USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc
 Strona:  ««  1  2  ...  39  40  41  42  43  44  45  46  »» 
Autor Wiadomość
poligon
Użytkownik
#1201 - Wysłana: 14 Mar 2012 17:31:38 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
Dukat:
Destabilizujące są Twoje metody moderacji. Tolerowanie zaczepnych i obraźliwych zachowań jednych użytkowników, a równocześnie upominanie i karanie innych.

Oczewiście że ta niesprawiedliwośdc budzi opór. Q__ pod tym względem jest niereformowalny jak komunizm. Zreszta wszystko wyłuszczył Delta i z nim się zgadzam.

Dukat:
U innych to ci nie przeszkadza, nawet jak przyjmuje o wiele gorsze, ostrzejsze formy (o czym pisałem wcześniej).

Gadał dziad do obrazu a obraz ani razu. To był uzasadniony gniew na jawnie rasistowskie zagrywki . W naszej socjalistycznej wspólnocie nie ma miejsca na prawicowe odchyły, zostałeś słusznie skrytykowany i sam powinieneś złozyć samokrytyke na łonie partii

Jeżeli chodzi o głos to jestem na nie. Permanentny dopiero po przejsciu całej drogi prawnej. Prawo musi byc.

Aha no i mam nadzieje że ten wniosek bedzie rozpatrywany tyle samo czasu co wniosek o bana dla Queerbota czyli coś 3h, bo jak zaczeło mu się ciepło robić to Q__ bardzo szybko zamknąłeś głosowanie, ludzie widza te szwindle i nie lubia jak robi sie z nich idiotów. Twoje "Ufff" było az nazbyt wymowne!!!
Q__
Moderator
#1202 - Wysłana: 14 Mar 2012 17:43:50
Odpowiedz 
poligon

poligon:
Aha no i mam nadzieje że ten wniosek bedzie rozpatrywany tyle samo czasu co wniosek o bana dla Queerbota czyli coś 3h, bo jak zaczeło mu się ciepło robić to Q__ bardzo szybko zamknąłeś głosowanie, l

Mylisz się. Uznałem - po prostu - reakcje Userów za dość jednoznaczne, ale możemy pociągnąć i tamto głosowanie do 24h jeśli masz obawy o jego reprezentatywność.
Dukat
Użytkownik
#1203 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:04:47 - Edytowany przez: Dukat
Odpowiedz 
Kain, a dla Queerbota?
poligon
Użytkownik
#1204 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:06:27 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
Q__:
Mylisz się. Uznałem - po prostu - reakcje Userów za dość jednoznaczne, ale możemy pociągnąć i tamto głosowanie do 24h jeśli masz obawy o jego reprezentatywność.

Nie o to chodzi i tak byłbym przeciwny banowi. Chodzi o elementarna sprawedliwość dlatego Ducat ja i paru innych sie buntujemy w taki lub inny sposób.

Nieprowokowane osoby zachowuja się w miare normalnie. Jednak jak ktos robi ci do ogródka to juz inna sprawa. Idealnego swiata nie stworzysz na siłe i albo zaakceptujesz, albo bedziesz walczył jak Don Kichot z wiatrakami, bedziesz projektował własny swiat gdy rzeczywistość jest zgoła inna.

Mnie to ciekawi, jak rozwinie się sytuacja bo z kazdym idzie się dogadać, ale znowu postapiłeś niesprawiedliwie narzucajac swoja wizje. Jednych usprawiedliwiajac a drugich pietnujac, mimo że fedek pisał emocjonalnie na pewne tematy (jego wyobrażenie jednostronne RPA). I albo wszyscy dojda do pewnego porozumienia i bedziemy mieli konsensus, albo bedzie polowanie na czarownice w wykonaniu Kaina.

Niestety nie stworzysz tu drugiego Lem.forum.pl, tam po prostu zlewano pewne postawy i poziom eliminował pewnych dyskutantów i pewne tematy bo nikt nie odpowiadał. Czemu tu nie może byc podobnie.

