USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase II
 Strona:  ««  1  2  ...  28  29  30  31  32  ...  38  39  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#871 - Wysłana: 22 Gru 2013 21:16:56
http://ussdestiny.4um.pl/index.php

Eviva i Co pozdrawia. Biter prosi aby pamiętać że to nie jego dzieło.
Q__
Moderator
#872 - Wysłana: 22 Gru 2013 21:18:36 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

Ędepędęs is bek!

Struktura forum pachnie plagiatem.

ps. Życzę im powodzenia, szczerze... Niech mają swoją piaskownicę i swoje zasady... U nas będzie dzięki temu nudniej, więc normalniej, parafrazując to, co napisał kiedyś Mordah... Prorocy, niech im to w końcu wypali!
Mav
Użytkownik
#873 - Wysłana: 22 Gru 2013 21:50:01 - Edytowany przez: Mav
To forum ma w swojej konstrukcji bardzo cenną rzecz, jest to strona startowa wyświetlająca najnowsze odpowiedzi w tematach, bez podziału na kategorie tematyczne. Dzięki temu ma się prosty pogląd na to, co się dzieje aktualnie na forum. Przy tak małej liczbie użytkowników, jest to bardzo cenne.
mozg_kl2
Użytkownik
#874 - Wysłana: 22 Gru 2013 21:51:55
Q__

RaulC pisze " można się na nim nawet pobić na noże jak ktoś chce byle się nie obrażać. W każdym razie zapraszam wszystkich pobanowanych na innych forach. W szczególności bitera i Dukata a także innych, których znam i nie znam."
Elaan
Użytkownik
#875 - Wysłana: 22 Gru 2013 21:57:29
mozg_kl2

Widzę, że nieustannie im kibicujesz - mam nadzieję, że z sympatią.
I dzięki za link - chętnie zajrzę tam od czasu do czasu.

Q__:
Struktura forum pachnie plagiatem.
ps. Życzę im powodzenia, szczerze...

Przesadzasz. Takie struktury siłą rzeczy bywają do siebie podobne, ze względu na tematykę.
Ja na pewno będę życzyć im powodzenia i pomyślnych lotów, dokądkolwiek zmierzają.
Q__
Moderator
#876 - Wysłana: 22 Gru 2013 21:58:20 - Edytowany przez: Q__
Elaan

Elaan:
Przesadzasz. Takie struktury siłą rzeczy bywają do siebie podobne, ze względu na tematykę.

W zakresie obrazków symbolizujących działy też?

mozg_kl2

mozg_kl2:
" można się na nim nawet pobić na noże jak ktoś chce byle się nie obrażać.

Brzmi jak oksymoron...

mozg_kl2:
zapraszam wszystkich pobanowanych na innych forach.

Ciekawe czy obejmuje to dinka, neo_spidera i KJTK?

(Ale dajmy już może spokój z robieniem z tego sensacji, bo otchłań zaczyna patrzeć w nas za mocno.)
mozg_kl2
Użytkownik
#877 - Wysłana: 22 Gru 2013 22:01:59 - Edytowany przez: mozg_kl2
Elaan:
Widzę, że nieustannie im kibicujesz - mam nadzieję, że z sympatią.
I dzięki za link - chętnie zajrzę tam od czasu do czasu.

Wole forum "tow Dzierżyńskiego"(Q) jednak dostałem zaproszenie od Evivy to puszczam w obieg.

Elaan:
dokądkolwiek zmierzają.

znana wszystkim drogą http://www.youtube.com/watch?v=Yqf4fNoVi9I

Q__:
Ciekawe czy obejmuje to dinka, neo_spidera i KJTK?

(Ale dajmy już może spokój z robieniem z tego sensacji, bo otchłań zaczyna patrzeć w nas za mocno.)

