USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi/prośby do adminów
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
Madame Picard
Moderator
#121 - Wysłana: 8 Lut 2008 16:27:48
Jurgen
to wygląda tak, jakby w ciągu tygodnia tłum "dzieci neostrady" nam się zalągł.
No cóż, powinniśmy ich traktować w duchu trekowym, jako okazję do poznania nowej formy życia .

Odetta
Wulgaryzmów nie użyłam ani razu z tego co pamiętam. No chyba że "przeleciał" to wulgaryzm i należy napisać "nawiązał niezobowiązującą relację o podłożu intymnym". Mogło się komuś nie spodobać użyte przez mnie "dyma na prawo i lewo"
O widzisz. Ja też zaczęłam się zastanawiać nad "bzykaniem", czy nie przerobić go na "utrzymywanie stosunków płciowych" .
A poważnie, to chyba nie do Ciebie te zarzuty.
No ale niech Jurgen sam zwerbalizuje, jakie ma zarzuty i do kogo.
Odetta
Użytkownik
#122 - Wysłana: 8 Lut 2008 16:55:48
Zarzut o "kiutny" był do Rorqa czyli w sumie prawie jak do mnie dlatego się zastanawiam. Żeby się zniesmaczyć słowem "kiutny" trzeba mieć albo niedobór poczucia humoru albo dystansu IMO.. No nic, czekam aż Jurgen przyjdzie i się zwerbalizuje.
Q__
Moderator
#123 - Wysłana: 8 Lut 2008 18:24:25 - Edytowany przez: Q__
Jurgen

A tak poważnie, to wygląda tak, jakby w ciągu tygodnia tłum "dzieci neostrady" nam się zalągł. Piszą bez sensu i byle co, byle pisać, słownictwo szkoda gadać... A najgorsze, że pojawiło się kilka takich typków w jednym czasie, bałaganu narobiło, a użytkownicy z dużym stażem zaczynają przejmować te zachowania... No więc, raz dyscyplina dotychczasowych użytkowników, a dwa - jakby admini czy moderatorzy mogli jakiś temat stworzyć (i umiescić na górze listy - choć z tym akurat sa chyba problemy), gdzie każdy mógłby przeczytać, jak nie nalezy, a jak nalezy się tu zachowywać...

Zapewniem Cie, że waterhouse i ja trzymamy ręke na pulsie i bacznie obserwujemy sytuację.

Odetta

Ale IMO chyba bardziej z sensem by było powiedzieć wprost: "kobieto nie rób tak i tak"

Trochę Cię jeden admin upominał, ale akurat do Ciebie stosunkowo łatwo te uwagi trafiały...

Madame Picard

No cóż, powinniśmy ich traktować w duchu trekowym, jako okazję do poznania nowej formy życia

Rzecz jasna oczekując wzajemności.

A tera admin przemówi ex cathedra .

1. Odetta i rorq w sumie do Was mam najmniej uwag, acz doradzam zachować na stałe wolniejsze tempo pisania,,,

2. myszatorek i Ethno proszę o wiecej merytorycznych wypowiedzi, a mniej postów dla postów... Nie zamierzam Was (póki co) straszyć banem, ale Wy już wiecie co sądzę o Waszym zachowaniu na Forum... bądżcie łaskawi potraktować to poważnie...
Odetta
Użytkownik
#124 - Wysłana: 8 Lut 2008 18:33:02
Q
1. Odetta i rorq w sumie do Was mam najmniej uwag, acz doradzam zachować na stałe wolniejsze tempo pisania,,,

To był entuzjazm forumowych neofitów którzy nie mają zupełnie z kim pogadać o treku więc im się skumulowało, no ale chyba widać że się uspokoiło
Q__
Moderator
#125 - Wysłana: 8 Lut 2008 18:34:27 - Edytowany przez: Q__
Odetta

To był entuzjazm forumowych neofitów którzy nie mają zupełnie z kim pogadać o treku więc im się skumulowało, no ale chyba widać że się uspokoiło

