USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase II
 Strona:  ««  1  2  ...  16  17  18  19  20  ...  38  39  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#511 - Wysłana: 17 Mar 2012 17:01:28
Enterprise D
Kain

Chłopaki, to jazda do topiców o ST, a nie narzekać.
Toudi
Użytkownik
#512 - Wysłana: 17 Mar 2012 17:04:18
mozg_kl2:
Ja sobie zainstalowałem taką aplikacje, żeby mi pokazywała kiedy jest dzień a kiedy noc. Pomaga. Jeśli chodzi o podniecenie to są specjalne produkcje targetowane dla fanów treka.

A po jaką cholercię podział na dzień i noc na okręcie kosmicznym? ;)
mozg_kl2
Użytkownik
#513 - Wysłana: 17 Mar 2012 17:11:20
Toudi:
na dzień i noc na okręcie kosmicznym? ;)

Ułątwia układanie wacht.
Kain
Użytkownik
#514 - Wysłana: 17 Mar 2012 17:15:44
mozg_kl2:
Ułątwia układanie wacht.

I roślinki w ogrodzie hydrofonicznym lepiej rosną;)
poligon
Użytkownik
#515 - Wysłana: 17 Mar 2012 17:56:25 - Edytowany przez: poligon
mozg_kl2:
Załośny komentarz. I ktoś tutaj mówił, że nie lubi tekstów z piaskownicy.

Cytuje ciebie, ucze sie od mistrza piaskownicy

mozg_kl2:
Co masz przeciwko szachom?

Śmierdzą szchami

Queerbot:
Problemem jest to, że większość ludzi wulgarność identyfikuje z wulgaryzmami, podczas gdy najpodlejsza wulgarność przybiera często maskę dyskursu kulturalnego. Być może pozbawiona wulgaryzmów sugestia, że "Murzyni nie potrafią się uczyć i zniszczyli zapewniającą im wszystko RPA" to wypowiedź na tyle subtelna, że jej elegancja przysłania wszystkie paragrafy, ale nie zapominaj Jurgen, że istnieje jeszcze jeden kodeks określany mianem Dekalogu, a jego ósmy punkt brzmi "Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu".

To juz twój subiektywizm, dla ciebie murzyni moga podbijac kosmos i układać opery, estesnierformowalny, zyjesz w swiecie bajek, gdzie wszyscy sa róni i te bzdety, a tak de facto na takich jelonkach trzepią kase,
Q__
Moderator
#516 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:04:09 - Edytowany przez: Q__
poligon

Miałem z tobą nie gadać - pomijając wypadki, gdzie jako mod muszę - ale jedno ci powiem. Dowiodłeś, że umiesz gadać z sensem (np. o Dicku czy kontrując tezy Fedka), dowiodłeś, ze umiesz prawie-sensownie bronić nonsensownych tez (np. w dyskusji z Korem), to trzymaj się tego, a nie spadasz coraz niżej i niżej...
Kiedyś miewałeś jednak coś do powiedzenia, dzisiaj budzisz autentyczny uśmiech politowania+zażenowania i nic ponadto. W tym momencie nie umiem być już nawet na ciebie obrażony, w tym momencie apeluję byś przestał się ośmieszać. Przed południem to było nawet zabawne, teraz już nie jest. Mnie to - przysłowiowa - rybka, w ostateczności cię zbanuję (jak będę musiał), ale teraz po prostu patrzeć przykro...
To już Dukat miał więcej klasy...

(Aha: w tym momencie - co byś nie pomyślał - naprawdę nie jestem złośliwy. Raczej empatia mi się włączyła...)

EDIT: widzę, że dopisałeś coś o Murzynach, co to, rzekomo, komponować nie potrafią, i o przestrzeni pozaziemskiej nie myślą, zatem enjoy!
http://chevalierdesaintgeorges.homestead.com/
http://news.bbc.co.uk/2/hi/programmes/from_our_own _correspondent/9573163.stm
Niewiedza to nie wstyd, wstydem jest dopiero świadome odrzucanie wiedzy...
poligon
Użytkownik
#517 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:14:41 - Edytowany przez: poligon
Q__:
Kiedyś miewałeś jednak coś do powiedzenia, dzisiaj budzisz autentyczny uśmiech politowania+zażenowania i nic ponadto.

Dzisiaj jest wekend wieć biore dydkusje na luzie. Spróbuj, wrzucasz na luz i się nie przejmujesz.

