USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co dalej z USS Phoenix?
 Strona:  ««  1  2  ...  13  14  15  16  17  ...  30  31  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#421 - Wysłana: 27 Gru 2010 17:28:01
Odpowiedz 
TSan

Spokojnie, dziewczyno. Je sli jeszcze nie zauważyłaś, to wyłożę Ci jasno - ataki personalne są tu bardzo źle widziane. jednak nie zawsze i nie na wszystkich, a jeśli ktoś jest uważany za takiego, co ZASŁUŻYŁ SOBIE, to osobnicy pewnej określonej klasy poprą każdy atak na niego. Lepiej przestrzegaj jedenastego przykazania ("nie wychylaj się"), bo i Ciebie może spotkać zaszeregowanie tego typu i każdy będzie mógł Ci dokopać przy cichym zadowoleniu miejscowych świętych.

Picard

Gratuluję. Teraz Ty się męcz.
Q__
Moderator
#422 - Wysłana: 27 Gru 2010 18:17:05
Odpowiedz 
Eviva

Eviva:
Picard
Gratuluję. Teraz Ty się męcz.

Macie inne kompetencje. Picard jest adminem od recenzji, Ty od newsów .
Eviva
Użytkownik
#423 - Wysłana: 27 Gru 2010 18:38:13
Odpowiedz 
Q__

O, mewka, a już miałam nadzieję...
TSan
Użytkownik
#424 - Wysłana: 27 Gru 2010 21:44:32
Odpowiedz 
Eviva

Uważam to za bardzo logiczne, pani komandor. Dyskusje z obecnym tu wcześniej przedstawicielem, była nadzwyczaj fascynujące, potem doszło jednak niemalże do rękoczynów. Dalszą dysputę uznaję za nielogiczną i pozostawiam ją istotom tak nielogicznym jak ludzie. Spock out.
Q__
Moderator
#425 - Wysłana: 27 Gru 2010 23:18:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Scimitar

Scimitar:
zabrakło ciekawych tematów do dyskusji, pewnych userów, a w zamian nic wartościowego się nie pojawiło...

Jeśłi chodzi o tematy, to zawsze możesz jakieś załozyć (lub ożywić nowymi argumentami) do czego Cię serdecznie zapraszam.

(Zapraszam również do madsyłania kolejnych - jeden nam chyba wysłałeś - tekstów. Zamieścimy parę i też na admina "awansujesz".)

mozg_kl2
Eviva
biter

Wszyscy troje - jak chcecie - potraficie pisać b. merytorycznie i z niejakim sensem (czego pisemne dowody są na forum). Zatem może skupcie się na tym? I forum na tym zyska, i Wy.
mozg_kl2
Użytkownik
#426 - Wysłana: 28 Gru 2010 11:21:38
Odpowiedz 
Arek:
A szkoda, bo rzeczywiście wypowiadasz się merytorycznie.

Dzięki. Wiesz czasem trzeba prawdę wyłożyć prosto między oczy, a nie owijać w bawełne.

IDIC

Jesteś moim bohaterem. Wreszcie, ktoś przeczytał co pisze i to zrozumiał. Szkoda, że tyle to trwało. Porównanie do małp boskie.

biter:
Zbanować całe forum?

I nie będzie niczego. Albo lepiej zamknijmy wszystkich, z którymi się nie zgadzamy do więzień lub na statek kosmiczny i wyślijmy w kosmos. Będzie trekowo.

TSan:
Rozejm? Przecież to nie mu zaczeliśmy.

Nie my tylko oni. Sama nakręcasz spirale wrogości. Po co byłą ta wrzutka "Ty i pojednanie?"

Q__:
ps. "dymisji" Evivy nie rozważaliśmy

Ulubieńcy moderacji to mają, dobrze mogą pisać co chcą jak chcą i nic im za to nie grozi.

Q__:
Gratulacje Panie Adminie. Nie przynieś nam (więcej ) wstydu.

Również gratuluje boi zasłużony awans.

