USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc
 Strona:  ««  1  2  ...  19  20  21  22  23  ...  45  46  »» 
Autor Wiadomość
Jurgen
Moderator
#601 - Wysłana: 6 Kwi 2011 07:14:43
RaulC

No i na co? Q nie ma, Madame Picard już się w moderację nie bawi, a ja banował przynajmniej do końća tego tygodnia nie będę...
Madame Picard
Moderator
#602 - Wysłana: 6 Kwi 2011 11:50:06
Jurgen:
ja banował przynajmniej do końća tego tygodnia nie będę...

A potem nadejdzie dzień gniewu .
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#603 - Wysłana: 6 Kwi 2011 12:16:45 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
IDIC

IDIC:
niemniej jednak sytuacja kiedy kogoś obrażają padające pod jego adresem słowa prawdy jest dość specyficzna i tym samym wymaga - w moim odczuciu - zastosowania specyficznych procedur

Więc przyznajesz się , że obrażasz, ale w imię jedynej niepodważalnej objawionej prawdy. Tylko jaka ta prawda jest? Twoja?

Mordować też mozna w imię prawdy. Ale to nadal morderstwo.Ale według jedynej słuszanej ideei będzie to - zastosowania specyficznych procedur w celu obrony Naszej Prawdy

Mentalność Kalego, ale czego więcej sie można spodziewać.
IDIC
Użytkownik
#604 - Wysłana: 6 Kwi 2011 13:32:25
FederacyjneMSZ:
Więc przyznajesz się , że obrażasz, ale w imię jedynej niepodważalnej objawionej prawdy

Wolałabym wprawdzie uniknąć wdawania się w kolejną (śmiem podejrzewać, że jałową) dyskusję, niemniej jednak czuję się w obowiązku wyprowadzić Cię z błędu.
Nie, nie "przyznaję się", że obrażam
Napisałam jedynie, że "sytuacja, kiedy kogoś obrażają padające pod jego adresem słowa prawdy jest dość specyficzna"
Czytać należy ze zrozumieniem
Może pomoże mniej skomplikowany przykład: gdybym kogoś okłamała i ten ktoś zarzuciłby mi kłamstwo, to ostatnią rzeczą, która mnie osobiście przyszłaby do głowy, byłoby obrażanie się na niego
naturalnie - nie byłoby mi przyjemnie; ostatecznie usłyszeć, że jest się kłamcą przyjemnym nie
jeśli się jednak kłamie, należy liczyć się z tym, że ktoś powie Ci prosto w oczy "Skłamałeś"
IMO obrażanie się w takiej sytuacji to przejaw skrajnego infantylizmu
w ten własnie infantylny sposób reagują osoby, które nie tylko nie są w stanie zaakceptować następstw swojego wcześniejszego - takiego czy innego - postępowania (w tym skutku w postaci wyrazonej explicite negatywnej oceny ), ale nawet nie potrafią dostrzec związków pomiędzy swoim postepowaniem a komentarzami płynącymi z otoczenia kreując się na niesłusznie uciskane wcielenie niewinności

FederacyjneMSZ:
Mentalność Kalego, ale czego więcej sie można spodziewać.

Nie mam pojęcia, co chcesz przez to powiedzieć (biorąc pod uwagę kontekst)
Nie traktuj tego jednak absolutnie jako mojej zachęty do zamieszczania w tej kwestii jakichkolwiek dodatkowych wyjaśnień
Tak jak wspomniałam, nie mam ochoty na rozwijanie kolejnej polemiki tylko dlatego, że część starej ekipy USS Independence tradycyjnie postanowiła "stanąć murem" za jednym ze swoich członków.

z mojej strony zatem - EOT
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#605 - Wysłana: 6 Kwi 2011 13:38:51 - Edytowany przez: FederacyjneMSZ
IDIC:
że część starej ekipy USS Independence tradycyjnie postanowiła "stanąć murem" za jednym ze swoich członków.

