USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi/prośby do adminów
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
Autor Wiadomość
michstach
Użytkownik
#91 - Wysłana: 12 Lis 2007 22:06:49
Nie spłoszyłeś Zmiana skórki jednak nie pomogła :/ nie wiem już co może pomóc. Widać nie dane jest mi przeglądać Waszej bazy danych Ale dziękuję za szczere chęci pomocy
Q__
Moderator
#92 - Wysłana: 12 Lis 2007 22:08:46
michstach

Próbowałeś innych przeglądarek?
Paradoks
Użytkownik
#93 - Wysłana: 12 Lis 2007 22:15:02
No ja jestem podwójny... Na MA i TU. <pęcznieję_z_dumy>

Ależ z Ciebie szycha.

No ja rozłożyłem ten żart na parę postów...

Aha...

To jeszcze to Preziowi (który nam na przywódcę opozycji wyrasta) wytłumacz.

A który to teraz? Bo ten od rekordu podobny złożył dymisję, mamy jakiegoś innego?

BTW dziwne, że nie dostało mi się jeszcze za OffTopkowanie.
Q__
Moderator
#94 - Wysłana: 12 Lis 2007 22:35:26
Paradoks

A który to teraz? Bo ten od rekordu podobny złożył dymisję, mamy jakiegoś innego?

Właśnie Temu.

BTW dziwne, że nie dostało mi się jeszcze za OffTopkowanie.

Przez niedopatrzenie.

ps. koniec OT.
Paradoks
Użytkownik
#95 - Wysłana: 12 Lis 2007 22:48:36
Q__

Właśnie Temu.

Aaa.

Przez niedopatrzenie

Czyżbyśmy nie dopełniali obowiązków, towarzyszu?
Pah Wraith
Użytkownik
#96 - Wysłana: 13 Lis 2007 08:27:58
michstach
to spróbuj jeszcze może podejrzeć kod strony - czy też Ci się urywa?
Jurgen
Moderator
#97 - Wysłana: 13 Lis 2007 20:34:44
To jeszcze to Preziowi (który nam na przywódcę opozycji wyrasta) wytłumacz

Właśnie Temu.

Skoro już zostałem wywołay do tablicy, to wyujasniam:

- kwestię mojej prezesury wyjasniamy w innym temacie,
- zawsze jestem w opozycji demokratycznej,
- żart zrozumiałem, bo gdybym go nie zrozumiał, juz pisałbym wniosek do Kaia o pociągnięcie kolegi admina Q do odpowiedzialności; A i Tal Shiar bym powidomił; jako organzacja szczególnie dbająca o demokrację na pewno by sie tym zajęła. Chyba że bym im CBA, ABW i takie tam przeszkodzili,

PS Znowu bałagan w poważnym temacie robicie.
Q__
Moderator
#98 - Wysłana: 13 Lis 2007 20:53:31
Jurgen

Panie Opozycjonista, zamordystycznie przypominam o zakazie offtopowania
Jurgen
Moderator
#99 - Wysłana: 13 Lis 2007 21:12:23
Panie Opozycjonista, zamordystycznie przypominam o zakazie offtopowania

Tak jest. Ku chwale forum, towrzyszu adminie.
michstach
Użytkownik
#100 - Wysłana: 13 Lis 2007 23:44:01
Sprawdziłem w Mozilli i jest OK Dziękuję za wsparcie
Q__
Moderator
#101 - Wysłana: 14 Lis 2007 02:06:43 - Edytowany przez: Q__
michstach

Sprawdziłem w Mozilli i jest OK

Czyli moja prosta rada o wyszukiwarce pomogła?

(Znaczy: zamordysta Q__ na coś się przydał.)
Doctor_Who
Użytkownik
#102 - Wysłana: 5 Sty 2008 00:41:35
Nie dałoby się zainstalować takiej bardzo pożytecznej funkcji jak kasacja własnego postu?? Człowiek, a nawet inne istoty są omylne, a z każdym błędnie wysłanym postem latać do adminów, to trochę irytujące, zwłaszcza dla tych ostatnich...
Q__
Moderator
#103 - Wysłana: 5 Sty 2008 01:13:15
Doctor_Who

Nie dałoby się zainstalować takiej bardzo pożytecznej funkcji jak kasacja własnego postu??

To prośba do Kai'a, nie mamy dostępu do tego poziomu...

