USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Prośby do Kai'a
 Strona:  ««  1  2  3  ...  8  9  10  11  12  13  14  »» 
Autor Wiadomość
MarcinK
Użytkownik
#361 - Wysłana: 3 Mar 2012 08:22:29
Elaan
Jestem na nie.

(jeszcze jedna osoba 3X na nie i po wniosku )
Eviva
Użytkownik
#362 - Wysłana: 3 Mar 2012 10:54:50
Nie przesadzajmy. Na tym forum nie ma typowych trolli, są tylko "czepialscy". Jedenm się czepia tematu, drugi się czepuia pierwszego za czepianie się tematu. Nie jest tak źle.
Elaan
Użytkownik
#363 - Wysłana: 3 Mar 2012 11:44:54
mozg_kl2:
pewne jednostki, które myśla, żę forum to hyde park i wszystko wszędzie można. Do tego nie stosują się do ani jednej z ogólnie przyjetych norm społecznych.

mozg_kl2:
jasno widać, iż pewnym osobą zależy wyłacznie tylko na sianiu chaosu na forum i niszczeniu naszej małej spokojnej oazy.

Nie można było ująć tego lepiej.
I z tych właśnie powodów zdecydowałam się zwrócić do Kai`a.
Enterprise D
Użytkownik
#364 - Wysłana: 3 Mar 2012 11:57:24
EEEEEEEE tam
Nie jest tak źle
Dukat
Użytkownik
#365 - Wysłana: 3 Mar 2012 12:00:43
Elaan:

Rozpaczliwa próba osoby piszącej ...bzdury, domagająca się by te bzdury brać za fakty o oskarżająca o nazizm, każdego, kto tych bzdur za fakty uznać nie chce
Eviva
Użytkownik
#366 - Wysłana: 3 Mar 2012 12:02:23
Elaan

Aj, Elaan... a miałam Cię za taką rozsądną...
krzychu
Użytkownik
#367 - Wysłana: 3 Mar 2012 13:24:02 - Edytowany przez: krzychu
ja mysle ze mozna usunac panel ostatnie dyskusje zeby nie absorbowac tematami ktorych nie chce sie czytac
Q__
Moderator
#368 - Wysłana: 3 Mar 2012 15:49:01
Eviva

A podobno jesteś tak koleżeńska...
Eviva
Użytkownik
#369 - Wysłana: 3 Mar 2012 16:49:47
Q__:
A podobno jesteś tak koleżeńska.

Nic podobnego, kto Ci takich głupstw naopowiadał?
Q__
Moderator
#370 - Wysłana: 3 Mar 2012 17:06:17
Eviva

Eviva:
Nic podobnego, kto Ci takich głupstw naopowiadał?

Ty sama, motywując forumową solidarnośc z tym czy owym Userem czas jakiś temu...
Eviva
Użytkownik
#371 - Wysłana: 3 Mar 2012 17:16:22
Q__

Że też ja zawsze coś chlapnę...
Ale wiesz, koleżeńskość koleżeńskością, ale latanie do tatusia na skarge po prostu mi nie pasi, capishi?
Picard
Użytkownik
#372 - Wysłana: 3 Mar 2012 17:51:35
Elaan:

Dziwne ale jak rzadko zgadzam się z Mózgiem i Elaan? Czy ktoś wreszcie zakończy tą anarchię na forum?
krzychu
Użytkownik
#373 - Wysłana: 3 Mar 2012 18:22:49
mozg_kl2: jasno widać, iż pewnym osobą zależy wyłacznie tylko na sianiu chaosu na forum i niszczeniu naszej małej spokojnej oazy.

http://www.youtube.com/watch?v=livaHrj2kg4
Alucard87
Użytkownik
#374 - Wysłana: 3 Mar 2012 18:57:33
wszyscy, bo szkoda na każdego z osobna klawiatury strzępić

Ja popieram wniosek Elaan. Amnestia świąteczna, jak mniemam, była eksperymentem, mającym na celu rozładowanie napiętej atmosfery na forum. Niestety, stało się inaczej, w związku z czym jedyną rzeczą trzymającą mnie tu jest sesja USS Nova.