I ostatnia sprawa. To chyba jedno z nielicznych forum gdzie codziennie ukazuje sie sporo wpisów, właśnie dzieki całemu zamieszaniu. Jedne bardziej merytoryczne drugie mniej. Jak chcecie to dorżnąć to prosze bardzo. Nawet liberalne "starwarsy" gdzie było pełno młodzików dogorywaja.

Dukat:
Kain, a dla Queerbota?

Kruk krukowi oka nie wykole. W koncu stoja po "światłej" stronie jak Anakin Skywalker
Toudi
Użytkownik
#1205 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:24:12 - Edytowany przez: Toudi
Odpowiedz 
Przespałem taką awanturę (może to i dobrze), ale kilka zdań trza napisać, bo jak to było u Dicka?, bo schłamienie za bardzo przybiera na sile.

Zacznijmy od tego, że demokratyczne przyznawanie banów, dla mnie, wypacza cały system. Ale ponieważ system istnieje, mogę go ignorować. Ale jak to bywa z ignorowaniem, można tylko do pewnego czasu.

Pozwolę sobie też rzucić kilka słów komentarza. Doszliśmy do sytuacji której nie da się nazwać inaczej, jak skrajną. Jeśli w jakiś poście padnie nawet ogólne odniesienie do państwa i partii, zostaje to uznane za politykowanie, a przecież to nie jest politykowanie!! To, że ktoś pracuje w państwowej firmie nie znaczy zaraz, że jest politykiem, oraz nie stwierdza to jego poglądów politycznych. Nie popadajmy w skrajność, nie dajmy się omamić, nie dajmy się ogłupić. Podejdźmy do sprawy jak ludzie kulturalni. Po prostu nie agitujmy i nie zastraszajmy innych użytkowników, a pojawienie się ewentualnych nawiązań do polityki nie będzie przerażało i wywoływało reakcji obronnych.

Elaan:
Poza tym doszłam do wniosku, że Q i IDIC jednak mają rację: należy otworzyć "Politykę" i zrobić z niej rezerwat - bez moderacji.

Ellan, prawda jest taka, że temat nazywał się OPAD SZCZĘKI, politykę dopisano, bo to ona wzbudzała największe emocje i prowadziła do dłuższych i często emocjonujących dyskusji, w których ginęły opady niepolityczne. Dano przez to jej osobny temat, ale jak widać na tym forum, dla niektórych napis POLITYKA działa jak czerwona płachta na byka (jakkolwiek udowodniono, że to nie o kolor chodzi) i oznaczała wolną amerykankę w tym temacie.
Temat został wypaczony skrajnie, co wywołało skrajną reakcje obronną w całej reszcie forum. Musimy jakoś powrócić do równowagi inaczej chłam nas pochłonie.

Jestem za banem dla Dukata, to jest osobnik z którym nie da się prowadzić dyskusji. Niezależnie od tematu. Próby "ucywilizowania" tego osobnika, które zostały podjęte, uważam za stracone, ewentualne przyszłe próby, to tylko marnowanie czasu i sił.

Ps. Q, to na co sobie pozwoliłeś w ostatnich postach w opadzie politycznym, jest obrzydliwe. Wiem że chciałeś zrobić: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie, ale nie dyskutuj z idiotami, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem!
Dukat
Użytkownik
#1206 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:30:37
Odpowiedz 
Toudi:
Jestem za banem dla Dukata, to jest osobnik z którym nie da się prowadzić dyskusji. Niezależnie od tematu. Próby "ucywilizowania" tego osobnika, które zostały podjęte, uważam za stracone, ewentualne przyszłe próby, to tylko marnowanie czasu i sił.

Po pierwsze to jesteś dla mnie śmieciem, a po drugie to co powiesz na bana dla Queerbota?

Toudi:
Wiem że chciałeś zrobić: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie, ale nie dyskutuj z idiotami, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem!

Wnioskuje o bana dla użytkownika Toudi za nazywanie innych userów "idiotami".
poligon
Użytkownik
#1207 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:32:26 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
Toudi:
mat został wypaczony skrajnie, co wywołało skrajną reakcje obronną w całej reszcie forum

A nawet w całym wszechswiecie. Jestes z deka przeczulony.

