USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Mężczyźni - fani star treka!!!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#151 - Wysłana: 10 Sty 2008 23:01:57
Odpowiedz 
mr homn

Ech, ta propaganda sukcesu...

No co? Jak pod tym względem (fakt, nie z własnej zasługi, a z sąsiedzkiego przymusu) górowaliśmy nad USA, to trza sie pochwalić.
Odetta
Użytkownik
#152 - Wysłana: 4 Lut 2008 22:58:08
Odpowiedz 
Mam 26 lat, jestem płci jak najbardziej żeńskiej, w fantasy i fantastyce siedziałam już wcześniej ale to TŻ zaraził mnie trekiem [chociaż wybiórczo bo VOY w całości to ja nie strawię a on się krzywił ale twardo oglądał] a to temu że dzięki niemu się w ogóle dowiedziałam że takie coś istnieje [od 10 lat nie oglądam TV w ogóle]. Istnieją rzeczy, które go fascynują a mnie wcale [i vice versa] stąd się nie zgadzam z założeniem, że oglądam treka żeby facetowi przyjemność zrobić [czasem mi się wydaje nawet że jestem bardziej treknięta niż on].
Ethno
Użytkownik
#153 - Wysłana: 4 Lut 2008 23:21:40 - Edytowany przez: Ethno
Odpowiedz 
To ty stara jesteś prawie jak Star Trek, ja mam dopiero

90x700+59-480-9
--------------------- - 31285 +5
2
Q__
Moderator
#154 - Wysłana: 5 Lut 2008 04:28:19
Odpowiedz 
Odetta

bo VOY w całości to ja nie strawię

Tak jak i ja...

Ethno

To ty stara jesteś prawie jak Star Trek

Na moim tle i tak małolata.
Odetta
Użytkownik
#155 - Wysłana: 5 Lut 2008 07:23:19
Odpowiedz 
Ale za to młodo wyglądam
Madame Picard
Moderator
#156 - Wysłana: 5 Lut 2008 10:08:43
Odpowiedz 
Ethno
To ty stara jesteś prawie jak Star Trek
"To takie stare jeszcze żyją...?" Przygotuj się na szok poznawczy: ja mam prawie 30 .
Delta
Użytkownik
#157 - Wysłana: 5 Lut 2008 10:54:47
Odpowiedz 
Madame Picard
"To takie stare jeszcze żyją...?" Przygotuj się na szok poznawczy: ja mam prawie 30 .

Dla Ethno to chyba spory wiek, bo z działania które przedstawił, a którego wynik ma być równy jego wiekowi, to ma 5 lat (chyba, że zapomniałem do reszty matematyki). Jeśli tak to musi być genialnym dzieckiem, dla którego stanowimy bandę emerytów.
Domko
Użytkownik
#158 - Wysłana: 5 Lut 2008 12:29:57
Odpowiedz 
Czyli Panie (a przynajmniej Madame Picard i Odetta) to właściwie moje rówieśniczki.
Widać Star Trek ma najwięcej fanów/fanek w przedziale 20-30 lat.
rorq
Użytkownik
#159 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:04:33
Odpowiedz 
mr homn
1. mężczyzna (w 99,9%)
2. w wieku 18-30 (rzadko starszy)
3. rasy białej

ad.1 - nie zgadzam się. Ani SF, ani ST nie jest "męskim punktem widzenia". Fakt że częściej podoba sie to facetom, ale nie w takim procencie..
ad. 2 - no to ja się nie łapię. chyba że na "rzadko"
ad. 3 - a to już kompletna byzydura. jeśli chodzi o nasz kraj raj to owszem, ale na przykład USA?

Q__
ja tam nie pamiętam ile wyrzutni ma jaki okręt poprostu oglądanie dobrych filmów science fiction sprawia mi przyjemność podobnie jak czytanie książek z tego gatunku
Przyznam się w sekrecie: ja też

Przyznam sie że i ja też.
Chyba to związane jest z wiekiem
15 lat temu miałem świra na punkcie historii wojny USA-Japonia na pacyfiku. Fioł aż taki, że do tej pory pamiętam uzbrojenie, klasy okrętów, wzory torped itp..
Gdybym mieszkał w USA i miał pełny dostęp do treka, zapewne to samo dotyczyłoby okrętów GF.
A teraz? Teraz to mi sie podobają "szpileczki", które postaci sobie wbijają w "trash talks'ach"

Q__
To tylko pokazuje jaka była w tym wzgledzie mientalność w USa gdy u nas pchano kobiety na trakory...
u nas na TRAKTORY, u nich na TREKK-TORY

Odetta
TŻ zaraził mnie trekiem
sama się zaraziła. ja tylko właczyłem i pokazałem gdzie ekran
i nie była to "forma rwania", bo już 3 lata wtedy ze sobą..

