USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Prośby do Kai'a
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  10  11  12  13  14  »» 
Autor Wiadomość
Picard
Użytkownik
#31 - Wysłana: 2 Lip 2005 11:38:16
Odpowiedz 
Witamy wśród zarejestrowanych

Tak dołączyłem do załogi !!!
Barusz
Użytkownik
#32 - Wysłana: 2 Lip 2005 11:47:27
Odpowiedz 
Gdybyś zarejestrował się w grudniu pewnie nie ja byłbym tu najaktywniejszym użytkownikiem
PS: Trochę odeszliśmy od tematu.
waterhouse
Moderator
#33 - Wysłana: 7 Lip 2005 18:46:15
Odpowiedz 
Powtarzasz się. 2/3 i 3/5 to przykłady kwalifikowanej.

sądzisz że o tym nie wiem?
Barusz
Użytkownik
#34 - Wysłana: 7 Lip 2005 18:51:38
Odpowiedz 
Zało0żyłem, że gdybyś wiedział (pamiętał) to nie sformułowałbyś tak tamtego postu.
waterhouse
Moderator
#35 - Wysłana: 7 Lip 2005 18:54:42
Odpowiedz 
Zało0żyłem, że gdybyś wiedział (pamiętał) to nie sformułowałbyś tak tamtego postu.

błedne założenie - tamten posty był napisany w taki a nie inny sposób, aby sprawdzić m.in czy nastąpi Twój niezwykle wręcz potrzebny komentarz....
Barusz
Użytkownik
#36 - Wysłana: 11 Lis 2005 19:53:47
Odpowiedz 
Ja zaś proszę, byś chociaz czytał wątek "Sugestie" i jakoś się ustosunkowywał do tego co tam piszemy, Kai.
Kai
Admin
#37 - Wysłana: 12 Lis 2005 00:39:26
Odpowiedz 
Ja zaś proszę, byś chociaz czytał wątek "Sugestie" i jakoś się ustosunkowywał do tego co tam piszemy, Kai.

Też masz wymagania ;]]]
A tak na poważnie to o co chodzi?
Barusz
Użytkownik
#38 - Wysłana: 12 Lis 2005 11:46:51
Odpowiedz 
Z grubsza byś czytał tamten wątek i bądź to robił to co 'sugerujemy', bądź pisał tam, że tego nie zrobisz.
Kai
Admin
#39 - Wysłana: 12 Lis 2005 12:18:14
Odpowiedz 
Z grubsza czytam ten wątek i z grubsza robię to co 'sugerujecie' ))
Barusz
Użytkownik
#40 - Wysłana: 12 Lis 2005 16:22:06
Odpowiedz 
A to super - z tym, że to trochę chyba trwało.
WarLock II
Użytkownik
#41 - Wysłana: 8 Sty 2006 16:40:00
Odpowiedz 
Zwracam się z proźbą o usunięcie nr. gg Slovaaka z mojego posta z 26 Gru 2005 19:38:25. Z góry dziękuję
Barusz
Użytkownik
#42 - Wysłana: 8 Sty 2006 18:35:05
Odpowiedz 
Z powyższego postu Slovaaka chyba też - bo on sam o to prosił z tym, że w tamtym wątku.
Barusz
Użytkownik
#43 - Wysłana: 13 Sty 2006 15:35:01
Odpowiedz 
Kai się nie pochwalił, więc tylko dla porządku napiszę, że to już załatwione
Kai
Admin
#44 - Wysłana: 15 Sty 2006 15:47:11
Odpowiedz 
Kai się nie pochwalił, więc tylko dla porządku napiszę, że to już załatwione

Ja tu jestem od robienia a nie od chwalenia się ;]
WarLock II
Użytkownik
#45 - Wysłana: 21 Lut 2006 11:43:50
Odpowiedz 
Zwracam się z prośbą o zamknięcie lub usunięcie wątku "Ogame", wątek ten nie przynosi żadnego pożytku, nie pasuje do poziomu tego forum i psuje jego dobry odbiór. Jestem przekonany, że nie tylko ja, ale również inni stali bywalcy tego forum mają takie odczucia. Jak zwykle - z góry dziękuje
Picard
Użytkownik
#46 - Wysłana: 21 Lut 2006 12:19:31
Odpowiedz 
Podpisjue się pod prośbą WarLock'a II! Poziom głupty wspomnianego przez niego wątku jest porażający, dosyć tego! Niech sobie Ci pseudo-dowcipnisie szukają szczęścia gdzie indziej.
Również z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mej prośby.
Anonim
Anonimowy
#47 - Wysłana: 21 Lut 2006 13:35:01
Odpowiedz 
Dokladnie - te swinki za bardzo ostatnio kwiczą, czas je...

[powialo grozą]

...czas zamknac im ten ich chlewik Nie widze powodu, dla ktorego by to mialo trwac i widze wiele powodow, dla ktorych by nie mialo.

