USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / startrek.pl vs trek.pl
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
Autor Wiadomość
Bubu koniokrad
Użytkownik
#61 - Wysłana: 23 Lip 2007 15:42:30
Odpowiedz 
Właśnie je rozpatruję w tym kontekście

To popelniasz duzy blad. Nie zajdziesz daleko na takim sposobie myslenia.
Wolkan nie przypominasz, raczej ferengi- naginasz fakty do swoich oczekiwan (tak zeby pasowaly do zalozenia) aby wyniesz z tego jakosc korzysc, niekoniecznie materialna.
Pah Wraith
Użytkownik
#62 - Wysłana: 23 Lip 2007 17:19:14
Odpowiedz 
Domko
Bubu koniokrad
Panowie, podajcie sobie już na zgodę nogi i tyle. Zapraszam też obu panów do pisania postów zgodnych z ich prawdziwym poziomem intelektualnym, bo obaj teraz trochę pier... o tym samym, co gorsza, robiąc parszywy OT :]

WRACAJĄC do tematu ;] ...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#63 - Wysłana: 23 Lip 2007 18:16:37
Odpowiedz 
sobie już na zgodę nogi i tyle (...) bo obaj teraz trochę pier... o tym samym

Zawsze uwazalem ze wszedzie przyda sie jakis wygadany (soczyscie) sierzant ktory przywola wiare do porzadku
Bez urazy, w tym wypadku to komplement - prawdziwy podoficer na miare U.S. Army.
Q__
Moderator
#64 - Wysłana: 23 Lip 2007 18:20:08
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

prawdziwy podoficer na miare U.S. Army.

OT: przypomina mi sie ten sierżant ze "Starship Trooppers" Heinleina. Kwintesencja tego stylu.
Bubu koniokrad
Użytkownik
#65 - Wysłana: 23 Lip 2007 18:35:54
Odpowiedz 
przypomina mi sie ten sierżant ze "Starship Trooppers" Heinleina

To byl ten co zlamal kadetowi reke?
Q__
Moderator
#66 - Wysłana: 23 Lip 2007 18:40:51
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

To byl ten co zlamal kadetowi reke?

Mówimy to o ksiazce czy o filmie? (Bo ja wyłacznie o powieści.)
Bubu koniokrad
Użytkownik
#67 - Wysłana: 23 Lip 2007 19:13:57
Odpowiedz 
Ja mowie o filmie. Ksiazki nie czytalem, wiec trudno mi sie odniesc.
Q__
Moderator
#68 - Wysłana: 23 Lip 2007 19:36:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Ja mowie o filmie. Ksiazki nie czytalem, wiec trudno mi sie odniesc.

Film to (IMHO) wyjątkowa tandeta (którą ratuje wszechobecna satyra). Ksiazka, mimo typowej dla Złotego Wieku prostoty i kontrowersyjnego militaryzmu należy do arcydzieł SF.
Bubu koniokrad
Użytkownik
#69 - Wysłana: 23 Lip 2007 19:51:07
Odpowiedz 
Tandeta to byl Starship troopers 2. Pierwsza czesc jeszcze miala kilka fajnych pomyslow.
Q__
Moderator
#70 - Wysłana: 23 Lip 2007 19:55:25
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Tandeta to byl Starship troopers 2. Pierwsza czesc jeszcze miala kilka fajnych pomyslow.

"StarshipTroopers 2" to IMHO nawet nie tandeta, a toxic waste... Typowy direct-to-video...
The_D
Użytkownik
#71 - Wysłana: 23 Lip 2007 20:08:00
Odpowiedz 
Hmmm, książkę pamiętam jak przez mgłę, film trochę dokładniej. Ale czy to nie było tak, że dowódca z filmu to głównie krzykacz był, a ten z książki bardziej filozofował? I zdaje mi się, że sporo cech z tego książkowego trafiło w filmie do nauczyciela.
Q__
Moderator
#72 - Wysłana: 23 Lip 2007 20:20:27
Odpowiedz 
The_D

Hmmm, książkę pamiętam jak przez mgłę, film trochę dokładniej. Ale czy to nie było tak, że dowódca z filmu to głównie krzykacz był, a ten z książki bardziej filozofował?

W ksiazce główny bohater filozofował prawie tak często jak walczył... A "dowódca" to nieprecyzyjny termin, oni tam często ginęli i kolejny awansował...

I zdaje mi się, że sporo cech z tego książkowego trafiło w filmie do nauczyciela.

