USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi/prośby do moderatorów -Faza VII
 Strona:  ««  1  2  3  ...  16  17  18  19  20  21  22 
Autor Wiadomość
Abigail
Użytkownik
#631 - Wysłana: 5 Kwi 2011 12:27:53
Byłam kiedyś na forum, na którym zabronione były dyskusje polityczne (i religijne) i sprawdzało się to całkiem nieźle. Konkretny punkt regulaminu brzmiał tak:

Na forum obowiązuje zakaz dyskusji na tematy związane z religią i polityką. W internecie jest bardzo wiele miejsc, w których można to robić – nasze forum nie musi być jednym z nich.

Tamto forum było jednak poświęcone szerszym zagadnieniom niż nasze, więc nigdy nie brakowało innych tematów do dyskusji. Fajnie byłoby jednak, gdyby polityka na Phoenixie ograniczyła się do jednego wątku i przestała wypływać co chwilę w pozostałych.
mozg_kl2
Użytkownik
#632 - Wysłana: 5 Kwi 2011 12:29:21
Eviva:
Ciekawe, ja odnoszę wrażenie, że Ty jesteś jeszcze embrionem

A ja odnosze wrażenie, że się mylisz.

Eviva:
Pasuje do Ciebie powiedzenie "Cwaniak bije i wrzeszczy Ratujcie!."

Postępuje zgodnie z wytycznymi jakie przekazał mi Q. Wszelkie problemy należy zgłaszać moderaci a nie rozwiązywać samemu. Ty zato zachowujesz się jak telewizijni ekspeci. Nie wiesz o co chodzi ale gadasz, żeby gadać.

Eviva:
To Ty znajdx przykład, ze kogoś skazano. Proszę, czekam.

Ty wygłaszasz takie twierdzenie więc znajdz potwierdzenie tezy. Ja nic nie musze.

Eviva:
Co najwyżej drugiego po Tobie.

Trolle przodem.

Eviva:
Mała korekta, sam z siebie zrobiłeś. A co do NKWD, to Ty od początku próbujesz tu innych obrażać, więc odpłacono Ci jedynie tą sama monetą, i to znikomo.

Szkoda, żę nie widzisz belki w oku swoim a mi drzazge wypominasz.

IDIC:
nie wiem, czy do wszystkich, ale do mnie - owszem
poza zarzutem donosicielstwa (co w tego typu sytuacjach stanowi - jak widzę - standard) zasugerowano mi, abym "poleciała na skargę do mamusi" i - chcąc, jak rozumiem, dopiec mi do żywego - ochrzczono mnie zaszczytnym mianem "sprawiedliwej z Gomory"

Wiem pamiętam. Cóż zły jest ten kto występuje przeciwko Evive i zakonowani białego człowieka. Zabija się krzyczącego pożar a nie podpalacza.

Seybr:
Zastanów się co mówisz. Jesteś tutaj od nie dawna, wchodzisz raz na jakiś czas i robisz burdel.

Jurgen zrób coś z tym, dostałeś moda to działaj.

Jurgen powiedział, że nie banuje. Dlaczego tylko ja musze sie zastanawiać nad tym co mówie? Eviva, Fed używają gorszych sformułowań i zasłaniająsie cechami charakteru.

FederacyjneMSZ:
a może konkrety? Czy dbanie o narodowy interes jest przejawem antypolonizmu? Poczytaj troche co to jest interes narodowy albo racja stanu. Naprawde, polecam.

Rozumiem według Ciebie interesem narodowym jest lamentowanie nad tym, że tak mało Żydów czyli de facto Polaków zostało zamordowanych przez Hitlera. Polska zawsze byłą krajem tolerancyjnym dlatego nawoływanie do nienawiści przeciwko innym mitycznym antypolakom jest śmieszne. Niestety, niektórzy nie mogą żyć bez wroga. potrzebny im jest bardziej niź tlen.

FederacyjneMSZ:
Zlikwidowął byś problem w zaradku.

Przykład wymyślony w 5 sekund. Dla Ciebie jedynym rozwiązaniem każdego problemu jest kij i pochodnia? Nie zapomnij porwać jego kobiety do swojej jaskini.

FederacyjneMSZ:
Perswazja, a poźniej stolik i osobnik dostają przyspieszenia i wylatują z hukiem. Nikt za Ciebie tego nie zrobi.

Co tam cudza właśność, jego życie i zdrowie.