Toteż Was półgębkiem chwalę. (I nawet przyznam, że kilka Waszych wypowiedzi było ciekawych od strony merytorycznej.)
waterhouse
Moderator
#126 - Wysłana: 8 Lut 2008 18:49:08
Odetta
i poczekać na reakcję a w razie braku reakcji i recydywy zgłosić adminowi kandydata do bana a nie się żalić adminom w dodatku nie wymieniając konkretnie o kogo i o co chodzi.

akurat kandydatów do bana należy zgłaszać mnie i elberethowi - my mamy takowe uprawnienia tj. w odniesieniu do forum. Q i Pah Wraith zajmują się stroną merytoryczna serwisu.

Jurgen

Wraca pomysł FAQ forumowego czy jakiegoś kodeksu itd. Myśle ze warto się nad tym zastanowić.

---

co do uwag ogólnych, to jedyne co do tej pory wzbudziło moje zastrzeżenie natury..."etycznej" to zachowanie Etno w wątku o Treksferze.Kolego, czuj się ostrzeżony.
Q__
Moderator
#127 - Wysłana: 8 Lut 2008 18:57:00
waterhouse

akurat kandydatów do bana należy zgłaszać mnie i elberethowi - my mamy takowe uprawnienia tj. w odniesieniu do forum. Q i Pah Wraith zajmują się stroną merytoryczna serwisu.

Right. Od porządku na Forum zasadniczo są Moderatorzy.

Wraca pomysł FAQ forumowego czy jakiegoś kodeksu itd. Myśle ze warto się nad tym zastanowić.

Strongly support jak mawiają na Wikipedii. Będzie trzeba się nad tym naradzić.
Sh1eldeR
Użytkownik
#128 - Wysłana: 8 Lut 2008 19:54:24
Po przeczytaniu ostatnich postow z tego tematu narzucilo mi sie jedno: ze Jurgen troche niepotrzebnie... przesadza . Mi osobiscie absolutnie nic nie przeszkadzalo w postach na forum. Jedyne, co zauwazylem, to:

1. Ta ladniejsza czesc forumowiczy (czytaj: forumowiczki) stala sie jakby bardziej aktywna i bardziej liczna. W zyciu bym sie tego nie spodziewal, ale to mile zaskoczenie -- myslalem, ze to glownie faceci interesuja sie "tymi ludzikami z koscistymi czolami, co sie tak szczelaja" (czytaj: Trekiem, wg laickiem definicji). I fajnie. Tylko Jo_anka moglaby ruszyc tylek i czesciej cos napisac, no ale... nie mozna miec wszystkiego.

2. W jakims tam topiku pojawilo sie pare nowych twarzy i akurat zebralo im sie na literowki i bledy ortograficzne w ilosciach lekko hurtowych. Ale to juz nawet nie pamietam gdzie.

Nic innego za bardzo nie stwierdzilem, ale tez nie czytalem wszystkich tematow. Teraz, jak zaczalem szukac, to zobaczylem ten o treksferze. No coz... racja, Etno nie za pieknie sie tam zachowal, ale do bana, czy czegos takiego, to jeszcze droga daleka -- uwzgledniajac to, ze napisal potem, ze go ponioslo. I chyba nawet przeprosil.

Powinien jednak wiedziec, ze nie bardzo nas obchodza jego problemy z utrzymaniem nerwow na wodzy. Czasem kazdy takie ma, czasem nie udaje sie ich stlumic... ok, ale jesli komus by sie to przytrafialo za czesto, to nie ma usprawiedliwienia ze "ten typ tak ma". To juz problem danej osoby, a nie forumowiczy. To male forum, z bardzo mila atmosfera i jesli ktos by do niej nie dal rady sie wpasowac... to, za przeproszeniem, "zostanie wydalony" .

