USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co dalej z USS Phoenix?
 Strona:  ««  1  2  ...  11  12  13  14  15  ...  30  31  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#361 - Wysłana: 20 Gru 2010 19:40:52
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Wersja któa proponowałem wyglądałałby znacznie lepiej.

Nie przeczę.

(Ale zwijać się nie planujemy.)
mozg_kl2
Użytkownik
#362 - Wysłana: 21 Gru 2010 11:29:12
Odpowiedz 
Q__:
mozg_kl2

mozg_kl2: Wersja któa proponowałem wyglądałałby znacznie lepiej.
Nie przeczę.

Zatem gdzie lezy problemy, żeby owej zmiany dokonać?

Q__:
(Ale zwijać się nie planujemy.)

To dobrze
Q__
Moderator
#363 - Wysłana: 21 Gru 2010 11:37:19
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Zatem gdzie lezy problemy, żeby owej zmiany dokonać?

Czas.
mozg_kl2
Użytkownik
#364 - Wysłana: 21 Gru 2010 12:13:06
Odpowiedz 
Q__:
mozg_kl2

mozg_kl2: Zatem gdzie lezy problemy, żeby owej zmiany dokonać?
Czas.

Mógłbyś rozwinąć tą jakże długą myśl?;)
The_D
Użytkownik
#365 - Wysłana: 21 Gru 2010 12:36:10
Odpowiedz 
Zapewne Piotr kończy już składanie PathFindera i nie ma czasu przerabiać strony z reklamą Phoeniksa
mozg_kl2
Użytkownik
#366 - Wysłana: 22 Gru 2010 20:57:49
Odpowiedz 
The_D:
Zapewne Piotr kończy już składanie PathFindera i nie ma czasu przerabiać strony z reklamą Phoeniksa

Widze, że wszechwładny Q oprócz enigmatycznego czas nie napisał nic wiecej. Skoro Piotr kończy skłądanie Patha to znaczy, że jeszcze nie skończył prawda? Gazetka wychodzi w pdf więc podmiana jednej grafiki to nie jest wielka filozofia szczególnie, że sama gazeta nie ma jakiegoś deadline i jest wydawana regularnie. Jak to mowią dla chcącego nic trudnego.
Q__
Moderator
#367 - Wysłana: 22 Gru 2010 21:29:47
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Jak to mowią dla chcącego nic trudnego.

Zatem zawstydź mnie jak słynny TurboDymoMan zawstydza wszystkich i zrób najwspanialszą reklamę Phoenixa, a potem dokończ składania "Patha" za Piotra .

Wtedy uznam Twoja krytykę za konstruktywną, ba - zyskasz moją dźwięczność (czy jakoś tak) .
Eviva
Użytkownik
#368 - Wysłana: 22 Gru 2010 21:35:39
Odpowiedz 
Q__:
zrób najwspanialszą reklamę Phoenixa, a potem dokończ składania "Patha" za Piotra

Zaraz, czy to nie ja oberwałam komentarzem "Jak zupa w restauracji nie smakuje to ugotuj lepszą, tak?", gdy użyłam podobnego argumentu w komentatorium do newsów? Prawda, że nie od Ciebie, tylko od zdrajcy Picarda, ale zawsze.
TSan
Użytkownik
#369 - Wysłana: 22 Gru 2010 22:22:56
Odpowiedz 
WSZYSCY

Ludzie! Co się z wami dzieje? Idą święta, a wy na siebie warczycie jakby was psami poszczuli. Dziwne, że wogle na siebie warczycie. Jakieś ameby złości zaraziły forum? Może przybyły na statku „mózg_kl2” lub :”MarcinK”. Nic nie sugeruję, żeby nie było!
APELUJE DO WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW: NA CZAS ŚWIĄT PROPONUJE ZAPRZESTANIE KOUNSTRUKTYWNEJ LUB NIEKONSTRUKTYWNEJ KRYTYKI. JESTEM TAKŻE ZA ZAWIESZENIEM DZIAŁALNOŚCI TROLLINGU I BANOWANIA/KARANIA/OSTRZEGANIA (NAWET BARDZO POTRZEBNEJ).
The_D
Użytkownik
#370 - Wysłana: 22 Gru 2010 23:27:15
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Gazetka wychodzi w pdf więc podmiana jednej grafiki to nie jest wielka filozofia szczególnie, że sama gazeta nie ma jakiegoś deadline i jest wydawana regularnie. Jak to mowią dla chcącego nic trudnego.