Ksiażkowy nauczyciel był (jak się okazało) generałem.
Darnok
Użytkownik
#73 - Wysłana: 23 Lip 2007 20:21:25
Odpowiedz 
Widze ze wystarczy miec kretynskiego nicka aby wszyscy z gory kogos osadzili i dokonali pelnego ostracyzmu spolecznego
To do mnie aluzja? btw: nie dyskutujcie z Bubu koniokrad
na tematy głupie, bo go nakręcacie, tylko tematy mądre( znaczy się odpowiedzi na jego posty), tym samym nikt się nie obrazi i wszyscy will be happy
Q__
Moderator
#74 - Wysłana: 23 Lip 2007 20:25:24
Odpowiedz 
Darnok

To do mnie aluzja?

Raczej nie, zersztą nie zauważyłem jakiegoś ostracyzmu dotykającego np. 4 z Sześciopaka (ba nicki tego typu uważam wręcz za całkiem dowcipne).

btw: nie dyskutujcie z Bubu koniokrad
na tematy głupie, bo go nakręcacie, tylko tematy mądre( znaczy się odpowiedzi na jego posty), tym samym nikt się nie obrazi i wszyscy will be happy

Rada trochę spóżniona. Problem został już rozwiązany.
Bubu koniokrad
Użytkownik
#75 - Wysłana: 23 Lip 2007 21:17:56
Odpowiedz 
Powrot do przeszlosci

To do mnie aluzja

W tym wypadku nie bylo aluzji. Przynajmniej niezamierzona.
ps. co takiego glupiego jest w nicku Darnok?

4 z Sześciopaka (ba nicki tego typu uważam wręcz za całkiem dowcipne

Ba, i okresla wlasciciela, dajac podwaliny pod nakreslany szkielet psychologiczny
IMHO nick bardzo sympatyczny i przywolujacy przyjemne mysli
Q__
Moderator
#76 - Wysłana: 23 Lip 2007 21:23:45
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

IMHO nick bardzo sympatyczny i przywolujacy przyjemne mysli

Nie sposób polemizować
Domko
Użytkownik
#77 - Wysłana: 23 Lip 2007 22:01:10 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Pah Wraith
Zapraszam też obu panów do pisania postów zgodnych z ich prawdziwym poziomem intelektualnym

OK, zgodnie z tym co zapowiadałem, jeśli Bubu Koniokrad zacznie pisać z sensem, odwołam to co napisałem. Więc odwołuję i podaję nogę na zgodę.

A bardziej na serio - mam nadzieję, że Bubu Koniokrad nie będzie miał mi za złe podejrzewania go o niecne zamiary. Trochę może faktycznie się rozpędziłem, ale z początku tak to wyglądało. No i to chyba jeszcze kwestia tego parszywego upału dała mi się we znaki.

Bubu Koniokradzie, przepraszam Cię publicznie.

A wracając do tematu (bo jak na razie nikt do niego nie wrócił )...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#78 - Wysłana: 23 Lip 2007 22:22:51
Odpowiedz 
Więc odwołuję i podaję nogę na zgodę

Przyjmuje i prewencyjnie, abysmy razem sie nie wywrocili, dla stabilnosci lapie ja reka.

Bubu Koniokrad nie będzie miał mi za złe podejrzewania go o niecne zamiary

Nie bedzie. Bubu nie jest msciwy, pozatym nie stalo sie nic takiego, co by kwalifikowalo sie do revenge

Bubu Koniokradzie, przepraszam Cię publicznie

Powiedzmy, tak dla czystej formalnosci, spotka cie mala kara:
Nie wyzywaj imienia Bubu nadaremnie (a przynajmniej nie za czesto)
Q__
Moderator
#79 - Wysłana: 23 Lip 2007 22:30:38
Odpowiedz 
Domko

A bardziej na serio - mam nadzieję, że Bubu Koniokrad nie będzie miał mi za złe podejrzewania go o niecne zamiary.

Podejrzliwych było nas kilku, więc nie bij się w piersi tak samotnie.

A wracając do tematu

A wracając do tematu: chyba zajrzę na trek.pl poczytać...
Bashir
Moderator
#80 - Wysłana: 23 Lip 2007 22:38:52
Odpowiedz 
Podejrzliwych było nas kilku, więc nie bij się w piersi tak samotnie

ja tam nie mówiłem, że będę kogoś przepraszał zresztą chyba nie mam za co <hmmm>, mam ?
Bubu koniokrad
Użytkownik
#81 - Wysłana: 23 Lip 2007 22:56:31
Odpowiedz 
Bashir