Mysle, ze Etno nie bedzie robil klopotow i moze mial troche pecha -- mogl miec zly dzien, na forum bylo male zamieszanie przez dojscie tych paru osob i tak to sie jakos zlozylo, ze zostalo to zauwazone. Ale juz wszyscy wiemy, o co chodzi, moderacja i administracja sie wypowiedziala. IMO sprawa zalatwiona i reszta zalezy od Glownego Zainteresowanego.

Ja tutejsze zasady widze tak: panuje tutaj wolnosc i dowolnosc slowa i w zasadzie mozna miec dowolne poglady (choc z definicji forumowicze dążą zwykle do pogladow trekowych), ale juz sa tu pewne niepisane wymogi odnosnie kultury i szacunku. Taka umowa dzentelmenska. Tak powinno byc wszedzie, ale w praktyce niewiele jest takich miejsc: jesli czujesz, ze powiesz cos kontrowersyjnego/co moze kogos urazic, to z gory przepros i powiedz, ze nie chcesz nikogo urazic, ale zdanie masz na ten temat takie i takie. Bo w dyskusji wbrew pozorom nie chodzi tylko o zawartosc merytoryczna, ale rowniez sama obustronna przyjemnosc -- polaczenie tych dwoch rzeczy tworzy moim zdaniem najlepsze dyskusje.

Wszyscy staramy sie o to dbac.

Co do tego powiedzonka... jak to bylo... [az musze poszukac].... A! "Kiutny" Watpie, zeby chodzilo o domniemana wulgarnosc tego okreslenia (trzeba bujnej wyobrazni, zeby zobaczyc takowa w tym wyrazie ). Raczej byl to lancuszek myslowy:

wszelkie_zlo_internetu -> dzieci_neostrady -> teksty_w_rozowych_blogach i w_komentarzach_na_fotka.pl -> "kofFam", "zostaw mi pozytywnego komcia" [=komentarz], "ale yestesh kiutny na tej f0tc3!"

Niektorzy z tym OSTRO przesadzaja, myslac chyba, ze to jest fajne. Coz, nie jest. Ale bez jaj -- jedna "kiutna" rzecz, to jeszcze nawet nie jest stan alarmowy, moim skromnym zdaniem.

To wszystko to tylko moja opinia. Co prawda naleze do dziadow tego forum , ale prawdziwymi bossami sa moderatorzy i oni tutaj zawsze maja racje, chyba ze wyjatkowo akurat nie maja (co szczegolnie nowym uzytkownikom ciezko stwierdzic, wiec radze na to nie liczyc).

Aha, jakby komus bylo malo merytorycznej, trekowej dyskusji, to zawsze mozna wrocic do starego tematu: jak myslicie, ktory okret wygralby w walce, Galaxy, czy Defiant? (mlodszym uzytkownikom radze poszukac topiku "Galaxy vs Defiant", bo to prawdziwa legenda tego forum, lol!)
Odetta
Użytkownik
#129 - Wysłana: 8 Lut 2008 20:15:10 - Edytowany przez: Odetta
Ej no wystarczy przeczytać ze trzy wypowiedzi osoby która użyła [chyba w cudzysłowie w dodatku] słowa "kiutny" żeby poznać że sobie jaja robi a nie jest pokemonem
Idę poszukać dyskusji o Galaxy vs Defiant w takim razie.

[edit] nie mogę znaleźć, czy ona została wycięta?

[dla mnie legendarna jest dyskusja na kilkanaście stron o tym czy Sisko jest gangsta podczytywałam ją jeszcze nie pisząc na forum i mnie rozwaliło że można na tyle stron na ten temat]
Delta
Użytkownik
#130 - Wysłana: 8 Lut 2008 21:26:58 - Edytowany przez: Delta
Odetta
nie mogę znaleźć, czy ona została wycięta?