VOY w całości to ja nie strawię a on się krzywił ale twardo oglądał
Krzywiłem sie od odcinka z makrowirusami (BRRR!)
potem od 5 sezonu coraz bardziej
no ale trzeba cos dooglądac by móc o tym mówić...

czasem mi się wydaje nawet że jestem bardziej treknięta niż on
przez grzeczność nie zaprzeczę
Piski Odetty wywołują:
- Pickard
- Spot
- Data
- Odo

Madame Picard
"To takie stare jeszcze żyją...?" Przygotuj się na szok poznawczy: ja mam prawie 30
Ostatnio jedno dziewcze z zielonogórskiego ZSP stwierdziło w rozmowie ze mną, że ktoś tam to "Taki starszy pan po trzydziestce". Przez chwile sie krztusiłem, ale niczego nie zauważywszy kontynuowała wypowiedź..
witam w klubie (lub witam się z klubem) 30+

Delta
Dla Ethno to chyba spory wiek, bo z działania które przedstawił, a którego wynik ma być równy jego wiekowi, to ma 5 lat (chyba, że zapomniałem do reszty matematyki). Jeśli tak to musi być genialnym dzieckiem, dla którego stanowimy bandę emerytów.
mnie wprowadził w bład brak nawiasów. jeśli + i - to działania z priorytetowe w stosunku do / i x, to Ethno ma lat minus sporo... a jesli mnożenie jest priorytetowe w stosunku do + i - (ja już nie pamiętam, bez nawiasów jestem cienki jak tyłek węża), to jak w mordę wychodzi 5
no cóż... heil eris...

Domko
bo po tym przedziale pozostaje już tylko ST: Pokolenia?
Odetta
Użytkownik
#160 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:08:42 - Edytowany przez: Odetta
Odpowiedz 
Rorq
Piski Odetty wywołują:
- Pickard
- Spot
- Data
- Odo

Update: jeszcze Neelix ale wyłącznie jeśli mowa o kocie Brokułki
I Mr Homn
I Ro Laren
A no i jeszcze Spock
Domko
Użytkownik
#161 - Wysłana: 5 Lut 2008 13:10:59
Odpowiedz 
Najpierw mnożenie, więc wychodzi jak nic 5. Chyba najmłodszy użytkownik forum.
mr homn
Użytkownik
#162 - Wysłana: 5 Lut 2008 16:34:45
Odpowiedz 
rorq
ad.1 - nie zgadzam się. Ani SF, ani ST nie jest "męskim punktem widzenia". Fakt że częściej podoba sie to facetom, ale nie w takim procencie..
ad. 2 - no to ja się nie łapię. chyba że na "rzadko"
ad. 3 - a to już kompletna byzydura. jeśli chodzi o nasz kraj raj to owszem, ale na przykład USA?

Toż to takie założenia "do dyskusji parustronnicowej"... zawsze znajdą się wyjątki zawsze można polemizować...

rorq + Odetta

miło widzieć kolejną parę na forum

Odetta
I Mr Homn

o jak miło
Ethno
Użytkownik
#163 - Wysłana: 5 Lut 2008 19:00:25
Odpowiedz 
M.Picard

Dla Ethno to chyba spory wiek, bo z działania które przedstawił,
a którego wynik ma być równy jego wiekowi, to ma 5 lat (chyba, że zapomniałem do reszty matematyki). Jeśli tak to musi być genialnym dzieckiem, dla którego stanowimy bandę emerytów.

Tam zgubiłem 1 przed ostatnią 5 , Twoja wina bo mie rozpraszasz
rorq
Użytkownik
#164 - Wysłana: 5 Lut 2008 20:14:04
Odpowiedz 
Ethno
Tam zgubiłem 1 przed ostatnią 5 , Twoja wina bo mie rozpraszasz
15? Wesley??!! To znowu ty?!!
Ethno
Użytkownik
#165 - Wysłana: 5 Lut 2008 21:24:25
Odpowiedz 
Znowu namieszałem, no dobra '88 bo nie chce mi się już liczyć, zawsze byłem noga ze ścisłych, chcialem zaszpanować że umiem liczyć i sie nie udało
Q__
Moderator
#166 - Wysłana: 6 Lut 2008 10:44:53
Odpowiedz 
Odetta

Ale za to młodo wyglądam

Przy tym wieku nie dziwota.

