USS Phoenix
Logo
USS Phoenix forum / USS Phoenix / 1.04

Autor Wiadomość
Kai
Admin
#1 - Wysłana: 1 Kwi 2005 10:54:27
Odpowiedz 
Trafi ktoś ?
The_D
Użytkownik
#2 - Wysłana: 1 Kwi 2005 12:01:25 - Edytowany przez: The_D
Odpowiedz 
Pierwszy! ;) Ale jazda, nie wiedziałem, że to już dziś!

Putanie do Kai'a: To jakaś zorganizowana akcja, czy po prostu wszystkie te stronki leżą na twoim serwerze?
Domko
Użytkownik
#3 - Wysłana: 1 Kwi 2005 12:12:00 - Edytowany przez: Domko
Odpowiedz 
Drugi!!

Nieźle namieszaliście. Myślałem, że macie jakąś awarię, ale potem się zorientowałem.
Jak wpisałem wpierw www.trek.pl i zobaczyłem stronę o Babylonie 5 to mnie zamurowało. Niezła akcja

A strony leżą na jednym serwerze - tak słyszałem - zgadza się, Kai??

OK - znikam - idę szukać trek.pl, co będzie trudne, bo kończą mi się pomysły na adresy.
Domko
Użytkownik
#4 - Wysłana: 1 Kwi 2005 12:34:59
Odpowiedz 
Szukajcie a znajdziecie...

No i znalazłem trek.pl - nie było to aż tak trudne.
Natomiast to co zrobili ze swoją kolorystyką na dzisiejszy dzień... hmm... no comment.
The_D
Użytkownik
#5 - Wysłana: 1 Kwi 2005 13:21:26
Odpowiedz 
Ja trafiłem na Phoenixa za 3 razem.
Tzn najpierw próbowałem oczywiście startrek.pl. Z początku myślałem, że mi się coś w zakładkach poprzestawiało, potem zauważyłem, że jednak adres w pasku przeglądarki jest dobry, więc skąd ten Think-Tank? No to sprawdźmy napisy.gwflota.com. A co tam robi TSS? No zaraz, którego mamy dzisiaj ... wszystko jasne. Na trzeci ogień poszedł pogf i Phoenix się znalazł ;)
Kai
Admin
#6 - Wysłana: 1 Kwi 2005 13:29:48
Odpowiedz 
Pytanie do Kai'a: To jakaś zorganizowana akcja, czy po prostu wszystkie te stronki leżą na twoim serwerze?

Całkowicie niezorganizowana akcja Wykonana bez wiedzy i zgody webmasterów
Domko
Użytkownik
#7 - Wysłana: 1 Kwi 2005 15:07:14
Odpowiedz 
Ja na Phoenixa trafiłem też za 3 razem. Najpierw wpisałem www.trek.pl i znalazłem się na stronie o B5. Potem wpisałem startrek.pl i znalazłem się na innej stronie (już nie pamiętam jakiej).
Przez chwilę nic nie szukałem myśląc, że to jakaś awaria albo macie atak hakera. A potem - olśnienie - 1 kwietnia!!
Trzeci adres jaki wpisałem to www.gwflota.com i trafiłem na Phoenixa. Potem próbowałem trafić na TSS i od razu próbowałem z napisy.gwflota.com, ale zgubiłem f w wyrazie gwflota i myślałem, że jednak to nie ten adres. Ale potem wreszcie znalazłem.

Cóż, zapewniliście mi trochę rozrywki z szukaniem trekowych serwisów. Nie spodziewałem się takiej akcji.
Do tego jeszcze skórka, która jest dziś na TSS... Polecam - oczywiście, pod adresem napisy.gwflota.com. "Misie w kosmosie".
Barusz
Użytkownik
#8 - Wysłana: 1 Kwi 2005 16:41:26
Odpowiedz 
No, już jej nie ma od jakiegoś czasu...