Od tych tematów, w których jest największy smród stroniłem od samego początku i chyba na dobre mi to wyszło. Jesteście okropni.

Ja zdaję sobie sprawę, że każdy z nas ma swoje poglądy, swoje racje i to nas różni. Ale co nas łączy? Star Trek. Science Fiction. Fantastyka. Nawet MarcinKowa fascynacja Godzillą pasuje na to forum 100x bardziej, niż wasze przepychanki rodem z Wiejskiej.

Zdaję sobie też sprawę, że i w temacie Treka się różnimy (ja na przykład nie mogę się przemóc do TOSa, za co Eviva pewnie by mnie wypatroszyła ), ale jakoś w tych tematach nie widać wyzwisk, argumentów ad personam, czy porównywania do takich a owakich. Nawet wybryki Picarda w związku z ST XI, choć gorące, do tego chyba nie doprowadziły.

Zdaje się, że chcę powiedzieć - nie chcę, by polityki i inne współczesne problemy tego świata stanowiły 90% codziennych nowych postów. Czy zamiast rozmawiać np. o Fringe, Terranova, Sanctuary i Stargate, musimy rozmawiać o PO, PiS, SLD, RPP? Czy bohaterami naszych ważkich rozważań mogliby być Jean-Luc Picard, Helen Magnus, Jim Shannon i Elen Ripley, zamiast Tuska, Kaczyńskiego, Palikota i Millera? No proszę ja was...
kanna
Użytkownik
#375 - Wysłana: 3 Mar 2012 19:32:18
Alucard87:
w związku z czym jedyną rzeczą trzymającą mnie tu jest sesja USS Nova.

Mnie - niestety - również :/

Madame Picard nawet sesja nie utrzymała.
Q__
Moderator
#376 - Wysłana: 3 Mar 2012 19:34:52
Picard
krzychu
Alucard87

Postulaty na bieżąco przekazuję Kaiowi. (Nudząc przy okazji o jednoznaczny regulamin - napisany przezeń lub przyjęty w trybie możliwie pilnym w forumowym głosowaniu - w wypadku powrotu do modereacji.)
Kain
Użytkownik
#377 - Wysłana: 3 Mar 2012 19:37:49 - Edytowany przez: Kain
Samą prawdę pisze kolega Alucard87 powyżej z czym obawiam się że prosić takie postacie jak Federacyjne MSZ będące kardajzańską agendą tropiąca spiski masonów i cyklistów, kardaznianina cierpiącego na "syndrom niedostatecznej ilości przeprosin" oraz różne fobie względem gryzoni i trolli (jeszcze mu lekarz nie uświadomił że sam trollem jest...) oraz Poligon testujący cierpliwość innych i swoją inteligencję (to drugie z marnym skutkiem...) "i innych" można by w nieskończoność, a moderacja zrobiła by "klik" i po sprawie.
mozg_kl2
Użytkownik
#378 - Wysłana: 3 Mar 2012 20:06:12
Elaan:

Zaczynam się martwić o siebie. Nie było mnie tu 6 tygodni. Wróciłem, po przemyśleniach ze spokojną głową, a tu na każdym kroku mnie chwalą.

Q__:
A podobno jesteś tak koleżeńska...

Eviva jest tak samo przyjacielska jak braterstwo polsko-radzieckie.

Q__:
Ty sama, motywując forumową solidarnośc

Wtedy to był tak zwana kampania wyborcza.

Picard:
Dziwne ale jak rzadko zgadzam się z Mózgiem i Elaan

Kolejny powód do zmartwień dla mnie. Picard się ze mną zgadza.