TSan:
Cóż, jeśli uważacie, że forum schodzi na psy, przypominam, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, jest także bardzo inteligenty i posiada wyostrzone zmysły.

A ja przypominam, że jak nie masz nic do powiedzenia to nie mów bo starasz się byc fajna ale CI nie wychodzi

Q__:
Jeśli chodzi o tematy, to zawsze możesz jakieś założyć (lub ożywić nowymi argumentami) do czego Cię serdecznie zapraszam.

Jak pisałem wcześnie, nie zawsze ta sztuka jest możliwa w końcu ile można wałkować jedno i to samo. Jednakże, mam propozycję na temat i jak znajdę chwilę to na pewno ją, zmaterializuję.
Q__
Moderator
#427 - Wysłana: 28 Gru 2010 11:38:23 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Ulubieńcy moderacji to mają, dobrze mogą pisać co chcą jak chcą i nic im za to nie grozi.

To niezupełnie tak. Eviva jako user jedzie często na krawędzi, ale nie robi nic jawnie nieregulaminowego (od czasu wiadomej awantury, po której sama wnioskowała o bana dla siebie, co było niewątpliwym aktem skruchy; nie mnie oceniać na ile szczerej, choć prywatnie w tą szczerość nie wątpię).
(Warto też dodać, że po jej spektakularnych wyczynach następowala równie spektakularna skrucha - prywatne przeprosiny dla Kai'a i dla mnie, publiczne dla kanny. Głośne wyrażenie przez nią radości z powrotu IDIC. Maile do Delty z prośbą o powrót. To oczywiście nie wymazuje przewin, ale zawsze jakoś wpływa na ich ocenę. Co zaś do rasizmu, to nikt inny jak Pah Wraith sugerował by zwalczać go raczej siłą argumentów niż siłą moderacji, a zdanie Pah Wraitha szanuję.)
Jedyne co mógłbyś tu zrobić to próbować zmontować forumowy konsensus za moderatorskim ściganiem niemerytorycznych wypowiedzi i offtopów. Nie wiem jednak czy dasz radę go zmontować.

Jako admin natomiast jest niezastąpiona, przynajmniej na dziś (choćby już z samego braku równie aktywnych rywali). Kai powiedział jasno, że dopóki będzie uczciwie wykonywać swoją robotę (której - dodajmy - nikt inny podjąć się nie chciał, choć nabór na junior adminów jest wciąż otwarty) mowy o dymisji nie ma. Zwł, że w momencie okołoindependence'owego zamieszania jako admin też zachowała się przyzwoicie - podała się do dymisji, obiecując jednak nie odchodzić z dnia na dzień byśmy mieli czas na szukanie następcy, była gotowa zdać uprawnienia, ale wysyłać teksty jak długo zechcemy je zamieszczać. Nie wycięła też nijakich numerów w stylu tego co wyprawiał MarcoPolo rezygnując z administrowania stroną TrekSfery. Wykazała więc jako admin sporo klasy, znacznie więcej niż jako forumowicz w owym okresie.

(And one more thing: skoro odbierasz decyzje moderacji jako gwałt, było zarejestrować się wcześniej i zgłosić swoją kandydaturę w minionym głosowaniu na moderatora, wtedy przynajmniej byś je odbierał jako samogwałt. Lubisz wrost - jest wprost.)

mozg_kl2:
Jednakże, mam propozycję na temat i jak znajdę chwilę to na pewno ją, zmaterializuję.

Liczę na to. Zwł, że jeśli chodzi o negatywny stosunek do odmerytorycznienia forum jesteśmy akurat bardzo zgodni.

ps. skoro nawołujesz do powrotu do starych, dobrych czasów, pamiętaj też, że dyskutowano tu wtedy w stylu znacznie mniej zaczepnym niż ten przez Ciebie dziś stosowany (bo też jedziesz na krawędzi, chyba nawet bardziej niż Eviva ostatnio).
biter
Użytkownik
#428 - Wysłana: 28 Gru 2010 19:21:28
Odpowiedz 
Q__:
w stylu tego co wyprawiał MarcoPolo rezygnując z administrowania stroną TrekSfery.

