu.
Q__
Moderator
#1058 - Wysłana: 21 Wrz 2014 11:58:19
mozg_kl2

mozg_kl2:
Nie jest ale nie ja to zacząłem.

Mam inne zdanie, ale może zamiast się zastanawiać kto zaczął zakończymy to po prostu w sposób cywilizowany. Wyciągnij wnioski z uwag Współuserów, zmień trochę styl pisania i z mojej strony niczego się nie obawiaj. Brzmi akceptowalnie?

(Elaan, jak sądzę, ironizowała.)
Elaan
Użytkownik
#1059 - Wysłana: 21 Wrz 2014 13:28:35 - Edytowany przez: Elaan
mozg_kl2:
Elan poklepie Cię po plecach za dobrze zastawioną pułapkę.

Jeżeli będzie to "pułapka" prowadząca do ciekawych rozmów o Treku, także tym książkowym, czy fanowskim - zawsze chętnie to uczynię.

Q__:
Posądzasz mnie aż o taki romulanizm?

Skądże.
Jedynie o podziw dla pewnego skromnego, acz śliskiego, krawca.
Queerbot
Użytkownik
#1060 - Wysłana: 21 Wrz 2014 13:38:52
mozg_kl2

Jestem narodowym polskim państwowcem i jeżeli prawo tak każe - to, nu, ja chętnie bana nawet dwumiesięcznego zaakceptuję. Dlaczego ja miałbym bana nie zaakceptować? A to ja pierwszy raz będę w galucie? Tylko niech mnie szanowny Pan powie żebym ja to dobrze zrozumiał, za co mnie się ten ban należy? Za to, że wypomniałem szanownemu, że raz Pan przynależysz do mojej opcji narodowej, a raz do zgniłej - liberalnej?
mozg_kl2
Użytkownik
#1061 - Wysłana: 21 Wrz 2014 14:24:11
Q__:
Brzmi akceptowalnie?

Z mojej strony problemu nie było. Żyjmy dalej i nie szukajmy niepotrzebnie haków na siebie. Ta sytuacja nie była potrzeba i cały hype z czapy.

Queerbot

http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2014/04/vladimir-putin-laughing.gif
Q__
Moderator
#1062 - Wysłana: 21 Wrz 2014 14:33:30
mozg_kl2

mozg_kl2:
Z mojej strony problemu nie było. Żyjmy dalej i nie szukajmy niepotrzebnie haków na siebie. Ta sytuacja nie była potrzeba i cały hype z czapy.

Ok, czyli mogę liczyć, że popracujesz nad stylem wypowiedzi, tak w imię klimatu forum - na którym, jak dawno temu deklarowałeś (pisząc coś o nowym złotym wieku nawet), Ci podobno zależy?
Queerbot
Użytkownik
#1063 - Wysłana: 21 Wrz 2014 15:16:25
mozg_kl2

A co tu ma Patriarcha Wszechrusi do rzeczy? Z czego on się tak śmieje? Że najpierw był komunistą a teraz jest rosyjskim narodowcem?
Q__
Moderator
#1064 - Wysłana: 19 Paź 2014 21:44:30 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

Skoro muuusimy... Przenoszę się tu....

mozg_kl2:
Nie miały one na celu eskalacji a jedynie stwierdzenie faktu, że mijasz się z prawdą.

To kiepskie słownictwo dobrałeś. Mogłeś odpisać przeczekawszy, aż przejdzie Ci złość/wzburzenie/whatever...

mozg_kl2:
czy nie odwołujesz się tutaj do argumentu ad populum, który ma wartość zerową.

Odwołuję się tu do tego co FAQ mówi o zwracaniu uwagi na reakcje Współuserów, cytowałem Ci.

mozg_kl2:
Twoje przekonanie Twoja sprawa, jak i to, że dokonujesz prawie pewnych projekcji swoich przekonań do wydarzeń.

Zakładając, że zrozumiałem to dziwne zdanie: wyciągam wnioski z zachowań/wypowiedzi. Jakie one - takie i wnioski.

mozg_kl2:
Krótko masz jakiś dowód czy siejesz ferment?