Alucard87:
Amnestia świąteczna

Na mnie amnestia podziałała pozytywnie. Wyleciałem z forum z hukiem. Początkowo miałem wielki żal do paru osób. Z czasem, po przemyśleniach wróciłem chłodno podchodząc do pewnych spraw.
Eviva
Użytkownik
#379 - Wysłana: 3 Mar 2012 20:38:22
mozg_kl2:
Eviva jest tak samo przyjacielska jak braterstwo polsko-radzieckie.

Trafiłeś w sedno, TAM mnie wychowali na dzielnego pioniera z chustą czerwoną i gwiazdą

mozg_kl2:
Początkowo miałem wielki żal do paru osób. Z czasem, po przemyśleniach wróciłem chłodno podchodząc do pewnych spraw.

Znam ten ból. To dobrze, że mogłeś wrócić, bo nigdy nie popierałam usuwania ludzi z forum. Nawet gdy ich bardzo nie lubiłam.
Q__
Moderator
#380 - Wysłana: 3 Mar 2012 20:58:06
mozg_kl2

mozg_kl2:
Na mnie amnestia podziałała pozytywnie. Wyleciałem z forum z hukiem. Początkowo miałem wielki żal do paru osób. Z czasem, po przemyśleniach wróciłem chłodno podchodząc do pewnych spraw.

Muszę powiedzieć wprost. IMO to był jedyny w 100% pozytywny skutek tej amnestii.

Wszyscy

W odpowiedzi na apele Pan Nasz napisał:

Kai
20:39:35
mowisz, masz
20:40:11
do nastepnych swiat mozecie miec znowu zamordyzm ;P
Picard
Użytkownik
#381 - Wysłana: 3 Mar 2012 21:14:14
Alucard87:
Zdaje się, że chcę powiedzieć - nie chcę, by polityki i inne współczesne problemy tego świata stanowiły 90% codziennych nowych postów. Czy zamiast rozmawiać np. o Fringe, Terranova, Sanctuary i Stargate, musimy rozmawiać o PO, PiS, SLD, RPP? Czy bohaterami naszych ważkich rozważań mogliby być Jean-Luc Picard, Helen Magnus, Jim Shannon i Elen Ripley, zamiast Tuska, Kaczyńskiego, Palikota i Millera? No proszę ja was...

Brawo! Podpisuje się pod tym wszystkimi kończynami! Istniała na tym forum - w zamierzchłych, pre- moderatorskich czasach - zasada, że o polityce się nie rozmawia. Dobrze wówczas się wszystkim żyło. Czy nie może być tak znowu? I nie mówię tu o totalnym eskejpizmie, bo kiedy tematem odcinka jest trudne zagadnienie w rodzaju np. aborcji, eutanazji, praw mniejszości bądź nauki vs. religii, to trudno o tych zagadnień stronić. Ale proszę nie mieszajmy do tego bieżącej polityki międzynarodowej czy - co jeszcze gorsze - krajowej.

Alucard87:
Nawet wybryki Picarda w związku z ST XI, choć gorące, do tego chyba nie doprowadziły.

Przepraszam to mnie wówczas wyzywano od świń i idiotów bo nie chwaliłem wielkiego dzieła, które wielkie jest. A w gorących dyskusjach - ale takich bez epitetów - na temat fikcyjnego uniwersum, nie widzę nic złego.

Alucard87:
Nawet MarcinKowa fascynacja Godzillą pasuje na to forum 100x bardziej, niż wasze przepychanki rodem z Wiejskiej.

Znowu racja.
mozg_kl2
Użytkownik
#382 - Wysłana: 3 Mar 2012 21:56:13
Q__:
Muszę powiedzieć wprost. IMO to był jedyny w 100% pozytywny skutek tej amnestii.

A dziękuje.

Q__:
mowisz, masz

Zasmuciła mnie tak wiadomosć. Szkoda, że grupka 20 osób nie jest w stanie rozmawiać na poziomie, nawet średnim.
Q__
Moderator
#383 - Wysłana: 3 Mar 2012 22:06:27 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2

mozg_kl2:
Zasmuciła mnie tak wiadomosć. Szkoda, że grupka 20 osób nie jest w stanie rozmawiać na poziomie, nawet średnim.

