USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Q__
Moderator
#1291 - Wysłana: 18 Mar 2012 16:59:49 - Edytowany przez: Q__
poligon

Po takim dowcipie to czeka cię raczej ban permanentny.

rabin

Ban. Chyba nie wymaga wyjaśnień.

(Posty zostawiam jako "materiał dowodowy".)
Eviva
Użytkownik
#1292 - Wysłana: 18 Mar 2012 17:03:52
Może przy okazji zbanujcie i mnie. Tak nietrekowego zachowania jak żyję, nie widziałam.

Elaan, rozczarowałaś mnie boleśnie. Co do reszty - znałam ich za dobrze, by się rozczarować.

Nic to oczywiście nie da, ale głosuję PRZECIW.
Kor
Użytkownik
#1293 - Wysłana: 18 Mar 2012 17:08:09
Q__

O ile to jego dowcip

Znowu się zaczęło na forum, ileż można... Ja jestem na "nie" w sprawie bana permanentnego. Chociaż sprawy nie znam, to przecież poligon udowodnił, że potrafi dyskutować, a że go być może poniosło? Bywa.
Q__
Moderator
#1294 - Wysłana: 18 Mar 2012 17:11:21 - Edytowany przez: Q__
Kor

Głos odnotowany. Szczerze mówiac też byłbym przeciwnikiem bana dlań, gdyby nie to co wyprawia od wczoraj, moim zdaniem spadł przez ostatnie dwa dni do poziomu neo_spidera (choć faktycznie dotąd wyżej go ceniłem).

(Dlatego zresztą szkoda, że nie poznałeś sprawy, przed oddaniem głosu. Wyręczanie się kumplami - lub sockpuppetami o innym IP - też już przerabialiśmy, jeszcze w piątek.)
Elaan
Użytkownik
#1295 - Wysłana: 18 Mar 2012 17:19:13 - Edytowany przez: Elaan
Eviva:
Elaan, rozczarowałaś mnie boleśnie.

Przykro mi. Ale nie zawsze możemy się zgadzać.
Poza tym, uważasz że poligon nie zasługuje na ban półroczny - to Twoje zdanie.
Ale jak możesz zupełnie ignorować paskudny fakt, że wciąga w forumowe głosowanie osoby zupełnie z tym forum nie związane - delikatnie mówiąc koleżków od grilla i piwka?
Jeśli miałam jakiekolwiek wątpliwości co do swojej decyzji, to po tej zagrywce poligona już ich nie mam.
Kor
Użytkownik
#1296 - Wysłana: 18 Mar 2012 17:21:56 - Edytowany przez: Kor
Q__

Jest weekend. Może kupił o jednego czteropaka za dużo, napisał co napisał, a teraz brnie. Może po części przez to, że - znowu - na forum zaraz pojawia się cała dyskusja o tym, jaki to dany user niedobry, co z nim zrobić i kto jest za tym.

Czuję się tu bardziej na Wiejskiej, niż w najbardziej upolitycznionym wątku. Wygląda to jak komisja sejmowa.
Enterprise D
Użytkownik
#1297 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:14:24
Kurde ludzie co się z Wami dzieję! Pisałem już w innym temacie że tutaj się już o Treku nie rozmawia tylko o polityce i o banach! Zróbmy to jak w ST, czyli rozwiążmy sytuacje POKOJOWO, więc ja jestem PRZECIW BANOWI
Q__
Moderator
#1298 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:20:57 - Edytowany przez: Q__
Ok, 24h upłynęły. Sumując głosy.

ZA banem Kain, Q__, mozg_kl2, Elaan (z czego dwa piewsze głosy za banem permanentnym, dwa dalsze za półrocznym).

PRZECIW - Eviva, Kor, Enterprise D.

Wniosek: ban, ale półroczny.

Dziękuję za udział w głosowaniu .
Kor
Użytkownik
#1299 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:23:51
Pogięło. Ban półroczny, to jak permanentny. Dałbyś Q__ miesięczny. Miałoby to więcej sensu.
Enterprise D
Użytkownik
#1300 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:25:32
Q__
Oj coś mi mówi że on tu wróci za niedługo i nic na to nie będziemy mogli poradzić,widzieliście przecież ile kont potrafił zrobić
Q__
Moderator
#1301 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:37:26
Kor

Za zabawy w stylu naszych najsłynniejszych trolli mam być tak łagodny? Fedek dostał - w zeszłym roku - tyle samo przy znacznie mniejszej uciążliwosci (acz większym kalibrze przewin...