Złośliwi twierdzą, że cała ta afera, to próba wypromowania nowej powieści Evivy. Dobrze że nie jestem złośliwy.
Senok
Użytkownik
#878 - Wysłana: 23 Gru 2013 10:40:25
mozg_kl2:
Kłótnią bym tego nie nazwał, a raczej wymianą odmiennych poglądów na sprawę dot Kronosu. Pewnie do tego bijesz.

tak o to... ale brzmiało to trochę inaczej...

mozg_kl2:
Tymczasem na profilu Evivy impreza dalej trwa.

dlaczego sam się do tej "bitwy" nie dołączysz, tylko tutaj o wszystkim piszesz? jeśli stoisz w obronie Q__, to też możesz to zrobić też na FB?

Elaan:
Fandom ST nie walczy ze sobą i nie kłóci się, jedynie uzgadnia poglądy, prowadząc dyskusję na różnych poziomach emocji.

chyba, że niektórym moderatorom poziom emocji za bardzo skoczy, wtedy jest ban .

mozg_kl2:
http://ussdestiny.4um.pl/index.php

Eviva i Co pozdrawia. Biter prosi aby pamiętać że to nie jego dzieło.

nawet mi się nie pochwalili... pewnie się na mnie obrazili, że jeszcze nie dostałem bana na Phoenix'ie :P . no cóż... muszę się bardziej postarać .

mozg_kl2:
RaulC pisze (...)

nie lepiej zachęcić Q__ do założenia konta na FB niż pisanie co kto tam napisał, często poza kontekstem?

Elaan:

dokładnie... się zgadzam...
jak sobie przypominam, kiedyś była taka akcja, aby opatentować pulpit Windows'ów... producenci innych OS-ów musieliby wymyślić coś znacząco innego. na szczęście pomysł z tym patentem nie przeszedł.
podobnie z tą strukturą forum - to nie plagiat, ale standardowy wygląd.

Q__:
Brzmi jak oksymoron

Q__: a bardziej współcześnie jak to powiedzieć? że tak Ci wytknę tekst, którym mnie kiedyś poczęstowałeś, że mówię "staroświecko" czy jakoś tak.

mozg_kl2:
Złośliwi twierdzą, że cała ta afera, to próba wypromowania nowej powieści Evivy. Dobrze że nie jestem złośliwy.

ale wytłumacz mi mózgu jak 4-latkowi - jak promowanie powieści Evivy ma się do forum Phoenix'a czy jakiegokolwiek innego?

---

i tak na podsumowanie... wiecie co mnie tutaj wk**... khem - denerwuje... zamiast wyjaśnić sprawę między sobą, to wylewacie swoje żale i smęty, tak aby jedno drugiego nie widziało i nie mogło odpowiedzieć. normalnie jak dzieci. to ja za małolata jak miałem coś do kogoś, to mówiłem w twarz a nie uciekałem do piaskownicy, żeby obgadywać jak ten drugi jest "głupi". ta uwaga dotyczy głównie mózga, który przytacza tutaj co raz cytaty z FB, coby najwyraźniej podkręcić niezdrową atmosferę. mnie się to nie podoba.

skoro Eviva, Biter i RaulC dostali bana, to dajcie im spokój! jeden z drugim są odważni i mogą nagadać na tą trójkę, bo wiedzą, że oni się nie obronią. to nie odwaga, ale frajerstwo - tak mózg mówię głównie o Tobie!

dlaczego więc cała ta "trójca" pisze co chce na FB? otóż z jednej prostej przyczyny... każdy do FB może się zalogować i dołączyć do rozmowy, nie ryzykując banem za byle co. więc mózgu nie musisz robić za adwokata Q__, niech on się sam obroni - w końcu chyba swoje lata ma i dzieckiem nie jest? (w przeciwieństwie do Ciebie jak mi się wydaje?) jak Q__ będzie chciał, to się do rozmowy na FB dołączy. szkoda tylko, że Ty nie chciałeś, tylko tutaj piszesz.

