USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
poligon
Użytkownik
#1231 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:13:28 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
Q__:
1. Ja byłem za, to jest czterech. Dość wyrównana proporcja, ale jednak.

Pisałeś że nie jesteś za banowaniem, teraz widze zmiana zdania

Q__:
2. Głosowanie trwało 24h, kto chciał, ten zagłosował.

Masz wyciagi że Mav albo Enterprise D zalogowali się. Sam tworzysz precedensy grudniowym głosowaniem, wiec czemu nie przepisać tych głosów?

Stosunek jednego głosu nie jest jednoznaczny tylko pogłębia forum i sprawia wrazenie że mozna skrzyknąć kilku ludzi i wszystko przegłosować. do tej pory decyzje o banach pernamentnych były jednoznaczne Dinek i reszta bandy. Teraz znowu podwójne standardy.
Q__
Moderator
#1232 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:16:33 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
poligon

poligon:
Sam tworzysz precedensy grudniowym głosowaniem, wiec czemu nie przepisać tych głosów?

Nie tworzę precedensów. Dukat w grudniu był znacznie mniej dotkliwy dla otoczenia niż do dziś. Wniosek padł ponownie, tym razem z innym dla niego skutkiem.

Przyjmuję do wiadomości, że decyzja jaka zapadła jest Ci nie w smak i szanuję to, ale dłużej dyskutować o tym nie zamierzam. (A Dukat - IMHO - różnił się od dinka wylącznie IQ, poziom dokuczliwości podobny.)
poligon
Użytkownik
#1233 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:20:21 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
Q__:
Dukat w grudniu był znacznie mniej dotkliwy dla otoczenia niż do dziś. Wniosek padł ponownie, tym razem z innym dla niego skutkiem.

Chodzi o przepisywanie głosów uzurpowałeś sobie głosy poparcia z grudniowego głosowania, w takim razie ja uzurpuje głosy z innego głosowania za banem dla ducata gdzie Mav i Enterprise D byli zdecydowanie przeciwni. Jak precedensy to precedensy. Ewentualnie czekamy na głosy tych uzytkowników.

Aha i zgodnie z głosowaniem stwierdzenie "masz kał zamiast mózgu" jest zwrotem grzecznościowym w koncu to przegłosowalismy.
Q__
Moderator
#1234 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:26:46
Odpowiedz 
poligon

poligon:
Chodzi o przepisywanie głosów uzurpowałeś sobie głosy poparcia z grudniowego głosowania

Jakie przepisanie??? Sio do "Co myślimy o..." zanim Cię Jurgen pogoni...
poligon
Użytkownik
#1235 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:28:50
Odpowiedz 
Q__:
Jakie przepisanie??? Sio do "Co myślimy o..." zanim Cię Jurgen pogoni...

O to że uczyniłeś się modem na podstawie starego głosowania.
Q__
Moderator
#1236 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:29:45 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
poligon

Ban 24h na rachunek Jurgena. (Za uporczywy offtop w temacie technicznym, oczywiście.)

Odpowiedź dostaniesz po powrocie, w stosownym topicu.
Elaan
Użytkownik
#1237 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:49:07 - Edytowany przez: Elaan
Odpowiedz 
poligon:
Trzech przeciw ja, dukat i elaana.

Elaan, jeśli łaska.
A poza tym, po ostatnich wypowiedziach Dukata, straciłam wszelką nadzieję, że jeszcze coś do niego dotrze.
Nie zdążyłam, jak widzę, oddać głosu za banem, ale tak bym zrobiła.

EDIT: Post był pisany zanim zorientowałam się, że poligon ma bana dobowego. I`m sorry.
Q__
Moderator
#1238 - Wysłana: 16 Mar 2012 01:12:08 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

Dopiero teraz doczytałem to zdanie:
mozg_kl2:
Paranoją jest to, że jeszcze z Wami ludzie rozmawiają i to, że nie macie bana.

Rozumiem, że jest to formalny wniosek o bana permanentnego dla Usera o nicku poligon? Jeśli tak, proszę o głosowanie.

(Mowy o "wyroku zaocznym" nie będzie, bo przed upływem głosowania poligon zakończy bana czasowego* i dostanie szansę obrony... lub pogrążenia się do reszty...)