Mam od dawna i przedkładałem Kaiowi. Stąd w tekście pierwszej amnestii świątecznej, którą ogłaszałem znalazły się słowa, jakie znalazły. Niech Ci wystarczy ta wiedza.

Uważam zresztą ten temat za dawno zamknięty (i na Twoim miejscu też bym wolał tak uważać).

mozg_kl2:
widzę Q, że wychowujesz sobie wiernych przybocznych

To może zacznij widzieć, że każdy swój rozum ma i samodzielnie wyciąga wnioski. Tak, po prostu.

BTW. nie mam ambicji/potrzeby wychowywania sobie klakierów, potakiewiczów czy innych lizusów, choćby dlatego, że dialog z kimś, kto ci zawsze potakuje wyzbyty jest raczej sensu.
mozg_kl2
Użytkownik
#1065 - Wysłana: 19 Paź 2014 21:56:17
Q__:
Skoro muuusimy... Przenoszę się tu....

Nie musimy. Po co tylko zacząłeś kolejny shitstorm? Żeby dodać mi procenty do bana rocznego?

Q__:
Zakładając, że zrozumiałem to dziwne zdanie: wyciągam wnioski z zachowań/wypowiedzi. Jakie one - takie i wnioski.

Ponownie Twoje wnioski Twoja sprawa.

Q__:
Uważam zresztą ten temat za dawno zamknięty (i na Twoim miejscu też bym wolał tak uważać).

Znowu szantaż? Co tym razem dostanę maila czy głowę ryby na wycieraczce?

Q__:
Mam od dawna i przedkładałem Kaiowi. Stąd w tekście pierwszej amnestii świątecznej, którą ogłaszałem znalazły się słowa, jakie znalazły. Niech Ci wystarczy ta wiedza.

Dowodów nie ma.
Q__
Moderator
#1066 - Wysłana: 19 Paź 2014 22:07:03 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
Żeby dodać mi procenty do bana rocznego?

Póki co nawet półrocznego Ci nie dałem, choć padł taki wniosek . Wyluzuj w końcu, bo to się groteskowe robi (no offence).

mozg_kl2:
Dowodów nie ma.

Powiedzmy tak. Zeznania, że tak górnolotnie je nazwiemy - nie tylko te na forum, pośrednio wiadomą sprawę potwierdzające, ale i znacznie bardziej konkretne - były.

BTW. nie wiem czy zauważyłeś, że ja akurat nie mam problemu z rozmawianiem z Tobą przez dłuższy już czas mimo to. Problem pojawia się dopiero gdy zaczynasz niepotrzebnie trollować lub obrażać Współużytkowników.

mozg_kl2:
Nie musimy.

To świetnie. Życzmy se zatem dobrej nocy jak ludzie i cieszmy się, że na Phoenixie coraz ludniej, bo zakładam, że obaj tego chcemy.
mozg_kl2
Użytkownik
#1067 - Wysłana: 20 Paź 2014 17:04:54
Q__:
Póki co nawet półrocznego Ci nie dałem, choć padł taki wniosek . Wyluzuj w końcu, bo to się groteskowe robi (no offence).

No widzisz jaki samokrytyczny jestem w stosunku do siebie. Sam bym sobie dał rocznego.

Q__:
Powiedzmy tak. Zeznania, że tak górnolotnie je nazwiemy - nie tylko te na forum, pośrednio wiadomą sprawę potwierdzające, ale i znacznie bardziej konkretne - były.

Mętne zeznania podlane plotka i piwem oraz rządzą zemsty bez twardych dowodów w postaci IP to takie bajanie. Tez wiele o Tobie słyszałem i gdybym wierzył w to co ludzie mówią miałbym zgoła odmienny obraz Twoje osoby a obecnie jest on pozytywny.