Enterprise D

Jak zrobi, to tym razem przegłosuje się bana permanentnego... A multikonta... dinek i neo_spider też zakładali, damy radę jakby co.
Enterprise D
Użytkownik
#1302 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:41:26
Q__
Gorzej jak z kumplami wróci i będzie się mścił, wtedy to banowanie nic nie da, ale cóż, myśle że jakoś damy radę
Q__
Moderator
#1303 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:43:26 - Edytowany przez: Q__
Enterprise D

Enterprise D:
Gorzej jak z kumplami wróci i będzie się mścił,

Dziś dwu zbanowałem (+ jednego piątkowego), IMO zerowy kłopot, takie "zemsty" na poziomie piaskownicy.
Kain
Użytkownik
#1304 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:47:36
Eviva:
Może przy okazji zbanujcie i mnie. Tak nietrekowego zachowania jak żyję, nie widziałam.

Nie pojmuję - jak rozumiem popieranie dyskryminacji na tle rasowym, bezczelne komentarze na poziomie gimnazjum (i to słabego), nieskładny styl pisania, obrażanie dyskutantów i robienie zamieszania z grupa kolegów z grilla będących na podobnym najwyraźniej poziomie jest trekowe?

Cóż, ja takiego poziomu w treku nie zauważyłem - gdybym zauważył to bym pewnie nie kontynuował oglądania, bo to jest żenujące, słabe, i nawet nie śmieszne.
Kor
Użytkownik
#1305 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:49:42
Osobiście jestem szczególnie ciekawy dowodów dyskryminacji na tle rasowym. W 99,9% sytuacji takie oskarżenia okazują się zwykłym pustosłowiem opartym o czysty absurd poprawności politycznej.
Kain
Użytkownik
#1306 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:50:55
Kor:
Osobiście jestem szczególnie ciekawy dowodów dyskryminacji na tle rasowym. W 99,9% sytuacji takie oskarżenia okazują się zwykłym pustosłowiem opartym o czysty absurd poprawności politycznej.

Na forum raczej o praktyce ciężko mówić, chodzi o nastawienie oczywiście.
Q__
Moderator
#1307 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:53:42 - Edytowany przez: Q__
Pannaanna vel poligon

Pannaanna:
Nie mam tak niskich pobudek. Po prost co jakis czas bede wchodził i pisał posty.
/.../
Pozdrawiam w innym wcieleniu.

Nie będziesz wchodził, ani pisał przez pół roku. Od tej chwili każdy Twój post poleci. Bez cytowania i bez ostrzeżenia.
Kor
Użytkownik
#1308 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:54:14 - Edytowany przez: Kor
Kain

Ta, tylko że najpierw trzeba rozumieć słowo rasizm. Rasizm sensu stricte, to uznawanie niższości drugiego człowieka na podstawie wrodzonych, biologicznych uwarunkowań przypisywanych grupie etnicznej.

Nie jest rasizmem stwierdzenie, że Murzyni mają większą skłonność do przestępstw, lub są w uogólnieniu leniami. To może być równie dobrze faktem. Faktem o kulturowej genealogii. Ba! nie jest z konieczności rasizmem stwierdzić, że Murzyni są biologicznie, jako rasa, przeciętnie mniej inteligentni (w sensie IQ), niż Biali, tak jak nie jest rasizmem stwierdzić w tym względzie wyższość rasy Żółtej nad Białą. To też może być faktem.
Kain
Użytkownik
#1309 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:55:31
Kor:
Ta, tylko że najpierw trzeba rozumieć słowo rasizm. Rasizm sensu stricte, to uznawanie niższości drugiego człowieka na podstawie wrodzonych, biologicznych uwarunkowań przypisywanych grupie etnicznej.

Trudno to pojmować inaczej - nie do końca rozumiem do czego dążysz, może rozwiń nieco...?
Q__
Moderator
#1310 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:57:03
Kor
Kain

Przenieście się łaskawie do "Co myślimy o...". Niby dwie ozdoby Forum, a robicie offtop w temacie technicznym...
Kain
Użytkownik
#1311 - Wysłana: 18 Mar 2012 18:58:36
Q__:
Przenieście się łaskawie do "Co myślimy o...". Niby dwie ozdoby Forum, a robicie offtop w temacie technicznym...

Zatem proszę o przeniesienie istniejących postów i usunięcie ich z tego tematu - posypuję głowę popiołem;)
Q__
Moderator
#1312 - Wysłana: 18 Mar 2012 19:03:33 - Edytowany przez: Q__
Kain

Nie ma u nas możliwości przenoszenia postów, taki engine... ;]

EDIT (bo przegapiłem w ferowrze dyskusji):

Eviva

Eviva:
Może przy okazji zbanujcie i mnie.