Toudi:

Wiec nie marnuj po co z nim rozmawiać? Olać i tyle. Fakt argumenty sa meczące, polegajace na szukaniu dziury w całym, ale kto co lubi. Nie podoba się to PLONK, to nie czysciec ani piekło by rozmawiać z dukatem.

Toudi:
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie, ale nie dyskutuj z idiotami, najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem!

I teraz bedąc bardzo przewrotnym czy nie nadaje się to do moderacji... sorry to słuszna krytyka. Sypiemy sobie głowe popiołem jestesmy idiotami i sprowadziliśmy was do naszego poziomu. Tylko jakim trzeba być idiota by dać się sprowadzić idiocie? Nie obrazając nikogo tylko twoje rtozumowanie.
Kain
Użytkownik
#1208 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:44:10
Odpowiedz 
Dukat:
Kain, a dla Queerbota?

Chciałbym jakoś rozbudować wypowiedz ale w sumie wystarczy jedno słowo: Nie.
Q__
Moderator
#1209 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:46:58
Odpowiedz 
Toudi

Toudi:
Q, to na co sobie pozwoliłeś w ostatnich postach w opadzie politycznym, jest obrzydliwe. Wiem że chciałeś zrobić: Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie, ale nie dyskutuj z idiotami, bo najpierw sprowadzą cię do swojego poziomu a potem pokonają doświadczeniem!

Przepraszam, nie powtórzy się to.
poligon
Użytkownik
#1210 - Wysłana: 14 Mar 2012 18:51:36
Odpowiedz 
Kain:

Jak to bywa u chunwejbinów zero refleksji. Ważne że leciał po "światłej" stronie
Jurgen
Moderator
#1211 - Wysłana: 14 Mar 2012 19:00:38
Odpowiedz 
Ja oczywiście nie głosuję, pozwolę sobie jednak (skoro i tak tu dyskutujemy, zamiast głosować) na jedną uwagę. Jezeli za znacznie szerszy atak personalny na Dukata Queerboot nie dostanie bana (demokratycznie, żeby nie było), a Dukat za atak na IDIC czy Toudiego dostanie (przy czym to, co zrobił Dukat to jest moim zdaniem pokazówka, a nie próba obrazenie kogokolwiek), to nie miejcie pretensji, że forum działa, jak działa. Nawet jeżeli moderacja w wykonaniu Q przypomina republike bananową, a nie państwo prawa, to to, co robicie Wy, to jest dziki zachód.
Q__
Moderator
#1212 - Wysłana: 14 Mar 2012 19:13:53
Odpowiedz 
Jurgen

Jurgen:
Nawet jeżeli moderacja w wykonaniu Q przypomina republike bananową, a nie państwo prawa, to to, co robicie Wy, to jest dziki zachód.

Szkoda, że nie mamy sygnaturek. Dałbym do niej ten cytat.
Dukat
Użytkownik
#1213 - Wysłana: 14 Mar 2012 19:24:19
Odpowiedz 
Jurgen
Słowa mądrosci płyną przez Twoja klawiaturę.

Kain:

Spoko, wiem, ze nie jesteś zdolny do szerszej wypowiedzi :-P
Kain
Użytkownik
#1214 - Wysłana: 14 Mar 2012 20:13:16
Odpowiedz 
Dukat:
Spoko, wiem, ze nie jesteś zdolny do szerszej wypowiedzi :-P

To znaczy jedynie że czytanie przychodzi Ci z trudem, postaraj się nie dawać za wygraną po pierwszych 4 słowach i składaj literki dalej a może za jakieś parę lat nawet dostrzeżesz w nich treść.
Jurgen
Moderator
#1215 - Wysłana: 14 Mar 2012 20:17:31
Odpowiedz 
panowie, jaki cel maja te złośliwości? Treści nie przekazujecie już żadnej, tylko sobie wzajemnie dogryzacie... No, chyba że o to Wam chodzi. Skoro jednak Q zorganizował plebiscyt, to może dacie go spokojnie dokończyć?
Dukat
Użytkownik
#1216 - Wysłana: 14 Mar 2012 20:36:29
Odpowiedz 
Kain masz jeszcze coś idiotycznego do napisania?