Bo topic właściwie nazywał się "Galaxy czy Defiant", ale później nastąpił wysyp tzw. "versusów" czyli tematów mających tytuły "coś vs coś". A ponieważ topic, o wyższości Galaxy nad Defiantem i na odwrót, był pierwszym z "versusów" do tego rozbudzał swego czasu sporo emocji i był rekordowo długi, to utarła się nazwa "Galaxy vs Defiant.
Sam topic jest tutaj:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=140&page=0

Sh1eldeR
wszelkie_zlo_internetu -> dzieci_neostrady -> teksty_w_rozowych_blogach i w_komentarzach_na_fotka.pl -> "kofFam", "zostaw mi pozytywnego komcia" [=komentarz], "ale yestesh kiutny na tej f0tc3!"
Niektorzy z tym OSTRO przesadzaja, myslac chyba, ze to jest fajne. Coz, nie jest. Ale bez jaj -- jedna "kiutna" rzecz, to jeszcze nawet nie jest stan alarmowy, moim skromnym zdaniem.

Myślę, że prawda, jak zwykle, leży pośrodku. Przykład jaki podałeś (cytowany powyżej) w niewielkim stężeniu jest to do zniesienia. Ale z drugiej strony nie dziwię się Jurgenowi, że, nieprzyzwyczajony do takiego stylu na tym Forum, ma uwagi, chociaż z określeniem "dzieci neostrady" IMHO przesadził, aż tak źle to jeszcze nie jest. Potrzeba będzie tylko trochę czasu na to byśmy się razem "dotarli".

Może wyjdzie to na podlizywanie się moderatorom (co nie jest moją intencją), ale podoba mi się stonowana reakcja waterhouse'a, który pomimo natłoku postów w stylu jakiego tu dotąd nie było, nie ingeruje w wypowiedzi, nie rozdaje banów na prawo i lewo, szanując poszczególnych użytkowników i ich zdania, ale jednocześnie daje do zrozumienia co mu się nie spodobało i czego nie będzie tolerował.
Odetta
Użytkownik
#131 - Wysłana: 8 Lut 2008 21:55:35
O, dzięki za ściągę 48 stron? O w mordę. Jutro w pracy się zapoznam

Co do docierania się - szkoda, że tu nie ma opcji sygnaturki, wrzuciłabym sobie informację że mam specyficzne poczucie humoru i kota na punkcie gier słownych i wszystkie literówki czy przejęzyczenia [polimeryzować zamiast polemizować chociażby] są zamierzone
Delta
Użytkownik
#132 - Wysłana: 8 Lut 2008 22:03:06
Odetta
O, dzięki za ściągę 48 stron?

Byłoby więcej, ale w końcu doszło do tylu przepychanek, że zamknięto temat (to chyba jedyny jaki zamknięto w historii tego Forum) bo końca nie było widać.

Co do docierania się - szkoda, że tu nie ma opcji sygnaturki, wrzuciłabym sobie informację że mam specyficzne poczucie humoru i kota na punkcie gier słownych i wszystkie literówki czy przejęzyczenia [polimeryzować zamiast polemizować chociażby] są zamierzone

Jako Trekkerzy powinniśmy chyba skłaniać się ku wolkańskiej filozofii IDIC, więc kto wie może się jeszcze okazać, że Twoje specyficzne poczucie humoru wzbogaci Forum i zyska dużą aprobatę.
Karo
Użytkownik
#133 - Wysłana: 9 Lut 2008 00:03:48
Sh1eldeR
1. Ta ladniejsza czesc forumowiczy (czytaj: forumowiczki) stala sie jakby bardziej aktywna i bardziej liczna. W zyciu bym sie tego nie spodziewal, ale to mile zaskoczenie -- myslalem, ze to glownie faceci interesuja sie "tymi ludzikami z koscistymi czolami, co sie tak szczelaja" (czytaj: Trekiem, wg laickiem definicji). I fajnie. Tylko Jo_anka moglaby ruszyc tylek i czesciej cos napisac, no ale... nie mozna miec wszystkiego.

bo my tu powoli przejmujemy to forum tylko wy o tym jeszcze nie wiecie a jak już przejmiemy to nic tylko: buty, sukienki, i torebki ....

