USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Prośby do Kai'a
 Strona:  ««  1  2  3  ...  8  9  10  11  12  13  14  »» 
Autor Wiadomość
Madame Picard
Moderator
#331 - Wysłana: 24 Lip 2011 12:10:52
Odpowiedz 
Doctor_Who:
...zrobić nową rangę na serwisie - ''newsiarz'' czy coś w tym stylu, czyli osobę z uprawnieniami do wrzucania wiadomości, ale bez władzy.

Taka ranga już jest, jr admin się nazywa

Doctor_Who:
Ale tutaj zaczyna się już przekombinowanie, które rozbija moją myśl - wywalić komenatarze z głównej, przenieść dyskusje na forum, skończyć z rozbiciem Phoenixa na dwie części.

Jeśli komentarze zostaną przeniesione na forum, to porządku tam, jak na całym forum, będą pilnowali moderatorzy.
Jestem natomiast przeciwna automatycznemu przyznawaniu statusu moderatora dotychczasowym jr adminom.
Eviva
Użytkownik
#332 - Wysłana: 24 Lip 2011 19:53:56
Odpowiedz 
Madame Picard:
Jestem natomiast przeciwna automatycznemu przyznawaniu statusu moderatora dotychczasowym jr adminom.

Ha! To bolało....
The_D
Użytkownik
#333 - Wysłana: 24 Lip 2011 22:04:12
Odpowiedz 
Madame Picard:
A sam pomysł przeniesienia komentarzy na forum dobry

Ja tutaj dostrzegam jeden minus. Oczywiście każdy ma inne podejście, ale jeżeli widze news, wpis na blogu itp. i chce go skomentować, to konieczność rejestracji, podania adresu e-mail, wymyślenia hasła itd. to w 4 przypadkach na 5 mi się odechciewa. A jak nie daj Boże trzeba czekać na malla i aktywację to już w ogóle (pamięta ktoś czy tak jest teraz na naszym forum?). Przenosząc dyskusje na forum odetniemy sobie strumyczek nowych forumowiczów, którzy nabierali śmiałości komentując newsy, nie żeby był jakiś duży, ale zawsze niezerowy.
Z drugiej strony widząc takie zaspamowane komentarze odechciewa sie pisać każdemu...
Havoc
Użytkownik
#334 - Wysłana: 27 Lip 2011 10:32:17
Odpowiedz 
Eviva:
Ha! To bolało....

Czemu. Uważasz, że stanowisko moderatora to jakaś nagroda za zaangażowanie?
Eviva
Użytkownik
#335 - Wysłana: 27 Lip 2011 11:37:15
Odpowiedz 
Havoc

Nie muszę tak uważać, żeby bolało, nie? Madame jest mistrzynią we wsadzaniu szpil
Madame Picard
Moderator
#336 - Wysłana: 27 Lip 2011 12:17:33
Odpowiedz 
Eviva:
Madame jest mistrzynią we wsadzaniu szpil

Dziękuję, zawsze do usług .
Chociaż tu akurat żadnej szpili nie było.
Eviva
Użytkownik
#337 - Wysłana: 27 Lip 2011 12:24:28
Odpowiedz 
Madame Picard

Oj była była!
A co do usług, to pewnie jeszcze niejeden raz tyłek nadstawię
Madame Picard
Moderator
#338 - Wysłana: 27 Lip 2011 12:41:57
Odpowiedz 
Eviva

Może tak to odczułaś, ale tym razem żadna złośliwość nie była moją intencją.
Eviva
Użytkownik
#339 - Wysłana: 27 Lip 2011 12:46:53
Odpowiedz 
Madame Picard

Wiem, tak sobie tylko napisałam. Dla hecy
MarcinK
Użytkownik
#340 - Wysłana: 19 Sier 2011 17:44:01
Odpowiedz 
Chyba właściwy temat.
Mam taką propozycję, otóż przydałaby się możliwość dawania ankiet na forum.
Q__
Moderator
#341 - Wysłana: 19 Sier 2011 17:49:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
MarcinK

MarcinK:
otóż przydałaby się możliwość dawania ankiet na forum.

Jest możliwość dawania ankiet na stronie głównej. Jeśłi masz jakieś propozycje nt. ankiety słucham.

(A prośbę - niezależnie od tego - przekażę Kai'owi.)
MarcinK
Użytkownik
#342 - Wysłana: 19 Sier 2011 17:53:49
Odpowiedz 
Q__
Chodzi o to że jak zakładasz temat na forum to możesz dodać ankietę, na wszystkich forach na których bywałem taka możliwość istniała ale nie na tym.
Q__
Moderator
#343 - Wysłana: 19 Sier 2011 17:58:23
Odpowiedz 
MarcinK

Domyślałem się, ale wolałem dopytać. Tak czy siak link z Twoją prośbą powędrował do Pana Naszego .
Kor
Użytkownik
#344 - Wysłana: 19 Sier 2011 18:39:37
Odpowiedz 
To forum nie jest przypadkiem autorskie? Chcecie żeby ktoś Wam ankietki w wątkach dodawał?
Q__
Moderator
#345 - Wysłana: 19 Sier 2011 18:44:02
Odpowiedz 
Kor

Kor:
Chcecie żeby ktoś Wam ankietki w wątkach dodawał?