Q__:
w ostateczności cię zbanuję (jak będę musiał), ale teraz po prostu patrzeć przykro...
To już Dukat miał więcej klasy...

Ależ wiem o tym, ze mnie zbanujesz, zwołasz hunwejbinów, dorzucicie troche chrustu i spłone...burn...burn...

Q__:
(Aha: w tym momencie - co byś nie pomyślał - naprawdę nie jestem złośliwy. Raczej empatia mi się włączyła...)

Zaczynasz pisać to co na prawde myslisz? Doceniam to!!

Kain:
W ramach wiosennych porządków składam wniosek o permanentnie pożegnanie kolegi Poligona.

Wiosenne porzadki to powód?? Wysil sie troche!!! Nie zaklinaj rzeczywistosci, ile swiateł widzisz?

Q__:
Niewiedza to nie wstyd, wstydem jest dopiero świadome odrzucanie wiedzy...

O tym samolocie kosmicznym sam wlepiłem linka, a jednym z moich ulubionych astrofizyków (tłumaczcych w łatwy sposób rzeczywistocć, tak po chłopsku), jest własnie murzyn, jak mozna tak napisac. Znowu mnie źle rozumiesz, lecze sie u murzyna, bo Polacy maja gdzies cię, a na badania idę do syryjczyka, lekarz pierwszego kontaktu jest z Białorusi. Wole ich od polskich lekarzy, którzy prawie mnie zaorali. Wiec nie wmawiaj mi uprzedzen bo mam ich wiecej do "Polaków".
Kain
Użytkownik
#518 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:16:28
W ramach wiosennych porządków składam wniosek o permanentnie pożegnanie kolegi Poligona.

Dlaczego? Jest śmieszny w sposób zupełnie nie zabawny.

P.S Wiem ze to nie jest wątek techniczny i zapewne nie miejsce na takie wnioski, zatem jeśli moderator uzna za słuszne proszę o przeniesienie posta do odpowiedniego tematu. Piszę to tutaj by umieścić mój wniosek w odpowiednim kontekście.
Q__
Moderator
#519 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:33:09 - Edytowany przez: Q__
poligon

poligon:
O tym samolocie kosmicznym sam wlepiłem linka, a jednym z moich ulubionych astrofizyków (tłumaczcych w łatwy sposób rzeczywistocć, tak po chłopsku), jest własnie murzyn, jak mozna tak napisac. Znowu mnie źle rozumiesz, lecze sie u murzyna, bo Polacy maja gdzies cię, a na badania idę do syryjczyka, lekarz pierwszego kontaktu jest z Białorusi. Wole ich od polskich lekarzy, którzy prawie mnie zaorali. Wiec nie wmawiaj mi uprzedzen bo mam ich wiecej do "Polaków".

To mów jasno co masz na myśli, bez bawienia się w gierki i wyglupy, a nie wykluczam, że zagłosuję przeciw banowi (bo nie jestem tak prędki do tego, jak się niektórym zdaje).

Masz 24h, by dowieść, że coś tam fajnego możesz wnieść do naszej zwariowanej forumowej "rodzinki".

ps. w kwestii samolotu kosmicznego made by Uganda zwracam honor...
poligon
Użytkownik
#520 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:46:33 - Edytowany przez: poligon
Nie mam zamiaru zabiegac o niczyje wzgledy, ani sie łasić! Jestem ze starej szkoły ze stajni Nowej Fantastyki z konfliktem z "Feniksem". Jedni byli po prawo drudzy z Łodzi po lewo. Nie wiem czy wtedy brałes udział w zlotach, ale konflikt był widoczny i scena S-F sie podzieliła. Z jednej strony stara gwardia z drugiej młode wiki.

Ale mimo animozji, jawnych wojen, szła nic porozumienia bo byli ludzie co potrafili odpuścic. To było w realu, przy wódce.

Tu widze tego brakuje. Przykre bo to z ostatnich zywych for S-F. Dlatego tu zajrzałem bo reszta obumiera, nawet Star wars.

Niestety nie moge zmienic swojego prowokacyjnego charakteru. I jak sam pisałeś potrafie pisac na temat, ale tez nie wyrzekne sie pogladów.