Jurgen:
panowie, jaki cel maja te złośliwości?

Jakie złośliwości? To dopuszczalny przez moderacje poziom dyskusji.
mozg_kl2
Użytkownik
#1217 - Wysłana: 14 Mar 2012 22:17:46
Odpowiedz 
Q__:
Usera znanego jako Queerbot.

Ban NIE, ostrzeżenie z ciężkim sumienie ale TAK. Queerbota jednka podziwiam, bo był stale i ostentacyjnie prowokowany przez pewnych szkodników (bo inaczej ich nazwać nie można).

Elaan:
Co do politykowania Dukata i poligona lub kogokolwiek innego poza tematem "Polityka" - ciąć z automatu i bez litości.

Zgadzam się.

Kain:
Jestem w 100% za banem permanentnym dla usera Dukat-a.

Jestem na TAK. Dukat nie prowadzi konstruktywnej krytyki obecnego stanu rzeczy. Celowo jątrzy, dzieli i wierci ludziom dziure w brzuchu by siać ferment.

Toudi:
Przespałem taką awanturę (może to i dobrze), ale kilka zdań trza napisać, bo jak to było u Dicka?, bo schłamienie za bardzo przybiera na sile.

Ja też. Czytanie tego z kubełkiem popcornu jest lepsze niż telenowela brazylijska.

Dukat:
Wnioskuje o bana dla użytkownika Toudi za nazywanie innych userów "idiotami".

Przeciw.

Ogólnie Dukat idź w cholere z cała swoją polityką, i swoimi urojeniami nt rzeczywistości.
Dukat
Użytkownik
#1218 - Wysłana: 15 Mar 2012 08:02:38
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Ban NIE, ostrzeżenie z ciężkim sumienie ale TAK. Queerbota jednka podziwiam, bo był stale i ostentacyjnie prowokowany przez pewnych szkodników

Zaraz, on nie brał udziału w wymianie zdań. Jak miał być prowokowany? Wparował niesprowokowany i bez powodu zaczął obrzucać innych wyzwiskami. Na dodatek zapowiedział, że będzie tak robił w przyszłości. Będzie wchodził po to, żeby pisać, że ktoś ma "kupę gówna zamiast mozgu_kl2". I po takich wyczynach, po takich zapowiedziach nie ma być banowany?

mozg_kl2:
Zgadzam się.

Odnieś się do zacytowanych przeze mnie politycznych wypowiedzi innych użytkowników w temacie o grach i przemocy. Czy chcesz czy nie, niektóre tematy zahaczają o politykę.

mozg_kl2:
Jestem na TAK. Dukat nie prowadzi konstruktywnej krytyki obecnego stanu rzeczy.

Konstruktywna krytyka okazuje się tu daremna. Niektórym wolno wszystko inni są upominani za byle co. Na krytykę moderator reaguje najwyżej uszczypliwymi uwagami. Bardzo poważny i konkretny wpis Delty został wręcz olany. Dlatego macie teraz dobę terapii szokowej. Jak to nie pomoże, to możecie zamykać forum.
Proszę zauważyć, ze wyzwisk generalnie używam wobec osób, które są przeciwne sankcjom za wyzwiska! I co się okazuje, jak was zwyzywać, to jest straszny problem i chamstwo i trzeba banować, a jak wcześniej ktoś wyzywał innych, to problemu nie ma, po co jakieś kary.

mozg_kl2:
Przeciw.

Dlaczego przeciw? Dopuszczasz określanie współuserów mianem idiotów? I jeszcze się dziwisz, że forum chamieje?
poligon
Użytkownik
#1219 - Wysłana: 15 Mar 2012 08:08:42 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Queerbota jednka podziwiam, bo był stale i ostentacyjnie prowokowany przez pewnych szkodników (bo inaczej ich nazwać nie można).

Ale banał, czytasz sam siebie. Dyskusja go nie dotyczyła, wpadł wylał szambo i teraz sie nad nim litują, bo zapłonął slusznym gniewem. Nikt o nim nie wspomnął sowem nawet aluzji nie było.