Widze, że USS Independence bardzo lezy Tobie na wątrobie. Jeżeli juz tak dzielimy, to możemy wyróżnic Kółko Wzajemnej Adoracji, które w niezmiennym składzie broni siebie nawzajem oraz "staje murem" za jednym ze swoich członków.

IDIC

IDIC:
Może pomoże mniej skomplikowany przykład: gdybym kogoś okłamała i ten ktoś zarzuciłby mi kłamstwo, to ostatnią rzeczą, która mnie osobiście przyszłaby do głowy, byłoby obrażanie się na niego

ale jaką "prawde" Ty mi powiedziałaś. Z góry załozyłaś , że masz racje i Twój obraz rzeczywistości jest "prawdą" i na tej podstawie formułujesz wnioski.
Jurgen
Moderator
#606 - Wysłana: 6 Kwi 2011 15:26:09

Moi drodzy! To też jest temat techniczny. Ponieważ napisałem, że banów nie będzie, to Wasze spory w tym momencie to po prostu OT. W temacie technicznym, przypominam!
RaulC
Użytkownik
#607 - Wysłana: 6 Kwi 2011 21:16:46
Jurgen:
No i na co? Q nie ma, Madame Picard już się w moderację nie bawi, a ja banował przynajmniej do końća tego tygodnia nie będę...

Proszę o potraktowanie mojego wniosku poważnie i zajęcie się nim po upływie czasu w którym banować nie będziesz. Jesli nie to po niedzieli wniosek złożę ponownie w niezmienionej formie.
IDIC
Użytkownik
#608 - Wysłana: 7 Kwi 2011 07:14:11
RaulC:
Proszę o potraktowanie mojego wniosku poważnie i zajęcie się nim po upływie czasu w którym banować nie będziesz. Jesli nie to po niedzieli wniosek złożę ponownie w niezmienionej formie.

What an excellent idea!
pozostaje mi zatem cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń
wniosek o bana złożony przez usera RaulC uważam - biorąc pod uwagę to, kto go składa - za wręcz dla mnie nobilitujący
nie żebym znów chciała kogoś obrazić
absolutnie!
po prostu mam w pamięci jedną z wypowiedzi tego usera:

RaulC:
Może to wielka tajemnica i ją ujawniam, ale choroba, na którą cierpi MP niestety potrafi bezwiednie zmienić charakter i tylko to może Martę usprawiedliwiać. Ale Q__ chyba o tym wiesz. Masz jednak rację, że od moda czy nawet byłego moda należy wymagać pewnej kultury słowa.

jak bardzo perfidnym i pozbawionym elementarnego poczucia przyzwoitości trzeba być, aby osobę wypowiadającą się w pełni świadomie publicznie dyskredytować insynuując, że jej wypowiedzi są wytworem zmienionego przez chorobę umysłu?

dla mnie osobiście coś takiego jest odrażające
co chciałabym podkreślić, póki jeszcze mogę
Jurgen
Moderator
#609 - Wysłana: 7 Kwi 2011 07:22:03
RaulC

Po niedzieli to sie dopiero okaże, co będzie. Bez względu jednak na wyniki, jeszcze przez jakis czas i tak nie będę banował - o ile w ogóle będę banował (zastanówcie się, dlaczego?).
RaulC
Użytkownik
#610 - Wysłana: 7 Kwi 2011 21:34:27
Jurgen

Odnoszę wrażenie, że ban-mod nie wróci prędko jesli wogóle a ktoś powinien się zająć tą niewdzięczną robotą a jedyną osobą, która to może jesteś Ty. Chyba, że po cichu przytakujesz takiemu zachowaniu jak post wyżej wymienionych we wniosku osób. To jednak byłoby wysoce nielogiczne. To jest temat techniczny i wniosek jest techniczny, a niektórzy nawet tego nie potrafią uszanować tylko uparcie starają się obrazić innych.

Złożyłem formalny wniosek.
Seybr
Użytkownik
#611 - Wysłana: 7 Kwi 2011 21:35:09
Jurgen

Wiesz co etykieta forum mówi mi żebym się pohamował. Gadasz jak typowy prawnik, zero konkretów, coś tam się stało. Masz moda to bądź stanowczy jak Sędzia Anna Maria Wesołowska :P, choć i to dla mnie jest pierd... o Chopinie.

