USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co dalej z USS Phoenix?
 Strona:  ««  1  2  ...  12  13  14  15  16  ...  30  31  »» 
Autor Wiadomość
Eviva
Użytkownik
#391 - Wysłana: 24 Gru 2010 07:30:14
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Co do wiedzy i mądrości postów to nie skreśl mnie na starcie szczególnie, że potrafie napisać więcej niż I love Spock, news o shatnerze jedzącym kanapke z szynka czy rasistowskie wyzwiska.

Udowodnij to więc. Ja też mogę stwierdzić, że umiem napisać podręcznik mechaniki kwantowej, ale póki tego nie zrobię, nikt mi nie uwierzy. Tak samo ja pozwalam sobie nie wierzyć, że umiesz pisać coś więcej ponad powtarzanie po innych lub płaskie złośliwości
A co do Delty, to nie taki komplement, skoro przypisałam Ci jedynie jego wady, a żadnej z jego zalet.
Q__
Moderator
#392 - Wysłana: 24 Gru 2010 10:21:39 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
potrafie napisać więcej niż I love Spock, news o shatnerze jedzącym kanapke z szynka czy rasistowskie wyzwiska.

Prove it.

mozg_kl2:
Brakło CI argumentów na merytorycznego posta to rozmywasz temat i grozisz mi wykorzystaniem swoich uprawnien moderatorskich.

Primo: nic mi nie brakło. Secundo: były już głosy domagające się bana dla Ciebie, za sam styl dyskusji. Nie musisz być mi szczególnie wdzięczny (ba, wcale nie musisz być wdzięczny), że ich nie wysłuchałem, ale pamiętaj o tym zanim mi cokolwiek zarzucisz. Tertio: nic mi do merytoryki tego co mówisz (no w pewnych granicach), ale proszę byś mówił to w sposób kulturalny. Quatro: gdy już publicznie przyznałem, że Twój projekt byłby lepszy i szkoda, że czas nie pozwolił na dokonanie zmiany (czyli na zdrowy rozum wygrałeś tamten spór ze mną!), dalsza dyskusja z Twojej strony przeszła w niemerytoryczne, personalne czepiactwo, na granicy insynuowania - czyli dokłanie to, za co wyleciał stąd spider.

mozg_kl2:
Tobie też to polecam bo jestes mistrzem w odwracaniu kota ogonem.

Wynik posiadania sporej ilości kotów .

biter

Może się i zgadzam ze sporą częścią Twoich wywodów. Ale to, że akurat Ty stroisz się w szatki forumowego obrońcy przyzwoitości, słabo trafia do mojego poczucia smaku, za to bardzo do mojego poczucia humoru.
biter
Użytkownik
#393 - Wysłana: 24 Gru 2010 10:27:41
Odpowiedz 
Q__:
Ale to, że akurat Ty stroisz się w szatki forumowego obrońcy przyzwoitości, słabo trafia do mojego poczucia smaku, za to bardzo do mojego poczucia humoru.

Cieszę się, że humor Ci przynajmniej poprawiłem Zwyczajnie czasami i ja już zdzierżyć nie mogę.
Eviva
Użytkownik
#394 - Wysłana: 24 Gru 2010 10:47:58
Odpowiedz 
biter

Ale swoja drogą Q_ ma rację - Ty i ja nie bardzo możemy tu pozować na Strażników Moralnosci
Seybr
Użytkownik
#395 - Wysłana: 24 Gru 2010 11:08:48
Odpowiedz 
Widzę że nie zły burdel zrobił się na forum.
Q__
Moderator
#396 - Wysłana: 24 Gru 2010 11:40:15
Odpowiedz 
Seybr

Pomijając sprawę słownictwa: burdel to przynajmniej dochodowy interes, czego o forum Phoenixa powiedzieć nie można...
Eviva
Użytkownik
#397 - Wysłana: 24 Gru 2010 11:50:42
Odpowiedz 
Q__
Seybr

Poza tym przypominam, że w przybytku, o którym mowa, musi panować porządek...
TSan
Użytkownik
#398 - Wysłana: 24 Gru 2010 14:02:58
Odpowiedz 
Eviva

Pozwolisz, że zacytuje Twój fanfik: "(...)tam nawet Oriońskie dziwki chodzą jak w zegarku!".
mozg_kl2
Użytkownik
#399 - Wysłana: 24 Gru 2010 14:52:35
Odpowiedz 
Eviva:
biter

Ale swoja drogą Q_ ma rację - Ty i ja nie bardzo możemy tu pozować na Strażników Moralnosci

Tu się musze zgodzić.