a mi się wydawało że po pierwszej "fali" wszystko wraca do normy , ale może ja jakaś naiwna jestem i właściwie wszystko by się rozeszło po "kościach", więc "starzy" forumowicze dawać przykład kultury i merytoryczności nowym to Ci normalni i inteligentni sami się dostosują a tym innym to chyba nic nie pomoże no ale od tych innych są moderatorzy .

po czym przepraszam za kontynuowanie OT bo mnie tu zaraz jakiś "zamordysta" upomni
Q__
Moderator
#134 - Wysłana: 9 Lut 2008 00:52:43 - Edytowany przez: Q__
Dobra, Ladies and Gentlemen. rozumiem, że sprawy istotne, ale nie róbcie z tego topicu Sajgonu. Wracajmy do normalnego forumowego życia. Nic wielkiego się nie stało.

(Choć padło sporo merytorycznych uwag, z którymi mogę się tylko zgodzić.)

Aha: uwagi odnośnie porządku na Forum proszę na przyszłość zgłąszać raczej do Moderacji.

Sh1eldeR

Tylko Jo_anka moglaby ruszyc tylek i czesciej cos napisac

Ma alibi.. Jest tak zawalona robota, że nawet dla mnie ma mniej czasu niż by chciała

Karo

po czym przepraszam za kontynuowanie OT bo mnie tu zaraz jakiś "zamordysta" upomni

Jak Ty mnie znasz.
4_z_Szesciopaka
Użytkownik
#135 - Wysłana: 9 Lut 2008 03:32:10
Doctor_Who
BTW: mnie bardziej zgrzytał "iebaka" w odniesieniu do Kirka, które to określenie może i trafne, ale nie wiem, czy powinno paść na Phoenixie...

Jeśli ktoś ma jakieś zastrzerzenia odnośnie słownictwa- to moŻe by się zwrócił bezpośrednio do autorów okresleń/terminów/związków frazeologicznych zamiast stękać nt. pikującego poziomu dyskusji o treku.

BTW. czy się komuś podoba czy nie to kirk to chulaka, iebaka i brat łata.,
Jurgen
Moderator
#136 - Wysłana: 9 Lut 2008 14:12:52
Odetta, dlaczego uważasz, że to było akurat do Ciebie? No więc o to chodziło, żeby nie wskazywać nikogo imiennie ani też żeby wyciągać jakieś konsekwencje "dyscyplinarne", bo chyba nikt jeszcze nie zasłużył (nie nadrobiłem jeszcze całotygodniowych zaległości). Obawiam się jednak tego, że niewielki na razie "ruch" może przyciągnąć w przyszłości na forum użytkowników, których bez przesady będzie można nazwać "dziećmi neostrady".

Np.:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=7&topic=1947&page=0#30
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=6&topic=1205&page=15#18

No, chyba że to jakaś romulańska prowokacja?

Własnie o czyms takim myslałem. Dopóki forum było małe, nie było takiej potrzeby, teraz poważnie bym sie nad tym zastanowił.

W każdym razie mój post odniósł jakiś skutek, bo coś w temacie drgnęło. A jakby jeszcze co niektórzy sami przemyśleli sprawę, co by nie trzeba było regulaminów itp. pisać, to juz w ogóle pełnia szczęścia.
Odetta
Użytkownik
#137 - Wysłana: 9 Lut 2008 14:15:20
Jurgen
Odetta, dlaczego uważasz, że to było akurat do Ciebie

Na wszelki wypadek, bo jestem tu nowa, poza tym wzmiankowana "kiutność" padła w poście mojej bardziej brodatej połowy więc stwierdziłam że a nuż coś jest na rzeczy
Pah Wraith
Użytkownik
#138 - Wysłana: 9 Lut 2008 14:43:15
Ponawiam prośbę o ograniczenie dyskusji i debat w tym temacie
rorq
Użytkownik
#139 - Wysłana: 9 Lut 2008 16:09:24 - Edytowany przez: rorq
Pah Wraith
Ponawiam prośbę o ograniczenie dyskusji i debat w tym temacie
to ja tylko aby sprostować, bo chodziło trochę o mnie.