Madame Picard

Przygotuj się na szok poznawczy: ja mam prawie 30

Też jesteś jeszcze małolata...

Delta

Już wiem to ten polski superbohater z Marvela.. Ten boy genius o którym pisałem...

Domko

Ale trafiaja się i starsi.

rorq

u nas na TRAKTORY, u nich na TREKK-TORY

Ale te ich bardziej mdłe były...

- Odo

A ten kisiel czemu?

Ostatnio jedno dziewcze z zielonogórskiego ZSP stwierdziło w rozmowie ze mną, że ktoś tam to "Taki starszy pan po trzydziestce". Przez chwile sie krztusiłem, ale niczego nie zauważywszy kontynuowała wypowiedź..

Ja ponoć nadal wyglądam na 30- ale tyko głądko ogolony...

Odetta

Update: jeszcze Neelix ale wyłącznie jeśli mowa o kocie Brokułki

Ulżyło mi...

mr homn

miło widzieć kolejną parę na forum

Raptem drugą bodajże...

rorq

15? Wesley??!! To znowu ty?!!

Dałbyś Wesleyowi spokój...

Ethno

Znowu namieszałem, no dobra '88 bo nie chce mi się już liczyć

No to się miescisz w wiadomym przedziale.
Odetta
Użytkownik
#167 - Wysłana: 6 Lut 2008 11:05:54 - Edytowany przez: Odetta
Odpowiedz 
Q
A ten kisiel czemu?

No raczej nie za urodę
Za duety z Quarkiem, za różne interesujące zastosowania [szklanka itd], poza tym nie mam sensownych argumentów poza tym iż niezbadane są powody kobiecych sympatii i antypatii
Q__
Moderator
#168 - Wysłana: 6 Lut 2008 11:47:20
Odpowiedz 
Odetta

No raczej nie za urodę

Wiesz, gusta są rózne...

poza tym nie mam sensownych argumentów poza tym iż niezbadane są powody kobiecych sympatii i antypatii

A, to rozumiem.
Q__
Moderator
#169 - Wysłana: 2 Wrz 2009 12:39:53
Odpowiedz 
Madame Picard
Moderator
#170 - Wysłana: 2 Wrz 2009 13:37:44 - Edytowany przez: Madame Picard
Odpowiedz 
Q__

Kolejna wiadomość z Radia Erewań *. Nie fanów, tylko twórców fanfików, i to w postaci opowiadań. To jest zresztą prawidłowość również w innych fandomach: twórcy parodii to na ogół mężczyźni, twórcy (czy raczej twórczynie) opowiadań fan fiction to niemal bez wyjątku kobiety .
(My też coś o tym wiemy, prawda? )

* Tym niemniej cieszę się bardzo, że upowszechniasz wiedzę na tematy społeczne .
Q__
Moderator
#171 - Wysłana: 2 Wrz 2009 14:17:59
Odpowiedz 
Madame Picard

Madame Picard:
Tym niemniej cieszę się bardzo, że upowszechniasz wiedzę na tematy społeczne

Tym niemniej cieszę się, że się cieszysz
Doctor_Who
Użytkownik
#172 - Wysłana: 2 Wrz 2009 14:22:46 - Edytowany przez: Doctor_Who
Odpowiedz 
Madame Picard

Madame Picard:
twórcy (czy raczej twórczynie) opowiadań fan fiction to niemal bez wyjątku kobiety

Przy czym ok 80% tych fików to zazwyczaj jakieś shippingi między postaciami i inne problemy emocjonalne bohaterów, a reszta dotyczy tego o czym dany serial/ film/ anime jest. :p

Oczywiście, są b. chlubne wyjątki...
Abigail
Użytkownik
#173 - Wysłana: 2 Wrz 2009 15:32:47
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Oczywiście, są b. chlubne wyjątki...