Eviva:
A co do Delty, to nie taki komplement, skoro przypisałam Ci jedynie jego wady

Wszystko zależy od punktu widzenia.

[quote=Q__]mozg_kl2

mozg_kl2: potrafie napisać więcej niż I love Spock, news o shatnerze jedzącym kanapke z szynka czy rasistowskie wyzwiska.
Prove it

Pamietasz nasza dyskusję na stronie głównej?

Konkludując uważam, że temat się wyczerpał. Nie ma co ciągnąc tej rozmowy bo nie potrzebnie nawarstwiają się negatywne emocje. W duchu pojednania wszystkim Wesołych Świąt.
TSan
Użytkownik
#400 - Wysłana: 24 Gru 2010 15:35:12
Odpowiedz 
mozg_kl2:
pojednania

Ty i pojednanie?
mozg_kl2
Użytkownik
#401 - Wysłana: 24 Gru 2010 15:58:21
Odpowiedz 
TSan:
mozg_kl2: pojednania
Ty i pojednanie?

A pożniej jest, że to ja szukam zwady.
Eviva
Użytkownik
#402 - Wysłana: 24 Gru 2010 17:38:41 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
ZAWIADAMIAM, ŻE JAKO OSOBA NIEKOMPETENTNA, KŁOPOTLIWA I ZWYCZAJNIE GŁUPIA USTĘPUJĘ Z FUNKCJI JUNIOR ADMINA NA RZECZ USERA (BO NIE MOGĘ NAPISAĆ "KOLEGI") , PODPISUJĄCEGO SIĘ PSEUDONIMEM mozg_kl2. JESTEM OSOBĄ ZBYT MARNĄ, ŻEBY KONKUROWAĆ Z NIM W SZCZYTNYM DZIELE UTRZYMANIA STRONY NEWSOWEJ W STANIE PRZYCIĄGAJĄCYM UWAGĘ I NIE MOGĘ DŁUŻEJ ZAGRADZAĆ MU DROGI DO ZOSTANIA NAJŚWIETNIEJSZYM NEWSEREM W HISTORII TEGO PORTALU.
biter
Użytkownik
#403 - Wysłana: 24 Gru 2010 17:52:59
Odpowiedz 
Eviva
Uderzyłaś w stół ciekawe jak się nożyce odezwą.
Q__
Moderator
#404 - Wysłana: 24 Gru 2010 18:27:40
Odpowiedz 
Eviva

No bez jajec. Dziś jest Wigilia, nie Prima Aprilis...
Eviva
Użytkownik
#405 - Wysłana: 24 Gru 2010 19:54:11
Odpowiedz 
Q__

Jak bez jajec? Skoro to taki geniusz, daję mu szansę, co w tym jajcarskiego?
TSan
Użytkownik
#406 - Wysłana: 25 Gru 2010 18:40:22
Odpowiedz 
Eviva

A skąd ja będę wiedziała co się dzieje w świecie Sci-Fi?

mozg_kl2

Po tym co rozpętałęś na forum, już nie musisz jej szukać. Znalazłeś, niestety. Wesołych Świąt życzę.
mozg_kl2
Użytkownik
#407 - Wysłana: 26 Gru 2010 13:15:11
Odpowiedz 
Eviva

Ja wiem i rozumiem, że kobiety maja wahania nastrojów dodatkowo ostatnio nie zwracałaś na siebie uwagi, więc teraz podskakujesz i tupiesz nożkami wpadając w dramatyczne tony robiąc z siebie wielką ofiarę. Odpowiem żartem z jego z kabaretów Nie jestem godzien. Oczywiście deklaracja Evivy zostanie wyegzekwowana wkońcu wiedziała co pisze.

Biter

Po co nakrecasz ją? Tak brakuje Ci igrzysk? Czy może potrzebujesz tego, żeby przybrać ornat obrońy moralności i wygłośić płomienne przemówienie?

Q

Mógłbyś jako rzekomo obiektyny, moderator powstrzymać te szaleńce wycieczki pod moim adresem?

TSan

Prawdziwy katolik, najpierw nawołuje do pokoju i pojednania, gdy wyciągam rękę to z za pazuchy wyjmuje siekierę, żeby mi ją odciąc.
TSan
Użytkownik
#408 - Wysłana: 26 Gru 2010 22:03:37
Odpowiedz 
mozg_kl2

Ty &$@%#&@! Jak śmiesz wyzywać mnie, Evivę i bitera, a potem uciekać się do Q__ w ramach "sprawiedliwości"!? Ty ^*#%@*@%$&*& z &$*&@%&*$@%!!!!!!!

