USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Mężczyźni - fani star treka!!!
 Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#31 - Wysłana: 13 Sier 2007 10:47:03
Odpowiedz 
mr homn

tylko dlatego że dobrze byłoby gdyby Pań na forum było więcej Dyskusje byłyby ciekawsze i pewnie "Kochanie" częściej by się zdarzało

Masz w 100% rację.

Jo_anka

A ja, coz, jeszcze sie zalapalam na poznego Gomolke...

Cóż... Jestem jednak odrobinkę młodszy... Ja tylko rządy Edzia Gierka pamietam...
mr homn
Użytkownik
#32 - Wysłana: 13 Sier 2007 10:53:38 - Edytowany przez: mr homn
Odpowiedz 
Może by tak zmienić "Użytkownik" pod nickiem Pań na "Użytkowniczka"??

Cóż... Jestem jednak odrobinkę młodszy... Ja tylko rządy Edzia Gierka pamietam...
Ja pamiętam Wałęsę! Za Edzia Gierka to w pieluchy robiłem i do przedszkola chodziłem! Więc pamiętać nie pamiętam! Wtedy moje zainteresowania skupiały się bardziej na zabawie niż polityce!
Q__
Moderator
#33 - Wysłana: 13 Sier 2007 10:56:32 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mr homn

Może by tak zmienić "Użytkownik" pod nickiem Pań na "Użytkowniczka"??

Ty Leniu, a nie łaska czytać uważnie posty

Ja pamiętam Wałęsę! Za Edzia Gierka to w pieluchy robiłem

Powiem jak starzec. Ja pamietam jak Saluty nad łbami nam krążyły, a do jednego z nich nawet Hermaszewski doleciał...
Jo_anka
Użytkownik
#34 - Wysłana: 13 Sier 2007 10:57:39
Odpowiedz 
mr homn
Moje zainteresowanie polityka i Gomulka nie przekraczalo Twojego Gierkiem!
Q__
Moderator
#35 - Wysłana: 13 Sier 2007 10:59:37
Odpowiedz 
Jo_anka

Moje zainteresowanie polityka i Gomulka nie przekraczalo Twojego Gierkiem!

Więksozść Forumowiczów pewnie interesowała się tak Jaruzelskim
mr homn
Użytkownik
#36 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:02:28
Odpowiedz 
Q__
Jo_anka

A ja powiem jak nieodpowiedzialny młokos: Wolałbym nadal w pieluchy robić i nie patrzeć jak z kolei Kaczyński, jak Gomułka i Gierek g**** z tego kraju robią!!!

Ale to temat na dłuższą dyskusję. Przypominam że temat dot. różnic płciowych wśród wielbicieli/cielek ST! BTW: czemu na czele PZPR nigdy nie stała kobieta??
Domko
Użytkownik
#37 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:09:21
Odpowiedz 
Wolałbym nadal w pieluchy robić i nie patrzeć jak z kolei Kaczyński, jak Gomułka i Gierek g**** z tego kraju robią!!!

Wiesz, każdy ma inne zdanie na ten temat, skoro już tak musisz politycznie.

Co do kobiet na tym forum to IMHO odzwierciedlają one ilość fanek Star Treka w Polsce. Więcej raczej nie znajdziemy, więc cieszmy się, że jest tu ich chociaż parę.

A co do podpisu "użytkowniczka" to ja jestem za.
Q__
Moderator
#38 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:14:02
Odpowiedz 
mr homn

A ja powiem jak nieodpowiedzialny młokos: Wolałbym nadal w pieluchy robić i nie patrzeć jak z kolei Kaczyński, jak Gomułka i Gierek g**** z tego kraju robią!!!

To raczej kwestia do topicu "Polityka"

BTW: czemu na czele PZPR nigdy nie stała kobieta??

To też.

Domko

A co do podpisu "użytkowniczka" to ja jestem za.