Niby tak, ale... O ile pamietam Pathfinder miał wychodzić jako kwartalnik, ale już w krótkim czasie okazało się, że nie uda się utrzymać stałego cyklu wydawniczego. Wiadomo, że gdy wszystko dzieje się niekomercyjnie i w wolnym czasie opóźnienia, poganianie itd. to chleb powszedni. W zasadzie nigdy nie pisałem nic do Pathfindera, ale zdaję sobie sprawę, że żeby jakikolwiek numer kiedykolwiek wyszedł trzeba sobie jakieś deadline'y wyznaczać i starać się ich trzymać. Nie wiem też czy jest jeszcze sens zawracać głowę Piotrowi, skoro stara grafika wcale taka najgorsza nie jest.
biter
Użytkownik
#371 - Wysłana: 23 Gru 2010 07:16:42
Odpowiedz 
TSan:
Ludzie! Co się z wami dzieje? Idą święta, a wy na siebie warczycie jakby was psami poszczuli. Dziwne, że wogle na siebie warczycie. Jakieś ameby złości zaraziły forum?

U mnie to normalne. Nie lubie świąt, zawsze trzeba spotkać się z całą tą swoją rodziną, udawać że się wszystkich lubi, słuchać jak ci w żywe oczy kłamią łamiąc się opłatkiem. Samemu im nakłamać. Potem "coś fałszywie odśpiewać" nażreć się jak świnia i chorować do nowego roku.
Dziękuję ja wysiadam.
Eviva
Użytkownik
#372 - Wysłana: 23 Gru 2010 08:20:53
Odpowiedz 
biter

Nie przesadzasz czasem? Inne sprawy, rozumiem, ale juz ile zjesz, to zależy od Ciebie. Nikt Cie na siłę nie nakarmi, jak tuczoną gęś.
biter
Użytkownik
#373 - Wysłana: 23 Gru 2010 08:53:40
Odpowiedz 
Eviva:
ale juz ile zjesz, to zależy od Ciebie. Nikt Cie na siłę nie nakarmi, jak tuczoną gęś.

Oj jedne święta i byś zmieniła zdanie, ale to topic bez OffTopu więc lepiej nie ciągnąc tego wątku.
mozg_kl2
Użytkownik
#374 - Wysłana: 23 Gru 2010 10:14:18
Odpowiedz 
Q__:
mozg_kl2

mozg_kl2: Jak to mowią dla chcącego nic trudnego.
Zatem zawstydź mnie jak słynny TurboDymoMan zawstydza wszystkich i zrób najwspanialszą reklamę Phoenixa, a potem dokończ składania "Patha" za Piotra .

Wtedy uznam Twoja krytykę za konstruktywną, ba - zyskasz moją dźwięczność (czy jakoś tak) .

Wczoraj widząc Twoja wiadomość wstrzymałęm się z odpowiedzą jednak wróce do tematu. Niestety ale musze się zgodzić z Eviva i odrazu stosując tą analogie spytać Cie jakim prawem krytukujesz twórców Star Treka skoro żadnego nie nakreciłes? Przykro mi to stwierdzić Q ale Twój post to dno i 10 metrów mułu.

Eviva:
zdrajcy Picarda

Była swego czasu pewna grupa użytkowników, która zabrała swoje zabawki i założyła pewna stronę. Potem jak tej stronie się nie wiodło to po cichu wrociła na forum. Myśle, że oni wyczerpują znamiona zdrajców bardziej niż Picard.

TSan:
Może przybyły na statku „mózg_kl2” lub :”MarcinK”.

O ile mi wiadomo a są na to stosowne dokumenty ze szpitala pojawiłęm się na świetem w ten sam sposób co wszyscy czyli przez poród. Zaprzeczam wszelkim doniesieniom, żebym pochodził z Kryptona czy Melmac.