To jakaś paranoja z tą prowokacją.

Dukat:
Bardzo poważny i konkretny wpis Delty został wręcz olany.

Zamienił się w wyciaganie jakiś trupów z szafy bo tak łatwiej niz uderzyć się w pierś. Delta zarysowal problemy, ale je olano.
Dukat
Użytkownik
#1220 - Wysłana: 15 Mar 2012 08:53:31
Odpowiedz 
Żadnego problemu by nie było, gdyby moderator zareagował jak trzeba - ukarał banem sprawcę bezpośrednich wyzwisk pod adresem innych użytkowników. Zamiast tego było zamykanie tematu, udawanie, że nie wie co powinien zrobić czy w końcu idiotyczne głosowanie nad tym czy wolno napisać, że inny użytkownik ma "kał zamiast mózgu".
Szukanie przyczyn problemu gdzieś poza moderatorem to absurd.
mozg_kl2
Użytkownik
#1221 - Wysłana: 15 Mar 2012 09:11:19
Odpowiedz 
Dukat:
Zaraz, on nie brał udziału w wymianie zdań. Jak miał być prowokowany?

Wiem, żę to może Cie przerosnąc ale chodzi o całokształt dyskusji jaką prowadzisz, we wszystkich tematach. Pozatym nie trzeba brać, udział w dyskusjach wystarczy przeczytac Twóje urojenia żeby się poczuć sprowkowanym.

Dukat:
Czy chcesz czy nie, niektóre tematy zahaczają o politykę.

Jest różnica pomiędzy zahaczaniem o politykę, a celowym włażeniem z buciorami politycznymi. Ty uprawiasz to drugie, z delikatnością armi czerwonej wyzwalającej Berlin.

Dukat:
Dopuszczasz określanie współuserów mianem idiotów?

Toudi stwierdził fakt, którzy jest wszystkim znany. W pełni się zgadzam z jego opinią na Twój temat, choć ja bym tego tak nie powiedział.

poligon:
wpadł wylał szambo

W waszym wykonaniu ten temat przypominał szambo, także nie powinniście byli zauważyć duże różnicy. Wkoncu lubicie babrać się w gównie, patrzac na wypowiedzi Dukata skłonny jestem wysunąc teze, że to jego fetysz.

poligon:
To jakaś paranoja z tą prowokacją.

Paranoją jest to, że jeszcze z Wami ludzie rozmawiają i to, że nie macie bana.
Dukat
Użytkownik
#1222 - Wysłana: 15 Mar 2012 09:18:32
Odpowiedz 
mozg_kl2:
Wiem, żę to może Cie przerosnąc ale chodzi o całokształt dyskusji jaką prowadzisz, we wszystkich tematach. Pozatym nie trzeba brać, udział w dyskusjach wystarczy przeczytac Twóje urojenia żeby się poczuć sprowkowanym.

Jakie urojenia? Jak cos ci nie pasuje to nie rozmawiasz merytorycznie, tylko zaczynasz bredzić o "urojeniach". Prowokujesz i spierniczasz pod spódnice Q__.

mozg_kl2:
Jest różnica pomiędzy zahaczaniem o politykę, a celowym włażeniem z buciorami politycznymi.

Zależy od subiektywnej oceny. Obstawiam, ze gdybym to ja był autorem zacytowanych wypowiedzi w temacie o grach, to uznałbyś to za "włażenie z buciorami". Taka twoja paranoja...

mozg_kl2:
Toudi stwierdził fakt, którzy jest wszystkim znany. W pełni się zgadzam z jego opinią na Twój temat, choć ja bym tego tak nie powiedział.

Sam jesteś idiotą
poligon
Użytkownik
#1223 - Wysłana: 15 Mar 2012 09:18:32 - Edytowany przez: poligon
Odpowiedz 
mozg_kl2:
W waszym wykonaniu ten temat przypominał szambo, także nie powinniście byli zauważyć duże różnicy. Wkoncu lubicie babrać się w gównie, patrzac na wypowiedzi Dukata skłonny jestem wysunąc teze, że to jego fetysz.