Ale se chcecie ułatwić
mr homn
Użytkownik
#39 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:23:13 - Edytowany przez: mr homn
Odpowiedz 
Domko
Q__

Sorki za te polityczne OT!

Q__

Ale se chcecie ułatwić

Ułatwić? Niby co?

Domko
Co do kobiet na tym forum to IMHO odzwierciedlają one ilość fanek Star Treka w Polsce. Więcej raczej nie znajdziemy, więc cieszmy się, że jest tu ich chociaż parę.

Dwie pary i jedna bez pary! Mam nadzieje ze jest jednak więcej niż 5 na 866 ludzi na tym forum: Ostatnio lubię liczyć to zaledwie 0,58%. To wysoce niesatysfakcjonujące! Za dużo nas Panowie!

BTW: nie jak pisałem na początku 0,01% a 0,58% I tak mało!
Jo_anka
Użytkownik
#40 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:25:05 - Edytowany przez: Jo_anka
Odpowiedz 
BTW: czemu na czele PZPR nigdy nie stała kobieta??

Bo byly na to za mądre?!...
Q__
Moderator
#41 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:31:47
Odpowiedz 
mr homn

Ułatwić? Niby co?

Dobre pytanie...
kanna
Użytkownik
#42 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:44:51
Odpowiedz 
mr homn

Za dużo nas Panowie!
Cóż, sa dwa sposoby na zmiane proporcji - albo sie część Was wypisze, albo znajdziemy jakies kobiety, zeby sie pozapisywały

btw - ja sie na zadną kategorie fana st nie łapię ;( Moze powinnam zmienic forum? Forum fanów Mody na sukces, np
Alex
Użytkownik
#43 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:47:08
Odpowiedz 
Forum fanów Mody na sukces

Q__
Moderator
#44 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:55:20
Odpowiedz 
kanna

Moze powinnam zmienic forum? Forum fanów Mody na sukces, np

A wolisz toto od ST?
mr homn
Użytkownik
#45 - Wysłana: 13 Sier 2007 11:58:44
Odpowiedz 
Q__
Ty Leniu, a nie łaska czytać uważnie posty

Ależ czytam uważnie! Ty wszędobylski Q___! I nic nie chcę sobie ułatwiać! Uważam tylko że równouprawnienie powinno za sobą nieść także zmiany w języku polskim!

kanna
btw - ja sie na zadną kategorie fana st nie łapię ;(
Czy to znaczy że masz inny niż biały kolor skóry? Q___ powątpiewał w taką możliwość w Polsce Skoro już przy tym jesteśmy to czy rzeczywiście tylko biali chłopcy i białe dziewczęta się interesują ST? Jako bohaterów (i to głównych) mamy przecież czarnych, latynosów, zółtą rasę, nawet potomek indian się znajdzie Nie mówię o Polsce, ale czy np. słyszeliście o fandomie ST w Kenii? Albo Chinach?

Alex
kanna

Proszę zostańcie z nami
kanna
Użytkownik
#46 - Wysłana: 13 Sier 2007 12:02:13
Odpowiedz 
Q__

A wolisz toto od ST?

Pod pewnymi wzgledami Moda na sukces (czyli piekna i smiała) jest lepsza od st....

Np. tng ma 7 sezonów po (ok) 23 odcinki, to daje w sumie cos koło 160, a Moda juz chyba koło 5000....
I jak nie obejrzysz 50 odcinków tng to poczujesz różnicę, a jak nie obejrzysz 50 MnS to nie
Q__
Moderator
#47 - Wysłana: 13 Sier 2007 12:02:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mr homn

Skoro już przy tym jesteśmy to czy rzeczywiście tylko biali chłopcy i białe dziewczęta się interesują ST? Jako bohaterów (i to głównych) mamy przecież czarnych, latynosów, zółtą rasę, nawet potomek indian się znajdzie