Q__:
BTW. nie wiem czy zauważyłeś, że ja akurat nie mam problemu z rozmawianiem z Tobą przez dłuższy już czas mimo to. Problem pojawia się dopiero gdy zaczynasz niepotrzebnie trollować lub obrażać Współużytkowników.

Swego czasu nawet usłyszałem że stałem się Twoim podnóżkiem zapatrzonym w Ciebie jak w obraz.

Q__:
To świetnie. Życzmy se zatem dobrej nocy jak ludzie i cieszmy się, że na Phoenixie coraz ludniej, bo zakładam, że obaj tego chcemy.

Żyjmy dalej i do przodu.
Seybr
Użytkownik
#1068 - Wysłana: 20 Paź 2014 18:44:51
mozg_kl2:
Swego czasu nawet usłyszałem że stałem się Twoim podnóżkiem zapatrzonym w Ciebie jak w obraz.

Też takie rzeczy doszły do mnie. Jakimi kanałami, zdradzić nie mogę. Taki cichy agent :P.

Q__:
czy jakoś tak.

Ja mam inną teorię, ale to ci napiszę na priva ;]. Tak czy siak kobieta miała prawo zafoczyć. Gdy bym ja tam siedział. Odpowiedział bym, że sorry ale nie. Jeżeli rozmowa by dotyczyła treka i była by tylko rozmową. Dalej powiedział bym, siadaj stary. Gdyby była sytuacja o której myślę, delikatnie powiedział bym, spadaj.
Q__
Moderator
#1069 - Wysłana: 20 Paź 2014 18:53:00 - Edytowany przez: Q__
Seybr

Seybr:
kobieta miała prawo zafoczyć

Nie przeczę. Jednak skala reakcji nieco mnie przerosła .
Seybr
Użytkownik
#1070 - Wysłana: 20 Paź 2014 19:00:19
Q__:
Nie przeczę. Jednak skala reakcji nieco mnie przerosła .

Heh zrozumieć kobiety. Ostatnio z kolegą rozmawiam jak moja zafoczyła. On stwierdził. Niby znasz tyle lat a jednak okazuje się że nie. Tak samo mam ;]. Wszyła pewna sytuacja w spa. No cóż takie są ;].
pirogronian
Użytkownik
#1071 - Wysłana: 20 Paź 2014 19:01:28
Q__:
zapytałem: "Czy mogę przyłączyć się do trójkąta", czy jakoś tak.

I o o poszła cała draka? Po prostu wierzyć mi się nie chce, że się można tak obrazić o taką pierdołę, z przeproszeniem . No ale Charakterów na świecie bez liku jest, panie drogi...
Q__
Moderator
#1072 - Wysłana: 20 Paź 2014 19:17:23 - Edytowany przez: Q__
pirogronian

pirogronian:
I o o poszła cała draka?

Cóż, potem to forumowo eskalowało gdy zaczęła się dyskusja co zrobić z harcującym Dukatem. Powiedzmy, że Vanja była tam zwolenniczką ostrzejszego kursu wobec trolli (bo nie tylko jego to w sumie dotyczyło), a ja siliłem się na łagodność i mediacyjność - co z perspektywy czasu uważam zresztą za błąd, acz wtedy wydawało mi się to bardziej... Trekowe. A potem zrobiło się brzydko, jak w polityce. Z tym, że to już jest do wyszukania na forum (i jako uczestnik zajść nie mam prawa być sędzią tej sprawy).
Zaczęło się jednak od głupstwa.

W każdym razie jest to przeszłość, dla mnie relatywnie odległa. Chciałbym by ciałem stało się to, co napisał mozg_kl2: Żyjmy dalej i do przodu.
Mav
Użytkownik
#1073 - Wysłana: 20 Paź 2014 22:28:58
Q__:
acz wtedy wydawało mi się to bardziej... Trekowe.