---

i na samo zakończenie... skarga do moderatorów tego forum na użytkownika mozg_kl2 za jak mi się wydaje - wprowadzanie na forum niezdrowej atmosfery w tym cytowanie wypowiedzi z innych portali będących poza kontekstem.
Q__
Moderator
#879 - Wysłana: 23 Gru 2013 10:57:23 - Edytowany przez: Q__
Senok

Senok:
chyba, że niektórym moderatorom poziom emocji za bardzo skoczy, wtedy jest ban

Tu cokolwiek insynuujesz. Nie banuję pod wpływem emocji.

Senok:
no cóż... muszę się bardziej postarać

Jeśli uważasz, że to mądre...?

Senok:
nie lepiej zachęcić Q__ do założenia konta na FB

Awykonalne.

Senok:
często poza kontekstem?

A jaki był kontekst sugestii jakobym był syfilitykiem, onanistą i Feliksem Dzierżyńskim?

Senok:
Q__: a bardziej współcześnie jak to powiedzieć?

Nieznajomością trudnych wyrazów lepiej się nie chwalić. Chodzi o coś wewnętrznie sprzecznego.

Senok:
tak na podsumowanie... wiecie co mnie tutaj wk**... khem - denerwuje... zamiast wyjaśnić sprawę między sobą, to wylewacie swoje żale i smęty, tak aby jedno drugiego nie widziało i nie mogło odpowiedzieć. normalnie jak dzieci. to ja za małolata jak miałem coś do kogoś, to mówiłem w twarz a nie uciekałem do piaskownicy, żeby obgadywać jak ten drugi jest "głupi". ta uwaga dotyczy głównie mózga,

A nie dotyczy bawiących się podobnie na FB? mozg_kl2 nie był tu pierwszy...

Senok:
w końcu chyba swoje lata ma i dzieckiem nie jest? (w przeciwieństwie do Ciebie jak mi się wydaje?

Sądzę, że źle Ci się wydaje.

Senok:
skarga do moderatorów tego forum na użytkownika mozg_kl2 za jak mi się wydaje - wprowadzanie na forum niezdrowej atmosfery w tym cytowanie wypowiedzi z innych portali będących poza kontekstem.

Hmm... Plotkarstwo różnie można oceniać, ale trudno penalizować, zwł. gdy nie zawiera elementu kłamstwa/zniesławienia.

(Z drugiej strony: w tym konkretnym wypadku przytaczane informacje dają naszym Współforumowiczom pewien ogląd wiadomej sprawy.
Nie każdy ma/chce mieć konto na FB. A jeśli nie ma, to nie sądzę jednak, by ta aferka była na tyle ważna, by zakładał je z tego powodu.)

ps. Swoją drogą: zamierzasz tu nadal wpadać by udzielać się w tym topicu (co wygląda... dziwnie), czy faktycznie napiszesz w końcu coś o Treku?
Kain
Użytkownik
#880 - Wysłana: 23 Gru 2013 11:10:11
To na pewno próba promocji książki - przez aferę na tak wielką skalę (obejmującą jakieś 6 może 7 osób) nakład zostanie wyczerpany w jeden dzień :D
IDIC
Użytkownik
#881 - Wysłana: 23 Gru 2013 17:44:21
Q__

Q__:
Hmm... Plotkarstwo różnie można oceniać, ale trudno penalizować, zwł. gdy nie zawiera elementu kłamstwa/zniesławienia.

Co Ty, Q__, wyrzuciłeś ze swojej listy lektur wszystko poza Czerwoną Książeczką i Księciem?

Q__:
Nie każdy ma/chce mieć konto na FB. A jeśli nie ma, to nie sądzę jednak, by ta aferka była na tyle ważna, by zakładał je z tego powodu.)

Czyli - Twoim zdaniem - aferka nie na tyle ważna, aby zakładać konto na feju w celu obserwowania jej rozwoju, ale jednocześnie ważna na tyle, aby dopuszczać publikowanie obszernych przedruków z jej przebiegu tamże na Forum Phoenixa, tak?
Jakieś dziwne rozumowanie IMO
Q__
Moderator
#882 - Wysłana: 23 Gru 2013 17:58:06 - Edytowany przez: Q__
IDIC

IDIC:
Co Ty, Q__, wyrzuciłeś ze swojej listy lektur wszystko poza Czerwoną Książeczką i Księciem?