FederacyjneMSZ:
Dlaczego Żydzi mają specjalne prawa? Który naród ma jeszcze takie prawa?

A mają? W omawianej ustawie nie ma słowa o Żydach. Sam w swojej głowie stworzyłem ten problem.

Eviva:
Pokaż, w którym miejscu domagałam się wymazania jakiegokolwiek kraju z mapy świata. Póki tego nie zrobisz, ze spokojem sumienia mogę Cię nazywać po prostu oszczercą i konfabulantem.

kreatury pokroju czytanie ze zrozumieniem. Odwoływałem się tutaj do słów prezydenta Iranu, który stoi w jednym rzędzie z Wami.

Jurgen:
Zamykanie tematu to nie kara

Nie ale interwencja moderatorska, która rozwiązuje problem. Częsciowo.

Jurgen:
Moim zdanem więc nie odpada.

Moim jednak tak. Wrbitraż nadaje sie do rozwiązywania sporów pokroju pyskówki. Ja tylko wskazałem problem i przekazałem go Wam moderatorom. Później rozpoczeło sie bicie piany nie związane z tematem.

Eviva:
Dzięki stokrotne za wypominanie starych grzechów
Delta odszedł przez własny upór, nie przeze mnie.

Odszedł bo miał dośc Twojego niepohamowanego chamstwa. Zresztą nie tylko on.

Eviva:
Przydałaby się jeszcze lista - kogo niby ja i Fedek wywaliliśmy z forum...
Przypominam tak przy okazji, że żadne z nas nigdy nie powiedziało nikomu "Wynoś się stąd" albo "Po cholerę tu wlazłeś?", natomiast pod naszym adresem takie sformułowania padały. Ale to my jesteśmy czarne owce.
No i dobrze.

Byłąby to długa lista. Wprost nie powiedziałaś, ale pośrednio tak.

FederacyjneMSZ:
możesz leżeć

możesz zamknać się czasem?

Poklok:
NumberOne: Można się zastanawiać co ta wypowiedź miała znaczyć - prawdopodobnie chodziło wyłącznie o to, że Fed żałuje, że wszyscy Żydzi nie znaleźli się w Izraelu itp. Różne bowiem były pomysły i działania nazistów, początkowo skutkowały emigracją, były koncepcje przesiedleń.

Bez żartów proszę.

Proponuje nową zabawe. Wymyślamy co naprawdę miał na myśli Fed. Najciekawsza interpretacja dostaje punkt. NumberOne dostał jeden. W polskiej polityce to się sprawdza.

Poklok:
Ja nie mam ochoty na spekulacje co poeta miał na myśli. Są pewne granice nawet nie tyle prawa, co smaku i dobrych obyczajów, a Fed wielokrotnie je przekraczał. Również w dyskutowanej tu wypowiedzi.

true

Bashir:
ślady Szwajcarii i ogłośmy neutralność polityczną!

Pomysł zacny. Tyle, żę nie tu leży problem. Kwestia kultury dyskusji. Na bardzije poczytnych forach, ne których byłem moderatorem, omawiano kwestie polityki religii i przez rok "moich rządów" tylko raz musiałem ingerowac w pyskówkę, a uzytkowników było 3 razy więcej.
IDIC
Użytkownik
#633 - Wysłana: 5 Kwi 2011 14:14:23
Madame Picard:
Mógłby np. założyć w tym celu własne forum i nazwać je Independence

a ja Cię zawsze miałam miałam za wcielenie słodyczy niezdolne do okazywania zlośliwości
nota bene: w ankiecie w sprawaie moderacji padła propozycja, aby jako źródło inspiracji przy ewentualnym tworzeniu Regulaminu Udzielania Ostrzeżeń i Banów na forum USS Phoenix wykorzystać regulamin "ze starego, zamkniętego forum"
czy chodziło właśnie o TAMTO zmknięte forum?
Seybr
Użytkownik
#634 - Wysłana: 5 Kwi 2011 15:05:09
mozg_kl2:
Polska zawsze byłą krajem tolerancyjnym dlatego nawoływanie do nienawiści przeciwko innym mitycznym antypolakom jest śmieszne.

Bredzisz, kopiujesz stary mit jeszcze z czasów Unii Polsko-Litewskiej, choć i tam były ogromne zgrzyty. Polacy obecnie jacy są tacy są, ale nie jesteśmy tolerancyjnym narodem.