Tyle razy pisałem, że Trek bywa często zbyt nawinie naciągany przez co jego morały i przesłania stają się niejako bezużyteczne i sam się o tym przekonałeś na własnej skórze na forum, a tak mnie za to czepianie się Treka w tej kwestii atakowałeś Jakbyś działał w stylu nBSG, gdzie nie było ochrony naiwnego scenariusza, to zagrażające Phoenix'owi trolle wyleciałyby już dawno przez śluzę, a reszta załogi by to zrozumiała, bo taka ciężka praca moda No ale Ty uwierzyłeś, że się zmienią, że się dogadają, że się zrozumieją, że chcą dobrze, tylko zbłądzili i, że wszystko się ułoży - i będzie to wspaniała lekcja dla ludzkości

Adek
Użytkownik
#1074 - Wysłana: 20 Paź 2014 22:45:48
Mav:
Jakbyś działał w stylu nBSG, gdzie nie było ochrony naiwnego scenariusza, to zagrażające Phoenix'owi trolle wyleciałyby już dawno przez śluzę, a reszta załogi by to zrozumiała, bo taka ciężka praca moda No ale Ty uwierzyłeś, że się zmienią, że się dogadają, że się zrozumieją, że chcą dobrze, tylko zbłądzili i, że wszystko się ułoży - i będzie to wspaniała lekcja dla ludzkości

Parafrazując trekowo idąc za wypowiedzią komandora Chakoteya z USS Voyager jak opowiadał kapitan Janeway pewną anegdotę jak to jakiś pływający stworek wziął na swoje barki skorpiona i przewiózł go przez rzekę na sobie na drugą stronę. Jak byli już prawie na drugim końcu to skorpion ugryzł "kolegę". Kiedy jad coraz bardziej rozprzestrzeniał się w krwi tego pływaka ów zapytał skorpiona: "Dlaczego to zrobiłeś? Przecież teraz oboje utoniemy!" A Skorpion odrzekł: "Cóż, taka jest moja natura". Dlatego nie ma co się dziwić, że ludzie zachowują się tak a nie inaczej bo mogą obiecać wszystko ale pewne cechy leżą w charakterach każdego z nas i choćbyśmy nie wiem jak się starali to natury (naszych genów) nie oszukamy. A tak przy okazji przykład polityczny. Rosja też jest takim Borgiem/skorpionem.
"Ty uwierzyłeś, że się zmienią, że się dogadają, że się zrozumieją, że chcą dobrze, tylko zbłądzili i, że wszystko się ułoży - i będzie to wspaniała lekcja dla ludzkości "
Podobnie myślał zachód a Rosja pozostanie Rosją choćby nie wiem w jakie pseudodemokratyczne piórka się stroiła.
Q__
Moderator
#1075 - Wysłana: 20 Paź 2014 22:53:17 - Edytowany przez: Q__
Mav

Mav:
Jakbyś działał w stylu nBSG, gdzie nie było ochrony naiwnego scenariusza, to zagrażające Phoenix'owi trolle wyleciałyby już dawno przez śluzę, a reszta załogi by to zrozumiała, bo taka ciężka praca moda No ale Ty uwierzyłeś, że się zmienią, że się dogadają, że się zrozumieją, że chcą dobrze, tylko zbłądzili i, że wszystko się ułoży - i będzie to wspaniała lekcja dla ludzkości

Indeed. A wiesz co było walcem hiszpańskim, co mi dodał odwagi?

Wyrzekania Andrzeja Pilipiuka na fandom, z Forum "Fahrenheita":

"Z mojej dzisiejszej perspektywy widzę ze fandom może nie schodzi na psy - ale jest innym zbiorowiskiem ludzi niż w szlachetnym porywie serca pierwotnie sądziłem. I ewoluuje rok po roku w złym kierunku. Stajecie się gorsi. I czynicie gorszym mnie. /.../

Masa ludzi chyba doszła do wniosków analogicznych bowiem pustawo jakoś wokoło - wielu starych fandomowców przestało się udzielać na forach i pojawiać na konwentach. Część uległa po prostu prozie życia i chronicznemu brakowi czasu. Część się zraziła i zniechęciła...