Q__ i Jurgen

Możecie mi dać bana, już dawno powinien mu ktoś nakopać do tego przerośniętego, głupkowatego, złośliwego i &*@$ EGO!! Dziękuję, skończyłam.
Arek
Użytkownik
#409 - Wysłana: 26 Gru 2010 22:51:35 - Edytowany przez: Arek
Odpowiedz 
Co tu się dzieje?
Czy wyście powariowali???

TSan
Eviva
Drogie Panie, spokojniej. Złość piękności szkodzi :E

mozg_kl2
Stojąc neutralnie z boku muszę przyznać, że na niezłego hipokrytę wyszedłeś. Bez obrazy oczywiście. Ja rozumiem że nie zamierzenie, ale jednak. I jakby ci to powiedzieć, choćby nie wiem jak mądre i trafne były twoje słowa, i tak nikt już nie będzie przykładał większej wagi [pod względem merytorycznym] do tego co powiesz. A szkoda, bo rzeczywiście wypowiadasz się merytorycznie.

TSan
mozg_kl2
Eviva
biter
Proponuję by na jakieś 2/3 dni podpisali rozejm. Ochłońcie, i wtedy możecie wrócić do waszej jakże miłej i słodkiej konwersacji. A co do banów, to żadne z was na nie nie zasłużyło [jeszcze...]

Powtarzam, stoję neutralnie na boku i nie opowiadam się za żadną ze stron [przynajmniej oficjalnie][to tak za nim ktoś powie że jestem stronniczy:D]
IDIC
Użytkownik
#410 - Wysłana: 26 Gru 2010 23:15:15
Odpowiedz 
Q__, Jurgen
jakaś moderatorska reakcja chyba faktycznie by się przydała
nagonka na nowego Usera (mozg_kl2) zaczyna przybierać na sile w sposób chyba jednak nie do końca uzasadniony, jeśli weźmie się pod uwagę treść - a w moim odczuciu - również i formę jego wypowiedzi
ostatecznie User ten:
a) nie flooduje
b) w wątkach "merytorycznych" wypowiada się "merytorycznie"
c) nie głosi pochwały rasizmu, faszyzmu, nietoleracji religijnej, dyskryminacji takiej czy innej orientacji seksualnej, etc.
d) nie używa wyrażeń powszechnie uznanych za niecenzuralne/wulgarne (ani nawet nie sygnalizuje, że miałby ochotę ich użyć)
e) nie kieruje pod adresem innych użytkowników Forum wypowiedzi, które mogłyby zostać uznane za naruszające czyjąś godność osobistą (wyłączając może sytuacje polegające na tym, że ktoś faktycznie ma się czego wstydzić i jego godność osobistą narusza tzw. "prawda walnięta prosto między oczy"; to jednakowoż - jako wyłączny problem osoby mającej powody do wstydu - nie powinno być traktowane jako argument przeciwko "walącemu prawdę")

Fakt: ton wypowiedzi w/w Usera nie świadczy o tym, że jest on "potulnym barankiem", ale - o ile mozg_kl2 nie popełnia przewinień , o których mowa w p-ktach a) - e) - to ton ten można chyba zaakceptować, ewentualnie w spokojny i wyważony sposób zmitygować .

Nota bene: niektóre wypowiedzi w tym wątku przywodzą mi na myśl pewien zapewne wszystkim dobrze znany eksperyment ilustrujący mechanizm tworzenia się kultury organizacyjnej (małpy, które kompletnie nie rozumiały o co chodzi, biły najmocniej )
Jurgen
Moderator
#411 - Wysłana: 27 Gru 2010 08:33:20
Odpowiedz 
IDIC

Ja - jako użytkownik Jurgen - poproszę Was wszystkich o odpuszczenie sobie niepotrzebnej kłótni i spokój.

Natomiast jako moderator napiszę, że - niestety - mamy (my - użytkownicy, a nie my - moderatorzy) taką sytuację na własne życzenie i w związku z tym nie bardzo widzę, jak tę sytuację rozwiązać. Zdaję sobie sprawę, że moja wypowiedź jest enigmatyczna i pewnie nie bardzo zrozumiała, ale nie chcę pisac czegoś konkretnego, zanim nie zastanowię się, jak to napisać, żeby wyrazić to, o co mi dokładnie chodzi.
biter
Użytkownik
#412 - Wysłana: 27 Gru 2010 10:40:54
Odpowiedz 
Jurgen:
mamy (my - użytkownicy, a nie my - moderatorzy) taką sytuację na własne życzenie i w związku z tym nie bardzo widzę, jak tę sytuację rozwiązać.