(Możesz też poprosić Moderatorów o usunięcie go, my tu niewładni.)
tuvok
Użytkownik
#104 - Wysłana: 5 Sty 2008 01:14:56
zrób edycja, wysmaruj tekstem typu: '[usunięte]' i po krzyku. .
Resztą zajmą sie moderatorzy, o ile bedzie im sie chcialo .
Q__
Moderator
#105 - Wysłana: 5 Sty 2008 01:56:55
tuvok

Resztą zajmą sie moderatorzy, o ile bedzie im sie chcialo

Trza Ich poprosić w stosownym topicu (lub przez gg).
warlock24
Użytkownik
#106 - Wysłana: 5 Sty 2008 16:28:08
cze

możecie ponękać troche Kaia żeby naprawił rss na forum? Plizzzz
Rss to naprawdę fajna rzecz i zapewnę wielu z was terz chciałoby tego używać więc ...

A problemy są takie:
a) Rss właściwie działa ale w ścieżce do pliku rss2.php znalazła się literówka.

Jest: http://www.startrek.pl/forumf/rss2.php
Powinno być: http://www.startrek.pl/forum/rss2.php

b) Rss na tej stronie chyba działa w oparciu o jakieś stare standardy bo mój program (Google Reader) nie jest w stanie ich odczytać. Przydałaby się jakaś modernizacja

Pah Wraith
Użytkownik
#107 - Wysłana: 5 Sty 2008 16:37:16
przypominam, że jest tu taki wątek jak "Prośby do Kai'a" i tego typu rzeczy to do niego. Zaręczam, że każdy z Was ma równie wielkie szanse wynękania czegoś u Kai'a jak my (czyli niewielkie )
Q__
Moderator
#108 - Wysłana: 5 Sty 2008 17:00:22
Pah Wraith

Zaręczam, że każdy z Was ma równie wielkie szanse wynękania czegoś u Kai'a jak my

(A w sumie :]]] )
mikus1978
Użytkownik
#109 - Wysłana: 13 Sty 2008 22:50:47
Coś dziwnego jest z edycją postów, nieważne ile czasu upłynie, nie mogę ich edytować ani zamykać swoich tematów
mikus1978
Użytkownik
#110 - Wysłana: 13 Sty 2008 23:05:29
jednak zamykac mogę a edytować czasami ale nie zawsze
Q__
Moderator
#111 - Wysłana: 14 Sty 2008 16:19:18
To jest tak zwana "ochrona antyspamowa" - można jednorazowo zedytować świeżo wysłany post. Potem by napisać nowy lub dokonać jakiejkolwiek edycji trzeba poczekać 60 sekund.
Sh1eldeR
Użytkownik
#112 - Wysłana: 25 Sty 2008 12:17:55
W dzisiejszym newsie jest pare bugow:

"(...) w (przynajmniej) poprawnej formie gramatycznej o ortograficznej Pytania można (a nawet trzeba) już wpisywać, natomiast odpowiadać, Abrams i spółka będą odpowiadać na pytania, (...)"

Chyba wiadomo o co chodzi -- pierwsze to prawdopodobnie literowka ("o" zamiast "i"?), a to "odpowiadac" wyglada na jakas nie do konca udana edycje zdania
Pah Wraith
Użytkownik
#113 - Wysłana: 25 Sty 2008 13:34:55
Słusznie, pisałem na szybko przed wyjściem do pracy. Dzięki za uwagi i czujność!
Jurgen
Moderator
#114 - Wysłana: 8 Lut 2008 14:40:35
Niecały tydzień mnie nie było, a tu taki sajgon. Najpierw powalił mnie "spadek poziomu intelektualnego postów" (wiem, że wcześniej nie bylismy bez grzechu, ale nasze żarty i docinki najczęściej dotyczyły treka), a jak zobaczyłem okreslenia typu "kiutny", to zacząłem się zastanawiać, czy to nadal jest Phoenix... Czy możemy coś mz tym zrobić???
Doctor_Who
Użytkownik
#115 - Wysłana: 8 Lut 2008 14:49:00
Nie bardzo wiem co mają do tego admini ?

Czy mają wprowadzić administracyjny zakaz stosowania określeń typu kiutny (na mój rozum to nie wulgaryzm, ale od ang. "cute" - słodki, dla otaku "kawaii")?? To raczej samozdyscyplinowanie userów potrzebne..

BTW: mnie bardziej zgrzytał "iebaka" w odniesieniu do Kirka, które to określenie może i trafne, ale nie wiem, czy powinno paść na Phoenixie...
Jurgen
Moderator
#116 - Wysłana: 8 Lut 2008 14:59:09
mnie bardziej zgrzytał "iebaka" w odniesieniu do Kirka, które to określenie może i trafne, ale nie wiem, czy powinno paść na Phoenixie...

Nie powinno. A ta sama "rymowanka" o Kirku juz pojawiła się wczesniej.