Jurgen
Najpierw powalił mnie "spadek poziomu intelektualnego postów" (wiem, że wcześniej nie bylismy bez grzechu, ale nasze żarty i docinki najczęściej dotyczyły treka
moje nie zawsze dotyczą. nota bene - czy mniejsza zawartość treka oznacza spadek poziomu intelektualnego? ale oks, rozumiem i chyba sie stosuję coraz bardziej.

a jak zobaczyłem okreslenia typu "kiutny", to zacząłem się zastanawiać, czy to nadal jest Phoenix... Czy możemy coś mz tym zrobić???
określenia "kiutny" nie używam stale. tak mi sie wymsknęło, dla swoistego podkreślenia. nie zamierzałem stosować w przyszłości, natomiast miałem wrażenie że forumowicze odbiorą to ze szczyptą ironii a nie zapalczywym gniewem. Tak czy siak - bez obaw, więcej takich nie będzie.

w ciągu tygodnia tłum "dzieci neostrady" nam się zalągł. Piszą bez sensu i byle co, byle pisać, słownictwo szkoda gadać...
szczerze mówiąc - obraziłem się o to "dziecię neostrady". bo jakoś mój obraz siebie i "dziecka neostrady" nie korespondują. Ale o sobie nie mogę tak mówić, tylko ktoś patrząc z boku tak może. Natomiast mam wrażenie że twój pogląd pozbawiony jest dystansu.

Doctor_Who
Uwierzcie, w porównaniu do prawdziwych trolli ci nowi są całkiem grzeczni.
no.. "dzieci neostrady".. "w porównaniu do PRAWDZIWYCH trolli".. hmm.. po takich z głupia frant rzuconych określeniach CI NOWI muszą sie trochę zastanowić nad sobą, jak mniemam.;. Do czego niezwłocznie przystępuję.

Odetta
Offtopy pozatrekowe nie tylko mnie się zdarzają, swoje staram się ograniczać do minimum, jeżeli i to minimum jest za dużo, to przepraszam.
OT zdarzają sie notorycznie. ja pogorszyłem sytuację, tak już mam natomiast zauważ że nastąpiło tu podejście - ŹLI NOWI ROBIĄ OT.

"kiutny" to przykład słowotwórstwa
w istocie. natomiast to nie fotkapeel. głupio wyszło. Należy się zastanowić nad czymś innym. Ile trzeba przeczytać cudzych wpisów by zacząć rzucać oskarżenia za użycie głupiego słówka? Dwa? Trzy? Bo jak więcej, to można zauważyć że autor ma swój styl i słówko może nie najszczęśliwiej, ale sie broni.

Q__
Odetta i rorq w sumie do Was mam najmniej uwag, acz doradzam zachować na stałe wolniejsze tempo pisania,,,
To miłe. Natomiast mnie osobiście trochę niesmak powstał. Co innego Twoje upomnienia, co innego.. patrz wyżej. A co do brania do siebie - my jesteśmy tu od 2 tygodni aktywnie (nie licząc wcześniejszego zaczytywania się). Nietrudno takie słowa wziąć do siebie. natomiast myślę, że zamiast na public, można je puścić osobie zainteresowanej prywatnie. Mniej kwasu sie robi.

Przepraszam za potoczne wyrażenie: "kwasu".

Sh1eldeR
ta sugestia. ten mechanizm.
nota bene - zanim ktoś się przyczepi - zwyczaj nie używania wielkich liter na początku zdań to zwyczaj. nie niedbalstwo. no może trochę niedbalstwo ale wynikające ze zwyczaju oraz narzutu obyczaju. jak ktoś nie wierzy - zapraszam na moja stronę www.

