USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / REKORD
 Strona:  ««  1  2  3  ...  18  19  20  21  22  23  24  »» 
Autor Wiadomość
Jurgen
Moderator
#601 - Wysłana: 10 Lip 2008 18:36:32
Odpowiedz 
O dopiero teraz zauważyłem, żę mi jeszcze w styczniu bałaganu w moim temacie narobiliście.
kanna
Użytkownik
#602 - Wysłana: 10 Lip 2008 23:00:40
Odpowiedz 
Ja by Ci radziła - dobre rady to moje hobby - żebys sobie taki wątek założył, gdzie tylko Ty byś się wypowidał. Będzie tam panował idealny porządek
Jurgen
Moderator
#603 - Wysłana: 11 Lip 2008 14:37:49
Odpowiedz 
kanna

O, Genialna... Doskonały pomysł.

PS Gildor zdaje się powiadał, że rada to niebezpieczny dar, nawet między mędrcami, gdyż każda poniewczasie może okazać się zła.
Delta
Użytkownik
#604 - Wysłana: 11 Lip 2008 14:56:06
Odpowiedz 
Jurgen
Gildor zdaje się powiadał, że rada to niebezpieczny dar, nawet między mędrcami, gdyż każda poniewczasie może okazać się zła.

I miał rację, bo gdybyś przypadkiem nabałaganił w tym swoim wątku, to musiałbyś później ochrzanić samego siebie.

A poważnie mówiąc, dobrze, że jest ktoś kto od czasu do czasu próbuje wprowadzić odrobinę ładu, inaczej offtopy by nas zjadły.
kanna
Użytkownik
#605 - Wysłana: 11 Lip 2008 23:04:55
Odpowiedz 
Jurgen
O, Genialna...

wyczuwam nieuzasadnioną ironię
Jurgen
Moderator
#606 - Wysłana: 12 Lip 2008 21:20:42
Odpowiedz 
wyczuwam nieuzasadnioną ironię

Dlaczego ironię i dlaczego nieuzasadnioną?
Eviva
Użytkownik
#607 - Wysłana: 13 Lip 2008 09:30:44 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 

PS Gildor zdaje się powiadał, że rada to niebezpieczny dar, nawet między mędrcami, gdyż każda poniewczasie może okazać się zła

Kochany Jurgen, wartość tak zwanej dobrej rady jest wogóle niewielka, gdyż głupi jej nie usłucha, a mądry sie bez niej obejdzie.
kanna
Użytkownik
#608 - Wysłana: 23 Gru 2008 23:43:51
Odpowiedz 
Dziś o 11 pobity został nowy rekord zauważyliście?
biter
Użytkownik
#609 - Wysłana: 23 Gru 2008 23:51:17
Odpowiedz 
kanna

olśnij mnie proszę
Bashir
Moderator
#610 - Wysłana: 23 Gru 2008 23:55:41
Odpowiedz 
Ja zauważyłem że poprzedni rekord (około 50 osób) jakoś się wykasował, nie wiedzieć czemu. :/ A zastanawia mnie też skąd tylko gości naraz na naszym forum ...

biter
olśnij mnie proszę

Liczba gości na forum, prawy dolny róg...
biter
Użytkownik
#611 - Wysłana: 24 Gru 2008 00:08:50
Odpowiedz 
o faktycznie.
Delta
Użytkownik
#612 - Wysłana: 24 Gru 2008 11:32:17
Odpowiedz 
Bashir
A zastanawia mnie też skąd tylko gości naraz na naszym forum ...

Nie mam pojęcia. Ja takiej liczby odwiedzających nie widziałem.
Ale w sumie to Phoenix ma całkiem niezłą oglądalność jak na stronę o mało popularnym u nas serialu.
http://www.alexa.com/data/details/traffic_details/ startrek.pl

Jeśli założyć, że na świecie jest 2,5 mld użytkowników internetu, to wychodzi, że dziennie jest 2000 wejść na stronę.
Madame Picard
Moderator
#613 - Wysłana: 24 Gru 2008 11:59:22
Odpowiedz 
Bashir

A zastanawia mnie też skąd tylko gości naraz na naszym forum ...
Ja też się zastanawiam, skąd ten najazd. I to gości, nie stałych użytkowników. Chyba nie po wczorajszym odcinku Entka na SciFi Channel...

Delta

Ja takiej liczby odwiedzających nie widziałem.
Pewnie mieli urządzenia maskujące .
Madame Picard
Moderator
#614 - Wysłana: 26 Gru 2008 19:19:07
Odpowiedz 
A zauważyliście, że ponownie padł rekord frekwencji? Święta dla trekkerów szczęśliwa pora...
Eviva
Użytkownik
#615 - Wysłana: 26 Gru 2008 19:22:03
Odpowiedz 
Madame Picard
Święta dla trekkerów szczęśliwa pora...

No, powiedzmy, ale bez przesady. Raczej jest to czas ludzi samotnych, stąd poszukiwania po internecie.
Delta
Użytkownik
#616 - Wysłana: 26 Gru 2008 19:30:34
Odpowiedz 
Madame Picard
A zauważyliście, że ponownie padł rekord frekwencji? Święta dla trekkerów szczęśliwa pora...

A mi się coś wydaje, że jakieś Gremliny się zalęgły na stronie i mieszają w wynikach. Nie pamiętam by wcześniej w święta padały takie rekordy.