Część straciła ochotę do dyskusji - jeśli ton jej co i rusz próbują nadawać pospolite chamy, a trzęsący portkami moderatorzy zamiast dać im w łeb bawią się w cenzorów czuwających nad ideologiczną ortodoksją..."

http://forum.fahrenheit.net.pl/viewtopic.php?f=10& t=4645&hilit=gorszy#p361603

Zwłaszcza ostatnie zdanie. Czułem podobnie... Że jednak jestem nadal Trekowym idealistą postanowiłem dać każdemu z kłopotliwych forumowiczów okazję do samodzielnego określenia się, czy należy do zdefiniowanej przez Pilipiuka grupy, czy też nie. Jak kto się określi(ł) - tak (będzie) miał.

(Z tym, że nBSG jednak uczyło w ostatecznym rachunku, że Cylona przez śluzę to brzydko .)

Adek

Adek:
wątek nie jest do śmiechu

Przeciwnie. Ino gorzkiego...

Adek:
A tak przy okazji przykład polityczny.

Ojojoj, naprawdę musiał być?

ps. I prosiłbym PT. Kolegów Samców o unikanie skojarzeń typu "kobieca logika" czy tez "kobiety są z natury niezrozumiałe", bo potem żadna szanująca się Trekerka nie zechce zaglądać na niniejsze forum - choć na konwentach sporo ich - i znow będą płacze na maskulinizację siedzącego w mamusinych piwnicach fandomu.
Adek
Użytkownik
#1076 - Wysłana: 20 Paź 2014 23:23:47 - Edytowany przez: Adek
Q__:
Ojojoj, naprawdę musiał być?

Może i nie musiał ale bardzo mi się to cisnęło powiedzieć to w tym momencie. A morał z tego taki, że niektórym nie warto dawać drugiej szansy naiwnie myśląc, że tym razem to już naprawdę ten ktoś się zmieni. Bo się NIE ZMIENI choćby PĘKŁ. Znaczy jeszcze jak był nastolatkiem to 10 lat potem moze troszkę się zmieni ale od pewnego wieku raczej posiada już pełną paletę cech charakteru swoich i przodków genów i się już bardziej nie zmieni i zostanie taki do śmierci. Ktoś może próbować maskować swoje prawdziwe cechy pod wpływem otoczenia i okoliczności ale to dalej będzie tania imitacja przyjaznego człowieczka. (vide Alexis z Dynastii hehe )
Kurde miałem oglądać "Tajną historię XX wieku" oraz "Tajemnice III Rzeszy na POLSAT PLAY ale za bardzo mnie zainspirowaliście i cenny czas skradliście hehe ale zaraz naprawię swój błąd i odzyskam stracony czas. Żeby mnie tak jakiś Kirk cofnął w czasie na godz. 21:30 Na szczęście mam wehikuł czasu w postaci dekodera z nagrywarką. Ale nie miałbym nic przeciwko cofnąć się w czasie do momentu kiedy jakaś dziewczyna jeszcze mnie nie znała i wtedy mając nad nią przewagę z wiedzą z przyszłości mógłbym ją lepiej zbajerować przy tym nie popełniając starych błędów hahaha. Taki wehikuł czasu musiałby mieć pewne ograniczenia paragrafami, że np nie możesz się cofnąć w czasie żeby hmmmm np skreślić liczy w TOTOLOTKA, które wylosowano wczoraj hehe. Po pierwsze wtedy ludzie staliby się OBRZYDLIWIE BOGACI a to też mogłoby doprowadzić do III i ostatniej WOJNY ŚWIATOWEJ. Chyba w Strażniku czasu było coś podobnego, że jeden chciał zabić Hitlera a jego kolega z drużyny temporalnej nie pozwolił mu na to i się o to pobili. Ale to był MOCNY MOMENT. Ten już stoi w progu drzwi sali podczas narady z Hitlerem. I już witał się z gąską. Już go prawie zabił. Hitler dumnie się wyprostował chcąc jak mniemam z honorem i dumą poddać się egzekucji ale kolega zamachowca jemu przeszkodził, jeszcze ochrona Hitlera do wszystkiego się wmieszała i prrrrrrrrr i akcja tego spaliła na panewce. Taka mała dygresja o podróżach w czasie,
A tak apropos polityki to wydaje mi się, że niektóre kraje na świecie mogą funkcjonować sprawnie jedynie w dyktaturze. Gdyż np jeśli w danym kraju szaleją i islamiści i jacyś kurdowie i innej maści syjoniści (oględnie mówiąc). To jeśli ktoś krótko za mordę, że tak powiem, nie weźmie tego całego towarzystwa to raz, że sami nawzajem się wytłuką a rykoszetem dostaną jeszcze inne ościenne kraje) Tam gdzie kulturowo jest jedna nacja to demokracja w miarę lepiej czy gorzej się sprawdza ale są pewne kraje, w których próby zaprowadzenia pseudodemokracji na obraz i podobieństwo tzw. Zachodu skończyło się czasem bardzo źle. Dobra spadam oglądać to co miałem bo tu zaraz jakąś powieść napiszę, której z resztą prawie nikt nie przeczyta.
Q__:
I prosiłbym PT. Kolegów Samców o unikanie skojarzeń typu "kobieca logika" czy tez "kobiety są z natury niezrozumiałe", bo potem żadna szanująca się Trekerka nie zechce zaglądać na niniejsze forum - choć na konwentach sporo ich - i znow będą płacze na maskulinizację siedzącego w mamusinych piwnicach fandomu.