The_D:
mozg_kl2: Gazetka wychodzi w pdf więc podmiana jednej grafiki to nie jest wielka filozofia szczególnie, że sama gazeta nie ma jakiegoś deadline i jest wydawana regularnie. Jak to mowią dla chcącego nic trudnego.
Niby tak, ale... O ile pamietam Pathfinder miał wychodzić jako kwartalnik, ale już w krótkim czasie okazało się, że nie uda się utrzymać stałego cyklu wydawniczego. Wiadomo, że gdy wszystko dzieje się niekomercyjnie i w wolnym czasie opóźnienia, poganianie itd. to chleb powszedni. W zasadzie nigdy nie pisałem nic do Pathfindera, ale zdaję sobie sprawę, że żeby jakikolwiek numer kiedykolwiek wyszedł trzeba sobie jakieś deadline'y wyznaczać i starać się ich trzymać. Nie wiem też czy jest jeszcze sens zawracać głowę Piotrowi, skoro stara grafika wcale taka najgorsza nie jest.

Dzięki The D przywróciłem mi wiare w ludzi i merytoryczną odpowiedz na którą nie stać przedstawiciele tej społeczności. Odkąd sięgam pamięcia Path wychodził jak wyszedł. Według mnie stara grafika jest beznadziejna i wygląda jak klepsydra zrobiona w Paincie. Skoro Q pytał o opinie i mu ją przedstawiłęm zgodził się ze mną po czym stwierdził, że zmiany nie dokona bo śnieg(znaczy czas) to pojawiają się dwa pytania. Dlaczego nie dał więcej czasu użytkownikom na wypowiedzenie się w kwestii reklamy skoro znał deadline? Bo wygląda to jakby nie chciał jej dokonać z góry z przyczyn ambicjonalnych.
TSan
Użytkownik
#375 - Wysłana: 23 Gru 2010 11:08:20
Odpowiedz 
Jeśli na forum ma panować taka atmosfera, ja wysiadam. Do zobaczenia w 2011 roku. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo Trekowych prezentow życzę.
fluor
Użytkownik
#376 - Wysłana: 23 Gru 2010 11:20:06 - Edytowany przez: fluor
Odpowiedz 
Szanowni,

Numer Pathfindera poświęcony TrekSferze to z założenia wydanie nieregularne, wtrącę się do dyskusji jako jeden z redaktorów tego numeru.

By oddać sprawiedliwość przypomnę, że na forum pojawiła się stosowna prośba - pobieżna lektura posta wykaże, że deadline na dostarczenie materiałów był tam precyzyjnie określony i jawny dla wszystkich.

Zapraszam serdecznie do lektury wzmiankowanego numeru - można go pobrać bezpłatnie na stronie projektu Pathfinder.
Q__
Moderator
#377 - Wysłana: 23 Gru 2010 11:49:20 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Powiem tak... Rozumiem Twoją szczerą troskę o Phoenixa, nie chcę też być sędzią w swojej sprawie, dlatego tym razem obędzie się bez konsekwencji.

Zamiast krytyki z boku chciałbym Ci jednak zaproponować rolę konstruktywniejszą - rozkręć parę interesujących, merytorycznych, dyskusji w starym stylu (albo ożyw którąś z niby zakończonych, nowymi, celnymi, argumentami), spróbuj napisać dla nas jakiś tekst na main site - zamieścimy parę i masz szansę awansować na junior admina (teksty do "Pathfindera" też mile widziane, nawiasem mówiąc). Wtedy i Twoją krytykę będę brał sobie znacznie bardziej do serca.

Rozumiem, że chciałbyś by Phoenix był wielki i wspaniały, więc może pomóż mu się takim stać?

Odniosę się tylko jeszcze do tego:
mozg_kl2:
odrazu stosując tą analogie spytać Cie jakim prawem krytukujesz twórców Star Treka skoro żadnego nie nakreciłes?

Widzisz, za oglądanie Star Treka płacę (bilety kinowe, abonament TV jako opłata za ogladanie seriali, gotówka wydana na zakup książek, gadgetów, ba nawet gum do żucia ST), to mam prawo wymagać/narzekać. Czy Ty płacisz za korzystanie z Phoenixa?

fluor

fluor:
By oddać sprawiedliwość przypomnę, że na forum pojawiła się stosowna prośba - pobieżna lektura posta wykaże, że deadline na dostarczenie materiałów był tam precyzyjnie określony i jawny dla wszystkich.