Czepiłeś się Evivy jak by była wszystkiemu winna.

Zauważyłem, na paru forach przebywał i panuje na nich jakieś wiosenne ADHD, min. i na naszym forum ST. Tam poleciało parę banów.
The_D
Użytkownik
#635 - Wysłana: 5 Kwi 2011 15:33:06 - Edytowany przez: The_D
Abigail:
Byłam kiedyś na forum, na którym zabronione były dyskusje polityczne (i religijne) i sprawdzało się to całkiem nieźle.

Proponuję jeszcze zabronić używania słów "prophet", "emmisary" i "Celestial Temple" oraz wszystkich wariantów ich polskiego tłumaczenia. Na cenzurowane trafi ST5, spora część DS9 i pojedyncze epizody z pozostałych serii

Choć taki zakaz jest i tak lepszy (bo sa jasne reguły) niż sytuacja z jaką spotykam się na innym forum, gdzie ilekroć pojawia się temat dotyczący religii to nawet jeżeli dyskusja jest ciekawa i nikt nikogo nie obraża to i tak wpada moderacja z nastawieniem "O, religia! Zaraz będzie flame, zamykam!"
mozg_kl2
Użytkownik
#636 - Wysłana: 5 Kwi 2011 15:36:22
IDIC:
Madame Picard: Mógłby np. założyć w tym celu własne forum i nazwać je Independence
a ja Cię zawsze miałam miałam za wcielenie słodyczy niezdolne do okazywania zlośliwości

No nie? A tu takie zaskoczenie. Sam się uśmiałem jak nie wiem. Swojądrogą Madame Picard jak możesz atakować wielki projekt polskiego fandomu jakim jest USS Independence?;)

Seybr:
Bredzisz, kopiujesz stary mit jeszcze z czasów Unii Polsko-Litewskiej, choć i tam były ogromne zgrzyty. Polacy obecnie jacy są tacy są, ale nie jesteśmy tolerancyjnym narodem.

Oczywiscie. O Kofederacji warszawskiej z 1573 roku nie słyszałeś? Dorzuce jeszcze fragment z ksiązki "Historia Polski do roku 2005" Marka Boruckiego "W tolerancyjnym społeczeństwie polskim znajdowali schronienie prześladowani różnowiercy z Europy. Oczywiście, zdarzały się pojedyncze, nękania wyznawców innych religii, ale to nie zmienia faktu, że w Polsce istniała pełna wolność wyznaniowa. Mimo podejmowania przez Kościół katolicki prób zwalczania reformacji, nie prześladowano nikogo za herezję, czy odstępstwo od wiary jak na Zachodzie. Dlatego Polskę określa się zaszczytnym mianem "państwa bez stosów"." Tyle odemnie w temacie bo to nie miejsce i czas na takie rozmowy.

Seybr:
Czepiłeś się Evivy jak by była wszystkiemu winna.

Eviva czepiała się mnie robiąc ze mnie kapusia z NKWD.

Seybr:
wiosenne ADHD

Bez komentarza.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#637 - Wysłana: 5 Kwi 2011 16:49:31 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
mozg_kl2:
możesz zamknać się czasem?

A kim ty jesteś żebyś mi narzucał co mam robić. Więc nie tym tonem .

mozg_kl2:
Rozumiem według Ciebie interesem narodowym jest lamentowanie nad tym, że tak mało Żydów czyli de facto Polaków zostało zamordowanych przez Hitlera

CZyli potwierdzasz moja teze o tym że jedynym zrozumiałym przez Ciebie fragmentem jest ten o sprzątaniu. Ale masz racje nie będe wymagałał czegoś co przewyższa Twój intelekt.

mozg_kl2:
Co tam cudza właśność, jego życie i zdrowie.

Moment, delikwent który nielegalnie zajmuje miejsce, oraz nie reaguje ma moje uwagi.

Reprezentujesz tą zgniłą strukture, która chroni ludzi łamiących prawo.

mozg_kl2:
Przykład wymyślony w 5 sekund. Dla Ciebie jedynym rozwiązaniem każdego problemu jest kij i pochodnia? Nie zapomnij porwać jego kobiety do swojej jaskini.