Pierwszy z brzegu przykład - wspominana niedawno Whoopie Goldberg (i spora ilość tzw. Afroamerykanów). Drugi z kolei - Abdullah II, król Jordanii:
http://memory-alpha.org/en/wiki/Abdullah_ibn_al-Hu ssein

TU japońska strona fanowska:
http://www.mars.dti.ne.jp/~ateban/trek.html
jest i w wersji eng:
http://www.mars.dti.ne.jp/~ateban/trek_e.html

Z TEJ zaś ksiazki można się dowiedzieć, że fanem Treka jest też Dalaj Lama:
http://www.amazon.com/Future-Perfect-Conquered-Pla net-Earth/dp/0140277986

kanna

tng ma 7 sezonów po (ok) 23 odcinki, to daje w sumie cos koło 160, a Moda juz chyba koło 5000....
I jak nie obejrzysz 50 odcinków tng to poczujesz różnicę, a jak nie obejrzysz 50 MnS to nie

No faktycznie
kanna
Użytkownik
#48 - Wysłana: 13 Sier 2007 12:05:29
Odpowiedz 
mr homn
masz inny niż biały kolor skóry?
Moje niedoczytanie, 2/3 nie spełniam.

Proszę zostańcie z nami
Znaczy, zeby zmienic proporcje, to... hmm... raczej WY mieliscie sie wypisywać....
mr homn
Użytkownik
#49 - Wysłana: 13 Sier 2007 12:16:21
Odpowiedz 
kanna
Znaczy, zeby zmienic proporcje, to... hmm... raczej WY mieliscie sie wypisywać....

To moze zapisze się jeszcze raz jako kobieta? Dla podbudowania statystyki?

Q__
USS Kuyshu! No ale japończycy to maniacy wszelkich nowinek technicznych, wiec niejako per se ST to dla nich coś ważnego! Dalej Lame i Abdullaha przyjmuję do wiadomości, ale to jednostki - wybitne, ale jednak Może jest jakiś masowy ruch fanów ST na czarnym kontynencie? poszukam
Alex
Użytkownik
#50 - Wysłana: 13 Sier 2007 12:32:09
Odpowiedz 
mr homn

ja sie nigdzie na razie nie wybieram
Jo_anka
Użytkownik
#51 - Wysłana: 13 Sier 2007 13:05:24 - Edytowany przez: Jo_anka
Odpowiedz 
TOS 'robi za' 'Pancernych w telewizjach krajow islamskich...
mr homn
Użytkownik
#52 - Wysłana: 13 Sier 2007 13:16:23
Odpowiedz 
Jo_anka
TOS 'robi za' 'Pancernych w telewizjach krajow islamskich...

W krajach islamskich kobiety za wiele praw nie mają, więc jeżeli juz to mężczyzni oglądają i zrzeszają się tam w fankluby albo antyfankluby ST! Znowu faceci! Niestety zadnego klubu fanów ST w Afryce nie znalazłem! Choć nadal mam nadzieje ze w RPA coś znajdę
Jo_anka
Użytkownik
#53 - Wysłana: 13 Sier 2007 13:24:24 - Edytowany przez: Jo_anka
Odpowiedz 
Nie dokonca. Jedyna, na chwile obecna, kosmiczna turystka byla pochodzenia iranskiego. A swoje kosmiczne marzenia zawdzieczala TOS'owi. Antyfeminizm TOS-owski pasuje do mentalnosci islamskiej, dlatego nadaja tam tego Treka.
Q__
Moderator
#54 - Wysłana: 13 Sier 2007 13:32:44 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mr homn

USS Kuyshu! No ale japończycy to maniacy wszelkich nowinek technicznych, wiec niejako per se ST to dla nich coś ważnego!

Choc maja też Gundama zwanego "japońskim Star Trekiem" (u nas ukazały się tylko komiksy zwiazane z ichnim odpowiednikiem mirror universe).