Nie wiem czy "chcemy". Padła prośba, to przekazałem. Tak to działa. I tyle.
Kor
Użytkownik
#346 - Wysłana: 19 Sier 2011 18:46:28
Odpowiedz 
Q__

Tak sobie wtrącam trzy grosze. Już uciekm
Q__
Moderator
#347 - Wysłana: 19 Sier 2011 19:50:30
Odpowiedz 
Kor

I dobrze, że wtrącasz. Zawsze Kai - przy podejmowaniu decyzji - będzie miał kolejny głos do rozważenia.
The_D
Użytkownik
#348 - Wysłana: 19 Sier 2011 21:47:24
Odpowiedz 
Jest dodatek do ankiet linek, ale nie darmowy, choć 20$ to nie aż taki majątek.
Alucard87
Użytkownik
#349 - Wysłana: 22 Sier 2011 02:44:42
Odpowiedz 
The_D
I to IMHO przekreśla sprawę. Forum było i jest darmowe, Kai nie czerpie z niego korzyści, bo nie ma tu reklam (za wyjątkiem Firefoxa - btw, wersja 3 juz nie jest wspierana chyba ), a nie wydaje mi się, by chciał z własnej kieszeni jeszcze dokładać. Niby można ściepę, ale wtedy trafiamy na kolejne problemy (po ile, do kiedy, co jeśli nie zbierzemy kwoty - by wymienić tylko te finansowe).
Seybr
Użytkownik
#350 - Wysłana: 22 Sier 2011 07:41:35
Odpowiedz 
Alucard87

FF 3 nadal jest spierany :P.
Q__
Moderator
#351 - Wysłana: 30 Sier 2011 18:51:23 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Mamy odpowiedź w sprawie ankiet (kopia z GG).

Kai
2011-08-20 17:10:34
modul ankiet jest platny
2011-08-20 17:10:41
raczej sie nie skusze ;)

Cóż... Roma locuta...
Elaan
Użytkownik
#352 - Wysłana: 2 Mar 2012 20:09:51
Odpowiedz 
Jako użytkowniczka tego forum, zwracam się do Kai`a z prośbą o przywrócenie na tymże forum moderacji w kształcie, składzie osobowym i z systemem kar takim, jakie obowiązywały przed wprowadzeniem tzw. amnestii świątecznej.
Doskonale widoczne zaczątki chaosu oraz obniżenie poziomu kultury i stylu dyskusji na forum wymagają, IMVHO, stanowczych działań moderatorskich.
Zbyt cenię sobie to miejsce, by spokojnie patrzeć na to, co się dzieje.
Eviva
Użytkownik
#353 - Wysłana: 2 Mar 2012 20:29:56
Odpowiedz 
Elaan:
Jako użytkowniczka tego forum, zwracam się do Kai`a z prośbą o przywrócenie na tymże forum moderacji w kształcie, składzie osobowym i z systemem kar takim, jakie obowiązywały przed wprowadzeniem tzw. amnestii świątecznej.

Ty chyba chcesz się mnie narazić,...
Sama pchasz palec między drzwi!
Od rana zapieprz na zakładzie
a tu na forum jeszcze Ty.

No, może nie całkiem tak, ale ostrzegam - stapasz po bardzo cienkim lodzie.
poligon
Użytkownik
#354 - Wysłana: 2 Mar 2012 21:25:36
Odpowiedz 
Elaan:
Doskonale widoczne zaczątki chaosu oraz obniżenie poziomu kultury i stylu dyskusji na forum wymagają, IMVHO, stanowczych działań moderatorskich.
Zbyt cenię sobie to miejsce, by spokojnie patrzeć na to, co się dzieje.

A ja rzadam orgazmu dla kazdego i dla cioci Halinki. Wielki Kaiu spraw by to sie stało, a wtedy bedziemy zyli długo i szcześliwie.
Dukat
Użytkownik
#355 - Wysłana: 2 Mar 2012 21:28:13
Odpowiedz 
Kai'a nie ma. To wymysł Q__.
poligon
Użytkownik
#356 - Wysłana: 2 Mar 2012 21:29:41
Odpowiedz 
Dukat:
Kai'a nie ma. To wymysł Q__.

Kai is dead. Nietsche.
mozg_kl2
Użytkownik
#357 - Wysłana: 2 Mar 2012 22:31:05
Odpowiedz 
Elaan

Nie popieram wniosku.

poligon

Jak nie masz nic do powiedzenia to zamilcz. Wyjdzie to na plus dla Ciebie i ogółu. Podobnie Ty Dukat.
Elaan
Użytkownik
#358 - Wysłana: 2 Mar 2012 22:42:39
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nie popieram wniosku.

Dziękuję, że jako pierwszy logicznie - choć negatywnie - odniosłeś się do sprawy.
Dukat
Użytkownik
#359 - Wysłana: 2 Mar 2012 23:04:27
Odpowiedz 
Wnioskuję by myszy piskały mniejszą czcionką.
mozg_kl2
Użytkownik
#360 - Wysłana: 2 Mar 2012 23:07:37 - Edytowany przez: mozg_kl2
Odpowiedz 
Elaan

Zawsze do usług. Czy logicznie to nie wiem, nie jestem ekspertem. Napewno merytorycznie, jak na "trolla" wkońcu przystało. Problemem, nie jest moderacja lub jej brak a pewne jednostki, które myśla, żę forum to hyde park i wszystko wszędzie można. Do tego nie stosują się do ani jednej z ogólnie przyjetych norm społecznych. Jednakże, jeśli owe sytuacje będą się nasilać, ( co na 99,99% się stanie) to pewnie poprę Twój wniosek, gdyż jasno widać, iż pewnym osobą zaliży wyłacznie tylko na sianiu chaosu na forum i nisczeniu naszej małej spokojne oazy.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  8  9  10  11  12  13  14  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Prośby do Kai'a

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!