Rozumiem spiecia, ale stykamy sie w odpowiednich dzialach, bez rozlewania zólci na inne tematy. Jeżeli mam byc banowany permanentnie to za odpowiednie przewiny. W swoim sumieniu odpowiedźcie za jakie.
Jurgen
Moderator
#521 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:52:36
Ekhm... O wulgaryzmie nie mówiłem, to napisał Q, więc proszę mi tego nie wmawiać. Ja pisałem o przestępstwie, którego dopuścił się Queerbot. To co zrobił, to zwykła zniewaga, natomiast Dukatowi nikt by nic - z prawnego punktu widzenia - nie zrobił. Zresztą, ja nie widze cięższego przewinienia na forum niż przestępstwo, a zauważcie, że na forum popełnić można lediwe kilka przestępstw: np. propagowanie ustrojów totalitarnych, groźba, zniesławienie czy zniewaga. Morderstwa czy kradzieży raczej nie popełnicie...
poligon
Użytkownik
#522 - Wysłana: 17 Mar 2012 19:00:18
Jurgen:
Ekhm... O wulgaryzmie nie mówiłem, to napisał Q, więc proszę mi tego nie wmawiać. Ja pisałem o przestępstwie, którego dopuścił się Queerbot. To co zrobił, to zwykła zniewaga, natomiast Dukatowi nikt by nic - z prawnego punktu widzenia - nie zrobił. Zresztą, ja nie widze cięższego przewinienia na forum niż przestępstwo, a zauważcie, że na forum popełnić można lediwe kilka przestępstw: np. propagowanie ustrojów totalitarnych, groźba, zniesławienie czy zniewaga. Morderstwa czy kradzieży raczej nie popełnicie...

Czemu nie zarzadzasz forum. Twoja postawa i wyroki są bardziej obiektywne niz obecnas bananowa republika! Gdzie im wiecej skrzykniesz kolesi tym nałoisz słabszemu! Gdzie sprawiedliwosć? Teraz lecą bany bez usprawiedliwienia! "Wiosenne portządki"? Tak powinno byc? "Wśród szczesrych przyjaciół psy zajaca zjedli", przy mulczacej aprobacie!!
mozg_kl2
Użytkownik
#523 - Wysłana: 17 Mar 2012 19:01:55
poligon:
Cytuje ciebie, ucze sie od mistrza piaskownicy

Załosne ale na Twoim niskim poziomie.

poligon:
Śmierdzą szchami

Ponownie piaskownica.

poligon:
Dzisiaj jest wekend wieć biore dydkusje na luzie. Spróbuj, wrzucasz na luz i się nie przejmujesz.

Ja tu widze, raczej kto jest wrzodem na tyłku i próbuje dowalić każdemu na około, myślać żę jest "smiesny". Pewnie mama się śmieje z Twoich dowcipów. Robi to jednak, by nie sprawić Ci przykrości. My nie będziemy tacy mili.

poligon:
Ależ wiem o tym, ze mnie zbanujesz, zwołasz hunwejbinów, dorzucicie troche chrustu i spłone...burn...burn...

Amen.

poligon:
Wiosenne porzadki to powód??

Powodów sam dostarczasz każdym swoim postem. Nie trzeba ich szukać jakoś specjalnie daleko.

Kain

Popieram wniosek, ale o bana na pół roku.
poligon
Użytkownik
#524 - Wysłana: 17 Mar 2012 19:13:20 - Edytowany przez: poligon
mozg_kl2

PLONLK!!! Bez agresji.

mozg_kl2:
poligon: Śmierdzą szchami
Ponownie piaskownica.

Jaki masz status ELO? Sorry miałem nie odpowiadać. To stary kawał wsród szachistów
IDIC
Użytkownik
#525 - Wysłana: 17 Mar 2012 20:06:16
IMO ban półroczny jest w ogóle czymś kuriozalnym

podstawowym celem nałożenia bana (o ile nie jest to ban permanetny) nie jest bowiem - jak zakładam - ukaranie delikwenta łamiącego reguły obowiązujące w danej forumowej społeczności
ban to danie temu delikwentowi czasu "na pójście po rozum do głowy"
na zastanowienie się nad paroma kwestiami:
"czy ta społeczność to społeczność, której chcę być częścią?"
"czy jestem w stanie zaakceptować reguły obowiązujace w tej społeczności?"
"jak w praktyce będzie się wyrażała ta moja akceptacja"

nie sądzę, aby na przemyślenie tych kwestii ktoś potrzebował pół roku
albo "da radę" w ciągu +/- miesiąca, albo w ogóle

to taka "luźna uwaga", do poczynienia której zainspirował mnie dochodzący z wątku "Bany, winterszajsy etc" dźwięk rozpędzającej się - jak widzę - ponownie phoenixowej machiny do banowania
Jurgen
Moderator
#526 - Wysłana: 17 Mar 2012 20:06:30
poligon:
Twoja postawa i wyroki są bardziej obiektywne niz obecnas bananowa republika