To dlatego strona TSF zamarła? Jakiś brak ruchu na niej odkryłem czy to nie jest powód że ostatni news jest z 22.09?
Q__
Moderator
#429 - Wysłana: 28 Gru 2010 20:27:37 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
biter

biter:
To dlatego strona TSF zamarła?

Tak. Po ew. szczegóły odsyłam do fluora.
TSan
Użytkownik
#430 - Wysłana: 28 Gru 2010 20:45:45
Odpowiedz 
mozg_kl2

Twoją wypowiedź pozostawię bez odpowiedzi. Chciałabym się bronić, ale bronią się tylko winni...
fluor
Użytkownik
#431 - Wysłana: 28 Gru 2010 20:46:09 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
W odpowiedzi na pytanie dotyczące strony www TrekSfery pozwolę sobie na małego off-topa.

Strategia komunikacyjna zakłada podział na 2 strony:
http://treksfera.pl - stronę informacyjną konwentu, na której pojawią się stosowne informacje - póki co nie ma się czym chwalić, poza ustaleniem terminu kolejnego konwentu (na Avangardzie 007, 21-24 lipca 2011).
http://klub.treksfera.pl/ - stronę informacyjną stowarzyszenia TrekSfera, odpowiedzialnego za organizację konwentu, ale nie tylko za to

Niestety z powodu zmian personalnych i niedoboru czasu obie strony nie są jeszcze w pełni funkcjonalne, ale mam nadzieję, że to się zmieni wkrótce.

Nota bene, Biter, przypominam, że wciąż widniejesz na liście członków stowarzyszenia.
biter
Użytkownik
#432 - Wysłana: 28 Gru 2010 21:13:52
Odpowiedz 
fluor:
Nota bene, Biter, przypominam, że wciąż widniejesz na liście członków stowarzyszenia.

Zalegam z jakąś składką jak mniemam?
Eviva
Użytkownik
#433 - Wysłana: 28 Gru 2010 21:20:39
Odpowiedz 
biter

Chodzi głównie o to, żebyś się jakoś udzielał, nie tylko widniał.
fluor
Użytkownik
#434 - Wysłana: 28 Gru 2010 21:22:53
Odpowiedz 
biter
Takich informacji nie posiadam - to bardziej pytanie do naszego skarbnika. Po prostu zapraszam, żebyś wpadał czasem na zebrania, itp.
biter
Użytkownik
#435 - Wysłana: 28 Gru 2010 21:29:29
Odpowiedz 
fluor:
żebyś wpadał czasem na zebrania, itp.

O ile odbywają się wirtualnie bo na te warszawskie to jak zawsze jestem poza zasięgiem.
fluor
Użytkownik
#436 - Wysłana: 28 Gru 2010 21:36:37
Odpowiedz 
Wszystkie zebrania (poza założycielskim) odbywały się do tej pory wirtualnie, tak by przeszkody natury geograficznej nie stanowiły problemu. Odezwij się do mnie na priva to nakieruję Ciebie na nasze obecne kanały komunikacji, nie chciałbym zaśmiecać tego wątku.
mozg_kl2
Użytkownik
#437 - Wysłana: 29 Gru 2010 11:23:54
Odpowiedz 
Q__:
(And one more thing: skoro odbierasz decyzje moderacji jako gwałt, było zarejestrować się wcześniej i zgłosić swoją kandydaturę w minionym głosowaniu na moderatora, wtedy przynajmniej byś je odbierał jako samogwałt. Lubisz wrost - jest wprost.)

Gdyby babcia miała wasy to byłaby dziadkiem. Gdybać to sobie możemy. Pomimo, że lubie historie alternatywne to porzuce ten wątek. Wole zając się tworzenie historii tu i teraz. Myśle, że z tym się zgodzisz. Nie odbieram tej decyzji jako gwał/samogwałt. Uważam, że można było sprawę klepsydry rozegrać inaczej. Temat z mojej strony, uważam za zamkniety z racji wydania gazetki.

