USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
mozg_kl2
Użytkownik
#1261 - Wysłana: 17 Mar 2012 19:05:27
Odpowiedz 
poligon:
By utrzec nosa cwaniakom .

Raczej, żeby bawić sie we wrzoda na dupie.

poligon:
niepokornych.

Znalazł się młody rewolucjonista. Każdy przez to przechodzi, mając naście lat.

poligon:
A ZA CO?

Za całokształt, szczególnie ostatnie kwiatki. Jestem za banem na pół roku.
poligon
Użytkownik
#1262 - Wysłana: 17 Mar 2012 19:06:07 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
Kain:
Jak rozumiem obiektywnie osoby czarnoskóre NIE MOGĄ?

I to jest powód do banowania? Osobista wendeta za poglady? Powiem wprost TO JEST ZAŁOSNE!!!! Chcesz wymienic poglądy, argumenty zapraszam. Możesz uznać że nie jestem godny dyskursu z twoja osoba, oki nie wnikam, masz prawo. Uznałes że złamałem prawo, prosze podaj dowody. Na razie wyskoczyłeś z "Wiosennymi porzadkami" jak hitler(specjalnie z małej) z kwesj a Żydowska,

mozg_kl2:
Raczej, żeby bawić sie we wrzoda na dupie.

Sam pisałes że sie starałes

mozg_kl2:
Znalazł się młody rewolucjonista. Każdy przez to przechodzi, mając naście lat.

Kilkadziesiat, troche liznałem neta

Za całokształt, szczególnie ostatnie kwiatki. Jestem za banem na pół roku.[/quote]

musisz sprecyzować, chyba że rozpatrujesz sytuacje za czasu dukata, ale chba sie wyzerowało, ja pzrynajmniej tzk to odebrałem.
Kain
Użytkownik
#1263 - Wysłana: 17 Mar 2012 19:14:36
Odpowiedz 
poligon:
I to jest powód do banowania?

Nie - to jest proste pytanie, na które odpowiedziałeś właśnie swoim oburzeniem.
Q__
Moderator
#1264 - Wysłana: 17 Mar 2012 19:23:12 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Panowie, to jest temat techniczny. Pamietacie, co za offtop...

mozg_kl2

Ban półroczny to - być może - byłby jakiś pomysł w tym wypadku.
poligon
Użytkownik
#1265 - Wysłana: 17 Mar 2012 19:26:00 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
Kain:
Nie - to jest proste pytanie, na które odpowiedziałeś właśnie swoim oburzeniem.

Odpowiem ci tak. Twoja sprawa masz prawo tak sadzić, masz prawo sądzić innych. W twoim mniemaniu moge byc tym ZŁYM, masz prawo wystapic o zbanowanie mnie, ale czy cos to zmieni? Poprawi twoje samopoczucie? Jeżeli tak to ciesze sie za chociarz tak mogłem ci pomóc.

Wypowiedź poszła po tekscie Q__ prosze o wyrozumiałosć
mozg_kl2
Użytkownik
#1266 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:16:57
Odpowiedz 
Q__:
Ban półroczny to - być może - byłby jakiś pomysł w tym wypadku.

Zastanawiam się też, czy podobnie nie powinniśmy potraktować Dukata.
Q__
Moderator
#1267 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:38:15
Odpowiedz 
mozg_kl2

Hmmm... Można zrobić rewizję głosowania, sam miewałem podobne wątpliwości...
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1268 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:46:42
Odpowiedz 
Q__

rewizje, tzn?
Q__
Moderator
#1269 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:48:32
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Rozważyć załgodzenie bana permanentnego, na półrocznego...
poligon
Użytkownik
#1270 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:49:33 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
Q__:
Hmmm... Można zrobić rewizję głosowania, sam miewałem podobne wątpliwości...

Odnosnie głosowań widze że jest tu około 10 aktywnych uzytkowników. Z czego wiekszość i tak nie bierze udziału w głosowaniach o banach, wiec wygrywaja prywatne animozje. Mysle że kazdy aktywny uzytkownik powinien ( a w zasadzie to jego obowiazek) wyrazic swoje zdanie a nie chować głowe w piasek. Jezeli stosujemy demokratyczne głosowania to powinno byc pewne kworum. Nie ze jednemu nie spodoba sie pewna wypowiedz.