* możemy zresztą odczekać z rozpoczęciem głosowania do momentu w którym poligon zakończy bana czasowego, wtedy okaże się czy postanowił jednak dostosować się do naszych standardów czy - wzorem swojego kompana - wybrał kurs na zderzenie...
nogilop
Użytkownik
#1239 - Wysłana: 16 Mar 2012 08:15:04
Odpowiedz 
Poligon kazał przekazać, że w weekend go nie ma, tak jak zawsze zresztą, wiec nie bedzie mógł sie bronić.
mozg_kl2
Użytkownik
#1240 - Wysłana: 16 Mar 2012 09:13:05
Odpowiedz 
Q__:
Rozumiem, że jest to formalny wniosek o bana permanentnego dla Usera o nicku poligon?

Użytkownika znanego jak Q uprasza się o wyhamowanie swoich banerskich zapędów, amjacych na celu podreperowanego własnego ego. Gdybym chciał, przedstawic rzeczony wniosek, to bym go przedstawił jasno i klarownie.

Q__:
Ban 24h na rachunek Jurgena

Co to znaczy na rachunek Jurgena?
Jurgen
Moderator
#1241 - Wysłana: 16 Mar 2012 09:33:33 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
Q__

Q__:
Rozumiem, że jest to formalny wniosek o bana permanentnego dla Usera o nicku poligon? Jeśli tak, proszę o głosowanie.

Bez przesady, w ten sposób to można wykładać treść umów, a nie formalnych wniosków (pozwów, aktó oskarżenia itp.).

mozg_kl2

mozg_kl2:
Co to znaczy na rachunek Jurgena?

Znaczy to, że zagroziłem banem za pisanie nie na temat w temacie technicznym. Zaznaczam tylko - odnośnie uwagi Q o kolejności banów - że celowo napisałem o banie dobowym, bo nie traktuję tego jako karę, a jako środek porządkowy tylko i wyłącznie (czyli nie stopniuje się ich w zależności od poprzednich przewinień i nie wpływają na wielkość kolejnych). I zaznaczam też na wszelki wypadek, że nie oceniam w żaden sposób zasadności bana udzielonego przez Q - niech sam się tłumaczy.
Q__
Moderator
#1242 - Wysłana: 16 Mar 2012 13:08:11 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
mozg_kl2

mozg_kl2:
Użytkownika znanego jak Q uprasza się o wyhamowanie swoich banerskich zapędów, amjacych na celu podreperowanego własnego ego. Gdybym chciał, przedstawic rzeczony wniosek, to bym go przedstawił jasno i klarownie.

Dobra, dobra. Pytałem czy to wniosek. Mówisz, że nie, to nie ma głosowania. (Moje ego ni ma nic do tego.)

Jurgen

Jurgen:
zaznaczam też na wszelki wypadek, że nie oceniam w żaden sposób zasadności bana udzielonego przez Q - niech sam się tłumaczy.

Się tłumaczę: upominałeś 3 Userów (Dukat, mozg_kl2, poligon), że piszą nie na temat w temacie technicznym. Jeden nie zaprzestał, więc...

Aha: co robimy z kwestią pojawienia się nicka: nogilop. Mnie to wygląda na sockpuppeting...
Jurgen
Moderator
#1243 - Wysłana: 16 Mar 2012 15:38:40 - Edytowany przez: Jurgen
Odpowiedz 
Q__

Tak dla ścisłości to upomniałem wszystkich,także tych, którym mogłoby dopiero przyjść do głowy OT. Natomiast Ci dwaj użytkownicy mi też wyglądają na tę samą osobę. Co prawda po IP tego chyba nie dojdziesz, ale za to sprawdź ich adresy maila - są bardzo podobne. Na razie nic bym nie robił, za to po powrocie poligon powinien się chyba oświadczyć, że to nie on albo wytłumaczyć.
Q__
Moderator
#1244 - Wysłana: 16 Mar 2012 16:04:04
Odpowiedz 
Jurgen

Jurgen:
Co prawda po IP tego chyba nie dojdziesz, ale za to sprawdź ich adresy maila - są bardzo podobne. Na razie nic bym nie robił, za to po powrocie poligon powinien się chyba oświadczyć, że to nie on albo wytłumaczyć.