A może to wieść o nowym ST przyciąga ludzi?
biter
Użytkownik
#617 - Wysłana: 26 Gru 2008 21:04:05
Odpowiedz 
A mi się coś wydaje, że jakieś Gremliny się zalęgły na stronie i mieszają w wynikach.

Przywlekliśmy je z m-a. Tam urządzają dzikie harce.

Raczej jest to czas ludzi samotnych,

Samotny wśród ludzi. "Szukam człowieka" - jak to powiedział pewien mądry człowiek.

stąd poszukiwania po internecie.

Ale u nas?? świat się stacza.

Zauważyłem natomiast że się loguje sporo osób które w profilu podają adresy do rosyjskich stron o tematyce wulgarnej i nie wyszukanej
Madame Picard
Moderator
#618 - Wysłana: 26 Gru 2008 21:12:24
Odpowiedz 
biter

Przywlekliśmy je z m-a. Tam urządzają dzikie harce.
Może to nie Gremliny tylko tribble?

Samotny wśród ludzi.
Względnie "samotny tłum", jak to ujął inny klasyk...
Eviva
Użytkownik
#619 - Wysłana: 26 Gru 2008 21:23:47
Odpowiedz 
biter
Zauważyłem natomiast że się loguje sporo osób które w profilu podają adresy do rosyjskich stron o tematyce wulgarnej i nie wyszukanej

No cóż, niektórzy sa cokolwiek niewyzyci, a ponadto chronią swą prywatność lepiej niż inni. Cwaniaki.

Madame Picard
Może to nie Gremliny tylko tribble?

No to musimy dorwać Cyrano Jonesa i zrobić mu kęsim. Tylko przedtem niech da mi jednego slodkiego, puchatego tribblika...
Domko
Użytkownik
#620 - Wysłana: 26 Gru 2008 21:24:10
Odpowiedz 
biter

To po prostu boty - takie drony Borg tylko, że myślące o jednym.
Bashir
Moderator
#621 - Wysłana: 26 Gru 2008 21:26:53
Odpowiedz 
Domko
To po prostu boty - takie drony Borg tylko, że myślące o jednym.

No właśnie sobie pomyślałem, że może ta liczba odwiedzin to jakiś atak botów czy coś takiego
Eviva
Użytkownik
#622 - Wysłana: 26 Gru 2008 21:37:35 - Edytowany przez: Eviva
Odpowiedz 
Bashir
No właśnie sobie pomyślałem, że może ta liczba odwiedzin to jakiś atak botów

Tak źle to chyba nie jest. W końcu ci goście nic nam nie robią, tylko sobie wchodzą. Ani nie spamują, ani nie szpiegują, popatrzą sobie i pójdą. Trudno uznać to za atak. To już ja bywałam pod gorszym atakiem.
biter
Użytkownik
#623 - Wysłana: 26 Gru 2008 21:38:11
Odpowiedz 
Bashir

Bardzo możliwe. tylko czemu akurat Phoenix... no cóż atakują gdzie popadnie.
Domko
Użytkownik
#624 - Wysłana: 26 Gru 2008 21:56:08
Odpowiedz 
To jest atak, bo się rejestrują i zostawiają swoje konta z linkami. Podbijają w ten sposób statystyki w wyszukiwarkach kosztem Phoenixa.
Bashir
Moderator
#625 - Wysłana: 26 Gru 2008 22:08:49
Odpowiedz 
I tu pojawia się pytanie czy admini/moderatorzy nie mogą kasować takich kont ?
Jurgen
Moderator
#626 - Wysłana: 26 Gru 2008 23:20:36
Odpowiedz 
Jako były prezes komitetu rekorodowego () oświadczam, że obecny rekord wynosi 51 osób, tylko strona co jakiś czas kasuje wynik. I nikt nie wie, dlaczego.
Eviva
Użytkownik
#627 - Wysłana: 27 Gru 2008 07:33:49
Odpowiedz 
Bashir

Mają możliwości i władzę, jeśli już o to chodzi.
biter
Użytkownik
#628 - Wysłana: 27 Gru 2008 10:37:34
Odpowiedz 

Mają możliwości i władzę, jeśli już o to chodzi.

tylko że to walka z wiatrakami. jeden z nich musiał by siedzieć i non stop sprawdzać każde nowe konto, a trochę ich jest. Trzeba by było zrobić blokadę (jedno ip. jedno konto) choć i to by dało minimalną poprawę.
Arek
Użytkownik
#629 - Wysłana: 27 Gru 2008 10:44:53
Odpowiedz 
biter
Co nie znaczy że nie trzeba tej walki podejmować. My musimy ją podjąć, ale mamy to szczęście że ST nie jest w Polsce popularny, a co za tym idzie Phoenix też nie.

Domko
Ja miałem to szczęście że jeszcze takiego użytkownika z takim rodzajem linków nie widziałem.
biter
Użytkownik
#630 - Wysłana: 27 Gru 2008 10:46:54 - Edytowany przez: biter
Odpowiedz 
Ja miałem to szczęście że jeszcze takiego użytkownika z takim rodzajem linków nie widziałem.

Ja wyśledziłem 4 razy. Jak mi się nudzi na forum to włączam statystyki, i bach

BTW: Strona ostatnio zarejestrowanego użytkownika nie wchodzi ale na bank to taka własnie strona.
 Strona:  ««  1  2  3  ...  18  19  20  21  22  23  24  »» 
USS Phoenix forum / USS Phoenix / REKORD

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!