Obiektywne? Wątpię. Natomiast procedura, o której piszesz zbliża nasze forum raczej do dzikiego zachodu niż do bananowej republiki. Swoja drogą szkoda, że poszło to w tym kierunku, bo poczatkowo głosowanie nad banem permanentnym przypominało raczej thingi Wikingów...

poligon:
Czemu nie zarzadzasz forum

Bo trudno jest dopasowac swoje sądy tak, by zawsze pasowały wiekszości.
poligon
Użytkownik
#527 - Wysłana: 17 Mar 2012 20:16:00 - Edytowany przez: poligon
Jurgen:
Obiektywne? Wątpię. Natomiast procedura, o której piszesz zbliża nasze forum raczej do dzikiego zachodu niż do bananowej republiki. Swoja drogą szkoda, że poszło to w tym kierunku, bo poczatkowo głosowanie nad banem permanentnym przypominało raczej thingi Wikingów...

Dziki zachód? Tam przynajmniej człowiek maił colta i mógł sie odstzreliwać!!! Tu nie ma żadnych szans, nikt nie wysłucha cię, jestes skazany na sąd "kolesi", brak zasad, ale i brak obrony!

Jurgen:
Bo trudno jest dopasowac swoje sądy tak, by zawsze pasowały wiekszości.

Bany w tematach technicznych przyjałbym na klate, nawet te w imieniu q__, fakt dałem się wpuscic w maliny, poniosło mnie i tylko sobie moge napluć w brode. Ale ktoś musi trzymac tu garde. Dlatego to gorzse od anarchi, jestem za przyjeciem jakiegos regulaminu, bo tak dalej być nie możę!!! Nie może kilku ludzi decydować o losie innych, prawo musi być prawem! Karać jak najbardziej, ale zgodnie z regulaminem!! Dziwie sie ze sam to mówie, ale sprawy zaszły za daleko!!

IDIC:
to taka "luźna uwaga", do poczynienia której zainspirował mnie dochodzący z wątku "Bany, winterszajsy etc" dźwięk rozpędzającej się - jak widzę - ponownie phoenixowej machiny do banowania

Pozwole sobie to nieskromnie skomentować. Fakt kilku uzytkowników rozpedziło się w swoim inkwizytorskim zapale kierując się tylko i wyłacznie osobistymi wzgledami. Teraz kilku opryszków może napaść w ciemnej ulicy ofiare a reszta powie ze nic się nie stało, w koncu mamy demokracje! Anarchia przy tym co się teraz dzieje była "matka porzadku"! Bany daje się w imie "wiosennych porzadków"!
Q__
Moderator
#528 - Wysłana: 17 Mar 2012 21:13:05 - Edytowany przez: Q__
poligon

poligon:
Dziki zachód? Tam przynajmniej człowiek maił colta i mógł sie odstzreliwać!!! Tu nie ma żadnych szans, nikt nie wysłucha cię, jestes skazany na sąd "kolesi", brak zasad, ale i brak obrony!

Być może Jurgen miał na myśli cytat z "Lucky Luke'a" mający ilustrować sprawiedliwość w stylu Dzikiego Zachodu:

"Powiesić najpierw, sprawiedliwość potem"

(Album "L. L.: Wrażliwa stopa")

Ale nie o tym chciałem mówić... Piszesz:
poligon:
Nie może kilku ludzi decydować o losie innych,

poligon:
ale sprawy zaszły za daleko!!

I tak, masz rację, że nie mogło być tak, że ty i Dukat decydowaliście o tym, że reszta Forumowiczów musiała - choć nie miała ochoty - znosić wasze występy. Piszesz, że sprawy zaszly za daleko? Zaszły... Mieliście pierwszy sygnał do opamiętania - apele rozmowców. Nic nie dało. Mieliście drugi sygnał - powrot moderacji. Na chwilę przycichliscie i wróciliście do dawnego brykania. Mieliście trzeci sygnal - wlepilem wam bany czasowe. Nie ze złośliwości, dla utemperowania (pamiętasz tą scenkę z Chakotayem z początków VOY?). Nie dało to efektu. Dukat zaczął szaleć ponad granice rozsądku. Skończyło się banem już na stałe. Przyhamowalo cię to? Nie. Nakręcałeś się coraz bardziej, aż padl wniosek, jaki padł.