Wczoraj miałem wielką ochotę by napisać tu wiadomość, żę właśnie załorzyłem http://DavidLunchTrek.org i zebyście się wpisywali, ale się powstrzymałem.
Dreamweb
Użytkownik
#9 - Wysłana: 1 Kwi 2005 16:51:11
Odpowiedz 
Pomysł ciekawy. Proponuję żeby za rok strona była dostępna pod adresem www.policja.pl
Dreamweb
Użytkownik
#10 - Wysłana: 1 Kwi 2005 16:59:15
Odpowiedz 
PS. Czwarty! :P
Kai
Admin
#11 - Wysłana: 1 Kwi 2005 21:16:28
Odpowiedz 
No i koniec żartów ;) Mam nadzieje że się podobało i nikt się nie obrazi, że nie mógł trafić na swoją ulubioną stronę ;))
Slovaak
Użytkownik
#12 - Wysłana: 1 Kwi 2005 23:04:58
Odpowiedz 
Co sie wogule dzis działo! Phoenix odleciał, zostawił nas samym sobie a doszła jakas strona Thin Than czy cos!
John Belushi
Użytkownik
#13 - Wysłana: 2 Kwi 2005 08:50:29 - Edytowany przez: John Belushi
Odpowiedz 
szkoda że wczoraj nie siedziałem w necie
fajnie musiało być

PS. Kai - ostatnio często zdarzają się awarie w weekendy pewnie nie masz serwera w domu, ale jest szansa że nie będzie padać??
Barusz
Użytkownik
#14 - Wysłana: 2 Kwi 2005 10:31:59 - Edytowany przez: Barusz
Odpowiedz 
Na trek.pl wciąż świętują... A gdy omawiali wczorajszy dowcip omalże by jakieś brzydkie wyrazy nie zaczeły padać...
Domko
Użytkownik
#15 - Wysłana: 2 Kwi 2005 11:16:42
Odpowiedz 
To prawda. Ale Misie w Kosmosie dalej rządzą.
Kai
Admin
#16 - Wysłana: 3 Kwi 2005 00:44:49
Odpowiedz 
PS. Kai - ostatnio często zdarzają się awarie w weekendy, pewnie nie masz serwera w domu, ale jest szansa że nie będzie padać??

Poza poniedziałkiem wielkanocnym to właściwie nie były awarie tylko planowe wyłączenia. Wymieniałem zepsuty dysk, który zwiesił serwer w święta. Najpierw musialem włożyć nowy dysk, potem przegrać dane z zepsutego (przy okazji znów zwieszając serwer na kilka godzin), w piątek znów shutdown żeby wyjąć stary. Teraz już jest nowy dysk i o ile będzie dobry (ten poprzedni niby też był nowiutki) to raczej wszystko będzie działać bezproblemowo.
John Belushi
Użytkownik
#17 - Wysłana: 3 Kwi 2005 06:45:13
Odpowiedz 

thx.
cezary
Użytkownik
#18 - Wysłana: 3 Kwi 2005 10:53:48
Odpowiedz 
no wiesz co Kai, powinienes pomyslec o jakims backupie, zapasowych serwerach i w ogole
Pah Wraith
Użytkownik
#19 - Wysłana: 4 Kwi 2005 10:34:19
Odpowiedz 
No, bo nie daj Boże, te wszystkie nasze złote mysli przepadną i co to będzie...
Kai
Admin
#20 - Wysłana: 4 Kwi 2005 10:52:36
Odpowiedz 
Backup sie robi ... co jakiś czas ;)
cezary
Użytkownik
#21 - Wysłana: 4 Kwi 2005 23:52:04
Odpowiedz 
myslalem raczej o backupie w czasie rzeczywistym... no powiedzmy co godzine, serwisu, juz nie mowie o forum bo za duzo zabawy, ale samego startrek.pl, z zapasowym serwerem na antypodach, w bunkrze, zamknietym w sejfie i na 3 UPSach albo 2 generatorach

USS Phoenix forum / USS Phoenix / 1.04

Twoja wypowiedź
Styl pogrubiony  Styl pochylony  Obraz Łącza  URL Łącza  :) ;) :-p :-( Więcej emotikon...  Wyłącz emotikony

» Login  » Hasło 
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą tutaj pisać. Zaloguj się przed napisaniem wiadomości albo zarejstruj najpierw.

Wygenerowane przez miniBB®

© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!