Masz nowy przykład _Q_, jak dla mnie to jest podszywanie pod naszego kolegę. Pamiętasz pewnego trola z forum, sorry ale migasz się od swoich obowiązków. Masz szeryfa to działaj, jak tak dalej będzie to sam napiszę do Kai i powiem co myślę. Chyba że chcesz i napisze to na forum z epitetami.
Za starych czasów Irca, Mózg by dostał bana na maksa a Ferdek kika. Puki trzymam się etykiety jestem grzeczny, jestem tutaj od paru lat, ale widzę burdel, demokracja nie służy.
TSan
Użytkownik
#612 - Wysłana: 7 Kwi 2011 21:38:29
Seybr

Ledwo napisał kilka postów, a Ty już stawiasz bezpodstawne oskarżenie. Poczekajmy, a nie odganiasz nowych forumowiczów.
Eviva
Użytkownik
#613 - Wysłana: 7 Kwi 2011 21:41:56
Seybr

Ten nowy to _Q_, a stary to Q_, bez jednej kreseczki. Gdyby zjawiła się tu Ewiva, tez byś ją uznał za impostora?
Seybr
Użytkownik
#614 - Wysłana: 7 Kwi 2011 21:54:31 - Edytowany przez: Seybr
TSan

Skarbie chodzi mi o Q, naszego Q. Q jest jeden i niech tak zostanie, jesteśmy jak ludzie z Przystanku Alaska. Te forum nie jest przeciętne. Jak będę chciał na plebs wchodzić to tam sobie będę pisał.

Eviva:
Gdyby zjawiła się tu Ewiva, tez byś ją uznał za impostora?

Eviva jest jedna, czasem mnie wkur....., czasem chciałem ciebie szpadlem zatłuc, ale czegoś nauczyłem się od ciebie. Lubię ciebie, masz swoje podejście do życia, czasem się z nim nie zgadzam, ale i tak ciebie lubię :P. Kto się czubi ten się lubi Walczysz o swoje i to mi się podoba. Sprawdziłem tego niby Q i popatrz ile ma warnów za łamanie prawa x forum
TSan
Użytkownik
#615 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:01:33
Jurgen

Składam formalny wniosek o wyłonienie grupy możliwych kandydatów na moderatorów i wyłonienie Twojego zastępcy/wspólnika.

Uzasadnienie: Jeden moderator może sobie nie poradzić, w razie Jego nieobecności na forum zapanuje przysłowiowy burdel.

P.S. Temat "Prośby i uwagi do moderatorów/adminów" został zamknie=ety więc pisze tutaj.
Eviva
Użytkownik
#616 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:01:59
Seybr:
Lubię ciebie, masz swoje podejście do życia, czasem się z nim nie zgadzam, ale i tak ciebie lubię

Ja tez Cię polubiłam mimo naszych sprzeczek Ostatecznie zawsze można podpisać protokół rozbieżności, no nie?

Seybr:
Kto się czubi ten się lubi

No to kazano mi na tym forum maksimum życzliwości, ile tylko się dało bez wybijania mi zębów
Seybr
Użytkownik
#617 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:16:47
TSan:
Składam formalny wniosek o wyłonienie grupy możliwych kandydatów na moderatorów i wyłonienie Twojego zastępcy/wspólnika.

Uzasadnienie: Jeden moderator może sobie nie poradzić, w razie Jego nieobecności na forum zapanuje przysłowiowy burdel.

Przychylam się do wniosku.

Chce kandydować na moda.
Eviva
Użytkownik
#618 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:17:45
Seybr:
Chce kandydować na moda.