Księcia doczytałem bodaj do połowy, bo nudny. Czerwonej książeczki nie miałem nawet w rękach. A co ostatnio czytam, bo chyba o to pytasz? "Tragedię pralniczą" Lema, jak łatwo stwierdzić:
http://forum.lem.pl/index.php?topic=930.msg53966#m sg53966
Polecam zresztą:
http://solaris.lem.pl/ksiazki/beletrystyka/dzienni ki-gwiazdowe/66-tragedia-pralnicza

(A tak w ogóle to strasznie evivovato-dukatowate myślenie tu ujawniłaś. Rozumiem, że w ramach przewrotności?)

IDIC:
Czyli - Twoim zdaniem - aferka nie na tyle ważna, aby zakładać konto na feju w celu obserwowania jej rozwoju, ale jednocześnie ważna na tyle, aby dopuszczać publikowanie obszernych przedruków z jej przebiegu tamże na Forum Phoenixa, tak?
Jakieś dziwne rozumowanie IMO

Zaraz... Gdybym uważał publikowanie w/w wypowiedzi za ważne/potrzebne to sam bym publikował, może nawet na main site, jako newsy.
Pytanie o sens publikacji godzi się więc chyba skierować pod adresem Publikującego...
Ja - co najwyżej - mogę powiedzieć, że nie widzę w owej cytatologii nic naruszającego forumowe - pisane czy niepisane - normy. (Czy dobre obyczaje również, to inna rzecz, ale moderator nie jest - zdaje się - strażnikiem sumień*, tylko porzundku.)

* sprawa jeszcze inna, że na niewiniątka nie trafiło, a kto wiatr sieje...

ps. A ogólnie to zapraszam i Kaina, i Ciebie do dyskusji o Treku czy np. nBSG. Są bowiem na Phoenixie ciekawsze miejsca niż ten topic, ten - że tak powiem - anus phoenixi... Stanowczo.
IDIC
Użytkownik
#883 - Wysłana: 23 Gru 2013 21:32:14
Q__

Q__:
Księcia doczytałem bodaj do połowy, bo nudny

Poważnie? A często zachowujesz się tak, jakby to była Twoja Biblia, przeczytana od deski do deski i to nie jeden raz

Q__:
Czerwonej książeczki nie miałem nawet w rękach.

hmm ... a ja bym Cię zdecydowanie - gdybyś tylko był tak +/- 2 razy młodszy - w szeregach hunwejbinów widziała
oni też nie dostrzegali niczego złego w - jak to określasz - "plotkarstwie"
nazywali to nawet dumnie "współpracą w jedyną legalnie działającą Władzą"
Q__, Słoneczko Mao byłby z Ciebie dumny

Q__:
A tak w ogóle to strasznie evivovato-dukatowate myślenie tu ujawniłaś. Rozumiem, że w ramach przewrotności?

Rozumiem, że od teraz powinnam odliczać minuty do bana ...

Q__:
A ogólnie to zapraszam i Kaina, i Ciebie do dyskusji o Treku czy np. nBSG. Są bowiem na Phoenixie ciekawsze miejsca niż ten topic, ten - że tak powiem - anus phoenixi... Stanowczo

Tymczasowo przycupnę sobie skromnie w wątku o wu xia.
Jakoś tak aktualnie bardziej mi z nim po drodze, w związku z chwilowym odpływem entuzjazmu względem Treka (przyczyna odpływu: DS9)
Nachalne zachęty do zabierania przeze mnie głosu w wątkach powięconych serialom, których nie oglądałam (zakładam, że nBSG to jakiś serial ) mogą - uprzedzam - wywołać skutek odwrotny (bo ja faktycznie taka raczej uparta jestem )
Q__
Moderator
#884 - Wysłana: 23 Gru 2013 21:43:49
IDIC

IDIC:
Poważnie? A często zachowujesz się tak, jakby to była Twoja Biblia, przeczytana od deski do deski i to nie jeden raz

Mówisz tak, bo dokładnie przestudiowałaś owo dzieło?