Czy obecny system banowania jest dobry? Sam nie wiem... Czy jednak uderza teraz w niewinnych? Tego bym nie powiedział...
poligon
Użytkownik
#529 - Wysłana: 17 Mar 2012 21:22:44 - Edytowany przez: poligon
Q__:
Czy obecny system banowania jest dobry? Sam nie wiem... Czy jednak uderza teraz w niewinnych? Tego bym nie powiedział...

Ludzi trzeba karać za winy, a nie za "wiosenne porzadki"! Bulwa, to ad person traktowanie kogos jak smiecia! Uwazasz to za słuszne i chcesz bym tu został, jak tak mnie się tu traktuje! Spójrz sam nie leciały OT, a to co sobie gadamy w "Co myslimy" to chyba nasza sprawa. Jak ktos wyciąga to do własnych porachunków dla mnie jest załosny. Rano powiedziałem to co myslałem potem wrzuciłem na luz. Chyba mam prawo powiedziec to co mysle? Tematu nie drążyłem, a tu znowu robi się hiszpanska inkwizycje bo komus sniadanie nie siadło na zoładku.

Karać jak najbardzieć, ciąć OT i bany w technicznych na 24 dla ochłonięcia, ale nie dla sądów kapturowych, bo tak sie uwidziało kilku urzytkownikom i poczyli wiatr w żagle, sami majac nieźle za uszami!

Q__:
I tak, masz rację, że nie mogło być tak, że ty i Dukat decydowaliście o tym, że reszta Forumowiczów musiała - choć nie miała ochoty - znosić wasze występy. Piszesz, że sprawy zaszly za daleko? Zaszły... Mieliście pierwszy sygnał do opamiętania - apele rozmowców.

Czy tego nie widzisz mnie juz ta sprawa przestaje grzać, ale innym siedzi na wątrobie. Wiedzieli że dwóch kesów nie da się na raz urwać więc teraz się mszcza za niepochlebne posty, nizgodne z ich pogladami. Napisze to wprost Mozg mści się za wytykanie mu urzedniczej funkcji (fakt robiłem to), Kain za spiecie odnosnie pogladów(nieszczesna sprawa z Qeerbotem). Jeżeli tego nie widzisz ...

Q__:
Mieliście pierwszy sygnał do opamiętania - apele rozmowców. Nic nie dało. Mieliście drugi sygnał - powrot moderacji. Na chwilę przycichliscie i wróciliście do dawnego brykania. Mieliście trzeci sygnal - wlepilem wam bany czasowe

Patrząc z perspektywy czasu zgadzam się z banami 24h za OT w technicznym, tu nie ma dyskusji! I nie mam żalu, był czas by ochonać. Ale chce tez elementarnej sprawiedliwosći, nie czaić się czy mój kolejny post bedzie powodem do dyskusji o banie bo komus się niespodobalo. w ten sposób tylko wpisujecie sie w to co napisał przewodas.

P.S. Nie chce na ten temat dyskutować z mozg kl2 czy kainem darujcie sobie, nie chce podbijac atmosfery PLONK!

P.S.1
Q__:
Skończyło się banem już na stałe. Przyhamowalo cię to? Nie. Nakręcałeś się coraz bardziej, aż padl wniosek, jaki padł.

Czy do kogos startowałem w innych tematach. Wypowiadałem sie w "co myslimu o..." chcecie karac za to co myslimy? W reszcie wypowiadałem sie kulturalnie i na temat wiec o co chodzi?! To wy nakręcacie znowu sytuacje, ale nie dam sie sprowokować bo sprawy zaszły za daleko, prywatne animozje rozgrywa się na poziomie banów!
Q__
Moderator
#530 - Wysłana: 17 Mar 2012 21:49:57
poligon

poligon:
to co sobie gadamy w "Co myslimy" to chyba nasza sprawa. Jak ktos wyciąga to do własnych porachunków dla mnie jest załosny.

A może nasi Współforumowicze uznali, że to sposób w jaki się do mnie zwracasz jest żałosny właśnie?

poligon:
Rano powiedziałem to co myslałem potem wrzuciłem na luz.