Zbanować całe forum?
Ok ok to był żart nie sugestia.
TSan
Użytkownik
#413 - Wysłana: 27 Gru 2010 10:49:44
Odpowiedz 
Arek
Jurgen
IDIC

Rozejm? Przecież to nie mu zaczeliśmy.
Jurgen
Moderator
#414 - Wysłana: 27 Gru 2010 11:18:03
Odpowiedz 
TSan

No to jak nie zaczeliście, to trzeba "oddać" temu, kto zaczął. Nie bądźcie śmieszni jak dzieci z przedszkola, góra z podstawówki.
TSan
Użytkownik
#415 - Wysłana: 27 Gru 2010 11:26:29
Odpowiedz 
Jurgen

Ja za rozejmem jestem jak najbardziej "za", ale co do pozostałych stron mam wątpliwości. IDIC ma rację, jednak chamstwa w wypowiedziach mozg_kl2 nie da się nie da się nie zauważyć...
Jurgen
Moderator
#416 - Wysłana: 27 Gru 2010 11:38:39
Odpowiedz 
TSan

Nie oceniając wypowiedzi użytkownika mozg_kl2, zauważę, że wypowiedź IDIC szła chyba jednak z zupełnie innym kierunku:

IDIC:
nagonka na nowego Usera (mozg_kl2) zaczyna przybierać na sile w sposób chyba jednak nie do końca uzasadniony

IDIC:
ton wypowiedzi w/w Usera nie świadczy o tym, że jest on "potulnym barankiem", ale - o ile mozg_kl2 nie popełnia przewinień , o których mowa w p-ktach a) - e) - to ton ten można chyba zaakceptować, ewentualnie w spokojny i wyważony sposób zmitygować

Q__
Moderator
#417 - Wysłana: 27 Gru 2010 12:35:30 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Jurgen

Zmieniając nieco temat, informuję z przyjemnością, że Pan Nasz Kai Nierychliwy dodał Cię w końcu do stopki redakcyjnej Phoenixa:
http://www.startrek.pl/modules.php?op=modload&name =Feedback&file=index

Wprawne oko zauważy też, że postanowiliśmy z Panem Naszym Kai'em wręczyć kolejną nominację na junior admina. Otrzymuje ją - przez wzgląd na liczne wysłane nam recenzje - Picard. Mamy świadomość, że jest to nominacja dość kontrowersyjna, jednak taki wkład pracy zasługuje na docenienie.

Picard

Póki co trafiłeś do stopki. Uprawnienia administracyjne otrzymasz w niedługim (wg skal czasowych Pana Naszego ) terminie. Zapraszam Cię wtedy na GG, wyjaśnię Ci jak z nich korzystać.

Gratulacje Panie Adminie. Nie przynieś nam (więcej ) wstydu.

ps. "dymisji" Evivy nie rozważaliśmy
Poklok
Użytkownik
#418 - Wysłana: 27 Gru 2010 14:16:47
Odpowiedz 
Picard

Gratulacje.
Scimitar
Użytkownik
#419 - Wysłana: 27 Gru 2010 15:09:43 - Edytowany przez: Scimitar
Odpowiedz 
Heh, dawno mnie tu nie było, ale przyznam się szczerze, że rozwój wydarzeń w tym wątku śledzę już od pewnego czasu i muszę przyznać, że IDIC (w poście http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=1&topic=1917&page=13#msg210006) bardzo sensownie ujęła problem - nagonka na użytkownika mozg_kl2 jest jak na mój gust próbą rozpaczliwej obrony ze strony zainteresowanych osób. Zresztą z wieloma fragmentami Jego wypowiedzi muszę się (może i nawet w sposób niechętny) zgodzić. Pewne osoby w mojej opinii od dawna zasłużyły przynajmniej na odrobinę krytyki choćby za smród narobiony w kwestii strzelenia wielkiego focha przy przeprowadzce, a potem powrocie z USS Independence, zresztą od tego czasu działo się już tylko gorzej w moim odczuciu - zabrakło ciekawych tematów do dyskusji, pewnych userów, a w zamian nic wartościowego się nie pojawiło...
W ogóle póki co ten serwis mógłby równie dobrze znajdować się po adresem www.żal_d***_ściska.pl i tyle.
TSan
Użytkownik
#420 - Wysłana: 27 Gru 2010 15:19:06
Odpowiedz 
Scimitar
Seybr

Cóż, jeśli uważacie, że forum schodzi na psy, przypominam, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, jest także bardzo inteligenty i posiada wyostrzone zmysły.
 Strona:  ««  1  2  ...  12  13  14  15  16  ...  30  31  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co dalej z USS Phoenix?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!