Q__:
Liczę na to. Zwł, że jeśli chodzi o negatywny stosunek do odmerytorycznienia forum jesteśmy akurat bardzo zgodni.

ps. skoro nawołujesz do powrotu do starych, dobrych czasów, pamiętaj też, że dyskutowano tu wtedy w stylu znacznie mniej zaczepnym niż ten przez Ciebie dziś stosowany (bo też jedziesz na krawędzi, chyba nawet bardziej niż Eviva ostatnio).

Wiem i widze, że jesteśmy zgodni. Cieszy mnie to, że też zauważyłęś tą sytuację. Nawołuje do rozmów jak w starych dobrych czasach.

Q__:
Maile do Delty z prośbą o powrót

Tyle, że nie wrócił. Tymsamym wracamy do innego punkty, że cała masa merytorycznych i dobrych użytkowników została wyparta z forum przez (tutaj niczym hejnał urwe to zdanie).

Q__:
To niezupełnie tak.

Skoro nie zupełnie czyli po części się zgadzasz?

Q__:
Eviva jako user jedzie często na krawędzi, ale nie robi nic jawnie nieregulaminowego

To jak ja, więc nie rozumiem dalej czemu straszysz mnie ostrzeżeniem.

TSan:
mozg_kl2

Twoją wypowiedź pozostawię bez odpowiedzi. Chciałabym się bronić, ale bronią się tylko winni...

Wkońcu odpowiedziałas, więc sie zdecyduj. Znowu źle. Wynni się tłumaczą nie bronia;p. Ja Ci prawa do obrony nie odbieram i nie wiem na jakiej podstawie Ty chcesz mnie go pozbawić.
biter
Użytkownik
#438 - Wysłana: 29 Gru 2010 11:33:01
Odpowiedz 
mozg_kl2:
nie rozumiem dalej czemu straszysz mnie ostrzeżeniem.

Nie jątrze, nie zaczepiam, nie prowokuje, nie wyśmiewam, chciał bym jedynie zapytać czy mogę kiedyś wykorzystać ten tekst do własnych celów (nie koniecznie forumowych) bo jest szczerze genialny. - To nie był również sarkazm.
Q__
Moderator
#439 - Wysłana: 29 Gru 2010 13:21:47 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
To jak ja, więc nie rozumiem dalej czemu straszysz mnie ostrzeżeniem.

Bo "punkt drugi" mi to umożliwia, tn o zwracaniu uwagi na reakcje współforumowiczów. Inna rzecz, że osoby na które kierujesz ostrze swej krytyki też pod ten punkt mogłyby podpaść.

(Z tym, że do czego tu doszło... Potencjalna możliwość użycia kary pisemnej już jest uważana za straszne zagrożenie. Naprawdę taki lęk budzę? )
Scimitar
Użytkownik
#440 - Wysłana: 29 Gru 2010 13:29:01
Odpowiedz 
Q__:
(Zapraszam również do madsyłania kolejnych - jeden nam chyba wysłałeś - tekstów. Zamieścimy parę i też na admina "awansujesz".)

Za jakiś czas pewnie wyślę jeden tekst, bo już mam całość zagadnienia nieźle opracowaną, ale chcę wpierw wygłosić to jako prelekcję, najprawdopodobniej na najbliższym Pyrkonie (jeśli się wyrobię - mam jeszcze przynajmniej jeden projekt nad którym pracuje, oraz "ostre dokręcanie śruby" na studiach - szczęśliwie jeszcze tylko rok i skończę te chore studia).
Poza tym miałem wysłać chyba rok lub dwa lata temu (nie pamiętam dokładnie) tekst o technologiach Federacji (na podstawie prelekcji z TSF), ale przyznam się bez bicia, że nie skończyłem go...
Adminem mimo wszystko nie chciał bym zostawać bo, póki co, mam dość ograniczony dostęp do internetu. Niemniej dzięki za propozycję.
Q__
Moderator
#441 - Wysłana: 29 Gru 2010 13:33:58 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Scimitar

Scimitar:
Za jakiś czas pewnie wyślę jeden tekst, bo już mam całość zagadnienia nieźle opracowaną, ale chcę wpierw wygłosić to jako prelekcję, najprawdopodobniej na najbliższym Pyrkonie

Chętnie zamieścimy, nawet z adnotacja, ze jest to tekst prelekcji wygłoszonej na Pyrkonie.