Odnosnie Dukata wypowiedziało się tylko kilka osób. Jeżeli był wrzodem to decyzja powinna byc przynajmniej 50% plus, jezeli kara to tydzien na ochłoniecie. Pomogłoby.

FederacyjneMSZ:
rewizje, tzn?

Witam prosze o wypowiedz odnosnie bana dla mnie. Byłbym wdzieczny mimo naszych różnych pogladów odnośnie spisków .
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1271 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:50:45
Odpowiedz 
poligon

w takim razie trzeba zebrać wszystkich użytkowników i głosowac do momentu osiągnięcia Kworum
Q__
Moderator
#1272 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:51:50
Odpowiedz 
poligon

poligon:
jezeli kara to tydzien na ochłoniecie. Pomogłoby.

Dostał juz dłuższego bana (skróconego w wyniku amnestii), niewiele pomogło... :]
poligon
Użytkownik
#1273 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:54:34 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ:
w takim razie trzeba zebrać wszystkich użytkowników i głosowac do momentu osiągnięcia Kworum

Dokładnie. Może nie wszystkich ale tych co loguja się przynajmniej raz dziennie i cos pisza. To ich najbardziej dotyczy sytuacja, żeby potem nie płakali: "coraz rzadziej tu zasgladam z powodu na klimat", a sami nic nie robia by go zmienic. Niech osoby które chca w demokratycznych wyborach okreslać los urzytkowników okresla się i się udzielaja, wtedy mozemy mówic o pewnej demokracji.

Q__:
Dostał juz dłuższego bana (skróconego w wyniku amnestii), niewiele pomogło... :]

No to dostałby kolejnego. Studenci sa dość porywczy. Pomijam poziom moderacji bo nie chce rozdwajać dyskusji.
Q__
Moderator
#1274 - Wysłana: 18 Mar 2012 14:58:25 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
poligon

Powiedzmy tak: mnie też mała frekwencja głosujących nie cieszy, ale z drugiej strony: gdyby ktoś chciał zaglosować w obronie kandydata do bana, to by zagłosował. Skoro tego nie uczynił widać jego forumowy los, był mu co najmniej obojętny.

I nie rozkręcajcie się z dyskusją w tym topicu, chłopcy, przypominam o karach za to.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#1275 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:00:36
Odpowiedz 
Q__

To są kwestie organizacyjne. Jak ustalimy zasady to wywalisz te posty , proste.
mozg_kl2
Użytkownik
#1276 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:04:59
Odpowiedz 
Q__:
Można zrobić rewizję głosowania, sam miewałem podobne wątpliwości...

Jestem za.

poligon:
wiec wygrywaja prywatne animozje

Nie koniecznie. Ja tylko dwa razy byłem za banem dla kogoś. Był to Dukat i poligon(Ty). Tak to byłem zawsze przeciw, nawet jak ktos na to zasługiwał.

FederacyjneMSZ:
głosowac do momentu osiągnięcia Kworum

Co może nastać... nigdy.

FederacyjneMSZ

Widze, Fed że wreszcie masz avatara zgodnego z Twoimi poglądami.
Q__
Moderator
#1277 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:05:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
FederacyjneMSZ

Póki co wywaliłem Ci avatara - skoro moratorium na politykę, to tym bardziej na polityczne, dość podejrzane, symbole (link, gdyby kto nie wiedział co zostało usuniete):
http://www.adl.org/hate_symbols/Triskele.asp
Nie zmuszaj mnie do dalszych działań.

Edit: offtop poleciał. Następnym razem ban 24h bez uprzedzenia.

-------------------------------------------------- --------------------------------------

Edit2: po tych próbach nieszczęsnego "prawowania się" (kolejny OT w jego wydaniu wypadł) głosuję jednak, acz z ciężkim sercem, za banem dla poligona, straciłem wiarę w to, że jest reformowalny...