Bez przesady. Jak dziewczyna che mieć "Fun" to zapomina na chwilę o tym jacy to faceci są seksistowscy i zacofani w poglądach (co niektórzy). Jakby nie zapominały jacy to jesteśmy źli i wredni to już dawno ludzki ród by wyginął hehe.
Q__
Moderator
#1077 - Wysłana: 21 Paź 2014 00:09:41 - Edytowany przez: Q__
Adek

Adek:
A tak apropos polityki to wydaje mi się, że niektóre kraje na świecie mogą funkcjonować sprawnie jedynie w dyktaturze. Gdyż np jeśli w danym kraju szaleją i islamiści i jacyś kurdowie i innej maści syjoniści (oględnie mówiąc). To jeśli ktoś krótko za mordę, że tak powiem, nie weźmie tego całego towarzystwa to raz, że sami nawzajem się wytłuką a rykoszetem dostaną jeszcze inne ościenne kraje) Tam gdzie kulturowo jest jedna nacja to demokracja w miarę lepiej czy gorzej się sprawdza ale są pewne kraje, w których próby zaprowadzenia pseudodemokracji na obraz i podobieństwo tzw. Zachodu skończyło się czasem bardzo źle.

W "Polityce" - "Saving...", znaczy - to ja się b. chętnie do tego odniosę, ale tu zaraz sobie przypomnę, ze moja funkcja to w łeb dawać

Wymagając od trolli wymagajmy i od siebie szacunku dla własnych zasad, że pojadę górnolotnie,

Adek:
Jak dziewczyna che mieć "Fun" to zapomina na chwilę o tym jacy to faceci są seksistowscy i zacofani w poglądach (co niektórzy). Jakby nie zapominały jacy to jesteśmy źli i wredni to już dawno ludzki ród by wyginął hehe.

Sugerujesz, że mężczyźni są zwykle wybierani z braku laku, bo lepszych nie ma?
Adek
Użytkownik
#1078 - Wysłana: 21 Paź 2014 00:29:11 - Edytowany przez: Adek
Q__:
Sugerujesz, że mężczyźni są zwykle wybierani z braku laku, bo lepszych nie ma?