To do mnie pytanie?
Nie wiem, zagladnij w glebie swego sumienia albo tego forum, moze anjdziesz jakies zarzuty ciebie obciazajace.
Ja juz prawie o tym wszystkim zapomnialem
Q__
Moderator
#82 - Wysłana: 24 Lip 2007 04:37:43 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Tak w sumie zawinił zbieg okoliczności. Pojawiłeś się ze swoim (dość specyficznym) żartem, tuż po tym gdy na Forum zjawił się user podpisujący się jako kupon i oglaszający, że jest szykującym wielkie uderzenie dinotrek'iem.
http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=1377&page=2#6
Że zaś mieliśmy na Forum już do czynienia z różnymi "wesołkami", którzy zwykle też zaczynali od żartów i (mniej lub bardziej) zgryźliwych uwag, zareagowaliśmy jak zareagowaliśmy...

ps. poszukaj, jeśli masz ochotę, postów podpisanych dinotrek, _Anonim_ i neo_spider (fakt najup******* - typu linkowanych fotek g**** i gołych d**, czy wulgarnych przeróbek naszych nicków Moderacja usunęła), a będziesz miał pole do (nie)ciekawych przemyśleń o ludzkiej głupocie, i okazję do gorzkiego śmiechu... (Zresztą nie oceniajmy tych forumówych "Irytków" tą miarą jaką mozemy sie wzajemnie oceniać- Ty mnie, ja Ciebie, są to bowiem albo dzieci, albo ludzie mający poważne problemy z psychiką... Najpewniej jedno i drugie...)
Domko
Użytkownik
#83 - Wysłana: 24 Lip 2007 08:12:57
Odpowiedz 
Bubu Koniokrad
Nie wyzywaj imienia Bubu nadaremnie (a przynajmniej nie za czesto)

To był wyjątek, aby przeprosiny zabrzmiały bardziej formalnie.

OK - wiem, że biorąc pod uwagę moje ostatnie wypowiedzi w tym temacie brzmi to dziwnie, ale apeluję o powrót do tematu.
Q__
Moderator
#84 - Wysłana: 24 Lip 2007 12:56:44
Odpowiedz 
Domko

OK - wiem, że biorąc pod uwagę moje ostatnie wypowiedzi w tym temacie brzmi to dziwnie, ale apeluję o powrót do tematu.

Mój post powyżej jest poniekąd powrotem do tematu. Może o trek.pl nic nie mówi, ale o pewnych aspektach historii startrek.pl.całkiem sporo.
Bubu koniokrad
Użytkownik
#85 - Wysłana: 24 Lip 2007 18:37:59
Odpowiedz 
Ostatni OT

Pojawiłeś się ze swoim (dość specyficznym) żartem

Ale "poezja" nikogo nie gnebilem!!!

http://www.startrek.pl/forum/index.php?action=vthr ead&forum=2&topic=1377&page=2#6

Ciekawy okaz ten dinotrek. Takie polaczenie artystycznej duszy z prymitywnymi srodkami wyrazu

apeluję o powrót do tematu

Niech sie stanie
Dj peyo
Użytkownik
#86 - Wysłana: 25 Lip 2007 04:56:34
Odpowiedz 
Niech sie stanie

czyzby drugi Q na forum?? pstryk i juz?? hehee
Q__
Moderator
#87 - Wysłana: 25 Lip 2007 18:54:02
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Ciekawy okaz ten dinotrek. Takie polaczenie artystycznej duszy z prymitywnymi srodkami wyrazu

To brzmi jak charakterystyka niejakiego Nerona...
Bubu koniokrad
Użytkownik
#88 - Wysłana: 25 Lip 2007 19:28:06
Odpowiedz 
To brzmi jak charakterystyka niejakiego Nerona

Miejmy nadzieje ze nie ma z nim wiecej wspolnego. A przynajmniej takich wplywow
Q__
Moderator
#89 - Wysłana: 25 Lip 2007 20:13:24
Odpowiedz 
Bubu koniokrad

Miejmy nadzieje ze nie ma z nim wiecej wspolnego. A przynajmniej takich wplywow

Przynajmniej jak dotąd nie wykazał sie ich posiadaniem... Zresztą, nie jest to chyba jednostka zasługująca na to byśmy o niej tyle rozmawiali...
mr homn
Użytkownik
#90 - Wysłana: 12 Sier 2007 23:13:06
Odpowiedz 
warlock24
da się jakoś policzyć procentową zawartość postów napisanych przez Q___ w całkowitej liczbie postów na forum (72.449)?
Pah Wraith
18,14% - imponujące...
warlock24
zgłośmy go do księgi rekordów Guinesa, forum stanie się sławne

NOWE DANE - NOWY REKORD!!
postów na forum: 73.862
postów Q___: 14.379
procentowy udział: 19.47%
liczba dni Q___ na forum: 430
średnio postów Q___/na dzień: 33.44!

Księga Guinessa murowana!
Po raz kolejny - Imponujące
 Strona:  ««  1  2  3  4  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / startrek.pl vs trek.pl

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!