I dodam, że skoro nikt nie zaproponował nic lepszego, musiałem na szybko "wymodzić" co wymodziłem. Dodam też, by mozg_kl2 miał jasny obraz sytuacji, że - wobec braku odzewu Forumowiczów - zamówiłem czas jakiś temu naszą reklamę u kogoś kto - koniec końców - nie raczył udzielić odpowiedzi czy ją wykonał (acz nawet go w tym rozumiem, czyni wrażenie zapracowanego) i dłuższy czas zdawało mi się, że sprawa jest załatwiona.

Tyle jeśli chodzi o moje "względy ambicjonalne". (Nawiasem mówiac: w życiu bym nie wpadł, że to kto zrobi reklamę i jak będzie oceniona, można traktować ambicjonalnie. Człowiek uczy się całe życie...)
Eviva
Użytkownik
#378 - Wysłana: 23 Gru 2010 11:50:06
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Była swego czasu pewna grupa użytkowników, która zabrała swoje zabawki i założyła pewna stronę. Potem jak tej stronie się nie wiodło to po cichu wrociła na forum. Myśle, że oni wyczerpują znamiona zdrajców bardziej niż Picard.

To był zwrot żartobliwy i Picard dobrze wie, do czego piję. A odeszliśmy nie bez powodu. Poza tym, skoro z góry wiadomo, do kogo robisz przytyki, to wal wprost po nicku i nie udawaj taktownego.

TSan
Bez nerwów, bywało gorzej.
TSan
Użytkownik
#379 - Wysłana: 23 Gru 2010 14:33:20
Odpowiedz 
Eviva

Dziękuje za wsparcie mentalne.

mozg_kl2
biter

Zaraz was trzasnę! Przywilej wkurzania/denerwowania/zamęczania Q__ mam tylko ja (ewentualnie Eviva).
mozg_kl2
Użytkownik
#380 - Wysłana: 23 Gru 2010 15:43:20
Odpowiedz 
Q__:
mozg_kl2

Powiem tak... Rozumiem Twoją szczerą troskę o Phoenixa, nie chcę też być sędzią w swojej sprawie, dlatego tym razem obędzie się bez konsekwencji.

Dzięki o Wielki łaskawco, że nie zbanowałeś mnie za MERYTORYCZNEGO posta. Widać jak brak siły argumentów to czas użyć argumentów siły.

Q__:
Zamiast krytyki z boku chciałbym Ci jednak zaproponować rolę konstruktywniejszą - rozkręć parę interesujących, merytorycznych, dyskusji w starym stylu (albo ożyw którąś z niby zakończonych, nowymi, celnymi, argumentami), spróbuj napisać dla nas jakiś tekst na main site - zamieścimy parę i masz szansę awansować na junior admina (teksty do "Pathfindera" też mile widziane, nawiasem mówiąc). Wtedy i Twoją krytykę będę brał sobie znacznie bardziej do serca.

Rozumiem, że chciałbyś by Phoenix był wielki i wspaniały, więc może pomóż mu się takim stać?

Jeden MarcinK probował już rozkęcić pare tematów skończyło się to zaszczuciem i banem. Wole na razie się nie wychylać bo jeszcze znowu coś powiem nie po Twojej myśli i skończe na stosie. Problem z dyskusjami w starym stylu jest taki, że przeoraliśmy nie boje się użyć tego słowa, całego treka wzdłuż i w szerz klatka po klatce. Ciężko jest znaleść coś odkrywczego w temacie. Dodatkowo ludzie tworzący stary styl, zostali stad wyparci przez różne podmioty. Jednakże, chętnie coś napisze nie mogę jednak obecac, że zrobie coś na wczoraj bo wkońcu nie samym trekiem człowiek żyje. Swoją drogą Q, to zalatuję lekkim faszyzmem.

Q__:
Widzisz, za oglądanie Star Treka płacę (bilety kinowe, abonament TV jako opłata za ogladanie seriali, gotówka wydana na zakup książek, gadgetów, ba nawet gum do żucia ST), to mam prawo wymagać/narzekać. Czy Ty płacisz za korzystanie z Phoenixa?

Analogia kompletnie chybiona, ale trzymając się jej płace za dostęp do internetu.