FAQ - potrzebne zawsze. Proponuję podać tam listę słówek zabronionych. Proponuje wprowadzić zasadę, że wszelkie zastrzeżenia mają być kierowane imiennie, by uniknąć sytuacji, gdy ktoś bierze do siebie coś, co skierowane było pod adresem innych osób. Proponuję również wprowadzić zapis, że rzucanie "trollami" i 'dziećmi neostrady" jest tak samo niesmaczne, jak i inne, bardziej dosadne argumenty ad personam. Jak również wprowadzić zapis o wysyłaniu zastrzeżeń bezpośrednio do osób zainteresowanych, nie zaś puszczać je w przestrzeń w stylu "ech ta dzisiejsza młodzież".

Ale również dodać sugestie, by zanim kogoś ocenimy - przeczytać go trochę więcej. Nie chodzi mi o to, że chcę żeby mnie wszyscy lubili na tym forum. Natomiast chciałbym, by każdy odnosił sie do mnie z takim samym szacunkiem, z jakim ja odnoszę się do każdego i każdej z obecnych tutaj. I jeszcze jedno - trochę autorefleksji i cierpliwości - jeśli ktoś jest według kogoś na tym forum przypadkowo - to na pewno albo jedna, albo druga osoba zrozumie, że pobłądziła. Myślę że niezbyt trekowe jest mówienie mu tego wprost.

Pan Wrath
Proszę o wybaczenie że nie zastosowałem się do prośby, ale niby gdzie miałem odpowiedzieć na takie zastrzeżenia, jakie wystosował Jurgen?

[edit] myślę że gdyby Jurgen rzucił takie rzeczy na tamtych topikach, zareagowałbym inaczej. Natomiast w topiku PROŚBY DO ADMINÓW - to niby w jakim celu? Pogadać sobie? Czy PROSIĆ ADMINÓW o coś?

BTW, ja uważam temat za zamknięty i nie mam zamiaru już w związku z jego treściami podejmować dyskusję. Więc nie ma się już hmm.. czego bać..
Odetta
Użytkownik
#140 - Wysłana: 9 Lut 2008 16:21:06 - Edytowany przez: Odetta
Pah Wraith zanim napiszesz "a prosiłem" powiedz gdzie się ma przenieść dyskusja, bo w sumie nie wiadomo a kwestię FAQ, stosunku do nowych i takich tam jak widać gdzieś obdyskutować trzeba.
Pah Wraith
Użytkownik
#141 - Wysłana: 9 Lut 2008 16:28:50 - Edytowany przez: Pah Wraith
Odetta
zanim napiszesz "a prosiłem"

Nie zamierzałem Ale skoro się prosisz...

powiedz gdzie się ma przenieść dyskusja, bo w sumie nie wiadomo

na przykład tu:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=1659
albo tu:
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=21
albo też na przykład do nowego topicu?

rorq
Odetta
iktotamjeszczesiępoczułurażony

Nie jesteście niestety ani pierwszymi, ani pewnie ostatnimi osobami, które powitano na forum chłodno. To jest niestety zwyczajem. Ja sam na przykład byłem źle ustosunkowany do Q__ na początku, ale potem zrozumiałem, że się myliłem. Tymczasem co po niektórzy zwyczaj wsiadania na plecy "kotom" (pun intended, Rorq ) zdaje się niestety asymilowali. Przepraszam w imieniu wszystkich zainteresowanych. Mam nadzieję, że zostaniecie z nami długo i że będzie się Wam tu wiodło.
waterhouse
Moderator
#142 - Wysłana: 9 Lut 2008 16:46:10 - Edytowany przez: waterhouse
rorq
FAQ - potrzebne zawsze. Proponuję podać tam listę słówek zabronionych.

Jedyne słowa zabronione na tym forum to słowa powrzechnie uważane za obraźliwe :] dlatego nie ma sensu tworzyć listy takowych..

Żeby było jasne

1) Ban na tym forum zdaża się TYLKO w ekstremalnych przypadkach - obrażanie innych użytkowników za pomocą ww. słów, linki pornograficzne itd. Do tej pory bodajże raz coś takiego się zdarzyło tj. usunięcie usera.