Który to luz miał postać humoru na poziomie przeciętnie rozgarniętego gimnazjalisty, no offence.

poligon:
teraz się mszcza za niepochlebne posty, nizgodne z ich pogladami. Napisze to wprost Mozg mści się za wytykanie mu urzedniczej funkcji (fakt robiłem to), Kain za spiecie odnosnie pogladów(nieszczesna sprawa z Qeerbotem). Jeżeli tego nie widzisz ...

A może po prostu, nie akeptują formuły debaty jaką wtedy z Dukatem narzuciliście? Moze ich pogląd jest - po prostu - taki, że trzeba się zachowywać bardziej elegencko?

poligon:
Patrząc z perspektywy czasu zgadzam się z banami 24h za OT w technicznym, tu nie ma dyskusji! I nie mam żalu, był czas by ochonać

Czyli jednak nie jestem takim straszliwym demonem zła o porypanej osobowosci, tylko facetem, który (zazwyczaj) wie co robi? Miło, że to przyznajesz.
poligon
Użytkownik
#531 - Wysłana: 17 Mar 2012 22:00:30
Q__:
może nasi Współforumowicze uznali, że to sposób w jaki się do mnie zwracasz jest żałosny właśnie?

Maja do tego prawo nie zaprzeczam.

Q__:
Który to luz miał postać humoru na poziomie przeciętnie rozgarniętego gimnazjalisty, no offence.

Masz prawo tak sadzić, twoja opinia oki.

Q__:
A może po prostu, nie akeptują formuły debaty jaką wtedy z Dukatem narzuciliście? Moze ich pogląd jest - po prostu - taki, że trzeba się zachowywać bardziej elegencko?

Tylko ze ja wspomniałem o tym raz, potem uznałem że taka argumentacja w zgledem mózg kl2 nie ma sensu bo podbija atmosfer, ale było za póxno bo cała krytyke administracji brał do siebie. Kaina, nie znam ale widac że płonie ogniem zemsty za "światła strone".

Q__:
Czyli jednak nie jestem takim straszliwym demonem zła o porypanej osobowosci, tylko facetem, który (zazwyczaj) wie co robi? Miło, że to przyznajesz.

Słuszne wyroki przyjmuje na klate i nie dyskutowałem ich za bardzo. Fakt poniosło mnie w OT, nie bez Twojego podpuszczenia , ale spoko. A teraz może wszyscy wrzucimy na luz i odpoczniemy w weekend, bo szkoda czasu na takie jałowe dyskusje.
Q__
Moderator
#532 - Wysłana: 17 Mar 2012 22:04:35 - Edytowany przez: Q__
poligon

poligon:
Maja do tego prawo nie zaprzeczam.

poligon:
Masz prawo tak sadzić, twoja opinia oki.

To może po prostu uszanuj te opinie, skoro chcesz się tu z nami bawić?

poligon:
taka argumentacja w zgledem mózg kl2 nie ma sensu bo podbija atmosfer, ale było za póxno bo cała krytyke administracji brał do siebie. Kaina, nie znam ale widac że płonie ogniem zemsty za "światła strone".

Wygodna postawa... Przypisać oponentom cechy, które osłabią ostrze ich krytyki w naszych oczach...

poligon:
A teraz może wszyscy wrzucimy na luz i odpoczniemy w weekend, bo szkoda czasu na takie jałowe dyskusje.

A to akurat jest rozsądny pomysł.
mozg_kl2
Użytkownik
#533 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:10:47
poligon:
Jaki masz status ELO?

poligon:
PLONLK!!!

Jak coś mówisz do mnie to po polsku proszę.

IDIC:
IMO ban półroczny jest w ogóle czymś kuriozalnym

Q mnie poprawi jeśli się myle, ale w mojej pamięci jest taki fakt, iż Federacyjny dostał bana na pół roku. Myśle, że to godna nagroda ostatniej szansy.

poligon:
mózg kl2 nie ma sensu bo podbija atmosfer, ale było za póxno bo cała krytyke administracji brał do siebie.

Tyle, że większośc krytyki administracji byłą kierowana ad personam do mnie. Jak mam polemizować z kimś kto nazywa mnie pachołkiem systemu.
poligon
Użytkownik
#534 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:26:17 - Edytowany przez: poligon
mozg_kl2:
Tyle, że większośc krytyki administracji byłą kierowana ad personam do mnie. Jak mam polemizować z kimś kto nazywa mnie pachołkiem systemu.