Scimitar:
Poza tym miałem wysłać chyba rok lub dwa lata temu (nie pamiętam dokładnie) tekst o technologiach Federacji (na podstawie prelekcji z TSF), ale przyznam się bez bicia, że nie skończyłem go...

Da radę dokończyć? Nie mówię, że koniecznie dziś...

Scimitar:
Niemniej dzięki za propozycję.

Nie ma za co . Pozostaje aktualna.
biter
Użytkownik
#442 - Wysłana: 29 Gru 2010 13:52:36 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Q__:
Naprawdę taki lęk budzę? )

To zależy Q_ we mnie akurat tak, ale to nie o mnie teraz chodzi.

EDIT:

Q

Propos zamkniętego przez ciebie tematu. O ile tematy na temat inwazji już były to sądzę ze można by zostawić akurat ten zmieniając jego tytuł na odnoszący się bezpośrednio do serialu. Wszak serial był punktem wyjścia założenia tematu.
Jeśli oczywiście jego założyciel wyrazi taką wolę.
Q__
Moderator
#443 - Wysłana: 29 Gru 2010 14:40:32 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
biter

biter:
To zależy Q_ we mnie akurat tak

Dość szczególny wyraz temu dajesz ;]

biter:
Propos zamkniętego przez ciebie tematu. O ile tematy na temat inwazji już były to sądzę ze można by zostawić akurat ten zmieniając jego tytuł na odnoszący się bezpośrednio do serialu. Wszak serial był punktem wyjścia założenia tematu.
Jeśli oczywiście jego założyciel wyrazi taką wolę.

Teoretycznie można, tylko będzie to wymagało ew. kompletnego przeedytowania "posta założycielskiego", więc nie wiem czy to ma sens. Zresztą jest to sprawa między założycielem, a moderacją, więc nie musisz się do wszystkiego mieszać.
biter
Użytkownik
#444 - Wysłana: 29 Gru 2010 14:54:51
Odpowiedz 
Q__:
Dość szczególny wyraz temu dajesz ;]

to się podobno nazywa obroną przez atak.

Q__:
Zresztą jest to sprawa między założycielem, a moderacją, więc nie musisz się do wszystkiego mieszać.

Ale ja tylko zasugerowałem. I ty się dziwisz, że można się ciebie bać.
mozg_kl2
Użytkownik
#445 - Wysłana: 29 Gru 2010 17:04:30
Odpowiedz 
Scimitar:
Adminem mimo wszystko nie chciał bym zostawać bo, póki co, mam dość ograniczony dostęp do internetu. Niemniej dzięki za propozycję.

U mnie jest podobnie jak u Scimitara. Dodatkowo poza problemem z netem mam problem z czasem.

biter:
zapytać czy mogę kiedyś wykorzystać ten tekst do własnych celów (nie koniecznie forumowych) bo jest szczerze genialny.

Nie krepuj się Albercik;)

Q__:
Bo "punkt drugi" mi to umożliwia, tn o zwracaniu uwagi na reakcje współforumowiczów. Inna rzecz, że osoby na które kierujesz ostrze swej krytyki też pod ten punkt mogłyby podpaść.

Dobrze, że to zauważasz.

Q__:
Naprawdę taki lęk budzę?

Lęk nie. Raczej jesteś nie obliczalny. Do tego Twój styl moderacji może bydzicszereg zastrzerzeń. Często podejmujesz decyzje, których przesłanki nie są do końca jasne. Najlepszym tego przykładem jest zamknięcie mojego tematu ale o tym za chwilę. Metaforycznie, odwołując się do analogii zaproponowanej prze IDIC przypominasz czasem małpe z bombą atmowa, która nie wiadomo kiedy, kogo i gdzie uderzy. Choć kogo to mozna przewidzieć.