I znów się zgodzimy...

ps. w sprawie anarchii na Forum pozwolę sobie - za zgodą cytowanego - zacytować wiadomośc jaką dostałem swego czasu na GG od pewnego Usera:

FederacyjneMSZ
23:20:59
ALE BAŁAGAN SIE ZROBIŁ
23:21:06
AZ JA ODPUSCIŁEM

mała rzecz, ale mogąca stanowić pewne pocieszenie...
poligon
Użytkownik
#384 - Wysłana: 5 Mar 2012 10:46:35
Kain:
oraz Poligon testujący cierpliwość innych i swoją inteligencję (to drugie z marnym skutkiem...) "i innych" można by w nieskończoność, a moderacja zrobiła by "klik" i po sprawie.

No prosze toz to nie jest trolerska zaczepka, ale spuszczam to PLONK!!!

Skoro wniosek przegłosowano, to czekam konstruktywne wypowiedzi tych co byli za wnioskiem.
Q__
Moderator
#385 - Wysłana: 5 Mar 2012 10:50:00
poligon

Był czas anarchii, wolno było prawie wszystko. I Tobie, i innym. Teraz nie ma co rozgrzebywać wypowiedzi z tamtego okresu, chyba, że bardzo chcesz by prawo - wbrew rzymskim standardom - zaczęło działać wstecz. Na Twoim miejscu bym nie chciał.
poligon
Użytkownik
#386 - Wysłana: 5 Mar 2012 10:53:30
Q__:
Był czas anarchii, wolno było prawie wszystko. I Tobie, i innym. Teraz nie ma co rozgrzebywać wypowiedzi z tamtego okresu, chyba, że bardzo chcesz by prawo - wbrew rzymskim standardom - zaczęło działać wstecz. Na Twoim miejscu bym nie chciał.

No cóż mam nadzieje że nie jesteś hipokrytą i spojrzysz też na swoje wypowiedzi.

Ze swojej strony nie używałem wulgaryzmów, nie obrażałem uzytkowników. Rozumiem że teraz beda bany za poglady. Bez komentarza.
Q__
Moderator
#387 - Wysłana: 5 Mar 2012 10:57:25 - Edytowany przez: Q__
poligon

poligon:
No cóż mam nadzieje że nie jesteś hipokrytą i spojrzysz też na swoje wypowiedzi.

Jasne, że wiem jakie były. W normalnym okresie bym sobie na część z nich nie pozwolił.

poligon:
Rozumiem że teraz beda bany za poglady.

Nie będzie.

I skończmy offtop w temacie technicznym. Jak masz koniecznie coś do dodania, zapraszam do "Co myślimy o..."
poligon
Użytkownik
#388 - Wysłana: 5 Mar 2012 11:10:36
Q__:
poligon: No cóż mam nadzieje że nie jesteś hipokrytą i spojrzysz też na swoje wypowiedzi.
Jasne, że wiem jakie były. W normalnym okresie bym sobie na część z nich nie pozwolił.

Czas pokarze, a po przesledzeniu forum z czsow moderacji cienko to wygldało. Ale oki EOT.
Q__
Moderator
#389 - Wysłana: 5 Mar 2012 18:50:02 - Edytowany przez: Q__
Dukat
Eviva

Prosiłem nie offtopować.
MarcinK
Użytkownik
#390 - Wysłana: 31 Maj 2012 17:20:19
Chyba tutaj pasuje. Wpadłem na taki pomysł, otóż nie dało by się dać jakiegoś "przycisku" przy opisach filmów itp. który by odsysał nas automatycznie do owych filmów wystawionych na Allegro/E-bay/Amazon coś jak tutaj:
http://www.tohokingdom.com/web_pages/dvd/one_misse d_call_tokyo_shock.htm
(na samym dole Buy this DVD) no tylko faktycznie ta opcja bardziej by pasowała do recenzji wydań DVD/VHS.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  8  9  10  11  12  13  14  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Prośby do Kai'a

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!