Eviva:
nie udawaj taktownego.

Kto powiedział, że udaje. Jak to mówią, uderz w stół a nożyce się odezwą

TSan:
Przywilej wkurzania/denerwowania/zamęczania Q__ mam tylko ja (ewentualnie Eviva).

Nie wiedziałem, że są do tego sprzedawane jakieś karnety.
biter
Użytkownik
#381 - Wysłana: 23 Gru 2010 15:51:07
Odpowiedz 
Ludziowie ja was proszę. Dajmy sobie spokój z kłótniami proponuję nawet do nowego roku. Zgromadźcie w sobie całą tą żółć i najwyżej jeśli wam ona się nie ustoi to wylejecie ją pierwszego stycznia.
Naprawdę kłócimy się o pierniczki świąteczne i to w dodatku w tak nieodpowiednim do tego temacie.
TSan
Użytkownik
#382 - Wysłana: 23 Gru 2010 15:52:27
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Nie wiedziałem, że są do tego sprzedawane jakieś karnety.

Odpowiedziałabym coś stosownego do Twojej inteligencji, ale mam granice przyzwoitości.
Q__
Moderator
#383 - Wysłana: 23 Gru 2010 16:00:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Dzięki o Wielki łaskawco, że nie zbanowałeś mnie za MERYTORYCZNEGO posta. Widać jak brak siły argumentów to czas użyć argumentów siły.

Mylisz ewantualny ban z ewentualnym ostrzeżeniem, ale trudno. Nie pierwsza to Twoja pomyłka.

mozg_kl2:
Jeden MarcinK probował już rozkęcić pare tematów skończyło się to zaszczuciem i banem.

Zaszczuciem? Zdaje się, że za rozkręcanie tematów ("Yamato", "Evangelion") akurat go chwaliłem i chwalę nadal. Mam nadzieję, że jak wróci za tych parę tygodni, niejeden jeszcze temat założy. Tylko zakładając tematy dobrze jeszcze zastanowić się jaki z nich pożytek.

W końcu słynny temat o dzieleniu tusz wołowych spidera czy "Zjem was!" dinka to też nowe tematy w jakimś sensie rozkręcajace forum.

mozg_kl2:
Dodatkowo ludzie tworzący stary styl, zostali stad wyparci przez różne podmioty

To może napisz coś "w starym stylu" właśnie. Zacznij dzieło wielkiej odnowy od siebie...

TSan

Proszę nie przeginać (nawet w mojej obronie).
biter
Użytkownik
#384 - Wysłana: 23 Gru 2010 16:06:49
Odpowiedz 
Q__:
Mam nadzieję, że jak wróci za tych parę tygodni, niejeden jeszcze temat założy.

To to mamy jak w banku (jeśli wróci), pytanie tylko czy będzie je zakładał tak jak do tej pory czy może jednak jakość jego tematów wzrośnie. Może i dobrze że założył temat o Ewangelionie ale sposób w jaki to zrobił to już nie był najlepszy.
Cieszę się ze zalożył temat Konies SF bo wywiązała się tam ciekawa dyskusja obecnie ale jego poczynania w tym temacie już nie zachwycały.

Ale że zbliżają się święta niechaj będzie odpuszczone.
A na marginesie MarcinaK jeśli wróci i będzie prowadził dyskusje w krórych nie będzie potrafił podać racjonalnych argumentów a ja odpowiem na to obrazkiem:
obrazek
To zarobię bana za wyjazd osobisty?
Eviva
Użytkownik
#385 - Wysłana: 23 Gru 2010 17:18:13
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Kto powiedział, że udaje. Jak to mówią, uderz w stół a nożyce się odezwą

Gdyby Twoje wypowiedzi były nieco mądrzejsze, naprawdę zastanawiałabym się, czy nie jesteś czasem klonem nieśmiertelnego Delty. Twe ostatnie przytyki do mnie były bardzo w jego stylu - niestety, brakuje Ci jego klasy i wiedzy, bo poza tym, że był złośliwcem, umiał pisać b. inteligentnie.
Q__
Moderator
#386 - Wysłana: 23 Gru 2010 17:18:34
Odpowiedz 
biter

biter:
na marginesie MarcinaK jeśli wróci i będzie prowadził dyskusje w krórych nie będzie potrafił podać racjonalnych argumentów a ja odpowiem na to obrazkiem:
To zarobię bana za wyjazd osobisty?