Q__:
Da radę dokończyć? Nie mówię, że koniecznie dziś...

Mogę pomoc jeśli trzeba?

Przejde teraz to wątku założonego tematu to decyzja o jego zamknięciu jest wyjątkowo nie jasna. Argument o tym, że temat jest zdublowany nie przemawia do mnie. Dlaczego? Otóż przytocze to pewien przykład. Ostatnio na forum przewinął się temat dotyczący chronologii w star treku. http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=3043. jak napisałem w tym temacie w swoim poście http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=3043#msg209851 temat do dubel. W odpowiedzi od Moderatorów reprezentowych przez Jurgena usyszałem "żeby to jeden" i dyskusja potoczyłą się dalej. Temat zamkniety nie został. Pytam gdzie byłeś wtedy Q? Co ciekawe w poprzednim temat dotyczącym tego samego stwierdziłeś "Podobne topiki były zakładane już parę razy, wystarczyło poszukać ." jednak tematu też nie zamknąłeś http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=2948#msg201022. Co ciekawe między moim postem zakłądającym ten temat a poprzednim go dotyczącym, do których mnie odesłałeś mineło 3 lata. Między nowymi tematami dotyczącymi chronologi nie mineło zaledwie kilka miesięcy. Przejrzystość w podejmowaniu decyzji nie jest Twoją mocną stroną. Szczególnie, że na powyższym przykładzie starałęm się dowieść, iż nie ma żadnych merytorycznych przesłanek do podjętych przez Ciebie działań poza uprzedzeniem do mnie. Jak to u mnie mówią, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Eviva
Użytkownik
#446 - Wysłana: 29 Gru 2010 17:26:14 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
biter

Spokojnie, bracie, już nie mereszaj. Nie ma sensu wprowadzać chaos z powodu gościa, który wybrał sobie "najsłabsze ogniwa" i z premedytacją próbuje doprowadzić do tego, by wybuchły. Dość tu było wojen, nieporozumień, kłótni i przypadków pokazywania sobie języków. Lepiej po prostu ignorować podżegaczy - gdybym w swoim czasie skorzystała z tej rady, zaoszczędziłabym i sobie, i innym sporo nerwów.

W związku z powyższym mam tez do ciebie pewną prośbę. Wiesz, że bardzo Cię lubię i niemożliwie wprost szanuję, ale daj Ty sobie spokój z pouczaniem innych, zgoda? Nie chodzi o to, że nie masz racji, a o to, że jesteś w tym, jakby to tu rzec, tak akurat wiarygodny, jak ja byłabym w roli moderatora tego forum. Wyobrażasz to sobie? "Eviva-moderator! Toż ludziska pękli by chyba ze śmiechu i nikt nie wziął by tego na serio!
Oboje jesteśmy tu teraz niczym kłusownicy przemienieni w gajowych i trzeba się z tym pogodzić.
Jurgen
Moderator
#447 - Wysłana: 29 Gru 2010 18:07:12
Odpowiedz 
mozg_kl2:
W odpowiedzi od Moderatorów reprezentowych przez Jurgena usyszałem "żeby to jeden" i dyskusja potoczyłą się dalej. Temat zamkniety nie został.

Ja od razu wyjaśniam, że:
a) nie napisałem "żeby to jeden" tylko "żeby tylko dubel", a różnice jest istotna. "Żeby tylko jeden" spokojnie odnosić się może do tego tematu, jak i do każdego innego, co oznaczałoby że dublowanie tematów to norma. Natomiast jeżeli w danym temacie piszę "żeby tylko dubel", to raczej dotyczy tylko tego tematu i tego, że był on już zakładany wielokrotnie (częściej niż dwa razy). Zaś co do meritum, to zazwyczaj tematy te zakładają ludzie, którzy właśnie weszli na forum i zarejestrowali się i nie mają pojęcia jak się tu poruszać. Takie tematy najczęściej nie były zamykane.