IDIC:
oni też nie dostrzegali niczego złego w - jak to określasz - "plotkarstwie"
nazywali to nawet dumnie "współpracą w jedyną legalnie działającą Władzą"

Tylko czy ja jakoś reaguję jako moderator na w/w kopie tekstów z FB?

IDIC:
Rozumiem, że od teraz powinnam odliczać minuty do bana ...

Ooo, zdecydowanie... Jeśli chce Ci się liczyć w miliardach minut...

IDIC:
akoś tak aktualnie bardziej mi z nim po drodze, w związku z chwilowym odpływem entuzjazmu względem Treka (przyczyna odpływu: DS9)

A, to zawsze jest okazja by się popastwić nad DS9 w stosownym topicu (Mav się ucieszy), albo... wrócić do zdrowych korzeni Treka.

IDIC:
zakładam, że nBSG to jakiś serial

A i owszem. Istotnego współtwórcy DS9, więc... sama rozumiesz.
Mav
Użytkownik
#885 - Wysłana: 26 Gru 2013 19:30:55 - Edytowany przez: Mav
Q__:
A i owszem. Istotnego współtwórcy DS9, więc... sama rozumiesz.

Po 4 sezonie nBSG bardziej skłaniam się do stwierdzenia, że Moore zaszkodził DS9. To on zapewne wpychał na siłę wątek proroków. Dobrze, że był ograniczany, jak zakładam, bo co się dzieje, gdy ma on władze można się przekonać w nBSG, gdzie eksplodowało jego orgia mistycznych wizji.
Eviva
Użytkownik
#886 - Wysłana: 4 Sty 2014 11:02:17 - Edytowany przez: Eviva
Rozmawialam ostatnio z Madame Picard i z naszej rozmowy wyłonił się pomysł następujący:
Dyskusje o polityce przez małe i duże "p" są niestety tak fajne, a na dodatek tak ściśle z nami związane, że trudno z nich tak naprawdę zrezygnować. A nawet gdy to zrobimy, i tak co jakiś czas ktoś się wyrwie. Czy nie lepiej byłoby to skanalizować trekowo? Temat "Polityka związana z Trekiem" - w końcu jest to seria jak najbardziej polityczna. Dla przykładu: jakiś minister bierze łapówkę. czy coś takiego pokazano w Treku? Gdzie? jakie były reperkusje? Ktoś gdzieś podłożył bombę. Co podkładano w Treku i kto za tym stał? (podpowiem: ENT, sezon czwarty)
W ten sposób wilk byłby syty i dziewica też by ocalała.
Q__
Moderator
#887 - Wysłana: 4 Sty 2014 11:06:07 - Edytowany przez: Q__
Eviva

Wyciągasz jednak wnioski... I to jest pozytywne w tym wszystkim... o ile - wyjątkowo - okaże się trwałe. Polityka Trekowo przestylizowana = polityka strawna (o ile nie dojdzie do przegięć a'la Dukat).
Swoją drogą to co proponujesz to nihil novi - ot, powrót do najlepszych tradycji forum (a zwł. do topiców, które ongiś hurtowo zakładał Picard).
Adek
Użytkownik
#888 - Wysłana: 4 Sty 2014 12:25:54 - Edytowany przez: Adek
mozg_kl2:
znana wszystkim drogą http://www.youtube.com/watch?v=Yqf4fNoVi9I