Metoda faktów dokonanych. Najlepsza i co najwazniejsze sprawdzona w stosunkach międzynarodowych.

mozg_kl2:
Dlatego Polskę określa się zaszczytnym mianem "państwa bez stosów".

utrudnianie dostępu do urzędów, zamykanie szkół, prześladowanie prawosławnych, dobieranie kościołów oraz milcząca akceptacja dla aktów przemocy stanowią brzydkie rysy na obrazie polskiej tolerancji

1658r. sejm podjął uchwałę o wygnaniu arian z Polski. I gdzie tu tolerancja? W 1638 zamknięto słynna ariańską szkołę i drukarnie w Rakowie. Poczytnością cieszyły się paszkwile antymuzułmańskie i antyżydowskie. Prawosławie w oczach katolików i protestantów stawało się „chłopską wiarą”. Akty wandalizmu przeciw świątyniom i cmentarzom innowierczym występowały bardzo często, przy zupełnej obojętności władz państwowych. Czy zatem Rzeczpospolita była jeszcze krajem tolerancyjnym?
Jurgen
Moderator
#638 - Wysłana: 5 Kwi 2011 17:25:04
FederacyjneMSZ
mozg_kl2

Takie dyskusje to nie w tym temacie!
IDIC
Użytkownik
#639 - Wysłana: 5 Kwi 2011 17:55:19 - Edytowany przez: IDIC
mozg_kl2

mozg_kl2:
Eviva, Fed używają gorszych sformułowań i zasłaniająsie cechami charakteru.

O, pardon
Nie zasługiwałabym na zaszczytne miano "sprawiedliwej z Gomory" gdybym teraz nie zaprotestowała
otóż jeśli chodzi o "zasłanianie się cechami charakteru" to prawdę mówiąc FederacyjneMSZ tego nie robi
no przynajmniej mnie osobiście nie zapadło w pamięć nic takiego
FederacyjneMSZ pisze to, co pisze z dumnie uniesioną głową
tak dumnie, że aż czasami skłonna jestem sądzić, że on w to co pisze naprawdę wierzy

Co innego drugi ze wzmiankowanych przez Ciebie userów
tutaj faktycznie mamy do czynienia z klasycznym przypadkiem "nic na to poradzę, po prostu taka jestem", polegającym na znajdowaniu uzasadnienia dla słów i czynów w cechach wrodzonych/nabytych
mnie osobiście szczególny ubaw sprawiła teoria dotycząca genezy niezwykle interesującego przyrodniczego zjawiska pt. "czemu mam pysk od ucha do ucha" zamieszczona w poście:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=907&page=6#msg216235
od tego czasu już wiem, skąd ten styl i ta klasa

mozg_kl2:
Swojądrogą Madame Picard jak możesz atakować wielki projekt polskiego fandomu jakim jest USS Independence?;)

Chyba zaczynam cierpieć na obsesyjny przymus robienia sprostowań, tudzież czepiania się sformułowań
niestety w zacytowanej powyżej wypowiedzi doszło ewidentnie do niepoprawnego użycia czasu
zamiast "wielki projekt polskiego fandomu jakim jest USS Independence"
zdecydowanie bardziej adekwatne byłoby "wielki projekt polskiego fandomu jakim był USS Independence"
nota bene: osobiście szczerze ubolewam nad tym, że BYŁ a nie JEST
może tutaj byłoby zdrowiej

Jurgen
z góry przepraszam za powyższe
kiedy człowiek zbyt często słucha zawoalowanych przytyków pod swoim adresem ("są tu tacy, którzy ..."), robi się zgryźliwy i nie może się powstrzymać przed skomentowaniem pewnych kwestii, nawet jeśli topik "prośby do moderatorów - Faza VII" nie jest właściwym ku temu miejscem
Eviva
Użytkownik
#640 - Wysłana: 5 Kwi 2011 19:00:47 - Edytowany przez: Eviva
mozg_kl2:
Postępuje zgodnie z wytycznymi jakie przekazał mi Q.

Wygodne stwierdzenie, zważywszy na to, że nie może on teraz tego potwierdzić. Znam Q_ i nie wierzę, żeby kazał Ci mnie nękać. Ergo kłamiesz.

mozg_kl2:
Ty wygłaszasz takie twierdzenie więc znajdz potwierdzenie tezy.