Przychylam się.
TSan
Użytkownik
#619 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:20:38
Eviva
Seybr

Zgłaszam kandydaturę, jeśli się nie uda, to proponuję kandydaturę Evivy.
Bashir
Moderator
#620 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:22:22
Ja też chce moda!
TSan
Użytkownik
#621 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:23:41
Bashir

Ba, każdy by chciał. Gorzej z późniejszym spełnianiem obowiazków. Poczekamy na decyzję Jurgena.
Seybr
Użytkownik
#622 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:25:21
TSan:
Poczekamy na decyzję Jurgena.

Ok, jeżeli jego opinia nie będzie mi się podobała, to pozwolisz o napiszę coś od siebie.
Bashir
Moderator
#623 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:32:59
TSan

Sugerujesz że nei podołam ? :-P
TSan
Użytkownik
#624 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:37:14
Bashir
Seybr

Nie, ale każdy by chciał.

Jeśli już Jurgen się zgodzi, to propounuje podział modów:

a) Mod ostrzegania, uspokajania i zażegnywania kłótni
b) Mod od zadań powyższych w stopniu "cięższych przewinien" oraz banowania
c) Mod (Jurgen) od ogarniania i pilnowania żeby pozostała dwójka nie nadużywała uprawnień oraz od wszelkich obowiązków typu: zamykanie tematów, usuwanie spambotów ect.
Eviva
Użytkownik
#625 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:40:30 - Edytowany przez: Eviva
TSan:
jeśli się nie uda, to proponuję kandydaturę Evivy.

Dziewczyno! Czy ty wiesz ilu userom się właśnie naraziłaś? Przecież są tu tacy, co na stanowisku moda chętniej zobaczyliby Godzillę, a mnie dla odmiany chętniej na stosie!

Poza tym ja mam serce za miękkie, nie umiałabym nikogo wybanować, zwłaszcza gdy miałoby to piętno osobistych porachunków. A ja tu mam paru wrogów. Nie, modem musi być osoba, która jest lubiana, szanowana, konsekwentna i nie jest z nikim skłócona na śmierć i życie. Seybr pasuje
TSan
Użytkownik
#626 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:42:58
Eviva

Ależ patrz mój post powyżej. Byłabyć modem typu a). Co do Seybra, napewno nasz kolega zgodzi się na typ b)
Eviva
Użytkownik
#627 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:46:18
TSan

Ja i zażegnywanie kłótni Gdyby trzeba było wszcząć kłótnię, o tak, to rozumiem.
Seybr
Użytkownik
#628 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:49:39
Eviva:
Przecież są tu tacy, co na stanowisku moda chętniej zobaczyliby Godzillę, a mnie dla odmiany chętniej na stosie!

Na stosie siana w stodole na wsi, w ciepły letni wieczór ?

TSan:
Co do Seybra, napewno nasz kolega zgodzi się na typ b)

Zgadałaś, przemawia moje drugie złe JA.
FederacyjneMSZ
Użytkownik
#629 - Wysłana: 7 Kwi 2011 22:53:43
Seybr

Seybr:
Na stosie siana w stodole na wsi, w ciepły letni wieczór ?

Partia również zgłasza kandydature Towarzysza Seybr na zastępce Ludowego Moderatora tego forum
mozg_kl2
Użytkownik
#630 - Wysłana: 8 Kwi 2011 09:17:55
Zebrało się towarzystwo wzajemnej adoracji i poklepuje się po plecach, oraz kombinuje jak obronić swoich członków. Zapomnieliście swietego ognia jeszcze do tego Waszego zjazdu czarownic. Nie wdaje się jednak w OT.

Obawiam się, że Seybr nie może zostać mode bo wtedy rozpatrywałby wniosek składany przez siebie. Dodatkowo nawet nie stara się być obiektywny. Swoją drogą śmiesznie to będzie wygladać. Fed, Eviva głosza rasistowskie poglady, ja i IDIC zwróciliśmy na to uwagę i my dostajemy bana, od towarzysza seybra Ludowego Komisarza tfu Moderatora Partii. Na koniec poprosze wszystkich o wstanie i zaśpiewanie Międzynarodówki.
 Strona:  ««  1  2  ...  19  20  21  22  23  ...  45  46  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / Bany, winterszajsy etc

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!