Fajny, spektakularny zwiastun. Próbowałem to wczoraj oglądać ale jakoś miałem co innego w planach. Najbardziej rozbawił mnie póki co biegający Klingon po mostku. A TOSowa sceneria filmu nawet jakoś mi nie przeszkadza choć chyba wolę scenerię z TNG a już zwłaszcza z "Defiant" z DS9, która to ostatnia naprawdę myślę jest PORSCHE bryką w swojej klasie. Jak podsumował go komandor Riker do Worfa ratując ocalałych pod WOLF 359:"Twardy malec" A Worf z takim ździwieniem i lekkim oburzeniem. "Malec"? A Will: "Potrzebujemy pomocy przy konsoli operacyjnej. Chyba nie zapomniał pan jeszcze jak się tu strzela"? Worf znów się spojrzał z lekką irytacją.
W każdym razie dziś po południu spróbuję obejrzeć ten film w całości. ;)
Ps Jeśli chodzi o mnie jestem przeciwny polityce w jakiejkolwiek formie. Nic dobrego z tego tutaj nie wynikło. Mam prośbę do moderacji aby jednak zakazać dyskusji o polityce i religii. Bardzo proszę aby nie obrzydzać mi tego forum na powrót. Nie jest ono dla mnie jedyne ale jestem PRZECIW jeśli chodzi o mnie!
mozg_kl2
Użytkownik
#889 - Wysłana: 4 Sty 2014 21:23:57
Q__:
Wyciągasz jednak wnioski...

wykazujesz się duża doza naiwności, jeśli wierzysz w tą przemianę. Profilaktycznie spytam kiedy następna amnestia?
Q__
Moderator
#890 - Wysłana: 4 Sty 2014 21:25:25 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
wykazujesz się duża doza naiwności, jeśli wierzysz w tą przemianę.

Zauważyłeś fragment:
Q__:
o ile - wyjątkowo - okaże się trwałe

?
mozg_kl2
Użytkownik
#891 - Wysłana: 5 Sty 2014 22:40:46 - Edytowany przez: mozg_kl2
Q__

zauważyłem acz wygląda to tak

mozg_kl2
Użytkownik
#892 - Wysłana: 19 Sty 2014 20:17:17 - Edytowany przez: mozg_kl2
Wracajac do tematu publicznego czatu RaulaC i Evivy (rozmowy 2 osób trudno nazwać forum) pod nazwą USS Indepenc tfu Destiny, pojawił się niej niejako nowy rozdział. Liberalny regulamin uległ zaostrzeniu. Posypały się bany permanentne dla 2 osób, a miały być maksymalne bany 7 dniowe. Dlaczego o tym piszę? Otóż na prywatnych rozmowach na pewnym profilu na fb, pewne postacie snują bajania/urojenia jakobym prowadził działania sabotujące w/w inicjatywę. Muszę zmartwić Eviva i RaulaC Troll to nie byłem ja. Szukajcie dalej kret jest blisko.
http://www.maniacworld.com/have-a-nice-day.jpg
Seybr
Użytkownik
#893 - Wysłana: 19 Sty 2014 21:25:28
mozg_kl2:
Szukajcie dalej kret jest blisko.

Wiesz kto ?
Q__
Moderator
#894 - Wysłana: 19 Sty 2014 22:51:42 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
Wracajac do tematu publicznego czatu RaulaC i Evivy (rozmowy 2 osób trudno nazwać forum)

Jeden z naszych byłych - i oby znów aktualnych - Userów ujął to tak:

"jeżeli chodzi o forum destiny, to jest to naprawdę wspaniałe i w ogóle mi ich nie szkoda - szkieletowa załoga dwojga admirałów, generałów czy jakie tam ponadawali sobie rangi przemierza wszechświat www pod banerem wygenerowanym przez jakiś program graficzny on-line i napotyka nieznane formy życia - spamboty"

mozg_kl2:
Posypały się bany permanentne dla 2 osób

A to jeszcze zbanowali kogoś poza tym spambotem, po którym RaulC ronił łzy?

Bo piszą tylko o tym:
http://ussdestiny.4um.pl/viewtopic.php?f=4&t=17&si d=ae9141508e316b5bb07547c774b3cde7

Seybr

Seybr:
Wiesz kto ?

Ja wiem i zachowam to dla siebie.

Przy czym: po raz wtóry potwierdzę publicznie, że NIE jest to mozg_kl2.
mozg_kl2
Użytkownik
#895 - Wysłana: 20 Sty 2014 09:32:11
Seybr:
Wiesz kto ?

wiem, Q zresztą pewnie też.