2) Karanie za dużą ilość postów albo za jednolinikowe posty etc to nonsens i nigdy nie będzie miało miejsca.

3) Na tym forum zawsze dominowała merytoryczna dyskusja, ale są tematy w których "jednolinjkowce" wystapują obficie - to zdrowy kompromis

4) wszelkie uwagi typu "prosze usunąć mój post" albo "X powinien mieć bana bo" proszę zgłaszać tutaj

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=1670&page=3

5) Potrzebne bedzie FAQ.... tylko nie w formie rozbudowanego kodeksu, wystarczy coś a la Dekalog
Q__
Moderator
#143 - Wysłana: 10 Lut 2008 12:31:36
waterhouse

Do tej pory bodajże raz coś takiego się zdarzyło tj. usunięcie usera.

Konkretnie dwa razy.

Na tym forum zawsze dominowała merytoryczna dyskusja, ale są tematy w których "jednolinjkowce" wystapują obficie - to zdrowy kompromis

I tego się trzymajmy.

ps. proszę o pilnowanie porządku w tym topicu, bo się śmietnik robi
mr homn
Użytkownik
#144 - Wysłana: 12 Lut 2008 18:52:02 - Edytowany przez: mr homn
Witam

Proponuję:

1. Zamknąć TEN topic:

2. A także uaktualnić TO miejsce na stronie USS Phoenix, zwrotem
"Po piąte: listę skrótów (akronimów) stosowanych przez fanów ST znajdę TU"

Dzięki
Pah Wraith
Użytkownik
#145 - Wysłana: 12 Lut 2008 19:09:53
mr homn
1. Zamknąć TEN topic:

To prośba do modów.

2. A także uaktualnić TO miejsce na stronie USS Phoenix, zwrotem

Well done, sailor!
Q__
Moderator
#146 - Wysłana: 12 Lut 2008 19:26:30 - Edytowany przez: Q__
mr homn
Pah Wraith

1. Zamknąć TEN topic:
To prośba do modów.

Swoją drogą jeśli któryś z Modów czyta ten topic - popieram w/w apel.
chris
Użytkownik
#147 - Wysłana: 24 Lut 2008 19:03:54
Coś mi się pokopało z loginami i hasłami. Dotychczas występowałem jako 'lalande' (straciłem dostęp), nowe hasło dostałem jako 'chris'. W preferencjach profilu ('chris') nie da się zmienić loginu. Jak usunąć cały profil? Zacznę od początku (jako 'lalande').
Q__
Moderator
#148 - Wysłana: 24 Lut 2008 19:12:13
lalande

To też raczej informacja do Modów :]
elbereth
Moderator
#149 - Wysłana: 1 Kwi 2008 23:36:13 - Edytowany przez: elbereth
jestem zawiedziony. żadnego prima aprilisowego żartu na głównej? nawet malutkiego, ani wzmianki że w st XI ma wystąpić borys szyc, ani słowa, że w nowym filmie kirk ma mieć romans z kadetką pochodzącą z polski, nic że brent spiner oglosił publicznie, że jest homoseksualistą, ani nawet nikt nie przebąknął, że tajna misja (tzw. "urlop") Pah Wright'a to tak naprawde czapa za nielegalne sciaganie i przechowywanie filmow i seriali trekowych.
wstyd!

:]
Delta
Użytkownik
#150 - Wysłana: 1 Kwi 2008 23:40:10 - Edytowany przez: Delta
elbereth
jestem zawiedziony. żadnego prima aprilisowego żartu na głównej?

Pah Wraith
na urlopie. Q__ też ostatnio się nie pojawia. Nima, panie, komu.

ani nawet nikt nie przebąknął, że tajna misja (tzw. "urlop") Pah Wright'a to tak naprawde czapa za nielegalne sciaganie i przechowywanie filmow i seriali trekowych.

Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi/prośby do adminów

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!