Nic nie muszę. Udowadnia się winę, nie niewinność. Gdy piszę, ze nikogo nie skazano za antypolonizm, to gdzie mam znaleźć potwierdzenie? Nikt nie opublikuje, że ten czy ów nie został skazany ani nawet oskarżony - a widać to na każdym kroku, bo mimo wypowiedzi antypolskich jakoś nic nie słychać o tym, by autorów tych wypowiedzi postawiono przed sądem. Jeśli postawiono, wtedy jest dowód i to Ty go szukaj. Póki mi nie udowodnisz czarno na białym, że się mylę, będę twierdzić, ze mówię prawdę.

mozg_kl2:
Trolle przodem.

Troll to wyzwisko. Nie pierwsze pod moim adresem. Ponieważ na tym forum istnieje na to przyzwolenie, używaj sobie, tchórzu.

IDIC

NIE ZACZEPIAM CIĘ, WIĘC ODKLEJ SIĘ DO STU PAR DIABŁÓW, NIESZCZĘŚCIE TY MOJE!
NumberOne
Użytkownik
#641 - Wysłana: 5 Kwi 2011 19:45:10 - Edytowany przez: NumberOne
Bashir:
Jak ktoś koniecznie chce udowadniać, że Żydzi wraz z Wolnomularstwem przewodzą spiskowi mającemu na celu objęcie władzy nad Wszechświatem, niech to robi gdzie indziej

Zupełnie chyba nie rozumiesz o co się rzecz rozchodzi. Masz tutaj drobniutki przykład:

http://www.holocaustresearch.pl/index.php?show=467 (i kolejne podstrony)

Plan konferencji:

http://www.princeton.edu/~piirs/docs/Holocaust%20C onf%20sched%20ver3.pdf

Komentarze (polecam się zapoznać; obawiam się jednak, że już Ci wyrobiono zdanie):

http://www.holocaustresearch.pl/index.php?show=467 &strona=472

Cała ta gorączka wokół tej jednej konferencji, to tylko punktowy czubek góry lodowej zakrojonego na olbrzymią skalę zjawiska. Najlepiej jednak żyć w błogiej nieświadomości.
Jurgen
Moderator
#642 - Wysłana: 5 Kwi 2011 19:47:57
IDIC
Eviva
NumberOne

Prosiłem, żeby zaniechać jałowych sporów i wypowiadać się tylko w temacie. Jak tak dalej pójdzie, zamknę temat.
Eviva
Użytkownik
#643 - Wysłana: 5 Kwi 2011 19:48:42 - Edytowany przez: Eviva
NumberOne:
(polecam się zapoznać; obawiam się jednak, że już Ci wyrobiono zdanie):

Nie jemu jednemu, niestety. Tak jak pisałeś, wszyscy chcą być po prostu cudni, bo dobrze im z tym... a jeśli jest to sprzeczne z faktami, to tym gorzej dla faktów.

Jurgen

hmmm... a mózg_kl2 to jest na specjalnych prawach i jemu wolno>? Czemu go nie wymieniłeś
IDIC
Użytkownik
#644 - Wysłana: 5 Kwi 2011 19:52:57
Eviva:
Jesteś najgorszym gatunkiem intrygantki, takiej co to dziurki nie zrobi, a jajko wypije.

O, i znów niewłaściwy dobór słów
intrygantka??? nie działam skrycie, nie knuję, nie ukrywam swoich sympatii ani też antypatii
pełna transparentność

Eviva:
nigdy nie powiedziałam, że byłoby lepiej gdyby tu kogoś nie było

to, że się nie mówi, nie jest najistotniejsze
o wiele istotniejsze jest to, że jest się przyczyną czyjegoś odejścia (vide: Delta; nie, nie odszedł z powodu swojego uporu)

Eviva:
nie wyrażałam się tu o nikim z taką pogardą, jak Ty o mnie

jak się nie potrafi zasłużyć na czyjś szacunek, to pochwał z jego strony oczekiwać nie należy
w kwestii wyrażania pogardy, powtórzę raz jeszcze: fakt, że z publicznego widoku zniknęły wpisy zamieszczane na forum USS Independence to dla niektórych bardzo korzystny "zbieg okoliczności"
gdyby nie to, można byłoby "czarno na białym" zobaczyć kto o kim wypowiadał się z pogardą

z mojej strony - EOT
Jurgen
Moderator
#645 - Wysłana: 5 Kwi 2011 20:01:00
Eviva

Temu, że po moim apelu sie nie odzywał, a Wy (Ty, IDIC i NumberOne) - tak.

Dobra, koniec zabawy.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  16  17  18  19  20  21  22 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi/prośby do moderatorów -Faza VII

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!