Q__:
Jeden z naszych byłych - i oby znów aktualnych - Userów ujął to tak:

Sam bym tego lepiej nie ujął.

Q__:
A to jeszcze zbanowali kogoś poza tym spambotem, po którym RaulC ronił łzy?

Może źle to ująłem, 2 osoby zachwiały już ich regulaminem i czatem. Troll i jedantri.
Elaan
Użytkownik
#896 - Wysłana: 20 Sty 2014 12:09:45 - Edytowany przez: Elaan
Q__

Ja w sprawie Użytkownika SensusCommunis, choć czytając jego wypowiedzi mam wrażenie, iż określenie sensus perturbato byłoby bliższe prawdy.
Proponuję czasowo otworzyć temat "Polityka..." aby tam umieszczał swoje światopoglądowe filipiki, a nie rozrzucał je po forum, niczym konfetti.
Wtedy daj mu 48 godzin na zrównoważenie ilości i długości postów w innych tematach, a jeśli to nie zadziała, zastosuj drastyczne metody, dla spokoju i pomyślności forum.
Q__
Moderator
#897 - Wysłana: 20 Sty 2014 12:43:55 - Edytowany przez: Q__
Elaan

Droga Elaan. Zdaje mi się, że jedynym tematem, jaki mógłbym dlań otworzyć byłby ten:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=3461
(Przy czym - owszem - aspekt ironii weń wymierzonej byłby tu wliczony świadomie.)
Mav
Użytkownik
#898 - Wysłana: 20 Sty 2014 12:56:40
Q__:
Droga Elaan. Zdaje mi się, że jedynym tematem, jaki mógłbym dlań otworzyć byłby ten:
(Przy czym - owszem - aspekt ironii byłby tu wliczony świadomie.)

Kapitan James Tyberiusz Kirk przynajmniej nie siał wisielczego klimatu panicznie lansującego upadek ludzkiej cywilizacji.

Jak ktoś tak przeżywa, tak przejmuje się każdą polityczną pierdoła, tym całym politycznym bajzlem, to faktycznie prędzej czy później zeświruję.
Elaan
Użytkownik
#899 - Wysłana: 20 Sty 2014 13:35:18 - Edytowany przez: Elaan
Q__:
Zdaje mi się, że jedynym tematem, jaki mógłbym dlań otworzyć byłby ten:
(Przy czym - owszem - aspekt ironii weń wymierzonej byłby tu wliczony świadomie.)

Według mnie może być i ten, może nawet lepiej pasuje? Nutka ironii byłaby jak najbardziej na miejscu.
W sumie chodzi tylko o to, aby skanalizować i uregulować ten mętny "potok".
Wejdzie tam ten, kto będzie chciał zamoczyć w nim nogi, na własną odpowiedzialność.
Jeśli takowi się nie znajdą, poszukiwacz zagubionego rozsądku będzie mógł tam monologować - w granicach regulaminu, rzecz jasna - do woli.
Są inni zwolennicy tego pomysłu?
Q__
Moderator
#900 - Wysłana: 22 Sty 2014 08:36:18 - Edytowany przez: Q__
Mav

Mav:
nie siał wisielczego klimatu panicznie lansującego upadek ludzkiej cywilizacji

Ależ Kor/SensusCommunis ma prawo do takiej optyki (i ta troska o cywilizację przynosi mu nawet zaszczyt), problem nie w tym co głosi, ale jak (obrażanie rozmówców, forsowanie swoich racji, monotematyzm). Gdyby ograniczał się do merytorycznej, lepszej czy gorszej, argumentacji i nie podporządkowywał swojej forumowej obecności tak pojętej świętej misji rozmawiając z nami normalnie i na inne tematy (jak kiedyś, pod wcześniejszymi nickami), przyznasz, że byłby ciekawym rozmówcą. Kiedyś nim bywał.
 Strona:  ««  1  2  ...  28  29  30  31  32  ...  38  39  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase II

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!