Zauważ że sam sie do tego przyznałem, że podminowałem atmosfere. Zreszta jesteś ciężkim dyskutantem (bez obrazy), o ciętym jezyku i jeżeli miałbym brac wszystkie twoje przytyki i szturchance serio to byłaby tu zwykła jatka.

mozg_kl2:
Q mnie poprawi jeśli się myle, ale w mojej pamięci jest taki fakt, iż Federacyjny dostał bana na pół roku. Myśle, że to godna nagroda ostatniej szansy.

Przed tym jest jeszcze tygodniowy i jak chcecie mozecie go wlepić, bedzie przynajmniej zgodnie z regulaminem (jeżeli jakis tu jest?).

No i w sumie musicie podać powód, bo te z czasów anarchi to jask stosowanie prawa wstecz. Wtedy nikt sobie nie szczedził upprzejmosci.

Jak coś mówisz do mnie to po polsku proszę.

ELO punktacja w szachach. A raczej klasyfikacja zawodników.

PLONK, znaczy że nie chce w obecnej chwili z Tobą dyskutowac, taki internetowy skrótowiec.
Q__
Moderator
#535 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:43:31 - Edytowany przez: Q__
poligon

Jak chcesz liczyć na łagodne potraktowanie to przestań się w kółko prawować i pisać coraz prostszym - by nie rzec gorzej - językiem, a włącz się na tych parę godzin, które zostały nam do końca głosowania, w normalne dyskusje, starając się do nich wnieść coś sensownego. Przekonaj nas, że warto dać Ci szansę.

(Aha: i nie odpisuj mi, tylko po prostu zrób to.)

ps. gdyby szło według dawnej kolejności, to - skoro dostałeś 2 razy bana 24h (a powinieneś raz, a potem tygodniowy), teraz by szedł miesięczny... z tym, że istniała opcja zaostrzenia kary "w wyjątkowym przypadku", więc...
poligon
Użytkownik
#536 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:03:39
Q__:
Jak chcesz liczyć na łagodne potraktowanie to przestań się w kółko prawować i pisać coraz prostszym - by nie rzec gorzej

Wczoraj miałem słabszy dzień bo jak pisałem grilowalismy. Dlatego zazwyczaj w weekendy się nie wypowiadam, bo powiedziałem to co mysle a to nie kazdemu musi się podobac.

Co do prawowania, jakieś prawo musi byc! Słuszne kary za OT przyjłąłem (dałem się wpuscic w maliny i poniosło mnie). Nawet nad tym nie dyskutowałem. Dura lex, sed lex. I tego tez oczekuje w innych dziedzinach a nie "dzikiego zachodu".

Q__:
(Aha: i nie odpisuj mi, tylko po prostu zrób to.)

Sorry odpisywałem jak to zobaczyłem.

Q__:
ps. gdyby szło według dawnej kolejności, to - skoro dostałeś 2 razy bana 24h (a powinieneś raz, a potem tygodniowy), teraz by szedł miesięczny... z tym, że istniała opcja zaostrzenia kary "w wyjątkowym przypadku", więc...

No właśnie nie ma żadnego systemu. A bany dostałem za OT czyli porzadkowe. Nie liczace się do systemu kar.
poligon
Użytkownik
#537 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:14:54 - Edytowany przez: poligon
Q__:
Edit2: po tych próbach nieszczęsnego "prawowania się" (kolejny OT w jego wydaniu wypadł) głosuję jednak, acz z ciężkim secem, za banem dla poligona, straciłem wiarę w to, że jest reformowalny..

Pisałem o sposobie głosowania, bez żadnych ataków czy minowania. Uwagi dotyczyłyu tematu, jesli nie to należało go przenieść. Teraz cieżko mi się bronic, bo nie przytocze wątku

Sorry za wklejenie kolejnego wątku, dwa pod soba.

Co to znaczy niereformowalny? wyraziłem sowje zdanie w dość kulturalny sposób, czemu mnie demonizujesz? Nie mozna napisać spokojnie swoich pomysłow. Prosze napisz co takiego było złe w moim poscie? Chce pisać na różne tematy ale nie dajesz mi takiej mozliwosci, chce wyjasnic pewne kwestie, w "Co myslimy o..." i "Bany winterszajsy..." ale nie dajesz mi szansy.

mozg_kl2:
Nie koniecznie. Ja tylko dwa razy byłem za banem dla kogoś. Był to Dukat i poligon(Ty). Tak to byłem zawsze przeciw, nawet jak ktos na to zasługiwał.