Też tak sądzę. (Ban czasowy kończy mu się za niecałe półtorej godziny.)
Enterprise D
Użytkownik
#1245 - Wysłana: 16 Mar 2012 16:38:46
Odpowiedz 
Jurgen
Q__
Przecież nogilop to czytane wspak poligon, więc wychodzi na to,że to ta sama osoba, jak mogliście tego nie zauważyć...
Q__
Moderator
#1246 - Wysłana: 16 Mar 2012 16:39:37
Odpowiedz 
Enterprise D

Ależ wiemy to, tylko formaliści jesteśmy...
poligon
Użytkownik
#1247 - Wysłana: 16 Mar 2012 19:54:31
Odpowiedz 
Aha i poprawcie zabezpieczenia bo ban na IP nic nie daje. Sporo dziur, stwierdzam to jako dyletant. W obecnej postaci banujac IP nie jestescie w stanie powtrzymac pojawiania się pewnych osób na forum. Nie wiem jak banowaliście dinka i spidera że się pojawiali.
Jurgen
Moderator
#1248 - Wysłana: 16 Mar 2012 20:16:53
Odpowiedz 
poligon:
Aha i poprawcie zabezpieczenia bo ban na IP nic nie daje

To nie leży w naszej gestii.

Enterprise D:
Przecież nogilop to czytane wspak poligon, więc wychodzi na to,że to ta sama osoba, jak mogliście tego nie zauważyć

Jak założę siobie konto " __Q ", to czy będzie to oznaczało, że Q__ założył to konto?
poligon
Użytkownik
#1249 - Wysłana: 16 Mar 2012 20:29:45
Odpowiedz 
Powiem wam, teoretycznie, powtarzam teoretycznie, tak nie robiłem! Mozna mimo bana zakładac konta przez proxy, druga opcja mobilne IP czesto spotykane zazwyczaj w sieciach osiedlowych i prywatnych firmach podnajmujacych łącza. Moje IP było stałe do sprawdzenia. Ale w razie czego i tak mnie nie zbanujecie
Q__
Moderator
#1250 - Wysłana: 16 Mar 2012 22:20:17
Odpowiedz 
Jurgen

Pamietasz jak banowaliśmy po sto botów dziennie? Jakby co damy radę...
7z9
Użytkownik
#1251 - Wysłana: 16 Mar 2012 22:40:00
Odpowiedz 
poligon:
Powiem wam, teoretycznie, powtarzam teoretycznie, tak nie robiłem! Mozna mimo bana zakładac konta przez proxy, druga opcja mobilne IP czesto spotykane zazwyczaj w sieciach osiedlowych i prywatnych firmach podnajmujacych łącza. Moje IP było stałe do sprawdzenia. Ale w razie czego i tak mnie nie zbanujecie

Ee tam mi wielkie rewelacyje...
Wystarczy używać co najmniej dwie przeglądarki na kompie aby bez przeszkód założyć nowe konto lub je (jedynie) czytać. Zbanować tobie czy mi np. mogą tylko nicka.
Q__
Moderator
#1252 - Wysłana: 17 Mar 2012 09:04:07 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
7z9

7z9:
Zbanować tobie czy mi np. mogą tylko nicka.

Tylko wiesz co, ochotniku do bana? Jeśli w jednym wcieleniu uczciwie zapracujecie na bana, to w kolejnym - najprawdopodobniej - też na tego bana, wcześniej, czy później, zasłużycie...

A jeśli nie, jeśli w ewentualnym nowym "wcieleniu" będziecie się zachowywać tak wzorcowo, że w niczym nie przypominając zbanowanej uprzednio tożsamości, to naprawdę nie będzie mi to spędzało snu z powiek...
Myślisz, że gdyby Kor przyznał się teraz do bycia dawnym dinotrekiem, mozg_kl2 - dawnym neo_spiderem, Kain - Obroncą_Wiary, a Queerbot czy Paradoks stodwudziestym nickiem Barusza to bym krzyczał o bany dla nich? Wręcz przeciwnie, pierwszy bym postulował łagodność twierdząc, że się dostatecznie zrehabilitowali...

ps. miło zresztą, że chcecie do nas wracać, chłopcy, nawet ew. zbanowani... to znaczy, że jest wam na Phoenixie znacznie lepiej, niż twierdzicie w ramach swojego narzekania
Q__
Moderator
#1253 - Wysłana: 17 Mar 2012 14:53:34
Odpowiedz 
poligon

Offtop w temacie technicznym poleciał.
poligon
Użytkownik
#1254 - Wysłana: 17 Mar 2012 14:56:27
Odpowiedz 
Q__:
Offtop w temacie technicznym poleciał.