To twoja subiektywna opinia. Prawo nie zostało złamane. Nie podoba się, nie dyskutuje sie, wylewanie pomyj swiadczy o dyskutancie.

mozg_kl2:
Paranoją jest to, że jeszcze z Wami ludzie rozmawiają i to, że nie macie bana.

Straszne poplacze się z tego powodu. Dosłownie komedia.

Dukat:
spierniczasz pod spódnice Q__.

Pisał że ma spodnie.
Dukat
Użytkownik
#1224 - Wysłana: 15 Mar 2012 09:25:51
Odpowiedz 
poligon:
Pisał że ma spodnie.

Kto by mu wierzył chociaż w jedno słowo?
mozg_kl2
Użytkownik
#1225 - Wysłana: 15 Mar 2012 09:43:09
Odpowiedz 
Dukat:
Jakie urojenia? Jak cos ci nie pasuje to nie rozmawiasz merytorycznie, tylko zaczynasz bredzić o "urojeniach".

Twóje wypowiedzi dotyczące funkcjonowania państwa, powstawania prawa itp, są niczym więcej jak urojeniami osoby która nie ma pojęcia o czym mówi.

Dukat:
Sam jesteś idiotą

To mi poleciałeś po majtach. Normalnie, zamknę się w sobie i nie wejde na forum przez rok. BTW Q co z tym banem dla Dukata? Długo mamy jeszcze czekać?

poligon:
To twoja subiektywna opinia

To opinia ogołu członków naszego forum, z którą trudno się nie zgodzić.
Jurgen
Moderator
#1226 - Wysłana: 15 Mar 2012 09:48:36
Odpowiedz 
Panowie, przypominam, że jest to temat techniczny i nadal ma być tak traktowany. Jeżeli nadal będą się tu pojawiać posty nie na temat, to:
a) temat zamknę*,
b) winowajcy ukarani zostaną banem dobowym.
I od razu dodaję, że nie będę czuł w związku z tym żadnego dyskomfortu, bo nie będą to działania w ramach "wymiaru sprawiedliwości", tylko działania porządkowe. Reasumując, wynocha do kawiarenek, co myślimy o i innych opadów szczęki

*z drugiej strony, jak winowajcy zostaną zbanowani, nie będzie potrzeby zamykania tematu, więc punkt a) będzie do rozważenia.
Q__
Moderator
#1227 - Wysłana: 15 Mar 2012 10:50:51 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
Jurgen

Jurgen:
b) winowajcy ukarani zostaną banem dobowym.

W kwestii formalnej: dwaj z winowajców otrzymali ostatnio ode mnie bana dobowego. Jeśli trzymasz się procedur starego systemu, teraz szedłby tygodniowy.

mozg_kl2

mozg_kl2:
BTW Q co z tym banem dla Dukata? Długo mamy jeszcze czekać?

Wytrzymajmy pełne 24h głosowania.
Q__
Moderator
#1228 - Wysłana: 15 Mar 2012 16:59:45
Odpowiedz 
Dukat

Cóż... Podsumowując wyniki głosowania, żegnamy Cię definitywnie. Szkoda, mimo wszystko, że nie zostawiłeś innego wyjścia.
poligon
Użytkownik
#1229 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:05:58
Odpowiedz 
Trzech było za mózg, toudi, kain

Trzech przeciw ja, dukat i elaana.

Wiec chyba jakieś problemy z matematyka.

Do tego jeżeli sam powołujesz się na jakies grudniowe głosowania to Mav i Enterprise D byli kiedys przeciwni dla bana dla dukata.

To raz dwa kilka osób nie może decydować o banie bo nie ma to nic wspólnego z demokracją. Wielu uczestników nie miało sie szansy wypowiedzieć jak Eviva czy Kor oraz fedek.
Q__
Moderator
#1230 - Wysłana: 15 Mar 2012 17:08:15 - Edytowany przez: Q__
Odpowiedz 
poligon

1. Ja byłem za, to jest czterech. Dość wyrównana proporcja, ale jednak.

2. Głosowanie trwało 24h, kto chciał, ten zagłosował.
 Strona:  ««  1  2  ...  39  40  41  42  43  44  45  46  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!