USS Phoenix
Logo
« 24-04-2015GRY 
Q__ Tom Paris powraca w Star Trek OnlineInformowaliśmy swego czasu o powrocie, w grze Star Trek Online, kilkorga z grona głównych bohaterów Voyagera. Warto dodać, że z dniem 21 kwietnia dołączył do tego grona Tom Paris (w tej roli - oczywiście - Robert Duncan McNeil), który - w stopniu kapitana - pojawił się w dziesiątym sezonie w/w gry, by wspomóc bohaterów graczy (i swoich dawnych towarzyszy) w walce z Iconianami.

Oficjalne źródła związane ze STO tak podsumowują jego charakter i losy w czasie ekranowej nieobecności:

"Kwintesencja pilota, Paris, był zawsze ryzykantem na Voyagerze. Jego buntownicza natura mogła sprowadzać nań kłopoty (okazjonalne także degradacje), ale dzięki niej wydobył Voyagera z niejednych ciężkich opałów. Bez niego statek nigdy nie osiągnąłby domu."

"Po powrocie do Kwadrantu Alfa, Paris pozostał w Gwiezdnej Flocie i założył rodzinę z B’Elanną. Awansowany (i degradowany), Paris dowodzi teraz własnym statkiem. Ma reputację przyjmującego najtrudniejsze i najniebezpieczniejsze misje i jest cenionym oficerem Gwiezdnej Floty. Nie pytajcie jednak o czasy, kiedy chcieli go zrobić admirałem. To się nie mogło udać.”

Warto jeszcze dodać, że Tom nie jest jedynym przedstawicielem rodu Parisów, który pojawił się w STO, przed nim wystąpiła w grze jego (i B'Elanny) córka - Miral - służąca w GF w stopniu komandora porucznika.


Źródła:
http://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/9131423-tom-paris-reporting-for-duty
http://www.trektoday.com/content/2015/04/star-trek-online-adds-voyager-actor/

ps. Dla dociekliwych czytelników mamy prezent - dwie tapety z Tomem, z dwu okresów jego życia (i służby):

Oraz trailer dziesiątego sezonu STO zatytułowanego, po prostu, The Iconian War:

komentarze [8]


© Copyright 2001-2009 by USS Phoenix Team.   Dołącz sidebar Mozilli.   Konfiguruj wygląd.
Część materiałów na tej stronie pochodzi z oryginalnego serwisu USS Solaris za wiedzą i zgodą autorów.
Star Trek, Star Trek The Next Generation, Deep Space Nine, Voyager oraz Enterprise to zastrzeżone znaki towarowe Paramount Pictures.

Pobierz Firefoksa!