Oki dziki ze nie ban(przynajmniej niedziele miałbym spokojna) obiecuje wypowiadać sie w temacie.
Q__
Moderator
#1255 - Wysłana: 17 Mar 2012 14:57:48 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
poligon

Wbrew pozorom trzeba "trochę" więcej by wyprowadzić mnie z równowagi.

EDIT: i znów offtopik poszeedł...
mozg_kl2
Użytkownik
#1256 - Wysłana: 17 Mar 2012 16:45:34
Odpowiedz 
Q__:
Ależ wiemy to, tylko formaliści jesteśmy...

Z podobnymi ksywkami to różnie bywa. Jak zaczynał swoją, bytność na naszym forum to pojawił się mozg_kl3. Owa osoba nie miałą nic wspólnego ze mną, ale oczywiscie cień podejrzenia padł na mnie.

poligon:
Mozna mimo bana zakładac konta przez proxy

Próbowałem, nie da się. Pozatym po co?

poligon:
druga opcja mobilne IP czesto spotykane zazwyczaj w sieciach osiedlowych i prywatnych firmach podnajmujacych łącza

I po co?

Q__:
mozg_kl2 - dawnym neo_spiderem

Cholender. Wydało się. Jakbym dał ksywke spiderman, to niky by się nie połapał.
poligon
Użytkownik
#1257 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:07:53
Odpowiedz 
mozg_kl2:
po co?

By utrzec nosa cwaniakom . A tak na serio, nigdy nie skontrolujesz wszystkiego, nie zamkniesz niepokornych.

mozg_kl2:
Próbowałem, nie da się. Pozatym po co?

Da sie, tyko trzeba wybrać odpowiedni serwer, z naszego kontynentu. Plus odpowiednie łącze, a raczej jego konfiguracja. Troche grzebania i gotowe. Na radiowym nie działa.
Q__
Moderator
#1258 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:19:16
Odpowiedz 
Dobra... Kain wnioskuje o bana permanentnego dla naszego drogiego poligona... Czas głosowania - jak zwykle 24h.
poligon
Użytkownik
#1259 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:32:39
Odpowiedz 
Q__:
Dobra... Kain wnioskuje o bana permanentnego dla naszego drogiego poligona... Czas głosowania - jak zwykle 24h.

Spytam się jak chłop na roli. A ZA CO?

1. Za off top, juz dostałem, obiecuje nie broic. Wypowiedzi idą w odpowiednich tematach.

2. Za obrazanie dyskutantów? Niestety nie obrażam, albo przynajmniej starm się tego nie robić. (jeżeli ktoś poczuł się ursazony moimi wpisami z częcia sie pokajam)

3. Jedyny powód bana to za to kim jestem, Kain nie okreslil konkretnych powodów, obraza, OT, wyraziłswoje subiektywne sądy
: "wiosenne porzadki" Czy to jest powód?
Kain
Użytkownik
#1260 - Wysłana: 17 Mar 2012 18:50:56
Odpowiedz 
poligon:
Spytam się jak chłop na roli. A ZA CO?

Wstyd to dla mnie straszliwy że cytuję kogoś tak małego ale cóż;

"To juz twój subiektywizm, dla ciebie murzyni moga podbijac kosmos i układać opery, estesnierformowalny, zyjesz w swiecie bajek, gdzie wszyscy sa róni i te bzdety, a tak de facto na takich jelonkach trzepią kase"

Jak rozumiem obiektywnie osoby czarnoskóre NIE MOGĄ?

A nawiasem - zdolność czytania ze zrozumieniem u Ciebie szwankuje - powodem podanym przeze mnie było "bo jest śmieszny w sposób nie zabawny":P
 Strona:  ««  1  2  3  ...  40  41  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!