TSan

TSan:
Chciałabym się bronić, ale bronią się tylko winni...

Prosiłbym o niewypisywanie podobnych bzdur (celowo używam tego słowa). Prawem każdego, komu się coś zarzuca jest obrona swojego stanowiska, a pozbawienie tego prawa jest nadużyciem większym jeszcze niż wyciąganie negatywnych konsekwencji z braków tłumaczenia. Chce podkreślić, że gdyby sąd w uzasadnieniu napisał coś takiego, to wyrok takizostałby z miejsca uchylony bądź zmieniony (w zalezności od porcedury i konkretnej sytuacji), natomiast sędzie, który by się tego dopuścił powinien miec dyscyplinarkę i skończyć swoją karierę.
Q__
Moderator
#448 - Wysłana: 29 Gru 2010 18:10:22 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Często podejmujesz decyzje, których przesłanki nie są do końca jasne. Najlepszym tego przykładem jest zamknięcie mojego tematu ale o tym za chwilę.

waterhouse i elbereth zwykle bezlitośnie zamykali duble. Więc jest to raczej norma, i dodatkowych przesłanek tu nie trzeba.

Być może ostatnio bywaliśmy łagodniejsi, ale sam prosiłeś o powrót do starych czasów. Prawda?

mozg_kl2:
przypominasz czasem małpe z bombą atmowa, która nie wiadomo kiedy, kogo i gdzie uderzy. Choć kogo to mozna przewidzieć.

No comments. (Choć taka teza prosiłaby się o argumenty.)

mozg_kl2:
Pytam gdzie byłeś wtedy Q?

Trudno powiedzieć, nie prowadzę notesów ze ścisłym planem dnia.

mozg_kl2:
Szczególnie, że na powyższym przykładzie starałęm się dowieść, iż nie ma żadnych merytorycznych przesłanek do podjętych przez Ciebie działań poza uprzedzeniem do mnie.

Powiedzmy tak... Wszelka moderacja łatwiej przymyka oko na drobne przewiny spokojnych userów, niż tych, którzy za szczyt ambicji biorą sobie być w centrum uwagi (i to raczej nie ze względu na doskonałą jakość swoich merytorycznych postów). Prześledź "złote lata" waterhouse'a i elbereth'a i zauważysz to samo.

Póki co sam wepchnąłeś się do szufladki z napisem "forumowy rozrabiaka" (by nie rzec w lubianym przez Ciebie metaforycznym stylu "wrzód na d*** moderacji"), tak samo jak ci, z którymi usiłujesz wojować. Nie dziw się więc, że moderacja nie jest dla Ciebie wyrozumiała.
biter
Użytkownik
#449 - Wysłana: 29 Gru 2010 18:26:24
Odpowiedz 
Eviva

Dopsz.

Kończę OT.
Jurgen
Moderator
#450 - Wysłana: 29 Gru 2010 18:45:22
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Metaforycznie, odwołując się do analogii zaproponowanej prze IDIC przypominasz czasem małpe z bombą atmowa, która nie wiadomo kiedy, kogo i gdzie uderzy.

Już - bardziej abstrakcyjne, bo nie wskazywało konkretnych osób - porównanie IDIC było trochę nie na miejscu, ale twoje jest niesmaczne.

Wszyscy

W ogóle ta dyskusja zaczyna przypominac przepychankę, a nie próbe przekonania kogoś do swoich racji, o rozmowie już nie wspominając. Jeżeli więc ktoś z nostalgią wspomina "stare czasy" niech sie może nad tym zastanowi zanim napisze kolejnego posta.

PS Proszę nie traktować mojej wypowiedzi jako wypowiedzi moderatora, jest to tylko i wyłącznie moja opinia jako użytkownika (zniesmaczonego).
 Strona:  ««  1  2  ...  13  14  15  16  17  ...  30  31  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co dalej z USS Phoenix?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!