Mogą jakiś obóz reedukacyjny zorganizować. A tak poważnie, to wygląda tak, jakby w ciągu tygodnia tłum "dzieci neostrady" nam się zalągł. Piszą bez sensu i byle co, byle pisać, słownictwo szkoda gadać... A najgorsze, że pojawiło się kilka takich typków w jednym czasie, bałaganu narobiło, a użytkownicy z dużym stażem zaczynają przejmować te zachowania... No więc, raz dyscyplina dotychczasowych użytkowników, a dwa - jakby admini czy moderatorzy mogli jakiś temat stworzyć (i umiescić na górze listy - choć z tym akurat sa chyba problemy), gdzie każdy mógłby przeczytać, jak nie nalezy, a jak nalezy się tu zachowywać...
Madame Picard
Moderator
#117 - Wysłana: 8 Lut 2008 15:00:18 - Edytowany przez: Madame Picard
Jurgen
Czy możemy coś mz tym zrobić???
Tak, możemy pilnować samych siebie oraz zwracać uwagę osobom, które piszą w ten sposób.

Doctor_Who
No właśnie. Za swoją kulturę każdy odpowiada sam.

Chociaż może nie powinnam się odzywać, bo też jestem tu nowa...
Doctor_Who
Użytkownik
#118 - Wysłana: 8 Lut 2008 15:25:00 - Edytowany przez: Doctor_Who
Jurgen

to wygląda tak, jakby w ciągu tygodnia tłum "dzieci neostrady" nam się zalągł

Chyba nieco przesadzasz. Prawdziwego trolla to chyba Phoenix dawno nie widział (a z tego co czytałem w starych tematach można było ich policzyć na palcach jednej ręki), dlatego drobny spadek mocy silników traktuje się jak jakąś galaktyczną katastrofę.

A ja uważam, że to wahanie mocy da się wyrównać jeszcze i z tych kadetów można zrobić dobrych oficerów .

Uwierzcie, w porównaniu do prawdziwych trolli ci nowi są całkiem grzeczni.

Madame Picard

Chociaż może nie powinnam się odzywać, bo też jestem tu nowa...

Ja też... Ciii... (ale dlatego staram się wziąć newbies w obronę ).
Jurgen
Moderator
#119 - Wysłana: 8 Lut 2008 15:33:49
A ja uważam, że to wahanie mocy da się wyrównać jeszcze i z tych kadetów można zrobić dobrych oficerów .

Własnie do tego zmierzam.
Odetta
Użytkownik
#120 - Wysłana: 8 Lut 2008 15:55:37 - Edytowany przez: Odetta
Jeśli są jakieś uwagi do mojej osoby, to proszę mi wypunktować [ze wskazaniem nieprawomyślnego postu] jakie zachowania są piętnowane.

Wulgaryzmów nie użyłam ani razu z tego co pamiętam. No chyba że "przeleciał" to wulgaryzm i należy napisać "nawiązał niezobowiązującą relację o podłożu intymnym". Mogło się komuś nie spodobać użyte przez mnie "dyma na prawo i lewo" ale ja świadomie użyłam tego słowa [mam bogate słownictwo, zapewniam] bo jednoznacznie obrazuje mój stosunek do jednonocnych podrywów, uważam jego użycie za uzasadnione i będę tego bronić jak Częstochowy.

Staram się nie pisać postów treści "tez tak myślę" czy "ROTFL" żeby nie nabijać od rzeczy [a nie wszyscy tego przestrzegają, zauważyłam].

Offtopy pozatrekowe nie tylko mnie się zdarzają, swoje staram się ograniczać do minimum, jeżeli i to minimum jest za dużo, to przepraszam.

"kiutny" to przykład słowotwórstwa [nie mojego] i nie wiem o co tu zarzut bo to z przymrużeniem oka było, chyba że istnieje na forum jakiś oddział tajny do spraw Jedynie Słusznej Polszczyzny i nie wolno w postach [nawet merytorycznych] bawić się słowami - bo jeśli tak to sorry, pod tym względem akurat nie ma mowy że "I will adapt" i proszę w takim razie o zbanowanie od razu.

To nie jest pierwsze forum, na którym się udzielam i do tej pory nikt nie miał do mnie zarzutów, więc nie wiem o co chodzi.

Aha i nie wiem też co tu admini mają do rzeczy w sensie zdyscyplinowania - co prawda zwrócono mi [dość aluzyjnie zresztą a nie wprost] uwagę za nadmierną archeologię, którą przyjęłam. Ale IMO chyba bardziej z sensem by było powiedzieć wprost: "kobieto nie rób tak i tak" i poczekać na reakcję a w razie braku reakcji i recydywy zgłosić adminowi kandydata do bana a nie się żalić adminom w dodatku nie wymieniając konkretnie o kogo i o co chodzi.
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Uwagi/prośby do adminów

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!