/Sh1eldeR
Domko
Użytkownik
#48 - Wysłana: 21 Lut 2006 13:54:09
Odpowiedz 
Podpisuję się pod petycją - temat oGame jest już, delikatnie mówiąc, drażniący.
Pah Wraith
Użytkownik
#49 - Wysłana: 21 Lut 2006 14:28:28
Odpowiedz 
Niech sobie podobne kawały we własnym przedszkolu robią, od naszego im wara
Garak
Użytkownik
#50 - Wysłana: 21 Lut 2006 20:31:02
Odpowiedz 
Popieram w 100%.
Wookie
Użytkownik
#51 - Wysłana: 21 Lut 2006 23:59:54
Odpowiedz 
ja tez calkowicie popieram wniosek
Jo_anka
Użytkownik
#52 - Wysłana: 22 Lut 2006 00:23:50
Odpowiedz 
Czy to wystarczy? Ta "zaraza" zaczela sie rozprzestrzeniac i na inne tematy!....
Anonim
Anonimowy
#53 - Wysłana: 22 Lut 2006 00:36:17
Odpowiedz 
Czyzby debilizm byl jak Borg? Tak czy siak mysle, ze im wczesniej sie to ukroci, tym lepiej - gdyby temat zostal usuniety zaraz po pojawieniu sie prosb o czity itd., zostaloby to zdlawione w zalazku.

/Sh1eldeR
Havoc
Użytkownik
#54 - Wysłana: 22 Lut 2006 01:02:20
Odpowiedz 
Nie będę wyjątkiem Ogame OUT
Jurgen
Moderator
#55 - Wysłana: 22 Lut 2006 18:30:15
Odpowiedz 
Tak czy siak mysle, ze im wczesniej sie to ukroci, tym lepiej

Popieram, trzeba wyciąć ten temat jak najszybciej.
Kai
Admin
#56 - Wysłana: 22 Lut 2006 22:31:58
Odpowiedz 
A ja jestem ciekawy co o tym sądzą obaj potencjalni moderatorzy?
waterhouse
Moderator
#57 - Wysłana: 22 Lut 2006 22:35:07
Odpowiedz 
KILL

wątek należy zamknąć, wszelkie prośby o kody dla ogame w innych/osobnych wątkach eliminować

dyskusja o sojuszach itd --jak najbardziej ok (to w miarę oczywiste)
elbereth
Moderator
#58 - Wysłana: 22 Lut 2006 22:42:30
Odpowiedz 
cóż są dwa wyjscia,
1. zamknąć w pyry
2. kasować posty nie na temat (odnosnie bugów)

pierwsza opcja szybka łatwa i przyjemna aczkolwiek zamyka droge ludziom którzy naprawde chcieliby pogadac o tej grze.
druga opcja baaaardzo czaso- i pracochłonna (zwłaszcza jeśli miałaby dotyczyć już postawionych postów) aczkolwiek umożliwia prowadzenie dyskusji.
rozwinięciem i połączeniem obu pomysłów mogłoby być zamknięcie istniejącego, utworzenie nowego i utrzymywanie w nim porządku (kasowanie syfu)

taka moja propozycja ;]
BTW: witam nie bylo mnie kilka dni - weekend nad morzem sie przedlużyl
Picard
Użytkownik
#59 - Wysłana: 23 Lut 2006 09:34:08 - Edytowany przez: Picard
Odpowiedz 
elbereth

Co do gadania o tej grze: to ma ona swoje własne forum, na którym można wymieniać się uwagami, spostrzeżeniami i opiniami na jej temat. Wielu ludzi- w tym również bywalcy tego forum, za co jestem im wdzięczny- zwróciło mi również uwage na istnienie działu ,,Najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi" tyczących się tej gry, tak wiec nie wiem czego konkretnie fani ogame, mieli by szukać poza obrębem tej gry kiedy prawie wszytko co jest im potrzebne do szczęścia znajdą właśnie tam? Pisze: prawie wszytko bo jeśli nie ma się dobrej strony własnego sojuszu z konieczności można chyba prowadzić dyskusje na jego temat równie na startrek.pl, chyba, że komuś to w istotny sposób przeszkadza? Takie rozwiązanie ma jeszcze jedną dobrą strone, mianowicie prezentuje innym osobą nie zrzeszonym we wzmankowanym sojuszu, a grajacym w ogame
rzczony sojusz- taka forma PR, zobaczcie, że nie jesteśmy tacy źli jak nas malują!
Anonim
Anonimowy
#60 - Wysłana: 23 Lut 2006 14:00:06
Odpowiedz 
Kai a wyobrazasz sobie zostawienie tego samopas tak jak jest? Jestem pewien, ze sam bedac adminem doskonale wiesz, ze takie cos by nie przeszlo na zadnym (innym?) forum, o ktore ktos dba! Tam jest lamanie netykiety na kazdym mozliwym poziomie. Oprocz samego debilizmu, jest jeszcze niczym nieuzasadnione, przesadne przeklinanie, wklejanie duzych (i glupich) fotek i podszywanie sie pod innych uzytkownikow. Z punktu widzenia wszelkich zasad rzadzacych ta bardziej cywilizowana czescia internetu jest to NIE-DO-PU-SZCZAL-NE. Taka zaraza ma jeszcze to do siebie, ze lubi sie rozprzestrzeniac. A do tej pory przeciez to forum bylo utrzymane na naprawde wysokim poziomiei w niczym nie przypominalo piaskownicy dla uposledzonych (bez urazy dla naprawde chorych) dwudziestolatkow.

Szczerze mowiac to jesli jakis moderator wypowiedzialby sie na ten temat, ze on by to zostawil jak jest, to naprawde nie widze potrzeby czynienia go moderatorem, bo jesli tego by nie ruszyl, to co czy w ogole skorzystalby kiedys ze swoich dodatkowych Mocy?

/Sh1eldeR
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  ...  10  11  12  13  14  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Prośby do Kai'a

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!