Czy to wniosek formalny?

Eviva:
Tak nietrekowego zachowania jak żyję, nie widziałam.

Trek zna różne - adekwatne do sytuacji - zachowania. Także TO:
http://www.youtube.com/watch?v=ctCM2NEqqX4
(Znane, ale przypomnieć warto...)
Picard
Użytkownik
#1313 - Wysłana: 21 Mar 2012 00:59:41
Q__:
2. To zależy od ilości głosów za takim rozwiązaniem.

Nie dla znoszenia banów. Jak się powiedziało A to trzeba i powiedzieć B. Ale kogo ja oszukuje... zaraz będzie amnestia z okazji Dnia Pierwszego Kontaktu, czy coś takiego.

rabin

Idź sobie oszuście!
Q__
Moderator
#1314 - Wysłana: 6 Sier 2012 00:56:54 - Edytowany przez: Q__
mozg_kl2 postawił wniosek o bana permanentnego dla siebie. Zapraszam do głosowania.

-------------------------------------------------- --------------------------------------

Sam uznając styl wzmiankowanego Usera za b. często konfrontacyjny, ale nie przekraczający pewnych granic głosuję przeciwko banowi.

(Uważam, że kara ostrzejsza niż jakieś ew. ostrzeżenie za całokształt z prośbą o złagodzenie retoryki byłaby nieuzasadnioną przesadą.)
Mav
Użytkownik
#1315 - Wysłana: 6 Sier 2012 15:42:57 - Edytowany przez: Mav
Q__:
mozg_kl2 postawił wniosek o bana permanentnego dla siebie. Zapraszam do głosowania.

Tak mało tu aktywnych użytkowników, a i tak są kopaniny. A teraz nawet ktoś sam chce się wyrzucić, no niezłe Tak naprawdę, to te bany są za pierdoły. Moim zdaniem nawet Dukat nie zasługiwał na wyrzucenie. Za chwilę tu nikogo nie będzie Na końcu zostanie jeden użytkownik i będzie pisał z piłką. Także ją później zbanuje. Potem będzie żałował i sam się z rozpaczy wyrzuci
Elaan
Użytkownik
#1316 - Wysłana: 6 Sier 2012 16:31:21
Q__:

Nie czytam forum od deski do deski, co przyznaję ze skruchą.
Zatem, zanim zagłosuję chciałabym wiedzieć, jaki jest powód, ew. powody, takiego samobiczowania. [ Może jakiś cytat lub link do...]
Z ostatnich wypowiedzi mózga, które czytałam, żadna pod tak srogą sankcję się nie kwalifikuje.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1317 - Wysłana: 6 Sier 2012 16:52:32
Moim zdaniem nie ma sensu stosować sanckji przeciwko użytkownikowi - mozg. Wniosek byłby własciwy gdyby zgłosił to inny użytkownik. Jestem przeciwko
Eviva
Użytkownik
#1318 - Wysłana: 6 Sier 2012 17:25:40 - Edytowany przez: Eviva
Ja uważam tak - kto chce stąd odejść na wieki, droga wolna. To łatwe, sama to kilka razy robiłam Jednak stosowanie bana permanentnego jest bez sensu w przypadku, gdy user nie jest szkodliwy, a jedynie upierdliwy. Powiem szczerze, że gdy tak czytam dawne tematy i widzę, co sama wyprawiałam, to nie miałabym serca poprzeć jakiegokolwiek bana. A zrezztą nie lubię bananów, wolę granaty.

Poza tym system zgłoszenia tego bana wydaje mi się groteskowy. Taka burleska w stylu "proście mnie, to może zostanę".
Elaan
Użytkownik
#1319 - Wysłana: 6 Sier 2012 17:54:14 - Edytowany przez: Elaan
Eviva:
Taka burleska w stylu "proście mnie, to może zostanę".

Takie efektowne odejścia nie są czasem, niepisanym zwyczajem, zarezerwowane dla "sławnego" tematu "Koniec"?
Eviva
Użytkownik
#1320 - Wysłana: 6 Sier 2012 18:16:15
Elaan

Może i są, sama z niego korzystałam Rzecz w tym, że człowiek chce odejść, rzetelnie chce, ale potem go ciągnie z powrotem. Normalnie syndrom sztokholmski, a może minbarski, nie wiem...
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!