USS Phoenix
Logo
« 29-01-2009WYDARZENIA 
Eviva Zmarł Kim Manners

Znany rezyser i producent serialu The X-Files, Kim Manners umarł w niedzielę, Los Angeles.

Jak informuje E! Online, Manners zmarł w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles w wieku 58 lat, z powodu raka płuc..

Manners pochodził z rodziny tkwiącej w showbiznesie, i przyszedł do telewizji w 1970 roku jako szef produkcji i reżyser serialu Aniołki Charliego. Wyreżyserował When the Bough Breaks, odcinek Star Trek: Next Generation, w którym z pokładu Enterprise-D zostaje porwanych kilkoro dzieci, które mają uratować rasę, ginącą z powodu nadmiernego promieniowania na jej planecie.

Oprócz Star Trek: The Next Generation, Manners pracował przy takich serialach jak 21 Jump Street, Simon & Simon, Hardcastle and McCormick i Słoneczny patrol , nim zaczął pracować nad The X-Files, gdzie wyreżyserował pięćdziesiąt dwa odcinki. Był nominowany do czterech nagród Emmy za swą pracę na planie The X-Files.

W 2005 roku Manners pomógł w starcie serii Supernatural, w której był reżyserem i jednym ze współproducentów. Manners wyrezyserował niektóre z najbardziej znaczących odcinków.

"Wszyscy z ekipy 'Supernatural' są zszokowani, oszołomieni i całkowicie zdruzgotani" - powiedział producent Eric Kripke. "Kim był błyskotliwym reżyserem, a co więcej, był mentorem i przyjacielem."

Więcej możesz przeczytać tutaj: http://www.eonline.com/uberblog/
Dokładniejsza informacja znajdzie się na Memory Alpha.

komentarze [8]


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!