Czasem tak bywa. Znaczy kiedy już dziewczyna w pewnym momencie stwierdzi, że na horyzoncie znalazł się ktoś lepszy to wtedy wymienia ciebie na lepszy model. Z resztą faceci postępują podobnie. Jest mieć z kim trochę "Funu", towarzystwa a czasem pobzykania.
Ps JA dzisiaj chyba jebnę ze śmiechu. Włączam dekoder na POLSAT PLAY żeby obejrzeć nagrane programy Wołoszańskiego i przez myśl przeszło mi zdanie: "No to teraz zobaczę sobie te programy dokumentalne Wołoszańskiego". A tu mi się pojawia napis: "Zobacz moje SEKSTAŚMY". hahahahahahaha PADŁEM! Ale czyje? O kurde Spóźniłem się chyba na tamten pociąg. Ale nie ma strachu, jest nagrane do odtworzenia. Ale nastąpił taki zbieg okoliczności mojej przelotnej myśli z tym jaki napis zobaczyłem na ekranie, że aż się zapowietrzyłem ze śmiechu jak dawno się tak już nie śmiałem. Phoenix dał mi dziś SPORO FUNU. Dziewczyny nie wiedzą co tracą na tym portalu.
A apropos polityki to myślę, że napisałem prawdę dość uniwersalną, że tak dziś jest na świecie. Nie miałem zamiaru drwić z żadnej nacji. Chciałem tak dość oględnie i na szybko skomentować, że tak dziś funkcjonuje współczesny świat i myślę, że większość przyzna mi rację. Weźmy np że w jednej klatce do 5 piętra mieszkają sami studenci a wyżej do 8-ego sami starsi ludzie. I jedni będą robić imprezy a starsi będą chcieli spać w tym czasie. No i jak się mają dogadać? Za Chiny się nie dogadają, A nawet może dojść w tym sporze do rękoczynów. A przyjedzie POLICJA i wszystkich pogodzi jak ta lala. Tak samo można o przenieść na szczebel międzykulturowy w danym państwie. Tam gdzie jest spore zróżnicowanie kulturowe w ramach jednego kraju tam ustawicznie będzie dochodzić do sporów a nawet wojen. I wszystko.
Q__
Moderator
#1079 - Wysłana: 21 Paź 2014 00:36:30 - Edytowany przez: Q__
Adek

To nie o to chodzi czy piszesz źle czy dobrze, obrażasz, czy nie obrażasz. Po prostu w czasie Twojej niebytności na forum wprowadzona została - i zapisana w Regulaminie - zasada, ze o polityce dyskutuje się tylko w wydzielonym topicu. Tym oto:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=3692
Zakładam, ze nie wiedziałeś o tym więc nie będę wkraczał jako moderator. Ale teraz już wiesz.

No i to:
Adek:
jebnę

mogłeś sobie jednak darować.

A z innej beczki, a'propos trolli - których wyczynom ten topic bywał często poświęcony:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Beda-kary-dla-inte rnetowych-trolli-3220886.html
Ciekawe kiedy u nas?
Adek
Użytkownik
#1080 - Wysłana: 21 Paź 2014 00:56:16 - Edytowany przez: Adek
Q__:
To nie o to chodzi czy piszesz źle czy dobrze, obrażasz, czy nie obrażasz. Po prostu w czasie Twojej niebytności na forum wprowadzona została - i zapisana w Regulaminie - zasada, ze o polityce dyskutuje się tylko w wydzielonym topicu. Tym oto:

Nie wiedziałem, to fakt że znowu zapanowała jakaś WOJNA w wyniku której wyciąga się zakurzony regulamin. To tak jak ostatnio mi się przypomniało z jednego filmu jak jeden z bohaterów powiedział: "Kiedy Lincoln cytuje piątą poprawkę (czy którą tam) z Konstytucji to wojna pewna. hehe ostudziłeś mój zapał do dyskusji. Macie jakąś wojnę to ja jestem Szwajcarią. Wrócę jak się uspokoi. Mnie proszę nie atakować Nie tak to forum pamiętam. mało was a jeszcze koty drzecie. I niby to moja wina, ze nie ma tu dziewczyn. Odeszły dawno i nie sądzę aby wróciły. Bynajmniej nie z mojej winy. Może niech portal będzie bardziej atrakcyjny. No nie wiem no.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  33  34  35  36  37  38  39  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase II

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!