----------------------------------------------------------------------------------------

Edit3:

FederacyjneMSZ

Prosiłem... Ban porządkowy 24h za uporczywy offtop.
Elaan
Użytkownik
#1278 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:36:02
Odpowiedz 
Q__:
głosuję jednak, acz z ciężkim sercem, za banem dla poligona,

W ostatnich dniach nie śledzę forum zbyt dokładnie, mam więc 2 pytania.
1] O jakim banie dla poligona i za co jest mowa?
2] Opcja zmiany bana permanentnego dla Dukata na ban półroczny jest poważnie brana pod uwagę?
Q__
Moderator
#1279 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:43:21 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Elaan

1. O banie permanentnym (jak proponuje Kain i do czego coraz bardziej się, niestety, przychylam) lub o banie półrocznym (jak sugeruje mozg_kl2), w obu wypadkach za całokształt, ale szczególnie za wczorajsze zaśmiecanie Forum absurdalnymi wpisami. (Sporo, niestety, przepadło wycięte jako duble i/lub offtop w tematach technicznych, więc nie ocenisz całości tej "wiekopomnej" produkcji.)
2. To zależy od ilości głosów za takim rozwiązaniem.
Toudi
Użytkownik
#1280 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:49:38
Odpowiedz 
Q__:
2. To zależy od ilości głosów za takim rozwiązaniem.

Litości Q.
Q__
Moderator
#1281 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:52:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Litości Q.

Kpisz sobie z frekwencji, czy jesteś radykalnie przeciw takiej rewizji?

ps. aha, jak już tu sie odezwałeś, to wypada jakoś zagłosować, nie?
Toudi
Użytkownik
#1282 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:53:16 - Edytowany przez: Toudi
Odpowiedz 
Q__ właściwie to i to.

edit: odnośnie ps. to mój stosunek do głosowania znasz, bo go wielokrotnie już tu wyjaśniałem.
Q__
Moderator
#1283 - Wysłana: 18 Mar 2012 15:55:02
Odpowiedz 
Toudi

Ok, głos w sprawie odnotowany.
poligon
Użytkownik
#1284 - Wysłana: 18 Mar 2012 16:13:23
Odpowiedz 
Proponuje wniosek sam dla siebie o bana tygodniowego, zanim wczorajsze emocje nie opadną i sprawy nie przedyskutuje się na zimno. Jeżeli Q__ się zgadza wyjątkowo zgadzam się na jednostkowy sad, mi tez to pomoże uporać się z pewnymi sprawami.
Q__
Moderator
#1285 - Wysłana: 18 Mar 2012 16:20:02 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
poligon

Głosowanie mało liczne, ale głosów by Cię nie banować zero, więc bana półrocznego dostaniesz tak, czy siak. Mogę Ci go nałożyć już teraz, skoro b. chcesz.
Jak przeczytasz Forum tak około 19 (bo głosowanie potrwa jeszcze dwie godziny z kawałkiem) dowiesz się czy na tym koniec, czy nie.
Elaan
Użytkownik
#1286 - Wysłana: 18 Mar 2012 16:41:23
Odpowiedz 
Q__

Głosuję za banem półrocznym w obu przypadkach: poligona i Dukata.
Heliogabalus
Użytkownik
#1287 - Wysłana: 18 Mar 2012 16:44:56
Odpowiedz 
Mały suport dla poligona, fakt nie udzielam sie na tym forum, ale nie dla bana permanentnego. Podobnie sadzi fedek (info od poligona). Mozecie kasować to konto, tylko tyle przekazuje.
Q__
Moderator
#1288 - Wysłana: 18 Mar 2012 16:52:13 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Załozenie konta specjalnie by zagłosować przeciwko banowi, to raczej oryginalna praktyka. Nie sądzę, by takie praktyki były mile widziane na tym forum.
Ban permanentny wedle życzenia.

Fedek miał okazję zagłosować, ale wolał "śmiecić" w tematach technicznych. Sam sobie winien.
rabin
Użytkownik
#1289 - Wysłana: 18 Mar 2012 16:54:29
Odpowiedz 
Poligon prosił by się za nim wstawić, co niniejszym robimy, na grillu u nas sporo luda. Nie dla bana!
rabin
Użytkownik
#1290 - Wysłana: 18 Mar 2012 16:56:24
Odpowiedz 
Ale jak go wyegzekwujesz, kolesie założyli własne konta, maja prawo głosu, prosiłem ich o to.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!