Tak, bo byłoby to obraźliwe dla rozmówcy.
biter
Użytkownik
#387 - Wysłana: 23 Gru 2010 17:53:50 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Q__
Ok wolałem się upewnić niż potem niefajnie zdziwić.

Wesołych świąt Szanowni Państwo.
Eviva
Użytkownik
#388 - Wysłana: 23 Gru 2010 18:27:41
Odpowiedz 
biter

Wzajemnie dla Ciebie
mozg_kl2
Użytkownik
#389 - Wysłana: 23 Gru 2010 21:58:26
Odpowiedz 
Eviva:
mozg_kl2: Kto powiedział, że udaje. Jak to mówią, uderz w stół a nożyce się odezwą
Gdyby Twoje wypowiedzi były nieco mądrzejsze, naprawdę zastanawiałabym się, czy nie jesteś czasem klonem nieśmiertelnego Delty. Twe ostatnie przytyki do mnie były bardzo w jego stylu - niestety, brakuje Ci jego klasy i wiedzy, bo poza tym, że był złośliwcem, umiał pisać b. inteligentnie.

Dzięki za porównanie do Delty to dla mnie duży komplement. Co do wiedzy i mądrości postów to nie skreśl mnie na starcie szczególnie, że potrafie napisać więcej niż I love Spock, news o shatnerze jedzącym kanapke z szynka czy rasistowskie wyzwiska.

TSan:
mozg_kl2: Nie wiedziałem, że są do tego sprzedawane jakieś karnety.
Odpowiedziałabym coś stosownego do Twojej inteligencji, ale mam granice przyzwoitości.

Wzruszyła mnie Twoja dobroć poważnie.

Q__:
Mylisz ewantualny ban z ewentualnym ostrzeżeniem, ale trudno. Nie pierwsza to Twoja pomyłka.

Nie myle niczego z niczym. Brakło CI argumentów na merytorycznego posta to rozmywasz temat i grozisz mi wykorzystaniem swoich uprawnien moderatorskich.

Q__:
Zaszczuciem?

Otwarcie w jego tematach szydziłeś z niego i trollowałeś. Sam się do tego przyznałeś

Q__:
Zacznij dzieło wielkiej odnowy od siebie...

Niech tak się stanie. Tobie też to polecam bo jestes mistrzem w odwracaniu kota ogonem.
biter
Użytkownik
#390 - Wysłana: 23 Gru 2010 23:42:43
Odpowiedz 
mozg_kl2

Czy ty przejąłeś pałeczkę po MarcinieK czy też jesteście w stałym kontakcie.
Jak on jechał po bandzie to ty się zachowywałeś normalnie.
Jak on zniknął to ty się rozpędzasz coraz bardziej. A rzucanie takich oskarżeń na Q_ raz że jest mocnym naginaniem rzeczywistości to w dodatku przypomina rzucanie się pod pociąg. Są małe szanse z wyjścia zwycięsko z takiego starcia.

Naprawdę o co wam młodym użytkownikom chodzi. Przychodzicie i zamiast merytorycznej rozmowy wygłaszacie swoje święte tezy nie słuchając cudzej opinii albo plujecie jadem.
Nigdy nie lubiłem określenia Dzieci Onetu, Dzieci Neostrady ale z biegiem czasu dostrzegam że pewne zachowania czysto onetowe rozrastają się w sposób skandaliczny,

Naprawdę zastanów się czy chcesz tutaj być, funkcjonować w tej w zasadzie jednak fajnej społeczności czy też wszystkoch obrażać i tworzyć wrogów. To się tyczy nie tylko bezpośrednio ciebie ale ogólnie każdego nowego usera.

Rozumiał bym twoje tego typu dyskusje gdybyś był tutaj rok czy choćby pół roku, poznał osoby tutaj piszące i faktycznie coś do nich miał, ale ty jesteś tutaj ile miesiąc i już masz wyrobione zdanie o wszystkich?
 Strona:  ««  1  2  ...  11  12  13  14  15  ...  30  31  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Co dalej z USS Phoenix?

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!