USS Phoenix
Logo
« 12-05-2015SERIALE/FILMY 
Q__ ...i kolejne fanprodukcje...

Niedawno informowaliśmy o szykującym się wysypie fanprodukcji...Kolejną, powstającą już od jakiegoś czasu, produkcją tego typu jest Star Trek: Futures, osadzona w Abramsverse, w odpowiedniku tzw. The Lost Years (epoka pomiędzy ST VI, a TNG), a utrzymana w retrofuturystycznej stylistyce rodem z lat '20 XX wieku, czerpiąca też z technik narracyjnych DS9, historia rodziny Crusherów (Jack, który w tej rzeczywistości nie poległ, Beverly i mały Wesley) żyjącej na pokładzie dowodzonego przez kapitan Rachel Garrett Enterprise-C.

Póki co wiadomo tylko, że ma to być - nietypowa dla ST - saga rodzinna, korzystająca z możliwości jakie daje względny mrok i otwarta, nie zdeterminowana wcześniejszym kanonem, struktura Abramsverse. Oraz, że sednem fabuły będzie niespokojna sytuacja polityczna w dobie upadku przypominającego ZSRR tworu, w - położonym w Kwadrancie Beta - gęsto zaludnionym systemie Cesera, zamieszkałym przez kilka skonfliktowanych gatunków istot rozumnych.

Pewne wrażenie o tym czego się spodziewać dają concept arty bohaterów:

Projekt Enterprise-C, klasy Ambassador, który można podziwiać zarówno w postaci Master Systems Display'a, którego autorem jest Sean Tourangeau:Jak i w próbnych ujęciach CGI:Oraz mapa systemu Cesera:
Zapraszamy do śledzenia postępów również tej produkcji:
http://www.startrekfutures.com/
https://www.facebook.com/startrekfutures
https://twitter.com/startrekfutures
https://www.youtube.com/user/startrekfutures
komentarze [8]


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!