Nawet jak ktos na to zasługiwał, czyli nie kierujesz się prawem tylko animozjami.

mozg_kl2:
Co może nastać... nigdy

Wystarczy że około 10 osób się do tego zadeklaruje.

Elaan:
1] O jakim banie dla poligona i za co jest mowa?

A chęcią sam się dowiem, bo chce opowiedziec za własne winy. Na razie to nawet nie kardazjański sad, bo tam winy były ustalone, jak i wyrok. Tu wyrok jest a win nie moge sie doczekac. Jeżeli juz pewne osoby nie moga się obyc bez bana to proponuje tygodniowe rozstanie.

ale szczególnie za wczorajsze zaśmiecanie Forum absurdalnymi wpisami. (Sporo, niestety, przepadło wycięte jako duble i/lub offtop w tematach technicznych, więc nie ocenisz całości tej "wiekopomnej" produkcji.)

Pisałem ze wczoraj miałem słabszy dzień. I może niepotrzebnie budowałem atmosfere ale pisałem co mi leży na watrobie. Za OT jestem w stanie przyjać kolejnego bana porzadkowego bez dyskusji! Bo OT leciało ale cięzko było sie powstrzymac, moja słabosc.
Kor
Użytkownik
#538 - Wysłana: 18 Mar 2012 19:02:54 - Edytowany przez: Kor
Kain

Nie jest rasizmem stwierdzenie, że Murzyni mają większą skłonność do przestępstw, lub są w uogólnieniu leniami. To może być równie dobrze faktem. Faktem o kulturowej genealogii.

Ba! nie jest z konieczności rasizmem stwierdzić, że Murzyni są biologicznie, jako rasa, przeciętnie mniej inteligentni (w sensie IQ), niż Biali, tak jak nie jest rasizmem stwierdzić w tym względzie wyższość rasy Żółtej nad Białą. To też może być faktem.

Rasizmem jest uważanie kogoś za gorszego, mniej wartościowego, mniej godnego szacunku czy praw CZŁOWIEKA z tego tytułu, że jest innej rasy i być może zachodzą między nim, a nami tego typu różnice.

Przy tym zakrawa na kpinę, że w istocie to coś bardzo pokrewnego rasizmowi wyznaje na co dzień wiele osób. Masa osób jest skłonna rozpływać się np. nad tym, jaki to Einstein był wspaniały. Dlaczego zaś był taki wspaniały? Bo był inteligentniejszy, niż przeciętny człowiek. Stąd krok do stwierdzenia, że lepszy, bardziej wartościowy, bardziej... I w istocie takie nastawienia czuć w wielu wypowiedziach. No, ale tak można. Szczegół, że wywyższając jednocześnie stwierdza się poniżenie.

Dwa zdania dalej - ludzie są równi. Tak, tak. Poprawność polityczna.
Kain
Użytkownik
#539 - Wysłana: 18 Mar 2012 19:18:53
Kor:
Rasizmem jest uważanie kogoś za gorszego, mniej wartościowego CZŁOWIEKA z tego tytułu, że jest innej rasy i być może zachodzą między nim, a nami tego typu różnice.

Fakt oczywiście. Choć co do wyników badań o statystycznie mniejszym/większym współczynniku inteligencji w skali całej rasy podchodził bym z wielkim dystansem, tak naprawdę trudno jest to zmierzyć u jednej osoby, a co dopiero całej rasy.

Zresztą nie brak jest czarnoskórych artystów, naukowców, biznesmenów itd. Podobnie jak wśród białych nie brakuje złodziei, pasożytów...
Toudi
Użytkownik
#540 - Wysłana: 18 Mar 2012 20:15:22
Kain:
. Podobnie jak wśród białych nie brakuje złodziei, pasożytów...

Wystarczy spojrzeć na przekrój Polski. Przez 5 lat mojej pracy miałem przyjemność rozmawiać z takimi (przepraszam za słownictwo) niedorozwojami i idiotami, że nawet stereotypy o leniwych i głupich białych przy tym to obraz wysokiej inteligencji. Oczywiście nie mogę powiedzieć, że wszyscy z którymi rozmawiałem, bo trafiali się i normalni i kumaci i rozumiejący oraz potrafiący przekazać co chcą, ale gdybym zaznaczał te skrajnie beznadziejne przypadki, to wyszedł by mi statystyczny ładny procent.

Tak tak, odnośnie IQ i koloru skóry...
 Strona:  ««  1  2  ...  16  17  18  19  20  ...  38  39  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co myślimy o.... - Phase II

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!