O całym serialu:
http://en.wikipedia.org/wiki/Gundam
o komiksach:
http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/gundam_wing
o oryginalnej serii:
http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_Suit_Gundam
http://www.tv.com/mobile-suit-gundam/show/4352/sum mary.html
I tej znanej w Polsce (zresztą tylko z komiksów, a i z jednego z kodowanych kanałow):
http://en.wikipedia.org/wiki/Mobile_Suit_Gundam_Wi ng
http://www.tv.com/gundam-wing/show/2566/summary.ht ml
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/51/rec/51

Jo_anka

Nie dokonca. Jedyna, na chwile obecna, kosmiczna turystka byla pochodzenia iranskiego. A swoje kosmiczne marzenia zawdzieczala TOS'owi.

Skadinąd robi ona b. sympatyczne wrażenie. (I poza byciem turystką ma i inne zasługi dla przemysłu kosmicznego). Kolejny przykład pozytywnego oddziaływania Treka.

Antyfeminizm TOS-owski pasuje do mentalnosci islamskiej

Znaczy machismo-in-Kirk's-style.
mr homn
Użytkownik
#55 - Wysłana: 13 Sier 2007 13:35:44
Odpowiedz 
Jo_anka

Zgadza się, tylko Anousheh Ansari jest amerykanką irańskiego pochodzenia, a Prodea Systems to międzynarodowa korporacja. jej pochodzenie dodaje jej urody, ale z irańskimi kobietami wiele wspólnego nie ma! Jest też chyba bardziej wyemancypowana niż cały TOS puszczany w krajach islamu!
Q__
Moderator
#56 - Wysłana: 13 Sier 2007 14:00:31
Odpowiedz 
mr homn

Zgadza się, tylko Anousheh Ansari jest amerykanką irańskiego pochodzenia,

Bo wyemigrowała z tego "islamskiego raju na ziemi"....

Jest też chyba bardziej wyemancypowana niż cały TOS puszczany w krajach islamu!

Czy to źle?
mr homn
Użytkownik
#57 - Wysłana: 13 Sier 2007 14:48:41
Odpowiedz 
Q__
Czy to źle?

Nie, to bardzo dobrze! Oby więcej takich przykładów!

Wracając do niedoreprezentacji kobiet wśród fanek st w Polsce... ma to wpływ i jest być może przeszkodą w kręceniu seriali/filmów SF w Polsce (choć przeszkód jest pewnie wiele więcej). Przecież muszą być kobiety na pokładach statków itp. Problem ten wyszedł chyba tez przy ST Horizonie URL, gdzie chyba fanki są/były potrzebne jako aktorki, nawet bardziej niż aktorzy? Ale nie wiem jak to jest do końca, może ekipa Horizona by się wypowiedziała??
kanna
Użytkownik
#58 - Wysłana: 13 Sier 2007 19:14:01
Odpowiedz 
mr homn

To moze zapisze się jeszcze raz jako kobieta? Dla podbudowania statystyki?

To mi nieco Seksmisja pachnie, a nieco jakimis zaburzeniami tozsamosciowymi...

Ale oczywiscie tak, żyjemy w wolnym kraju, problem w tym, ze tam ciągle opcji płeć nie ma. Dopiszesz sobie "s" i bedzie ok
mr homn
Użytkownik
#59 - Wysłana: 13 Sier 2007 20:02:50
Odpowiedz 
kanna

mrs homn to brzmi dumnie zawsze twierdziłem że Lwaxana Troi to za mało dla takiego giganta!

To mi nieco Seksmisja pachnie, a nieco jakimis zaburzeniami tozsamosciowymi...

Nie wytrzymam, permanentna inwigiliacja!!!!
Q__
Moderator
#60 - Wysłana: 13 Sier 2007 20:48:51
Odpowiedz 
mr homn

zawsze twierdziłem że Lwaxana Troi to za mało dla takiego giganta!

Strona:  ««  1  2  3  4  5  6  7  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Mężczyźni - fani star treka!!!

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!