Jeśli znacie jakieś, to ja poproszę, najlepiej w j. angielskim, bo chcę sobie tłumaczenia poćwiczyć. Bloga Evivy znam ;)
Madame Picard
Moderator
#174 - Wysłana: 2 Wrz 2009 15:41:06
Odpowiedz 
Doctor_Who:
Przy czym ok 80% tych fików to zazwyczaj jakieś shippingi między postaciami i inne problemy emocjonalne bohaterów

To prawda, wszelkie dalsze ciągi i emocjonalne perypetie to prawie wyłącznie dzieła kobiet. Czyli wypisz wymaluj nasz "Von Braun" .
Q__
Moderator
#175 - Wysłana: 30 Sty 2010 13:00:00
Odpowiedz 

Więcej nam tego trzeba na TrekSferze. W celu przełamania tytułowego stereotypu, rzecz jasna .
Scully
Użytkownik
#176 - Wysłana: 15 Lip 2010 20:00:03
Odpowiedz 
Tak mi się rzuciło w oczy...

warlock24:
1. Jeżeli kobieta interesuje się science fiction to tylko dlatego że interesuje się tym facet, którego ona ma na oku, więc chce znaleźć z nim jakikolwiek temat do rozmów. I nie wmawiajcie mi że jest inaczej - moje wnioski zostały sprawdzone w praktyce Dlatego właśnie prawdziwymi fanami są tylko faceci
Dlatego właśnie prawdziwymi fanami są tylko faceci

Ja nie miałam wyjścia - w domu rodzinnym całe sciany były zawalone książkami mamy, w połowie medycznymi, w połowie... SF. Mozna powiedzieć, że zaszczepiła mi miłość do gatunku, a dom był dla mnie fascynującą biblioteką. Między jakąś starą zmiętą kardiologią a parazytologią (ktore też przeglądałam, a jakże) wyłapywałam zbiory opowiadań z 'Fantastyki', antologie, jakiegoś Aldissa, Oramusa, Heinleina, Strugackich - na tym się wychowałam.
Ale ST odkryłam już sama i bardzo mnie wciągnęło to uniwersum.

Tak w ogóle to nie wiem, jak to niby ma działać na mężczyzn. Ode mnie wszyscy uciekają, jak zaczynam mówić na powyższe tematy ;) Nie znam prawie wcale takich stereotypowych nerdziaków. Czasami mam wrażenie, że to zamaskowany i wymarły gatunek
Tina46
Użytkownik
#177 - Wysłana: 15 Lip 2010 20:13:58
Odpowiedz 
mr homn:
1. mężczyzna (w 99,9%)
2. w wieku 18-30 (rzadko starszy)
3. rasy białej

Spełniam tylko ostatni punkt

warlock24:
Jeżeli kobieta interesuje się science fiction to tylko dlatego że interesuje się tym facet, którego ona ma na oku, więc chce znaleźć z nim jakikolwiek temat do rozmów. I nie wmawiajcie mi że jest inaczej - moje wnioski zostały sprawdzone w praktyce Dlatego właśnie prawdziwymi fanami są tylko faceci

Ja interesuje się SF wcale nie dlatego że mam na oku jakiegoś faceta (bo nie mam ) tylko dlatego bo poprostu lubie SF
Czyli oznacza to że prawdziwymi fanami mogą być również dziewczyny
Evelin Siv
Użytkownik
#178 - Wysłana: 16 Lip 2010 08:53:32
Odpowiedz 
Tina46
Ja również. Po prostu to lubię - zobaczyłam, obejrzałam, polubiłam U mnie w rodzinie nie ma fascynacji Trekiem (brat lubi, ale ja więcej oglądam ). A z mojego grona znajomych nie ma osób, które oglądają Treka.

Więc jestem jedna, sama z sobą, lubiąca Treka
Tina46:

Right
Eviva
Użytkownik
#179 - Wysłana: 16 Lip 2010 09:15:33
Odpowiedz 
Evelin Siv:
Tina46:

Right

Nooo, my chyba jesteśmy tego najlepszym dowodem! Nie ma nas aż tak mało na tym forum i w ogóle.
Evelin Siv
Użytkownik
#180 - Wysłana: 16 Lip 2010 10:12:47
Odpowiedz 
Eviva:
Nooo, my chyba jesteśmy tego najlepszym dowodem! Nie ma nas aż tak mało na tym forum i w ogóle.

Zgadzam się. Podciągamy żeńską poprzeczkę w Treku
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Mężczyźni - fani star treka!!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!